Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Vampir Irkı Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
  Max Marco
  Vampir
  Ϟ Rp Beğenileri : 21

  Max Marco
  Vampir
  Ad ve Soyadınız: Max Marco
  Günlük Online Süreniz: 2 - 3 Saat
  Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Yıllar geçtikçe Marco ailesinin kökenini öğrenmişti, 27 yaşına geldiğinde annesinin ve babasının da vampire dönüştüğünü öğrenmişti ve bir kaç ay sonra da kendisi de vampir olmuştu, dönüşüm için tanımadığı küçük bir kızı ısırmıştı. Kardeşi de 20 yaşına girdiği gün vampir olmuştu.

  Marco her ne kadar ailesini reddetse de ailesini değiştiremiyordu.Dönüştüğünden bu yana kan içme arzusunu durduramıyordu bu yüzden de Fatal lakabını almıştı ama Marco zorda kalmadıkça kan bankalarından besleniyordu, ailesi her ne kadar buna karşı çıksa da Marco bundan vazgeçmiyecekti.


  Neden Bu Irk: Aİlesi yüzünden vampir olduğu için bu ırk.
  Örnek Rp: Ezrak Bane


  Vampir Irkı Alımları - Sayfa 11 QLR6oZ
  Spoiler:
   

  Spoiler:
   

  Spoiler:
   


  En son Max Marco tarafından 28.11.18 23:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t5647-ka-lejant
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Irkı onaylıyorum lakin bir yere dikkat çekeyim; "Vampirlerin çocuk sahibi olmaları imkansızdır. Anak 250 yaşından genç vampirler bir insan ile birleşirse çocuk sahibi olabilirler. Doğan çocuk muggle, büyücü ya da cadı olarak doğabilir" Yani ya sen doğduktan sonra vampire dönüşmeleri, ya da en azından birisinin sen doğduğun sırada kesin olarak hala insan olması gerekiyor. İkisi de vampirse çocukları olamıyor yani. Dişlerine kuvvet!
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Agael Ian Issey
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Agael Ian Issey
  Özel Sektör
  Başvuru İçin:

  Ad ve Soyadınız: Agael Ian Issey

  Günlük Online Süreniz: 2-3 saat

  Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): 1846 yılının sonbaharında doğmuştu Agael, ailenin ilk çocuğu idi. İrlandalı Issey çifti, ailenin soyadını ve işini devam ettirebilecek bir oğulları olduğu için çok sevinmişlerdi. Babası sihirli parfümler üzerine iş yapıyordu. Kendi soyadlarını ürettikleri parfüme de vermişlerdi.
  Yakın zamanda Issey parfümleri çok tutulmuş ve zengin kategorisine ermişlerdi. Agael on beş yaşına geldiğinde babası işini geliştirmiş ve cüppe üretimine de el atmıştı. İkinci çocukları kız olmuştu, adını Lizbeth koymuşlardı. Her şey daha iyi gidemezdi, ta ki 1866 yazından Lizbeth kaybolana kadar. Herkes babasının rakibi Finnes ailesinin parmağı olduğundan söz ediyordu. Tüm idari ve fahri birimler alarmda beş yaşındaki Lizbeth’i arıyordu. Tabi, Agael de öyle. Agael, her şeyin sorumlusu o rüya ile sıçrayarak uyandığında, korka korka evin arkasındaki ormanlıktan geçip denize gitmeyi aklına koymuştu. Çünkü rüyasında kardeşini o denizin kenarında bağlanmış görmüştü. Orada kardeşini bulacağını biliyordu.
  Ormanı nasıl geçtiğini şimdi bile anımsıyordu Agael, kalbi ağzındaydı. Denize ulaştığında kardeşini görmeyi beklediği yerde bir grup soluk benizli, uzun, ürkütücü bakışlı adamlar görmüştü. Kırmızı gözlerin ne anlama geldiğini anımsamaya kalmamıştı yanı başına varıp onu güçlü kollarıyla yakalamışlardı. Çabalamıştı Agael kurtulmak için lakin beş vampir tarafından ısırılmaktan kurtulamamıştı. Kurtadamlar onu kurtarmasa boş bir deri ve kemikten başka ne bulabilirlerdi ondan geriye?
  Lizbeth? İki gün sonra, fidye istemek için mektup gönderilmişti babasına. Bunu duyan yeni vampir Agael, o adamları buluşma noktasında paramparça edip kardeşini sağ salim almıştı ama aldığı gibi bırakmıştı da! Kardeşinin kanını öyle çok içmek istemişti ki çünkü, bu akıl almaz bir durumdu. Kan krizlerine alışması yıllarını almıştı.

  Neden Bu Irk: 1866’da ısırıldığı için.

  Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)
  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Gecenin diyarına hoş geldiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Vampir Irkı Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  11 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-