ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

#Masoh ♥

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Eleanora Lizz Walker
Hufflepuff

Ϟ Rp Beğenileri : 22

MesajKonu: #Masoh ♥ 07.10.16 10:56

Oooo öncelikle geciktiği için üzgünüm dün akşam biraz yoğundum o yüzden bugüne kısmet. Şimdik bu konuda harika düşüncelerimizi sıralamanın vakti geldi sanırım. Hazır HW Sözlükte de resmileştirelim değil mi?

Mason&Noah! Bu shipi bulana kadar canımız çıksa da ve isimleri de tıpkı aşk(!) hayatları gibi karmaşık olsa da en azından Masoh'a karar kılındı ve Masoh hakkında yazacağım şeyler de pek güzel olacak. Ay heyecanlandım. Gene boş boş konuşmaya başladım, ama ne yapayım eşcinsel karakterleri seviyorum ve Masoh da benim favorim.

Ciddi anlamda favorim. Onların birbirlerine olan çekingenliğini seviyorum mesela. Bir de birbirlerine dair düşüncelerinin belirsizliği, birbirlerinin yanındayken iyi hissetmeleri, ama bunu bir türlü sonuca bağlayamamaları falan çok hoş ya. Bir de bu sorunlar yetmezmiş gibi aile problemleri var. Noah'ın hastalığının tatlışlığı var birde. Bence bu da Mason'ı daha fazla cezbediyor diye düşünüyorum. Her ne kadar o da çekingen olsa da. Ne deniyordu birbirlerine aşklarını söyleyemeyen ya da korkan kişilere, huh Tsundere diye garip bir şey. İkisi de bu durumdan muzdarip olduğu için birbirlerine açılmaları baya sancılı gelişiyor ki hala neler olduğu hakkında hiçbir fikirleri yok. Bilmiyorum nedense beni bu durum baya meraklandırıyor ve karakterlere çekiyor. Bir de yakışıklı beyfendilerin gay olma ihtimalinin sinir bozucu olduğu durum var, ama buna girmek istemiyorum. Şuan konumuz Masoh güzelliği olduğu için bence böyle gayet hoş. Zamanla her şey daha yerinde oturur. Sadece ağlamayın siz. Böyle birbirinize dramatik davranmanız da beni üzüyor. :üü:: Biliyorum bir sürü etken var ve aşka bir o kadar inanma yetim kalmasa da sizin aşkınızı seviyorum ben be! Sizinki daha doğal ve gidin özgürce yaşayın! Birincil destekçiniz benim.

Benim her daim göynüm sizinle olacak. Fazla söze gerek yok efem.
4EVER MASOH!
DUYANLAR DUYMAYANLARA SÖYLESİN. ŞŞŞŞ SHİP!
DİPDİPNOT: AKSİ BİR ŞEY SÖYLEYENLERİ DÖVÜYORUZ. TŞK.

♥:

H U F F L E P U F F  P R I D E:

love:

En son Eleanora Lizz Walker tarafından 07.10.16 12:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
Mason Garthner
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 13

MesajKonu: Geri: #Masoh ♥ 07.10.16 11:28

Yalnız o kadar yazmışsın rplerimizi atmamışsın. Aa... Onları da ben atayım ki reklamımız tam olsun.

Are You Deranged Like Me?

Make No Sound

Goodbye... Friend? - Devam etmekte. Bu yazının şerefine bugün atarım herhalde cevap

Dipnot: Ben gibi bu konuya neredeyse homofobik yaklaşan -eşcinsel arkadaşlarım var ama yazmak apayrı bir durum gelirdi- bir adama yazdırdığı için Marie'yi ayrıca tebrik ediyorum. Zaten rplerde en çok o parlıyor ben daha ziyade figüran olarak onun kurgusunu ilerletiyorum. Razz

Eleanora Lizz Walker
Hufflepuff

Ϟ Rp Beğenileri : 22

MesajKonu: Geri: #Masoh ♥ 07.10.16 12:15

Ahaha aynen sizin aşkınızdan benim kafam döndüğü için onu unutmuşum. Editleyecektim, ama gerek yok sanırım sen koymuşsun. Ayrıca baktım ki hep Masoh'dan bahsetmişim. Sizin yazımınıza değinmemişim, ama bilen biliyor zaten ya sizin harika yazdığınızı ve kişiliğinizi falan her şey tam oturdu. Ayrıca Hüseyin senin homofobik olduğunu bilmiyordum. Bence de bu şekildeyken bunu yazmak baya cesaret ister valla bravo Marie'ye o zaman. Yürü be kızım arkandayım senin ghjkl♥

♥:

H U F F L E P U F F  P R I D E:

love:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
Mason Garthner
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 13

MesajKonu: Geri: #Masoh ♥ 07.10.16 13:02

Eşcinselden kaçanlardan değildim. Arkadaşlarım var dediğim gibi ve sorun etmiyorum. Ama daha önce hadi rpsini yaz dediklerinde kasılıp kalmış hiçbir şey yazamamıştım. Ondan sebep öyle dedim yani. Şimdi bir tartışmaya neden olmasın.

Noah Voerman
Ravenclaw

Ϟ Rp Beğenileri : 44

MesajKonu: Geri: #Masoh ♥ 07.10.16 16:08

Mason Garthner
Dipnot: Ben gibi bu konuya neredeyse homofobik yaklaşan -eşcinsel arkadaşlarım var ama yazmak apayrı bir durum gelirdi- bir adama yazdırdığı için Marie'yi ayrıca tebrik ediyorum. Zaten rplerde en çok o parlıyor ben daha ziyade figüran olarak onun kurgusunu ilerletiyorum. Razz

Mehmut olasın, bende kendimi tebrik ediyorum o konuda fghjk yok ya mason kişiliksiz bi figüran olsa olmazdı böyle bu kurgu, ama doğru kurguyu ilerleten sensin noah kendini yere atıp varoluşunu sorgulayıp başka bir şey yapmaya kasmayacak bir tip olduğu için Very Happy

Hee bide madem sözlük anlatımını da yapalım. Türk dizisi kıvamında bir dramla yoğurulmuş, büyücü dünyasına uyarlanmış, araya felsefik şeyler katarak iyice bir entel yapılmış ama yazmayı çok sevdiğim kurgunun çifti.

overdosed on overthinking:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1711-noah-voerman-vin-kent-lejanti

#Masoh ♥

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası