Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973

  Paylaş
   

   Sihirli Yaratık Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
  Hogwarts Rpg
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  avatar
  Game Master


  Başvurmak İçin :

  Adınız ve Soyadınız :
  Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
  Olacağınız Yaratık :
  Karakter Kurgunuz :
  Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)  ------------------------
  Dev
  At Adam
  Ev Cini
  Cincüce  vb..  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com
  Hanna Asphyxia
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Hanna Asphyxia
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Hanna Asphyxia
  Karakter Bilgisi : Hanna henüz bir bebekken annesi tarafından terk edildiği ve babası tarafından olabildiğince göz ardı edildiğinden oldukça problemli bir kişiliktir. Annesinin ırkının kişilik özelliklerini almadığından oldukça sert, neredeyse agresif bir kişliği vardır. Bunun kişiliği temel olarak yalnız geçirdiği çocukluğundan gelen terk edilme şüphesi ve sorunlarıdır. Oldukça paranoyak olduğundan sürekli şehir ve ülke değiştirmiş, bir türlü tek bir yere tutunamamıştır.
  Olacağınız Yaratık : Yarım kan Jorōgumo
  Karakter Kurgunuz : Güvenme problemleri ve terk edilme paranoyası olan kızımız amerikadan kaçıp İngiltere'ye geliyor orada neredeyse ifşa olma tehlikesiyle karşılaştığından dolayı. Muggle'lar arasında yaşayamadığı gibi, büyücülerden de babası tarafından sık sık tehlikeli olduklarına dair tembihlendiği için korkuyor, büyüce dünyanın içine de giremiyor. İki dünya arasında sıkışmış yardıma muhtaçken ona yardım edecek bir cadı ile tanışacak.
  Örnek Rp : şalap şalap valentin e bakabilirsiniz şalap şalap
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Özelden konuşuldu. Ver başvuruyu al rütbeyi.


  Sihirli Yaratık Alımları BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Elijah De Angelis
  Konsey Üyesi
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Elijah De Angelis
  Konsey Üyesi
  Başvurmak İçin :

  Adınız ve Soyadınız :Bertilda Foxten
  Karakter Bilgisi : Genel olarak kimseye bulaşmaz ama kitsune olmanın verdiği özellikle kolay sinirlenir, nedenini bilmese de hisleri onu hiç yalnız bırakmamıştır her zaman yol göstermiştir. İnsanların hislerini sezebilir.
  Olacağınız Yaratık : Yarı Kitsune
  Karakter Kurgunuz : Babası kitsune ruhuna sahip bir adam annesi İtalya da yaşayan bir terziydi. Annesini terzi evinde çıkan yangın sonrası kaybeden Bertilda babasının da ortadan kaybolmasıyla yollara düşer, yaşının verdiği heyecan ile her ülkeyi görmek ve babasını bulmak istemektedir. On beş yaşında otostopla bindiği otomobilde tilki kulaklarının çıkmasıyla ters giden olaylar başlar. Yaşlı bir kitsune ile karşılaşır ama kitsunelerin yapısı gereği saldırgan olabileceklerini o zaman öğrenir. Kendini de araştırmaya başlayan genç yarı kitsune çin efsanelerinden gerçeği öğrenir ve yalnız yaşamaya başlayıp ülkeler arası devamlı seyahat eder. Yirmi yaşına geldiğinde çin ve japon kaynaklarını okuyabildiğini keşfeder ve uzak doğu dövüş sanatlarıyle iyice benzeşir.
  Örnek Rp : Keira Moove

  (adminle konuşuldu (hecate))


  Sihirli Yaratık Alımları 9NBmP8
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Hecate
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Hecate
  Game Master
  rütbeniz veriliyor


  Sihirli Yaratık Alımları LOvLOl
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Janinina M. Hex
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Janinina M. Hex
  Karakter Bilgisi : Garip bakışlı, büyük gözlü genç bir çocuktur Janinina, büyük gözleri sık sık boşluğa dalıp gider, bazen olmayan bir şeyleri takip eder gibi olur irisleri. Tekerleme, şiir yada çoğunlukla bilmece gibi konuşur, tek kelimelik cevaplar verdiğini görmek imkansıza yakındır. İnsanlara ve nesnelere garip lakaplar takmaktan hoşlanır, en azından her şeye lakap takması bunu göstermektedir. Cansız nesnelerin aslında canlı olduklarını düşünür bir hali vardır. Oldukça nazik ve sakin görünüşlü olmasına rağmen fiziksel olarak olmasa da kırıcı olabilir çocuksu bir anlamamazlık yada görmezden gelmeyle.
  Olacağınız Yaratık : Yarı Cin
  Karakter Kurgunuz : Kendi çapında eksantrik bir herif olan babasının ona musallat olmak için gelen cine aşık olmasından doğmadır. Hindistan'da bir antikacı, çoğunlukla eski kitaplar satan bir dükkana sahip olan babasının yanında büyümüştür, babasının da pekte normal bir insan olmaması kişiliğine garip bir katkıda bulunmuştur. Yaşı büyüdükçe bir büyücü olan babası oğluna büyücü okullarından en az birinden mektup gelmesini beklemeye başladı fakat sonuç olarak Janinina 'evde kaldı' ve hiç bir büyü yapabilme ibaresi göstermedi. Yine de babası hala bir takım mistik yetenekleri olduğuna inanmakta, belki de görücü olduğuna, bu nedenle de ona bir öğretmen bulma çabasında.
  Örnek Rp : şalap şalap
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master
  Yalap şalap bir karakter olmaman dileğiyle, iyi eğlenceler...
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Andre Wellaski
  Sihirli Yaratık
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Andre Wellaski
  Sihirli Yaratık
  Adınız ve Soyadınız : Andre Wellaski
  Karakter Bilgisi : Asabi bir tiptir Andre, çabuk sinirlenip, çabuk sakinleyen tiplerden. Yine de bu asabi olma durumu mantıklı hareket etmesine engel değildir, en kötü anlarda bile hep mantık üstünden hareket etmesi hayatını birden fazla kez kurtarmıştır.
  Olacağınız Yaratık : Rugaru
  Karakter Kurgunuz : Katıldığı savaşların ardından kendini şansını tüketmiş hisseden Andre Amerika'ya döndükten sonra eski hayatının kendisini yakalamaya başladığını hissedince İngiltere'ye kaçar, burada yeni bir hayata ve işe başlama amacı güdecektir. (Rütbe alır almaz karakter kartı açacağım, hazır çoktan, yeterli gelmezse buraya linkleyebilirim ama genel olarak eski bir arkadaşını bulduktan sonra hayatını düzene sokmaya çalışması geçmişi ile yüzleşmesi gibi bir kurgusu olacak.)
  Örnek Rp : Noah Voerman


  Sihirli Yaratık Alımları LZrGkk

     
     
     

  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4171-andre-wellaski#62696
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master
  Yalap şalap bir karakter olmaman dileğiyle, iyi eğlenceler...
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Amphitrite Underwood
  St. Mungo Şifacı
  Ϟ Rp Beğenileri : 11

  Amphitrite Underwood
  St. Mungo Şifacı
  Adınız ve Soyadınız :Amphitrite Doukas
  Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)Naif ve zarif bir karakter. Biraz sessiz ve pek dostu olmadığı için içine kapanık bir tip. Bilimi çok sever ve her şeyi araştırır. Çok kitap okur. Şarkı söylemeye ve yüzmeye bayılır.
  Olacağınız Yaratık :Yarım kan Siren
  Karakter Kurgunuz :Kendisi rus baronu olan Aleksandır Doukas'ın biricik kızıdır. Aleksandır'ın çapkınlıklarını bilmeyen yoktur ve bir siren ile beraber olmuş sonucunda da Amphitrite doğmuştur. İsmini annesi Demetria koymuştur. Oldukça güzel bir kızdır ve bu güzelliğini sirenlerden aldığı dile getirilir. Babasının yanından babaannesi ile büyümüş ve yaşı geldiğinde büyücülük okuluna yollamıştır. Çoğu Doukas aile üyesi farklı farklı eğitim görmüştür. Genç kız 11 yaşına geldiğinde kütüğü ingiltere de bulunduğu için Hogwarts'a kabul edilmiş orada Ravenclaw binasına seçilmiştir. Zaman geçtikçe kendisinin farklı olduğunu analar her deniz kenarına gittiğinde sanki deni onu çağırıyormuş gibi hisseder. Yüzmeye bu yüzden bayılır.
  Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)Azrael Slater
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#65828
   
  Sihirli Yaratık Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-