Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973

  Paylaş
   

   Happy Birthday SpiderMan

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  A. Elouise Winchester
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 17

  A. Elouise Winchester
  Ölü
  Klasik doğum günün kutlu olsun, nice senelere saçmalıklarıyla uğraşmayacağım. Evet, eskiden direk bu kafadaydım ama şimdi senin için, ilk defa uzun uzun yazacağım. Çünkü, bunu hak ettiğini düşünüyorum, hatta biliyor musun? En çok sen bu yazıyı hak ediyorsun. Seninle çoğu zaman birbirimize giriyoruz, deli gibi kavga ediyoruz ama beş dakika sonra Iron Man & SpiderMan kafasına dönüyoruz. Aramızdaki bu ilişkiyi çok seviyorum. Dürüst olmam gerekirse çoğu zaman seni kıskanıyorum. Aslında bu bana da garip geliyor. Seni kıskanıyorum ama bir ablanın kardeşi kıskandığı gibi, gözünden sakındığı gibi. Biliyorsun ben çok şey yaşadım ve birisini kaybettim ve seni de kaybetmek istemiyorum. Eğer kaybedersem nasıl nefes alırım bilemiyorum. Seninle çok şey atlattık, üzgün olduğunda sonuna kadar elinden tutmak için çabaladım. Üzgün olduğumda elimden tuttun, hakkını hiçbir şekilde ödeyemem ama bir gün gelirde gerçekten bir uçurumdan atlamak istersek yine elinden tutarım ama atlamak için değil, seni kendime çekip sarılmak için. İnsan doğarken ailesini, kardeşlerini seçemiyor. Ama kader bir şekilde gerçek kardeşleri birleştiriyor. Ve sen benim öz kardeşim olmayabilirsin ama öz kardeşimden yakınsın. Her zaman yanımda olan, ağladığımda gözyaşlarımı silmeyen tek kişisin. Bu yüzden diğer herkesten farklısın. "Ağlayacaksan ağla!" Dediğin günü bile hatırlıyorum. Dediğini yapmıştım ve çok rahatlamıştım, ağladıktan sonra derin bir nefes almayı başarabilmiştim. Sonrasında uyudum ve yeni bir güne gözlerimi açtığımda telefonuma düşen çağrıyı gördüm. Ekranımda koskocaman SpiderMan yazıyordu. Seni geri arayamamıştım ama o yazıyı görmek bile bana birisini unutturdu. Şimdi sana olan sevgime gelirsek, burada asla bunu anlatamam. Düşünsene ben seni A harfiyle başlayan birinden bile kıskanıyordum. Sanırım bu burcum gereği böyleydi. Yengeç burçları aşırı duygusal ve aşırı kıskanç olurmuş yapacak bir şey yok. Mesela sana trip attığımda tribimi sonuna kadar çekiyorsun ama Ergin çekmiyor biliyorsun. Neyse sorun değil ben de sadece sana trip atarım o zaman. Ya bir de keşke eskisi gibi olsak değil mi? Kimse kimseye küsmese herkes insan olsa falan.


  A'bi seninle ile ilk buluşmamız aşırı komikti. Yıllar sonra karşımda boyu öküz gibi birini gördüm. Saçlar uzun ve birbirine karışmış, bir de gözlükleri var aynı Harry Potter gibiydi. Ona koşarak sarıldığımda kendimi Hermione Granger gibi hissetmiştim. Ve bir anda aklıma Ateş Kadehi ve Sırlar Odası gelmişti. Şey bir de o gün Batu ve Sanem de vardı. Senin Sanem'e karşı ön yargılarının bittiği gün işte o gündü. Sanem'e bir şey almıştın ayıcık Minion şeysi muz lan muz garip şeylerden işte. Sonra bana Thor'un çekici diye ağlamıştım. O kadar çok ağlamıştın ki, en sonunda kıyamayıp almıştım. Bu olaylardan önce baya içmiştik hatta benim Selena Gomez ayakkabımla dalga geçen bir Batu vardı. Köstebeğe gittiğimizde Gryffindor şapkası almıştım ve kafama geçirdiğim zaman adeta bir laz gibiydim. Sanem sürekli beremi düzeltip durmuştu. Sonra bir yere oturduk ve sen bize kredi kartından İskender ısmarlamıştın ve öküz gibi yemiştik sonra ben kolayı yine fazla kaçırmıştım ve geğirmiştim. Sonra eve gitmiştik zaten.


  İkinci buluşmamızda Batu ve Sanem gelmemişti ikimiz buluşmuştuk ve yine aynı yerde, şey de BİZİM MEKAN da içmiştik sen birayı devirdin ve ben de gülmüştüm. Yaptığımız ilk şey birbirimize bakmak olmuştu sonra aklımıza telefonlar gelmişti. Arkadaşından bahsettin. Yüzüklerin Efendisi bir şey bir şey demiştin sonra konu Marvel'a gelmişti. Evet itiraf ediyorum Marvel'ı sevmemi sağlayan kişi sensin. Sen olmasan Iron Man'i sevemezdim. Aslında o herifi seviyordum ama diğer kahramanları da sevmemi sağladığın için teşekkürler. Sonra yine dolaştık ve Köstebeğe gittik sen oradan Erdal Bakkal bardağı görmüştün ve ciyaklamıştın sanırım o bardağı almıştık. Sonra bana birisi hakkında konuşmuştun ve mısır almıştık, adamla baya muhabbet etmiştik. Sonra ne olmuştu, eve gitmiştik. O amca aşırı komikti.


  Üçüncü buluşmamız en iyisiydi bence Civil War'ın çıkmasına yakın sana whatsapp'dan baya yüklenmiştim gidelim diye ama senin sınavın vardı ama bir şekilde gitmiştik. Sonrasında sen Antalya'ya gidecektik. A'bi filmi öyle bir izlemiştik ki, bütün salan kafayı yemişti. Özellikle Spider'ın çıktığı sahnelerde suratındaki ifadeyi görmek çok güzeldi. Neden biliyor musun? Çünkü, gerçekten mutluydun. Güzel gözlerinin içinin parladığını, göz bebeklerinin büyüdüğünü görmüştüm ve eminim kalbinde hızlı atmaya başlamıştı. Yerinde duramıyordun. Bir anda bütün salonun bize baktığını hissetmiştim ama öyle bir şey yoktu. Iron Man çıktığında benim hareketlerimi hatırlıyor musun? Garip garip sesler çıkarmaya başlamıştım ve neredeyse çığlık atacaktım. Ellerim titremeye başlamıştı ve ciddi anlamda terlemiştim. Gözümüzde gözlükler vardı ve hatırladığım kadarıyla sen gözlüğün üzerine gözlük takmıştın. Sonra film arası olmuştu. Yüzümdeki terleri sildim ve sana döndüğümde hala beyaz perdeye bakıyordun. Seni dürttüğümü hatırlıyorum. Film arasında bir şeyle almak için Popcorn satılan zımbırtı yerine gitmiştik. Popcorn, kola ve Nacho söylemiştik ve sonra tekrar filme girmiştik. Son sahnelerde tekrardan Spider çıkmıştı ve bütün salon ciyaklamıştı. Sen o kadar çok heyecanlanmıştın ki, direk kolumu sıkmıştın. Sonra tavandaki o yansımayı görmüştük ve Spider'ın tekrardan bizlerle olacağını öğrendiğimizde salonda bir uğultu kopmuştu. Film bittikten sonra terasa gitmiştik ben sigara içmiştim ve hala filmi konuşuyorduk. Sonra gitme vaktin gelmişti ve kocaman sarılmıştı sonra sen her yere ağ fırlatmaya çalışmıştın. Aradan beş yada on dakika geçmişti ve ben D&R'a gitmiştim ve orada çizgi romanlara bakarken bir baktım yanımda bir adet Özgür duruyordu. Ve iki saat boyunca çizgi roman bakmıştık ve yine istediğimiz gibi bir şeyi bulamamıştık. Sonunda ben Iron Man'nin çizgi romanını almıştım. Sende Spider arıyordun ama bulamamıştın sonra bulduğumuzda küçük çocuğa vermiştin. Eminim ki, o ufaklıkta kendi çocukluğunu gördün. En azından ben seni tanıyorsam bunu düşünerek vermişsindir. Sonra bir ufaklığa hediye bakmaya giderken baban yanımıza geldi ve babanla tanışmıştım. Ve içimden dedim ki, bu adam dünyadaki en kafa dengi adam. Babana çekmişsin kardeşim, kesinlikle babana benziyorsun. Ama annen çok daha eğlenceli bir kadın. Ama ikisini de çok seviyorum, umarım bir gün annenle de tanışırım.

  Çok fazla yazdım biliyorum ama kendimi durduramıyorum. Benim bir tanemsin, sahip olabileceğim, en iyi arkadaş, dost ve en önemlisi de kardeşimsin. Senin her canın yandığında benim kalbime sanki bir bıçak saplanıyor. Sen her üzüldüğünde ben eriyorum. Nefes alamıyorum ve bunun gibi bir çok eylem gerçekleşiyor. Bu kadar sevgi sağlığa zarar ama yapacak bir şey yok atsan atılmaz, satsan satılmazsın. Senin öyle bir durumun var. İnsan kardeşini hiçbir şekilde terk edemez zaten. Mecnunun, İsmail Abisi gibiyiz. Aslında hayatımız koskocaman bir "HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP!" Bizim tayfa için en azından böyle. Ben İsmail a'bi dediğim zaman herkes aynı anda "HOOOOP" der. Şimdi sitedekiler bize deli gözüyle bakıyorlardır eminim ama yapacak bir şey yok. Bizim dostluğumuz bir nevi Erdali gibidir. Neden mi? Seninle olan dostluğumuzun tadı hem çok güzel, hemde hastalıklı. En azından benim için öyle. Şimdi sen iştesin çalışıyorsun ve ben herkesi örgütlemiş bulunmaktayım. Herkes senin için bir şeyler yazıyor. Sıla, Ceren, Katre, Tugi, İrem, Naz, Deniz, Batu, Sanem, Ece, Balım, Merve, Utku ve Batu herkes seninle ilgili bir şeyler yazdıracağım. İrem çoktan yazdı bile ama fazla uzun yazamadı. Ben hala manyağa bağlamış bir şekilde yazmaya devam ediyorum. Ama yazacaklarım bu kadar bir RP uzunluğu kadar oldu zaten. Bir an önce İstanbul'a gel seni o kadar çok özledim ki, anlatamam. Seninle vakit geçirmek dünyanın en eğlenceli şeylerinden biri benim için. Çünkü bir sürü ortak özelliğimiz var ve konuşacak her zaman bir şeylerimiz var. Lütfen yanlış anlamayın sadece RP hakkında konuşmuyoruz. Daha sağlam bir dostluğumuz var bizim RP olsa da olur olmasa da olur. Bu arada bir daha ki buluşmamız da Balımı da çağırsak çok iyi olacak. Onunla da sohbet etmek çok eğlenceli. Biliyorsun yıllar sonra ailemi buldum ve gerçekten çok mutluyum. Seni her şeyden çok seviyorum. Şerefim üzerine yemin ederim ki, her zaman senin yanında olacağım. Zor durumda her zaman elinden tutacağım ve asla bırakmayacağım. İşin ucunda ne olursa olsun her zaman, son nefesime kadar yanında olacağım. Bugün senin doğum günün, aynı zamanda benim de doğum günüm sayılır. Bugün en çok değer verdiğim insanlardan biri doğdu. Ne zaman istersen yanındaydım. Doğum günün kutlu olsun kardeşlerin en değerlisi, seni çok seviyorum.


  Happy Birthday SpiderMan 01vlno
  WHILST YOU IMAGINE, I MAKE IT HAPPEN.


  Happy Birthday SpiderMan VLObjAHappy Birthday SpiderMan L4Byb0Happy Birthday SpiderMan RVA3Oa

  sister:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Eleanora Lizz Walker
  Stajyer Öğrenci
  Ϟ Rp Beğenileri : 25

  Eleanora Lizz Walker
  Stajyer Öğrenci
  Yaaaa, ne harika şuna bak! Özgür, bence llgın gibi birisine sahip olduğun için çok şanslısın! 
  Doğum günün kutlu olsun tekrardan. Seni pek fazla tanımıyorum ama llgın sayesinde tanımış kadar oldum. Nice senelere musmutlu ol hayatında. Aynen ben o kadar uzun yazamadım malum tanışmıyoruz, ama ona rağmen güzel şeyler yazmaya çalıştım. ^^
  Happy Birthday SpiderMan 72434
  Happy Birthday SpiderMan 644546
  Happy Birthday SpiderMan 541306   Happy Birthday SpiderMan Qv3PAR Happy Birthday SpiderMan 9NR2Y5
  ♥:
   

  My soul is Hufflepuff!:
   

  H U F F L E P U F F  P R I D E:
   

  love:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
  Eithan Harrison
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 6

  Eithan Harrison
  Ölü
  İkinize de çok çok teşekkür ederim, eyvallah!
  Odun mode: on
  Biliyorum ama bu durumlarda mala bağlıyorum, ne yazacağımı bilmiyorum.
  Ilgın'ın yazısına ''ok'' yazmayı bile düşündüm ama gerçekten öldürebilirdi.
  Teşekkür ederim tekrardan!!

  Happy Birthday SpiderMan EDA_Web_SB-a


  Happy Birthday SpiderMan 0nyybV
  teşekkürler fab.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Darence Elias
  Konsey Başkanı
  Ϟ Rp Beğenileri : 122

  Darence Elias
  Konsey Başkanı
  Vay canına, hiç bu kadar uzun bir arkadaşlık yazısı okumamıştım. Gerçekten aranızda geçenler çok özel şeyler olmuş ve sizi özel bağlarla bağlamış.. Özgür'e karşı hiçbir fikrim olmamasına rağmen Ilgın sayesinde ucundan kıyısından çok şey öğrendim..


  Bu alemde Ilgın gibi içten gelerek her zaman yanındayım dostum diyeni çok ama çok nadir görürsün. İnsanlar buluşurlar, kanka olurlar, dedikodu yaparlar, birbirlerini korurular ama en ufak şeyde AQ.... defolup gitsin olurlar.... Bunun örneklerini çok geçmeden gördük!


  Ben senden çok Ilgın'ın doğum gününü kutlamak istiyorum. Ama neticede senin bugün gölgelemeye gerek yok. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN VE MUCİZELER SENİNLE OLSUN TAÇLI ÇOCUK

  Happy Birthday SpiderMan 72434 
  Happy Birthday SpiderMan 1354973000
  Happy Birthday SpiderMan 730605731  


  Happy Birthday SpiderMan NWlBWB

  Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:
   
  ...:
   

                                                             
       

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
  Eithan Harrison
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 6

  Eithan Harrison
  Ölü
  Teşekkür ederim Smile
  Aslında haklısın.
  Ilgın daha fazla hak ediyor. İyi ki var!


  Happy Birthday SpiderMan 0nyybV
  teşekkürler fab.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Mason Garthner
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 13

  Mason Garthner
  Ölü
  Ilgın, takdir ettim. O nasıl bir mesajdır öyle. Doğum günün kutlu olsun Özgür.


  Happy Birthday SpiderMan JalBN5
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Lavinia Raskolnikov
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 20

  Lavinia Raskolnikov
  Cadı
  Oyunlarda kutladım ama burdan da kutlayayım doğum günün kutlu olsun canım Smile


  Happy Birthday SpiderMan Q26LZZHappy Birthday SpiderMan X6aMLk


  Spoiler:
     Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Eithan Harrison
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 6

  Eithan Harrison
  Ölü
  Teşekkür ederim!!! Very Happy


  Happy Birthday SpiderMan 0nyybV
  teşekkürler fab.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Pankras D.C. Moreau
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 8

  Pankras D.C. Moreau
  Ölü
  Doğum günün kutlu olsun.

  Dipnot : Ilgın o kadar yazınca, *bi aysti içiyoğum feyahlıyoğum*
  That ain't what you want to hear,


  But that's what I'll do... ッ
  Happy Birthday SpiderMan 9Lkm18

  Do you have problem ?:
   


  So do I.:
   

  So do I.:
   

  So do I.:
   

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Happy Birthday SpiderMan
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-