Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 İyi Ki Doğdun Furkan

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Pankras D.C. Moreau
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 8

avatar
Ölü
Baktım böyle başlıklar çoğaldı. Ben de açayım dedim. Benim için önemli biri olan bu herif bugün doğmuş. Rp aleminde en çok rp yapmaktan keyif aldığım sitenin kurucusu Furkan, doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı mutlu yaşlar diliyorum. Rp ye beni alıştıran siteyi kuran ellerin dert görmesin.

Olmasaydın olmazdım lan...
That ain't what you want to hear,


But that's what I'll do... ッ


Do you have problem ?:
 


So do I.:
 

So do I.:
 

So do I.:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Goran Asgard
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
TEşekkür ederim Kaşarcım ^^ Abartıyorsun vallahi bu tür şeyler hep bir dönem işte ^^
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 25

avatar
Stajyer Öğrenci
Furkaaaaaan! Doğum günün kutlu olsun tekrardan. Kutladım, ama buradan da kutlayayım. ^^ Sana kocaman vampirlerle kaplı pasta armağan ediyorum şuan vampir olmasan da sen göynümüzün vampirisin dostum. İleri ki planlarını gerçekleştirmeni umuyorum geleceğin Anne Rice'ı nice senelere. 
   
♥:
 

My soul is Hufflepuff!:
 

H U F F L E P U F F  P R I D E:
 

love:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
 
İyi Ki Doğdun Furkan
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-