Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş | 
   

   Vampir Irkı Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
  Max Marco
  Vampir
  Ϟ Rp Beğenileri : 21

  avatar
  Vampir
  Ad ve Soyadınız: Max Marco
  Günlük Online Süreniz: 2 - 3 Saat
  Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Yıllar geçtikçe Marco ailesinin kökenini öğrenmişti, 27 yaşına geldiğinde annesinin ve babasının da vampire dönüştüğünü öğrenmişti ve bir kaç ay sonra da kendisi de vampir olmuştu, dönüşüm için tanımadığı küçük bir kızı ısırmıştı. Kardeşi de 20 yaşına girdiği gün vampir olmuştu.

  Marco her ne kadar ailesini reddetse de ailesini değiştiremiyordu.Dönüştüğünden bu yana kan içme arzusunu durduramıyordu bu yüzden de Fatal lakabını almıştı ama Marco zorda kalmadıkça kan bankalarından besleniyordu, ailesi her ne kadar buna karşı çıksa da Marco bundan vazgeçmiyecekti.


  Neden Bu Irk: Aİlesi yüzünden vampir olduğu için bu ırk.
  Örnek Rp: Ezrak Bane  Spoiler:
   

  Spoiler:
   

  Spoiler:
   


  En son Max Marco tarafından 28.11.18 23:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t5647-ka-lejant
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  avatar
  Game Master
  Irkı onaylıyorum lakin bir yere dikkat çekeyim; "Vampirlerin çocuk sahibi olmaları imkansızdır. Anak 250 yaşından genç vampirler bir insan ile birleşirse çocuk sahibi olabilirler. Doğan çocuk muggle, büyücü ya da cadı olarak doğabilir" Yani ya sen doğduktan sonra vampire dönüşmeleri, ya da en azından birisinin sen doğduğun sırada kesin olarak hala insan olması gerekiyor. İkisi de vampirse çocukları olamıyor yani. Dişlerine kuvvet!
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Vampir Irkı Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  11 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-