ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
YazarMesaj
Iva Nováček
Vampir

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 11.10.17 21:18

Ad ve Soyadınız: Iva Nováček

Günlük Online Süreniz: Değişiyor, günde 1-2 saat

Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Iva, 1529 yılının başında aristokrat bir ailede doğdu. Annesi Sihirli Eflak Prensliğinin yeni varisi olan III. Gregor'un kardeşi Moniké ve onun kuzeni Dmitri'nin tek çocuğu. Annesi eşinin tahta geçebilmesi için öz kardeşini katletti. Iva'nın babası ve kendisi Romanyalı asillerin çoğu gibi Corrowey Sendromundan muzdaripti. Bu hastalık beynindeki birtakım sinir hücrelerini harekete geçiyor ve öfke halinde aşırı adrenalin salgılamasına sebep oluyordu. Dedesi Vlad gibi aile üyelerinin çoğunda olan bu hastalık çoğu zaman cinnet geçirmelerini sağlıyor, kimi zamanlar da ise istemsizce öldürme içgüdüsünü arttırıyor. Tabi o zamanlar böyle bir hastalığın varlığından kimsenin haberi yoktu ve tüm halk sadece onların bunu göz korkutmak için yaptıklarını düşünüyordu.
1556 yılında babası bölge vampirleriyle bir antlaşma yaptı. Öldürdüğü insanların kanını 25 kese altın karşılığında satacaktı. Ama vampirlerden biri takas için geldiğinde Iva'yı gördü. Belli bir süre kaçık gibi genç kızı takip ettikten sonra onda da olan öldürme isteğine ve güzelliğe kapıldı. Genç kızı evlenmek için babasından isteyince babası hiddetlendi ve vampirin göğsüne kazık sapladı. Klanın diğer üyeleri arkadaşlarının intikamını almak için Iva'yı kaçırdılar. Annesini ve babasını onun gözleri önünde öldürdüler. Onların zaten ölmesini isteyen tüm halk bunu coşkuyla kutladı. Bir gece kan sarhoşu olan yeni yetme vampirlerden biri Iva'nın davetkar bakışlarına dayanamayarak onu zincirlerinden kurtardı ve kanının tadına bakmaya karar verdi. Ama bu çömez vampir kendini tutamadı ve kızın dönüşmesini engelleyemedi.
Yıllar içinde hastalığının da etkisiyle bir çok insan öldürdü. Öldürmeye devam etti ve de devam edecek.

Neden Bu Irk: Umay ve Atlas için açtım bu karakteri. NPC karakterlerle yeteri kadar etkili yazabileceğimi düşünmüyorum. GM'leri meşgul etmek de istemiyorum. Zaten çok uzun bir hayatı olmayacak Iva'nın...

Örnek Rp: (Persephone De Leon)

R U I N:

D E S T R O Y:

and be so damn C U T E:

Banana Panda
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 16.10.17 0:01

Onaylanıyor.
Steven Harvelle
Vampir

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 26.10.17 8:48

Başvuru İçin:

Ad ve Soyadınız: Steven Harvelle
Günlük Online Süreniz: Hafta içi en az 3 saat
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):Buraya kısaca dönüşüm hikayesini yazıyorum. Linkten tüm kurguyu bulabilirsiniz. TIK efenim.
Spoiler:

Neden Bu Irk:Harvelle ailesi kurgusu için temel olarak herşeyi daha kuvvetli yapacağına inandığımız için.
Örnek Rp: Samuel Harvelle
Rütbe: Vampir/ Harvelle Holding Sahibi
Banana Panda
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 26.10.17 12:57

Hoş geldiniz bey'fendi.

Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
8 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8