Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   İyi Ki Doğdun Furkan

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Pankras D.C. Moreau
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 8

  Pankras D.C. Moreau
  Ölü
  Baktım böyle başlıklar çoğaldı. Ben de açayım dedim. Benim için önemli biri olan bu herif bugün doğmuş. Rp aleminde en çok rp yapmaktan keyif aldığım sitenin kurucusu Furkan, doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı mutlu yaşlar diliyorum. Rp ye beni alıştıran siteyi kuran ellerin dert görmesin.İyi Ki Doğdun Furkan 910234958

  Olmasaydın olmazdım lan... İyi Ki Doğdun Furkan 644546
  That ain't what you want to hear,


  But that's what I'll do... ッ
  İyi Ki Doğdun Furkan 9Lkm18

  Do you have problem ?:
   


  So do I.:
   

  So do I.:
   

  So do I.:
   

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Goran Asgard
  Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Goran Asgard
  TEşekkür ederim Kaşarcım ^^ Abartıyorsun vallahi bu tür şeyler hep bir dönem işte ^^
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Eleanora Lizz Walker
  Stajyer Öğrenci
  Ϟ Rp Beğenileri : 25

  Eleanora Lizz Walker
  Stajyer Öğrenci
  Furkaaaaaan! Doğum günün kutlu olsun tekrardan. Kutladım, ama buradan da kutlayayım. ^^ Sana kocaman vampirlerle kaplı pasta armağan ediyorum şuan vampir olmasan da sen göynümüzün vampirisin dostum. İleri ki planlarını gerçekleştirmeni umuyorum geleceğin Anne Rice'ı nice senelere. 
  İyi Ki Doğdun Furkan 910234958 İyi Ki Doğdun Furkan 72434 İyi Ki Doğdun Furkan 910234958   İyi Ki Doğdun Furkan Qv3PAR İyi Ki Doğdun Furkan 9NR2Y5
  ♥:
   

  My soul is Hufflepuff!:
   

  H U F F L E P U F F  P R I D E:
   

  love:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
   
  İyi Ki Doğdun Furkan
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-