Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 Hayalet Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Hogwarts Rpg
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Game Master


Başvuru İçin:

Adınız ve Soyadınız :
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
İstediğiniz Hayaletlik (Normal / Bina / Hogwarts) :
Online Süreniz :
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com
Bauba
Hayalet
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Hayalet
Adınız ve Soyadınız : Bauba
Karakter Bilgisi : Buaba Hogwarts'ın köklü parçalarından birisidir. Uzun yıllardır Hogwarts'ta yaşar. Büyüce dünyanın mantıksız gereksiz işleriyle hiç ilgilenmez. Ne Scuta ilgilendirir Bauba'yı ne devrimciler ne de yaşanan savaş. Ha sorarsanız bir tarafı var mı illa ki var. Haşerelik. Yaramazlık. Hainlik. Öğrencilerin burnundan getirmek, profesörlerin sinirlerini zıplatmak günlük olağan işleri arasındadır. Tek düşkünlüğü ise Hogwarts'tır. Etrafı kırıp parçalasa da burası evidir. Bilir ki Hogwarts'a bir şey olsa dünyada gülüp eğlenilecek tek bir yer kalmaz. Yeni dönemde gelecek profesörleri bilmez ama devrimden önceki profesörler her ne kadar nefret etseler de okulda bulunmasını istemeseler de kendi nefisleri uğruna Hogwarts'ın geçmişiyle bağını koparmamak adına bu mel un şeye katlanırlardı. Öğrenciler mi? İsterlerse iş ortaklığı kurup gülüp eğlenirler, isterlerse 7 seneleri burnundan gelir.
İstediğiniz Hayaletlik : Hogwarts'ın komplesine
Online Süreniz : Günlük 2 3 saat
Örnek Rp : Elendil Carnesir tık

Kurguyu çisem ile konuşmuştuk biz. Buraya bunun notunu düşmemi istemişti.


En son Bauba tarafından 10.03.18 2:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master
Başımızın belası hoş geldi. Tekrar hatırlatmamı yapıyorum; eşya hareket ettirme kabiliyetin kısıtlı olduğu gibi, birilerine zarar verdiğin görülür ise Bakanlık tarafından imha edilme durumun söz konusu olacaktır. Hınzırlığını kısıtlı tutman temennisi ile, iyi eğlenceler diliyorum!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Amber Durmsmoon
Hayalet
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Hayalet
Adınız ve Soyadınız : Amber Durmsmoon
Karakter Bilgisi : Duygusal ve çok dost canlısı biridir  herkesi güldürür ve eğlendirir  taki intihar edene kadar  intihar edince biraz suskun oldu ve sadece gerektiğinde konuşur.
İstediğiniz Hayaletlik (Normal / Bina / Hogwarts) :  Hufflepuff ve  hogwartsın hepsi huff hayaleti ama...
Online Süreniz : nerdeyse her gün
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz) diğer karakterlerim Teddy Dan Moon ve diğerleri


Rütbe alımına başvurdum...


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Boyutlar arası yeni hayatına hoşgeldin!
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Hayalet Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-