Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Profil Yorumları ve Arkadaş Listesi Ekleme

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Hogwarts Rpg
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  avatar
  Game Master

  Merhaba Ailemizin Değerli Üyeleri,

  Birçoğumuzun istediği gibi hem Rp içi hemde Rp dışı konularda bazende sevdiğimiz arkadaşlarımız takılmak için Profil Mesajlarını kullanırız. Eğer sizde bunu aktif etmek isterseniz aşağıdaki yöntemi uygulamanız gerekmektedir.

  Öncelikle Profil Mesajlarınızı herkese açmalısınız yoksa sadece sizi arkadaş olarak ekleyen kişiler sizin profilinize yazı yazabilir. Aşağıdaki ayarı profilinizden yapınız!...

  Seçenekleri Açma:
   

  Profil mesajı yazmak için:

  Tıkla:
   


  Profilde görünmesi

  Tıkla:
     ----------------------------------------------------------------------------------------


  Profil mesajları kişilerin insiyatifinde bir durumdur. İsterseniz profil mesajlarınızı kapatabilir istersenizde sadece arkadaşlarınıza açabilirsiniz. Arkadaş eklemek için!

  Arkadaş eklemek istediğiniz profile tıklayın!:
   


  © HOGWARTS RPG
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com
   
  Profil Yorumları ve Arkadaş Listesi Ekleme
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Site Rehberi-