Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973

  Paylaş
   

   Vampir Irkı Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
  Max Marco
  Vampir
  Ϟ Rp Beğenileri : 21

  Max Marco
  Vampir
  Ad ve Soyadınız: Max Marco
  Günlük Online Süreniz: 2 - 3 Saat
  Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Yıllar geçtikçe Marco ailesinin kökenini öğrenmişti, 27 yaşına geldiğinde annesinin ve babasının da vampire dönüştüğünü öğrenmişti ve bir kaç ay sonra da kendisi de vampir olmuştu, dönüşüm için tanımadığı küçük bir kızı ısırmıştı. Kardeşi de 20 yaşına girdiği gün vampir olmuştu.

  Marco her ne kadar ailesini reddetse de ailesini değiştiremiyordu.Dönüştüğünden bu yana kan içme arzusunu durduramıyordu bu yüzden de Fatal lakabını almıştı ama Marco zorda kalmadıkça kan bankalarından besleniyordu, ailesi her ne kadar buna karşı çıksa da Marco bundan vazgeçmiyecekti.


  Neden Bu Irk: Aİlesi yüzünden vampir olduğu için bu ırk.
  Örnek Rp: Ezrak Bane


  Vampir Irkı Alımları - Sayfa 11 QLR6oZ
  Spoiler:
   

  Spoiler:
   

  Spoiler:
   


  En son Max Marco tarafından 28.11.18 23:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t5647-ka-lejant
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Irkı onaylıyorum lakin bir yere dikkat çekeyim; "Vampirlerin çocuk sahibi olmaları imkansızdır. Anak 250 yaşından genç vampirler bir insan ile birleşirse çocuk sahibi olabilirler. Doğan çocuk muggle, büyücü ya da cadı olarak doğabilir" Yani ya sen doğduktan sonra vampire dönüşmeleri, ya da en azından birisinin sen doğduğun sırada kesin olarak hala insan olması gerekiyor. İkisi de vampirse çocukları olamıyor yani. Dişlerine kuvvet!
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Agael Ian Issey
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Agael Ian Issey
  Özel Sektör
  Başvuru İçin:

  Ad ve Soyadınız: Agael Ian Issey

  Günlük Online Süreniz: 2-3 saat

  Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): 1846 yılının sonbaharında doğmuştu Agael, ailenin ilk çocuğu idi. İrlandalı Issey çifti, ailenin soyadını ve işini devam ettirebilecek bir oğulları olduğu için çok sevinmişlerdi. Babası sihirli parfümler üzerine iş yapıyordu. Kendi soyadlarını ürettikleri parfüme de vermişlerdi.
  Yakın zamanda Issey parfümleri çok tutulmuş ve zengin kategorisine ermişlerdi. Agael on beş yaşına geldiğinde babası işini geliştirmiş ve cüppe üretimine de el atmıştı. İkinci çocukları kız olmuştu, adını Lizbeth koymuşlardı. Her şey daha iyi gidemezdi, ta ki 1866 yazından Lizbeth kaybolana kadar. Herkes babasının rakibi Finnes ailesinin parmağı olduğundan söz ediyordu. Tüm idari ve fahri birimler alarmda beş yaşındaki Lizbeth’i arıyordu. Tabi, Agael de öyle. Agael, her şeyin sorumlusu o rüya ile sıçrayarak uyandığında, korka korka evin arkasındaki ormanlıktan geçip denize gitmeyi aklına koymuştu. Çünkü rüyasında kardeşini o denizin kenarında bağlanmış görmüştü. Orada kardeşini bulacağını biliyordu.
  Ormanı nasıl geçtiğini şimdi bile anımsıyordu Agael, kalbi ağzındaydı. Denize ulaştığında kardeşini görmeyi beklediği yerde bir grup soluk benizli, uzun, ürkütücü bakışlı adamlar görmüştü. Kırmızı gözlerin ne anlama geldiğini anımsamaya kalmamıştı yanı başına varıp onu güçlü kollarıyla yakalamışlardı. Çabalamıştı Agael kurtulmak için lakin beş vampir tarafından ısırılmaktan kurtulamamıştı. Kurtadamlar onu kurtarmasa boş bir deri ve kemikten başka ne bulabilirlerdi ondan geriye?
  Lizbeth? İki gün sonra, fidye istemek için mektup gönderilmişti babasına. Bunu duyan yeni vampir Agael, o adamları buluşma noktasında paramparça edip kardeşini sağ salim almıştı ama aldığı gibi bırakmıştı da! Kardeşinin kanını öyle çok içmek istemişti ki çünkü, bu akıl almaz bir durumdu. Kan krizlerine alışması yıllarını almıştı.

  Neden Bu Irk: 1866’da ısırıldığı için.

  Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)
  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Gecenin diyarına hoş geldiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Miranda H. Mathers
  Seherbaz
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Miranda H. Mathers
  Seherbaz
  Ad ve Soyadınız:Miranda Mathers
  Günlük Online Süreniz: Görücez
  Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):

  Bir tanrının kızı,
  bir kralın karısı,
  antik çağın en kanlı
  savaşının ödülü *truvalı helen sözler alıntıdır

  Herkes Truvalı Helen hikayesini bilir. Zeus ile Sparta kraliçesi Leda'dan doğma güzel güzeli bir kız. Zeus kuğu şekline bürünüp sparta kraliçesi ile birlikte olmuştur ve Helen doğmuştur. Ama şimdi hikaye bam başka, HeleN, Paris ile beraber mutlu bir hayat sürdükten sonra gözlerini sonsuzluğa kapar. *truva hikayesi zaten bilindik bir hikaye bu kısmı geçiyorum

  Mö 2000-500 yılları arasında Antik Yunanistan zamanında kahramanların en çok olduğu zamandı. Tanrılar ve tanrıçalara adaklar sunulur onların yarı tanrıları dünyaya getirdiklerine inanılırdı. Truva savaşı külleri hala insanların hafızalarında yavaş yavaş silinmeye başlamıştı. Mitolojik öyküler yavaş yavaş kendilerini eski raflara kaldırıyor insanlar zamanlarını savaşlarda harcıyordu. Antik Yunanistan yavaş yavaş yakılıyor ve yıkılma sürecine giriyordu. Başka ülkelerde başka kahramanlar boy göstermeye başlamıştı bile. O yıllarda Atina da güzel bir bahar günü küçük bir kız bebek sahil kesiminde deniz dalgaları ve deniz köpükleri ile denizciler tarafından bulundu. Bileğinde deniz kabuğu şeklinde doğum lekesi vardır. Bebeğin anne ve babası bulunamaz. Orada hala tanrılara inanan halk bebeğin yarı tanrı olduğuna inanır ve onu kutsanmış olarak görüp tapınağa götürürler. Rahibeler tapınakta toplanıp bebeğin gerçekte kim olduğunu görmeye çalışırlar ve rahibeler onun eskiden truvalı helen olduğunu ama öldükten sonra Afrodit onu tartarusun içinden çekip çıkardığını, tekrardan dünyaya geldiğini söyler ve bileğinde ki deniz kabuğu doğum lekesinin de afrodit'in işareti olduğunu söyler. Bebek Afrodit tarafından kutsanmış olarak görünür ve yeni bir yarı tanrı olarak kabul edilir. Zeusun kızı şimdi Güzel tanrıça afrodit sayesinde hayat bulmuştur.

  Genç bebek rahibeler tarafından büyütülür ve Afrodit rahibesi ünvanı ile yetişir. Halk büyümeye başlayan genç kıza Truvalı Helen gözüyle bakar ve onu mucize olarak görürler. Küçük kızın bazı yetenekleri *küçük kız aslında safkan bir cadı  genç kızın tanrıça çocuğu olduğunu inanmalarını daha da güçlendirir. Bilmeden yapılan çok küçük büyüler buna kapı açar. Küçük kız kısa zaman sonra büyüdüğünde Yunanistanda savaş büyümüş ve kendi kapılarını da çalmıştır. Rahibeler Athenanın tapınağından kaçarken çoğu öldürülür yada esir alınır genç cadı kaçmayı başarır. Fakat kısa süre sonra genç cadı yakalanıp esir düşer. Esir pazarında oradan oraya sürüklenen cadı bir vampirin ellerine düşer. Güzelliği vampire merak konusu olurken genç cadının namını da duymuştur. Genç cadıyı kendisine eş olarak ister ve onunla sonsuza kadar yaşamak ister. Genç cadı da bunu buradan kaçmak olarak fırsat olarak görür. Vampir ona kanını verdiği sırada daha genç cadıyı öldürmeden vampirin peşinde kiler vampiri öldürür ve kızı kurtarırlar. Ama cadının kanına bir kere vampir zehri bulaşmıştır. Genç kız bu sefer kendisini başka bir yere esir olarak gönderirlerken bileklerini keser ve ölür. Bu aslında onun tekrardan doğumu olur. Oradakiler ile beslendikten sonra artık bir vampir olarak hayatını yaşamaya başlar.
  Neden Bu Irk:Kurguya en uygun
  Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)Siz benim kim olduğumu biliyorsunuz


  Acaba rütbeme Afrodit Leydisi yada Afrodit Rahibesi hangisi olursa yazılabilir mi. Kurgumu yukarıda bahsetmiştim
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Profilinize eklendi. Rütbe şuan seherbaza yönelik olduğu için istenen kısmı ekleyemiyorum ama lejant veya ilanda bunu belirtebilirsiniz tabii.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Vampir Irkı Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  11 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-