ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Mahi Al-n'Ait
Vampir

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 26.04.17 23:26

Ad ve Soyadınız:Mahi Al-N'Ait
Günlük Online Süreniz: Neredeyse her gün.
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):
Mahi Al-Nait olmadan önce benim başka bir ismim vardı. Endülüs'te bir kasabada bilinen bir ailenin çocuğu. Geralt Edmund Murkywater. Görünüşüm de bundan ötürü ismimi aldığım Şam'dan gelmemekte. İspanya iç savaşı sırasında Ailemi kaybetmem sonucunda amcamla bilrlikte isyanın etkilemediği Madrid'e gitmemiz gerekti. Sonrasında iki yıl içerisinde ikinci cumhuriyetçi partinin tekrar düzeni sağlaması ile Endülüs'e geri döndük ancak belediyenin yağmalanması neticesinde sahip olduklarımızın tamamını kaybetmiştik. Bu yüzden Sevilla'ya göç etmek durumunda kaldık. Orada da barınamadığımızı anlamak çokta zor olmadı zira sivri dili bizi sürmeye yetmişti. Sahile yakın bir yere taşındıktan sonra da bu durum devam etti ve sonunda ölümüne sebep oldu. Bana miras kalan borçlarıysa resmi olarak çalışmam için afrika'nın incisine Morocco dolaylarına gitmeme sebep oldu ancak denizcilerin hastalıkları sebebiyle diğer hastalıklı insanlar gibi sürülmem gerekti. Bu sürgün sırasında Kartal Yuvası adı verilen eski bir grubun uyarlaması ile tanışmaya nail oldum. İnsanların eğitim alıp yeni birisi olarak ölüp dirildikleri küçük bir topluluğun evi olarak kabul edilen bu yer beni olduğum kişi haline getirdi. Dünyanın pek çok yerini gezip pek çok deneyimle harmanlanmış İnanç'ın ve Kardeşlik'in bir üyesi olarak yeni ismimle dünyaya geldim. Ustamızın lanetini paylaşarak pek tabi. Şam'ın merkezi olarak kabul edilen yerde bir vadide ölüme atlayıp onun kanı ile yeniden doğdum. Açlığımı bastırıp avlanmayı öğreten değerli ustam sayesinde yaşamım gerçek ölümsüzlük ile buluştu.
Neden Bu Irk: Kurgumdan dolayı.
Örnek Rp: Shirogami Shiro ve ya Vito Maria Polla'da bulunmaktadır.

Rütbe olarak İnanç yazabilirse sevinirim.
Carmenta
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 26.04.17 23:44

'İnanç' kendisi bir rütbe olamaz maalesef. İnanç üyesi vs diyebilirim pek tabii istiyorsanız. Ama bu örgütü kurmak/üye almak gibi bir imkanınızın olmayacağını -özellikle Vampir Klanları sistemimiz siteye gelene kadar- hatırlatmak isterim.
Mahi Al-n'Ait
Vampir

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 26.04.17 23:46

Sizin emirleriniz benim ellerim. Dilediğiniz gibi olsun.

Carmenta
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 27.04.17 0:01

Irkınız işlendi o halde.
Victor E. Kenway
Vampir

Ϟ Rp Beğenileri : 4

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 30.05.17 23:03

Ad ve Soyadınız: Victor E. Kenway
Günlük Online Süreniz:Site neredeyse hep açık. Fırsat buldukça da bol RP yapmaya özen gösteriyorum.
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Victor 1676 yılında İngiltere'de dünyaya geldi. Babası denizci olan Victor ufak yaşından itibaren ticaret gemilerinde miçoluk yapmaya başladı. Bir gün karşılaştıkları bir korsan saldırısında esir düşen Victor zamanla korsanlığa adapte oldu ve geminin mürettebatında yer edindi. 20'li yaşlarının başında gemi mürettebatından ayrılarak izinli korsanlık yapmak için Yeni Dünya'ya gitti.3 senesini izinli korsan olarak geçiren Victor bir gün kendi yolunu çizmeye karar vererek kendi siyah bayrağını çekti ve denizlerde korsanlık yapmaya başladı. 5 yıl boyunca İngiliz ve İspanyol ticaret gemilerine soğuk terler döktürdü. 1706 yılında Nassau'da Korsanlar Cumhuriyeti'nin kurulması için kuruculardan biri olan Edward Tatch yani Karasakal'a yardım etmiştir. Korsanlar Cumhuriyetinin kurulmasının ardından duyduğu sonsuz yaşam efsanelerinin peşine düşen Victor gemisi ile Atlas Okyanusu'ndan, Hint Okyanusu'na kadar yelken açmış ancak yine de aradığı sonsuz yaşamı bulamamıştır. Bir gün Nassau'da bir tavernada zaman geçirirken yanına gelen birisinden duyduğu sonsuz yaşam söylentileri onu 1718 yılında yeniden denize sürüklemiştir. Bir efsane uğruna denizde yelken açtığı için Korsanlar Cumhuriyeti'nin yıkılışına ve dostu Karasakal'ın öldürülüşüne tanıklık edememiş tüm bunları 3 yıl sonra tekrar Nassau'ya dönmek istediğinde öğrenmiştir. Bu 3 yıl içerisinde yaptığı keşif yolculukları sonucunda İngiltere'de, kendi evinde tanıştığı bir kadın sayesinde ölümsüzlüğün yolunun vampirlik olduğunu kabul edip kendi isteği ile vampir olmuştur. Nassau'ya tekrar döndüğünde karşılaştığı manzara karşısında büyük bir öfkeye kapılan Victor sağ kalan tüm korsan arkadaşlarını toplayıp farklı bir adaya yelken açmışlardır ancak orada Nassau'daki gibi bir düzen kuramadılar. 1 yıl Mary Read isimli korsanla aşk yaşadı, ancak 1721 yılında Mary bir gemi savaşı sırasında esir düştü . Hamile olduğu için serbest bırakıldı ancak kısa bir süre sonra hastalanıp  karnında Victor'un çocuğu ile hayatını kaybetti. Bu büyük travmayı atlatamayan Victor gemisi ile ortadan kaybolmuştur. Korsanların Karayiplerdeki hükmü sona erene kadar da ortalarda gözükmemiştir ve kimse bu zaman zarfında onun nerede olduğunu bilmemektedir. 1700'lü yılların sonunda Fransa'da ihtilalde önemli bir yer edinmiş, Bastille hapishanesinin basılmasına büyük bir rol oynamıştır. Fransa'da kurmuş olduğu küçük örgütü insanları mutlak monarşiye karşı örgütlemiş ve cumhuriyet rejimini insanlara aşılamıştır. Ancak gerçek ismini hiç kullanmadığı ve tüm örgütlemeleri kulaktan kulağa yayılacak şekilde gerçekleştirdiği için herhangi bir tarih kitabında ismi hiçbir zaman yer almamıştır. İhtilal başarı ile sonuçlandıktan sonra kurmuş olduğu örgütü fesh edip İngiltere'ye dönmüştür. 1900'lü yıllara gelindiğinde de artık elini ayağını tüm aksiyonlardan çekip sakin bir hayat kurmaya çalışmaktadır.
Neden Bu Irk:Karakterimin kurgusuna oturduğu için.
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz) J. Constantine Wick

En son Victor E. Kenway tarafından 31.05.17 2:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ören Bayan
Game Master

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 31.05.17 1:59

Öyle kadınlardan uzak durmalıydın.

Enya Sadb
Vampir

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 18.06.17 16:58

Ad ve Soyadınız: Enya Sadb.
Günlük Online Süreniz: Çokça.
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Enya, insan olduğu zamanlarda sefil bir hayat süren, çiftçi bir ailenin bilmem kaçıncı çocuğu. 13. yüzyılda, on altı yaşına dek ailesiyle birlikte doğduğu küçük köyde yaşıyor. On altıncı yaşına girdiği gün ise köylerinden geçen gezginlerden birinin at arabasına saklanıyor, elinde içinde birkaç parça kıyafetinin bulunduğu bohçası. Gezgin Enya'yı Roma'ya gelene dek fark etmiyor, fark ettiğinde ise kızı arabadan atıyor. Roma sokaklarında sefil bir halde dolaşan Enya, beline dek inen altın sarısı saçları ve yaşından hayli olgunmuşçasına gözüken kıvrımlı vücuduyla bir kabare sahibi tarafından fark ediliyor. Kıza yatacak yer ve yiyecek karşılığında kabaresinde dans edip şarkı söyleme teklifinde bulunuyor. Enya'da bu teklifi ikiletmeden kabul ediyor şüphesiz. Enya'nın kabarede dans edip şarkı söylemesinin ardından bir hafta geçiyor ve kızımız şehirde bir hayli popüler hale geliyor. Derken şehirden geçen bir vampir kabarenin yeni gözdesinin namını duyuyor. Şovunu izlemeye gidiyor ve sonrasında Enya'ya kızın başını döndüren övgülerde bulunuyor. Saf ve gencecik kızımız bu övgülerin sonrasında yakışıklı ve gizemli vampirin yatağına düşüyor. İlk başlarda adamın bileğini kesip kendisine kanını içirmesini tamamen tecrübesizliğiyle cinsel bir eylemden ibaret sanarken olaylar hiç beklemediği şekilde gelişiyor ve kendisini taze vampir olarak buluyor Enya. İlk on yıllarda bocalayıp, neler olduğunu anlamasa da  dönüştürülmesiyle kendisine bahşedilen ölümsüzlükle lüks bir hayata, hayal dahi edemeyeceği zenginliğe erişiyor. Bir elli yıl sonra ise Enya'yı dönüştüren vampir çıkar çatışması yüzünden öldürülüyor. Bu olaydan sonra yoluna tek başına devam ediyor Enya. Çalıştığı alt kesime hitap eden kabareden ayrılsa da dans etmeye ve şarkı söylemeye ara vermiyor, buna özel davetlerde ve saraylarda devam ediyor. Güzelliğine, tatlı dilini kullanarak insanları maniple edebilme yetisi de eklendiğinde Orta Çağ döneminde pek çok kralın ve aristokratın gözdesi haline gelmesi işten bile değil. Çoğunluğunu bu vesileyle ve Rönesans döneminde elde ettiği kapsamlı bir tarihi eser koleksiyonuna sahip. Öyle ki üçüncü bir dünya ülkesinin müzelerinde bulunduramayacağı pahada parçalar yer alıyor koleksiyonunda. Başına buyrukluğu, kafasına eseni yapma arzusu Enya'yı geçirdiği yüz yıllar süresince bireysel olmaya itmiş. Grup, topluluk işlerinden ziyade yalnız olmayı ve belirli sınırlandırmalara maruz kalmamayı tercih ediyor.
Neden Bu Irk: Kurgumu vampir ırkının üzerine kurdum.
Örnek Rp: Cyra Llyr.
The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 18.06.17 17:28

Rütbenizi veriyorum. Kurgulara başlamadan önce ırk sistemini okuyunuz!

İyi Eğlenceler...
Vasiliy K. Dumanovsky
Vampir

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 20.06.17 22:50

Ad ve Soyadınız: Vasiliy Konstantinoviç Dumanovsky
Günlük Online Süreniz: Oldukça fazla
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):Vasliy. 1886 yılında St. Peterburg'ta doğmuş bir gençti. Ailesi de büyücü olan Vasiliy, büyücülük eğitimini almak için Koldovstoretz Büyücülük ve Cadılık Okuluna gitti. Eğitim öğrenim hayatı sona erdiğinde Romanov ailesinin yanında hizmetli olarak çalışmaya başladı. Sarayda aldığı ahlaki eğitim Vasiliy'i tam bir saray beyefendisi olarak yetiştirmenin yanı sıra, sahip olduğu büyülü güçler Romanov ailesi için Vasiliy'nin değerini arttırmıştır. Kısa zamanda ailenin siyasi eylemlerinde de fikir beyan etme hakkına sahip olan Vailiy 1914 yılında çıkan 1. Dünya Savaşı'na katılmamış onun yerine ülkede şehir şehir gezip halkın hanedana olan güveninin sarsılmaması içi nutuk vermiş, görüşmeler yapmıştır. 18 Mart 1915'te Rusya'nın artık yardım alamayacağı anlaşılınca ülkede büyük bir kriz patlak vermiştir. Bu krizin sonunda Romanov Ailesi tahttan indirilmiş ve yerine Sovyet Rusya kurulmuştur. 4 Mart 1917 yılında Romanov Ailesi, Sovyet yönetimi tarafından ev hapsine alındı. Bu sırada Vasiliy St. Peterburg'tan uzaktaydı. 30 Nisan'da Vasiliy ve onun dışında kimliği bilinen bir kaç sadık hizmetkar da tren ile ev hapsinin olduğu saraya getirildi. Vasiliy evde bulunan askerlerden biri olan arkadaşı Dimitriy İlyanoviç ile arasını bozmamış ve düzenli olarak ondan bilgi almıştır. 16 Haziran günü Dimitriy, Vasiliy'e evden kaçması için yol göstermiş ve bir daha dönmemesini, mümkünse ülke dışına kaçması gerektiğini söylemiştir. Bunun sebebi 17 Haziran 1918 gecesi Romanov Ailesinin son gecesi olmasıydı. Vasiliy kaçış yolundan kaçarken nöbetçilere yakalansa da dur ihbarlarına uymayıp kaçmaya devam etmiştir. Kaçarken sağ omuzundan vurulmasına rağmen kaçmayı bırakmamış ve kendini evin yakınlarındaki ormana atmıştır. Ormanda bayılmadan önce son hatırladığı şey sarayın olduğu yerden gelen birbiri ardına silah sesleriydi. Gözlerini açtığında kendisini beyaz bir odada bulan Vasiliy hiçbir zaman onu kimin kurtardığını bilemeyecekti ancak sonradan öğreneceği şey artık sıradan bir insan olmadığıydı. Onu kurtaran kişi onu aynı zamanda vampire çevirmişti. Albino olduğu için halihazırda güneşe karşı zayıflığı olan Vasiliy, vampir olduğu için de batmayan güneş mevsiminde Rusya topraklarında zorlu bir kaçak hayatı sürmüştür. 1922 yılında Rusya'dan kaçmayı başaran Vasiliy soluğu İngiltere'de almıştır. Orada ne yapacağını bir türlü bilemeyen Vasiliy küçük işlerde çalışıp yarı muggle hayatına alışmaya çalışmıştır. Hırçın tavrından ödün vermeyen Vasiliy bu yüzden bir çok kez kavga etmiştir ve toplum tarafından çok kabul görmemiştir. Zamanla kendi ismini bir şekilde duyurmayı başaran Vasiliy 1972 yılı İngiltere'sinde kendi çapında bir bar işletmekte ama aynı zamanda da yasa dışı eşya ticareti yapmakta.
Neden Bu Irk: Modelime ve kurguma uyduğu için.
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz) J. Constantine Wick
Rakshanaggar
Ölü

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 22.06.17 19:46

Ad ve Soyadınız: Rakshanaggar
Günlük Online Süreniz: full burdayım (loser yes)
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Karakteri solo rplerle görev üstünden ilerleteceğim için tam anlamı ile belli olmasa da, hazar denizinin asya tarafında doğmuştur, annesi doğum sırasında öldüğü halde yaşayabildiği için kabilesi tarafından lanetli ve hindu dininde şeytan olan Yaksha'nın oğlu olarak dışlanmış, fakat zaman geçtikçe ve büyüdükçe güzelliği ve zekası yüzünden kabilesi tarafından kabul edilmiştir, sanıyorum bu vampir olana kadar sürer, ölümsüzlüğü kazandığında intikam aramış olmalı. Hayatının kalanını tarihi olaylara fazla karışmadan, fakat merakına bazen yenik düşerek uzaktan ılımlı bir şekilde izleyerek geçirecektir, şimdilerde ölümlülerden olabildiğince uzakta yaşamaktadır.
Neden Bu Irk: eski Hindistan'da geçecek olayları yazmak istiyorum ve bunun içinde vampir olması gerekiyor
Örnek Rp: noah voerman rplerine bakılabilir

Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki