Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973

  Paylaş
   

   Vampir Irkı Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki
  Elijah De Angelis
  Konsey Üyesi
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Elijah De Angelis
  Konsey Üyesi
  Ad ve Soyadınız: Brandon Volpe (değişim için başvuru yapıldı)
  Günlük Online Süreniz: belirsiz
  Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): I.Dünya savaşı sırasında İtalyanlar için savaşan bir yüzbaşıydı. Savaşın ilerleyen sürecinde birliği yenilip esir alındı. İlk bir kaç ay kurtulmak için hiç umudu kalmamıştı, ta ki onu esir alan birliğe başka bir alay tarafından saldırılana kadar. O karmaşayı fırsat bilip kaçtı. İlerde bulunan ormanın içine daldı. Bir gün boyunca hiç durmadan koştu. Yorgun düştüğü sırada dinlenmek için bir ağacın altında durdu. O sırada orada bulunan bir vampirin onu ısırmasıyla dönüşümü başladı.
  Vampir olduğu zaman sadece geceleri gezebildiğini fark etti, günlerini uyuyarak geçiriyordu ve gece inanılmaz bir açlık çekiyordu. En son onu esir alan komutanın ve bir grup askerin ormanın içinde kaçmaya çalıştığını gördü. İntikam vaktiydi... Her birini teker teker avlayıp kendine kan deposu yaptı. Bir tek komutanı eklemedi o depoya, onu ısırıp ormanın derinliklerine bıraktı.
  Örnek Rp: Lana L Ranobar


  Vampir Irkı Alımları - Sayfa 10 9NBmP8
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Ah savaşlar... Tanrıları ve tanrıçaları bile üzen bir olgu. Umarım gelecek sonsuz yaşamınız daha barışçıl geçer. Vampirliğiniz tanrıça tarafından onaylandı.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Miranda Mathers
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Ölü
  Ad ve Soyadınız:Miranda Mathers
  Günlük Online Süreniz: Görücez
  Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):

  Bir tanrının kızı,
  bir kralın karısı,
  antik çağın en kanlı
  savaşının ödülü *truvalı helen sözler alıntıdır

  Herkes Truvalı Helen hikayesini bilir. Zeus ile Sparta kraliçesi Leda'dan doğma güzel güzeli bir kız. Zeus kuğu şekline bürünüp sparta kraliçesi ile birlikte olmuştur ve Helen doğmuştur. Ama şimdi hikaye bam başka, HeleN, Paris ile beraber mutlu bir hayat sürdükten sonra gözlerini sonsuzluğa kapar. *truva hikayesi zaten bilindik bir hikaye bu kısmı geçiyorum

  Mö 2000-500 yılları arasında Antik Yunanistan zamanında kahramanların en çok olduğu zamandı. Tanrılar ve tanrıçalara adaklar sunulur onların yarı tanrıları dünyaya getirdiklerine inanılırdı. Truva savaşı külleri hala insanların hafızalarında yavaş yavaş silinmeye başlamıştı. Mitolojik öyküler yavaş yavaş kendilerini eski raflara kaldırıyor insanlar zamanlarını savaşlarda harcıyordu. Antik Yunanistan yavaş yavaş yakılıyor ve yıkılma sürecine giriyordu. Başka ülkelerde başka kahramanlar boy göstermeye başlamıştı bile. O yıllarda Atina da güzel bir bahar günü küçük bir kız bebek sahil kesiminde deniz dalgaları ve deniz köpükleri ile denizciler tarafından bulundu. Bileğinde deniz kabuğu şeklinde doğum lekesi vardır. Bebeğin anne ve babası bulunamaz. Orada hala tanrılara inanan halk bebeğin yarı tanrı olduğuna inanır ve onu kutsanmış olarak görüp tapınağa götürürler. Rahibeler tapınakta toplanıp bebeğin gerçekte kim olduğunu görmeye çalışırlar ve rahibeler onun eskiden truvalı helen olduğunu ama öldükten sonra Afrodit onu tartarusun içinden çekip çıkardığını, tekrardan dünyaya geldiğini söyler ve bileğinde ki deniz kabuğu doğum lekesinin de afrodit'in işareti olduğunu söyler. Bebek Afrodit tarafından kutsanmış olarak görünür ve yeni bir yarı tanrı olarak kabul edilir. Zeusun kızı şimdi Güzel tanrıça afrodit sayesinde hayat bulmuştur.

  Genç bebek rahibeler tarafından büyütülür ve Afrodit rahibesi ünvanı ile yetişir. Halk büyümeye başlayan genç kıza Truvalı Helen gözüyle bakar ve onu mucize olarak görürler. Küçük kızın bazı yetenekleri *küçük kız aslında safkan bir cadı  genç kızın tanrıça çocuğu olduğunu inanmalarını daha da güçlendirir. Bilmeden yapılan çok küçük büyüler buna kapı açar. Küçük kız kısa zaman sonra büyüdüğünde Yunanistanda savaş büyümüş ve kendi kapılarını da çalmıştır. Rahibeler Athenanın tapınağından kaçarken çoğu öldürülür yada esir alınır genç cadı kaçmayı başarır. Fakat kısa süre sonra genç cadı yakalanıp esir düşer. Esir pazarında oradan oraya sürüklenen cadı bir vampirin ellerine düşer. Güzelliği vampire merak konusu olurken genç cadının namını da duymuştur. Genç cadıyı kendisine eş olarak ister ve onunla sonsuza kadar yaşamak ister. Genç cadı da bunu buradan kaçmak olarak fırsat olarak görür. Vampir ona kanını verdiği sırada daha genç cadıyı öldürmeden vampirin peşinde kiler vampiri öldürür ve kızı kurtarırlar. Ama cadının kanına bir kere vampir zehri bulaşmıştır. Genç kız bu sefer kendisini başka bir yere esir olarak gönderirlerken bileklerini keser ve ölür. Bu aslında onun tekrardan doğumu olur. Oradakiler ile beslendikten sonra artık bir vampir olarak hayatını yaşamaya başlar.
  Neden Bu Irk:Kurguya en uygun
  Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)Siz benim kim olduğumu biliyorsunuz
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Onayladık gitti efenim. Carmenta kurgunuzda bir tutarsızlık göremedi. Hep tutar vardı.


  Vampir Irkı Alımları - Sayfa 10 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Angel François Marco
  Vampir
  Ϟ Rp Beğenileri : 21

  Angel François Marco
  Vampir
  Angel François
  Angel isminin aksine asi ve bir o kadar da inatçı biridir. Annesini öldürmüş ve ablası ile yollarını bir süre ayırmıştır. Sonrasında bir daha birbirlerini görmemişlerdir. Bundan yıllar sonra kötü yola düşen genç kadın takılmaması gereken kişilerle takılmış ve bir gece vakti bilinmeyen kişilerce sarhoş edildikten sonra vampire dönüştürülmüştür. Yani tam olarak kimin tarafından dönüştürüldüğünü anımsamıyor
  lavinia raskolnikov ve tüm rpleri diyelim
  her gün


  Vampir Irkı Alımları - Sayfa 10 9iz0jsVampir Irkı Alımları - Sayfa 10 20as2mu

  Spoiler:
   

  Spoiler:
   

  Spoiler:
   

  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Sanırım çocukluktan bahtsız bir gençmişsiniz. Umarım geleceğiniz daha şanslı gelir Tanrıçanın seçilmişinin kanıyla.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Miranda Mathers
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Ölü
  Ben rütbeye ek şeyler isteyecektim de
  Acaba rütbeme Afrodit Leydisi yada Afrodit Rahibesi hangisi olursa yazılabilir mi. Kurgumu yukarıda bahsetmiştim
  olmazsa sorun olmaz.
  Bide Eski yazı, dil ve ırk bilimcisi yazılabilir mi.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  İki tercihten birisini (Afrodit Rahibesi ya da Eski Yazı, Dil ve Irk Bilimcisi) seçerseniz ekleyebilirim ancak hepsi birden profilde biraz roman kıvamı oluşturuyorlar.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Jeremy T. Doukas
  Gryffindor
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Jeremy T. Doukas
  Gryffindor
  Afrodit Rahibesi diye ekleyebilirsiniz o zamanlar diğer şeylerde içindeydi bu rütbenin


  Vampir Irkı Alımları - Sayfa 10 VmbNOs
  The more we are together, I:
   
  black on black:
   

  Lately I follow
  The music you listen to
  I follow the way you walk:
   
  You and I are Zero mile:
   


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4694-jeremy-karakter-kart#74526
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Ne havalı rütbe ismiymiş o? Neyse dini ile bütün bir hanım kızımızsın belli. Rütbeni işledim.


  Vampir Irkı Alımları - Sayfa 10 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Vampir Irkı Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  10 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-