ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Taraflar Hakkında Duyuru

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Carmenta
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Taraflar Hakkında Duyuru 20.07.16 1:33

  Merhabalar,

  Görüyoruz ki profilinizdeki Tarafınız kısmını neredeyse hepiniz Aydınlık ve Karanlık şeklinde doldurmuşsunuz. Ufak bir duyurunun önemli olabileceğini düşündük.

  Bildiğiniz üzere site kurgumuz iki tarafın çatışmasını anlatıyor. Lakin bu taraflar aydınlık ve karanlık değil. Bellatores Lustitiae adlı devrimci bir grubun, iktidar destekçisi Scuta de Ordine adlı bir grup ile çatışması ana konumuz. Tarafları azıcık tanıyalım kısaca.

  Bellatores Lustitiae; geçmişteki Sihir Bakanımızın görevini kötüye kullanması ve artık diktatörlüğe döndürmesinden rahatsız olmuş, halk tarafından bu sistemi değiştirmek üzere oluşturulmuş bir grup.

  Scuta de Ordine; bu grup ise, Bellatores Lustitiae'nin terörist olduğunu ve düzeni bozmaya çalıştığını savunan insanlar tarafından Sihir Bakanı'nı ve yaptırımlarını savunan gruplar.

  Yani, bakış açısına göre iki taraf da karanlık değil, bireysel bakışımızda bir taraf daha kötü gözükebilse dahi. Bu sebeple, olmak istediğiniz grubu veyahut baş harflerini (BL veya SO) yazmanız daha doğru olacaktır diye düşünmekteyiz. Tabii, gerçekten gruplara katılım (kurgu sebepli) ileride açılacaktır, o zaman her şeyin daha çok içinde olabilirsiniz.

  Hala kurgumuzu okumadıysanız da okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

  Sihirli günler.

  *ps. Sorularınızı bu başlık altından sorabilin diye bir süreliğine açık kalacaktır.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Taraflar Hakkında Duyuru

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-
.