ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Kurtadam Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Carmenta
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 13.04.17 22:10

Irkınızı işleyeceğim. Ancak önemli bir şeyi dikte edeyim tekrar; yüzüğü siz yapmıyorsunuz da okul veriyor. Zira yapımı çok da kolay olmayan bir tılsım kendisi. Tabii kendiniz yapmak isterseniz de bunu büyü yaratma sistemimize göre yapabilirsiniz. Smile
Jailewart Noble
Kurtkadın

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 07.05.17 19:23

ad ve soyadınız: Jailewart Noble,
günlük online süreniz: Akşamları genelde buralarda olmaya çalışırım,
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Jailewart'ın ailesinde erkekler genelde bir şekilde kurt adama dönüştürülürler. Seneler önce Jailewart'ın büyük büyük dedesi olan Geordis Noble, en yakın arkadaşının ısırığıyla dönüşmüş, bu bir çeşit lanetin verdiği güçler ve üstün duyu yetenkleri sebebiyle de ailesinde doğan tüm erkek çocukların kurt olan bir üye tarafından dönüştürülmesini istemiştir. Erkek çocukların dönüştürülme sebepleriyse soyun erkeklerden devam edeceğinin düşünülmesidir.  Jailewart ise Ragnar ve Sylvi Noble'un ilk ve tek çocukları olarak dünyaya gelmiştir ve çift kızlarının oldukça güçlü olduğunu hissetikleri için başka çocuk yapma gereği duymamışlardır. Dolayısıyla babasının erkek çocuğunun olmaması ve Jailewart'ın yaşayan tek varis olması sebebiyle kurt zehri, babası tarafından genç kız 12 yaşındayken kendisine aktarılmıştır.
neden bu ırk: Bu karakteri yarattım yaratalı Jailewart her zaman kurt olmuştur. Dolayısıyla onu kurtluktan başka bir ırkta düşünemiyorum. Aile kurgusu gereğiyle olsun, karakter özellikleri sebebiyle olsun Jailewart her zaman bir kurt olmuştur.
örnek rp:
Spoiler:

Carmenta
Game Master

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 07.05.17 21:13

Irkınızı işliyorum. Kurt adam sistemimize göz atmayı unutmayınız.
Achaiah Wisdom
Hufflepuff

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 23.06.17 21:38

Ad ve Soyadınız: Achaiah Wisdom
Günlük Online Süreniz: Belirsiz Smile
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):  Achaiah, hogwarts savaşında kaybolmuştur. Kardeşi onu öldüğünü sandığında ve üzerinden 1 yıl geçmiş olmasına rağmen okula geri döner. Tek sorun artık dolunay gecelerinde bir kurtkadın olmasıdır. Dönüşümü ise, savaştan sonra yaralandığında onu kurtaran bir adam sayesinde olur. Daha sonra onu ısıran kişinin bir kurtadam sürüsünde alfa olduğunu öğrenir. Hogwarts da kaldığı sürede zorlanır bu yüzden de okullu bırakır. (Öğrenci rütbem gitmesin lütfen. Hala o 1 yıl içerisindeyim)
Neden Bu Irk: Kurgusal öldürme olsun istedim.
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz) Dimitri V. Raskolnikov

*Kurtadam sistemini okumadan başvurmayınız

Carmenta
Game Master

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 23.06.17 22:18

"Achaiah, hogwarts savaşında kaybolmuştur."

Merhaba. Hogwarts savaşından kastınız nedir acaba? Ayrıca okulu bırakan kişiler geri dönemedikleri için burada Bay Elias'ın onayını beklemek durumundayım her halükarda.
The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 24.06.17 0:35

Merhaba, Hogwarts Savaşı'nda kasıt nedir onu biraz açıklar mısınız? Hani kurgunuzda hiçbir sorun yok ancak bunu savaş gibi bir nedenle bağdaştırmasanız? Savaş kısmı hariç kurgunuzda sorun görmedim bay Darence ile konuştum. Bu konuda açıklık getirirseniz rütbe ve kurgu durumunuza onay vereceğiz

Kurtadam Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3