ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

#marie

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Pankras D.C. Moreau
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 8

MesajKonu: #marie 28.08.16 1:15

doge'u ile ünlü ilimiz.
Noah karakteri ile ufuk çizgilerinin nasıl kurgular çıkartabileceğini öğretmeye çalışan üye.
Jaq karakteri ile kendisine hem sempati hem de antipati duygusunu hissettiren hatun.

Son edindiğimiz bilgiye göre vegan. -Ona işkence etmek için Wanted filmindeki kasap gibi olmak istiyorum. Ama tek fark, onun elinin kolunun bağlı olacak olması-

Bi de şey bu kız, uyumuyor, bildiğin insomniac. Pankras'ın gerçek versiyonu gibi.

gizli bdsm.

That ain't what you want to hear,

But that's what I'll do... ッ

Do you have problem ?:

So do I.:

So do I.:

So do I.:

Siofra Órfhlaith Flanagan
Cadı

Ϟ Rp Beğenileri : 29

MesajKonu: Geri: #marie 28.08.16 2:05

Tatlış mı tatlış üye. Sevgilim bizdeyken Skype'ıma baktığım sırada Marie'yi görüp 'Marie?' demişti. Çocuğa inandıramadım başta gerçek ismi olduğunu, evet. lel.

Ayrıca karakterlerine tapıyorum :*
http://www.hogwarts-rpg.com/t2075-flanagan-siofra-o#26006
Hardy Kingston
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 13

MesajKonu: Geri: #marie 28.08.16 14:38

Olmasaydı, muhtemelen bu kadar aktif bir rpci olmazdım. Hatta onunla yazarken kendimi geliştirdiğimi hissediyorum. Ortaya koyduğu iş gerçekten kaliteli. Karakterle kendini özdeşleştirdiğinde hele duyguları yansıtışı çok içten ve gerçek oluyor. Küçük kelimelerle bazen perde arkasında gözükse de okurken onun gibi hissedebiliyorsunuz. Karakterleri renkli ve yaratıcı tiplemeler. Onlarla kurgu yapması yazması çok zevkli.

İnsan olarak da iyi ki tanıdım dediğim kişilerden kesinlikle. Şeytan tüyü var bir kere böyle kedi gibi sürünüp herkese kendini sevdirebilir. Muhabbeti hoş ve her konudan konuşabiliyorsun. Bunda belli açılardan benzer bir kafa yapısına sahip olmamız da etkili. Mason&Noah felsefeleri önce aramızda sohbet olarak başladı mesela. Tanışalı 3 ay falan olmuş olsa da beni herkesten iyi tanıyor.

hell:

Cletus Cynesige
Büyücü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: #marie 28.03.17 4:54

*Geç post*

Admin olmuş üye modeli.

Bkz. Nazar etme n'olur, çalış senin de olur.

Like always the death had all the answers I was missing.

Ain't it funny how men think:

#marie

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası