Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973

  Paylaş
   

   Hayalet Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Hogwarts Rpg
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  avatar
  Game Master


  Başvuru İçin:

  Adınız ve Soyadınız :
  Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
  İstediğiniz Hayaletlik (Normal / Bina / Hogwarts) :
  Online Süreniz :
  Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz)

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com
  Bauba
  Hayalet
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Bauba
  Hayalet
  Adınız ve Soyadınız : Bauba
  Karakter Bilgisi : Buaba Hogwarts'ın köklü parçalarından birisidir. Uzun yıllardır Hogwarts'ta yaşar. Büyüce dünyanın mantıksız gereksiz işleriyle hiç ilgilenmez. Ne Scuta ilgilendirir Bauba'yı ne devrimciler ne de yaşanan savaş. Ha sorarsanız bir tarafı var mı illa ki var. Haşerelik. Yaramazlık. Hainlik. Öğrencilerin burnundan getirmek, profesörlerin sinirlerini zıplatmak günlük olağan işleri arasındadır. Tek düşkünlüğü ise Hogwarts'tır. Etrafı kırıp parçalasa da burası evidir. Bilir ki Hogwarts'a bir şey olsa dünyada gülüp eğlenilecek tek bir yer kalmaz. Yeni dönemde gelecek profesörleri bilmez ama devrimden önceki profesörler her ne kadar nefret etseler de okulda bulunmasını istemeseler de kendi nefisleri uğruna Hogwarts'ın geçmişiyle bağını koparmamak adına bu mel un şeye katlanırlardı. Öğrenciler mi? İsterlerse iş ortaklığı kurup gülüp eğlenirler, isterlerse 7 seneleri burnundan gelir.
  İstediğiniz Hayaletlik : Hogwarts'ın komplesine
  Online Süreniz : Günlük 2 3 saat
  Örnek Rp : Elendil Carnesir tık

  Kurguyu çisem ile konuşmuştuk biz. Buraya bunun notunu düşmemi istemişti.


  En son Bauba tarafından 10.03.18 2:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Başımızın belası hoş geldi. Tekrar hatırlatmamı yapıyorum; eşya hareket ettirme kabiliyetin kısıtlı olduğu gibi, birilerine zarar verdiğin görülür ise Bakanlık tarafından imha edilme durumun söz konusu olacaktır. Hınzırlığını kısıtlı tutman temennisi ile, iyi eğlenceler diliyorum!
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Amber Durmsmoon
  Hayalet
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Amber Durmsmoon
  Hayalet
  Adınız ve Soyadınız : Amber Durmsmoon
  Karakter Bilgisi : Duygusal ve çok dost canlısı biridir  herkesi güldürür ve eğlendirir  taki intihar edene kadar  intihar edince biraz suskun oldu ve sadece gerektiğinde konuşur.
  İstediğiniz Hayaletlik (Normal / Bina / Hogwarts) :  Hufflepuff ve  hogwartsın hepsi huff hayaleti ama...
  Online Süreniz : nerdeyse her gün
  Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz) diğer karakterlerim Teddy Dan Moon ve diğerleri


  Rütbe alımına başvurdum...


  Hayalet Alımları 1VqXXp
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Boyutlar arası yeni hayatına hoşgeldin!


  Hayalet Alımları BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Maksimillian Romanov
  Kehanet
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Maksimillian Romanov
  Kehanet
  Adınız ve Soyadınız : Maksimillian Romanov
  Karakter Bilgisi : Gaddar kralın ilk karısından olan oğludur, en büyük prenstir rus Romanov hanedanığında ancak doğum esnasında kralın karısı hayatını kaybetmiştir. Yeni kraliçe kendi doğuracağını düşündüğü oğullarının dışında prens istememektedir. Bu nedenle kraliçenin adamları bebek prensi kaçırır ama öldürmezler ve köylü bir kadına büyütmesi için verir. Devrimden 2 sene önce av esnasında babası ile karşılaşır, halkına yıllarca eziyet etmesiyle tanınan kral oğlunu annesinin broşundan tanır ve gerçek kimliğini öğrenir prens. 1 ay sarayda kaldıktan sonra, kraliçenin ve kardeşlerinin gazabından babasının onu koruyamayacağını anlar ve saraydan kaçar. Ormanda bir kadınla tanışır. Köylü bir kadına aşık olur aynı kadına taht mücadelesi veren amcası da aşıktır. Kadın Maksi ile olmayı seçer bunun üzerine amcası kadını öldürür. Aileden uzaklaşmak isteyen Maksimillian Sibiryaya oradan da Çin'e kaçar, kehanetlere olan merakı da orada başlar. Kehanetleri öğrenen taçsız prens orta asya ya geçer ve Sümerlilerin kehanet bilgilerinin peşine düşer. Devrimin gerçekleştiğini ve ailesinin öldüğünü bu esnada öğrenir. Uzun bir süre babasının yasını tutsa da annesini bulmak için gizlice Rusya ya döner. Orada da uzun süre kalamaz çünkü devrimciler peşindedir. Amerika'ya mayaların medeniyetine gitmek için yollara düşer.
  En son arkadaşı ile yaptığı bir deney sonucu patlama olur.


  İstediğiniz Hayaletlik (Normal / Bina / Hogwarts) : RAVENCLAW
  Online Süreniz : değişiyor
  Örnek Rp : Maksimillian Romanov


  Hayalet Alımları POV9WQ
  Spoiler:
   

  Spoiler:
   

  Spoiler:
   

  Spoiler:
   

  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4287-maksi-lejant
   
  Hayalet Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-