ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Kurtadam Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Atlas Clayton
Konsey Üyesi
avatarKonsey Üyesi

Ϟ Rp Beğenileri : 6

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 10.07.17 17:06

Ad ve Soyadınız: Atlas Clayton
Günlük Online Süreniz: Valla hic bilmiyorum baya var
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Atlas küçüklüğünden beri degisik irklarin icinde büyüdü. Annesi degisik irklari arastiran bir cadi babasi ise bakanlikta calisan bir buyucu. Aslen Kanadalilar ama annesinin isinden dolayi ingiltereyw gelmek zorunda kaldilar ve babasi baknlikta ise girdi. Daha 8 yasindayken annesi bir vampir tarafindan olduruldu ve babasi atlasi kacirip vampirlerin bulamayacagi bir yere saklamak isyedi bunun icin amerikaya gittiler fakat pesine dusen vampir babasini buldu ve onu oldurdu. Atlas ise 16 yasindayken yerini bulan vampirden kacarken bir kurda denk geldi. Bu sefer ac kurttan saklanmaya caliati ama kurt onun bacagini isirmisti bir kere. 16 yasina kadar bir aile dostu olan cadinin evinde kaldi. Isirildigi icin yavas yavas kurda donusuyordu artik ve savunmasizdi. Pesindeki vampirlerden bir suru sayesinde kurtuldu ve daha sonra o suruye katildi.
Neden Bu Irk:kurgudan dolayi
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)Azrael Slater benim karakterim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4269-atlas-clayton-karakter-kart#63
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 10.07.17 18:51

Rütbeniz veriliyor!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ares N. Harper
Kurtadam
avatarKurtadam

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 10.07.17 20:24

@Atlas Clayton demiş ki:
Ad ve Soyadınız: Ares N. Harper
Günlük Online Süreniz: Günde 2 3 4 saat
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Annesi Yunan, Babası Kanadalıdır. Ares, safkan bir kurt ırkindan gelmekte olup dönüşüm süresi sancılı geçmiştir. Bu yüzden ailesi tarafından reddedilmemiş olsa da oğlu gibi gördükleri de muamma bir konudur. 18 yaşında bir kurtadam olduğunu ögrenmiştir ve dönüşm sürecine 18. Yas gununden sonra girmistir. Dönüşümünü tetikleyen olay ise, bir sürü kavgasında yaşadığı ailesini kaybetme korkusu ve sevgilisi olan Anastasia'yı birkaç ay önce kaybetmis olmasından kaynaklanmıştır.
Neden Bu Irk:kurgudan dolayi
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)Dimitri V. Raskolnikov benim karakterim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hecate
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 10.07.17 23:24

Hecate adınıza gözlerini kıstıktan sonra rütbenizi size doğru paslıyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hugo Underwood
Seherbaz
avatarSeherbaz

Ϟ Rp Beğenileri : 8

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 27.08.17 22:40

Ad ve Soyadınız: Hugo Underwood
Günlük Online Süreniz: En az 1-2 saat
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Hugo safkan bir büyücü ailede dünyaya gelmiştir. Ravenclaw öğrencisi olduğu yıllarda biraz macera aramak istemiş ve karanlık ormana gitmiştir. O gece bir kurt adam tarafından ısırılmış ve V. sınıftan itibaren okula bir tılsım ile gitmek zorunda kalmıştır. Dolunay geceleri çok zor olsa da bu tılsım sayesinde okulu kazasız belasız bitirmiştir. 
Neden Bu Irk: Çünkü Hugh Jackman'a en çok bu ırkı yakıştırdım.
Örnek Rp: Tık
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4226-hugo-underwood#63096
The Kronos
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 30.08.17 18:05

Rütbeniz veriliyor!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Amphitrite Doukas
St. Mungo Şifacı
avatarSt. Mungo Şifacı

Ϟ Rp Beğenileri : 8

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 04.09.17 16:21

Ad ve Soyadınız: Marius Doukas
Günlük Online Süreniz: Valla hiç bilmiyorum
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): 1942 yılında Ailesinin en küçük ferdi olarak dünyaya geldi.Kendisinden büyük bir abisi vardır.Aleksandır-Katerina Doukas çiftinin yetişmesinde en özen gösterdikleri evlatları olmuştur.

Aristokrasinin ve ailenin en küçük ferdi olmanın verdiği tüm ayrıcalıkları en etkin biçimde kullanmıştır.Küçük yaşta Almanca,Fransızca,İngilizce,Arapça,Aramice,Sümerce ve Latinceyi öğrenmiştir.

Büyük evlat aile işlerini devam ettirmele yükümlü olduğundan kendisi istediği her alana yönelme fırsat bulmuş Rusya'da ilk defa ailesinin izniyle büyücü okuluna gidip başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

Eğitiminin ardından tarihe ve arkeolojiye merak salmış babasının bağlantılarını kullanarak döneminin en büyük arkeoloğu sayılan Gertrude Bell'in yanında çalışma olanağına erişmiştir.Kendisi kofti olan Gertrude dünyadan yaptığı gizli sihir keşiflerinde hep Marius'u kullanmıştır.

Antik Sümer'in sihir kronolojisi sayılabilecek kral günceleri,mısırın aktam papirüsleri keşifleri bu ikiliye aittir.Bu günce ve papirüsleri keşiflerinin dünya sihir cemiyetine duyurdukları kısmıdır.Duyurmadıkları kısımlarda kara büyünün işleyiş mantığını anlatan yazmalar mevcuttur.Evet , ikili dünyadan bilgi saklamışlardır.Bu saklama işlemi tamamen Gertrude'ın bilgisi dahilinde oldu.Yalnız bilmediği nota ise Marius'un ondan da sır sakladığı...

Antik Mısır ve Sümerlilerin ortak işaret ettiği bir metin ele geçirmiş bu metinde ''saf ve işlenmemiş sihir'' e karşı nasıl tedbir alınacağı ne yolla kendi zarar görmeden incelemek üzere bu enerjiyi hapsedebileceğini öğrendiği bir yazmayı gizli olarak saklamış ve üstünde uzmanlaşmıştır.
Yazma Getrude tarafından ileriki bir tarihte ele geçirilse de bu yazmayı okuyabilmesine yarayacak şifreli defteri asla onla paylaşmamıştır.Keşifin dünyaca duyurulması üzerine hemen hemen her sihir bakanlığın esrar daireleri çalışan veya başkan pozisyonunda kendisine iş teklifi göndermişlerdir.Çünkü ölüler ve kara büyü üstünde yaptığı çalışmalar cv'sinde onu ideal adaylar arasına getirmişti.

Lakin bu bilgi ona pahalıya maal olmuştur.Bir keşif sırasında muggle işçilerin önden gitmesini beklemeden acelecilik etmiş ve ahitin birinde bulunan ve tuzak olarak oraya konulup dışarı hiç bırakılmamış insanlığını unutmuş bir kurtadamın saldırısına maruz kalmıştır.Canını zor kurtarsa da artık o bir kurtadamdır.
Neden Bu Irk: Kurgudan dolayı
Örnek Rp: Azrael Slater


Everyday a question mark:
 

I’m already addicted to you:
 

Between love and pain:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#65828
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 04.09.17 20:34

Onaylandı.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Irene Hernandez
Cadı
avatarCadı

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 12.01.18 0:50

Mirabella Vera Evangelist
her gün
Vera bir muggle ile görüşmeye başladığında ve hamile kaldığında karşı çıkan ailesine karşı büyük bir nefret ve kin beslemiş ve bir gün sinirlenip içindeki insanlarla beraber evi ateşe vermiştir. Yangından kurtulan vera aylarca komada kalmış ve sonrasında daha fazla acı çekmemesi ve hayata dönmesi için esrarengiz biri tarafından kurt kadına dönüştürülmüştür. Hogwartsta şifacı olarak çalışmaya başladığında ise kendine tılsımlı bir yüzük yapmıştır dönüşmesini engellemek için. Bir de yüzük çalınmasın ya da kaybolmasın diye koruma büyüsü ile sihirledi.
Kurgum için gerekli
Lavinia Raskolnikov
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Selene Underwood
Kurtkadın
avatarKurtkadın

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Kurtadam Irkı Alımları 12.01.18 1:41

Ad ve Soyadınız: Selene Underwood
Günlük Online Süreniz: Her gün aktifim
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):Kurguyu şimdi nasıl anlatsam bilemedi. Cadımız şuan 23 yaşında ama kendisi Amphitrite Doukas ve Hugo Underwood'un gelecekten gelme öz kızları. Genç cadı kendi zamanında güçlü bir cadının büyüsüne marus kalıyor.Bu birazda her şeye burnunu sokması sebebi ve kendisi o zamanlar yardımcı seherbaz. Tesadüfen gördüğü bir olaya balıklama atlıyor ve cadı onu geçmişe şimdi ki günümüze yani gönderiyor. Bu büyü zaman döndürücü ile bile geri alınamıyor malesef cadımız 1973 senesinde sıkışıp kalıyor. *karaktern kurgusu Ocak ayından itibaren başlayacaktır efendim. Annesi bilindiği üzerine yarım kan siren bu genç cadıyı pek etkilemiyor tek şeyi güzel olması babasının kanı daha çok etkiliyor ve kendisi kurt olarak doğuyor. *Kurguyu ören bayan ile konuşmuştuk.  
Neden Bu Irk: Kurgu gereği babam kurt adam ve o özellik bana da geçti
Örnek Rp:Azrael Slater
Ek olarak: Rütbeme birde ödül avcısı yada avcı hangisi uygunsa o da eklenebilir mi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4785-selene-karakter-kart#77673

Kurtadam Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-
.