ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
YazarMesaj
Annabel Dandelion
Vampir
avatarVampir

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 22.03.18 16:40

Ad ve Soyadınız: Annabel Dandelion
Günlük Online Süreniz: Her gün online olamayabilirim fakat hafta da 5-6 saat, özellikle hafta sonları olurum.
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): 17.yüzyıl da İngiltere de doğdu Annabel, orta sınıfın biraz altındaydı ailesi, yine de babası varlıklı bir evde kahya, annesi de hizmetçi olduğundan oldukça güzel bir ortam da büyüdü. Ev sahipleri cömert kalpli insanlardı ve küçük kızı ne yılbaşı hediye listelerinde, nede yemek konusunda kendi çocuklarından ayırmadılar. Annabel ile hemen hemen aynı yaşta olan oğulları evde eğitim gördüğünden küçük kız da eksiksiz bir şekilde derslerinde oğlanın yanında oturdu, hatta ondan daha önce okumayı söktü. Kitaplara olan ilgisi yıllar geçtikçe arttı, bir kadın için hoş görülenden daha çok ve daha farklı kitaplar okuyordu Annabel gizlice. Ergenlik çağına gelmeden etrafındaki insanlardan çok daha farklı bir zihin yapısına sahip olmuştu bu yüzden. Okuduğu kadar yazıyor ve çiziyordu da. Yanında yaşadıkları ailenin oğlu bu yeteneklerinin farkında olan tek kişiydi, hatta bir kaç kez Annabel'in yazılarını bir takma isimle gazetelere göndermeyi teklif etti, fakat kız kabul etmedi. Yıllar yılları kovaladıkça Annabel kimsenin tahmin etmediği kadar güzel bir kız oldu, ailesi bundan dolayı çok memnundu onu zengin biriyle evlendirebileceklerinden, en azından ümitleri bu yöndeydi, fakat kız bu konuda hiç istekli görünmüyordu. Turşu kurmayı yada et tuzlamayı annesinin çabalarına rağmen hala öğrenememişti, az biraz dikiş dikebiliyordu, temizliğe elini süremeyecek kadar tembeldi. Sonunda on yedi yaşına geldiğinde çevresindeki hemen herkez evde kalacağından emindi, kaldı da. Az biraz evden dışarı çıksa güzelliğinden dolayı hemen bir teklif gelirdi büyük ihtimalle, fakat Annabel bunu bilir gibi evden bile olabildiğince çıkmıyor, çıkarken saçlarını taramamakta ve en kötü elbiselerini giymekte diretiyordu. Kısa bir süre sonra evden kaçtı Annabel, hayallerinde Fransa'ya gitmek vardı, fakat bunun yerine henüz doğduğu şehrin sınırlarından bile çıkamamışken güzelliğinden etkilenen bir vampir tarafından dönüştürüldü. Vampir efendisinin yaşadığı yer İngiltere'ydi ve yeni çocuğunu başka bir ülkeye göndermek gibi bir isteği yoktu elbette, bu yüzden uzun bir süre kin güddü Annabel efendisine karşı, fakat bir noktada yeni hayatını kabullenmiş, bunun meyvelerini yemeye başlamıştı. Vampirlerin dünyası mugglelar kadar kısıtlayıcı değildi kadınlara, istediği kadar kitap okuyabiliyor, istediği zaman dışarı çıkıp gezebiliyordu. Masa altında defterlere yaptığı ufak eskizler artık tuvallere taşınmışlardı. Böylece vampirliğinin ilk on yılı Annabel için güzelliklerle dolu geçti. On yılın sonunda efendisi olan vampir uzakta ki bir arkadaşından gelen yardım çağrısı ile yolculuğa çıkmaya karar vermiş, Annabel'e en kötü ihtimalle bir yıl içinde geri döneceğini, yuvalarını, İngiltere'yi bırakmamasını tembihlemişti. Bunun üstünden uzun yıllar geçmesine rağmen Annabel hala orada, aynı evde beklemektedir.
Neden Bu Irk: Annabel'in kurgusu üreme yeteneğini kaybetmiş ve zamanda donmuş bir kadın olması üzerine, iki özelliği de bu ırk sağlayabileceğinden.
Örnek Rp: Kodları henüz çözemediğimden buraya kopyaladığımda harfler büyüyüp sayfadan taşıyor, acaba adminlerden birine word dosyası olarak gönderme ihtimalim var mı?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 22.03.18 17:12

Merhaba, bana özel mesaj yoluyla göndermeyi deneyebilirsiniz spoiler kodu içinde ya da skype üzerinden de rpnizi alabilirim.

Sihirli günler!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Annabel Dandelion
Vampir
avatarVampir

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 22.03.18 18:44

özel mesajla gönderiyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Vampir Irkı Alımları 26.03.18 15:43

Banana Panda uyumuş. İşleniyor.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
9 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-
.