Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Duyuru; Yeni GM Leikias

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master


  Öncelikle yeni GM’imiz Leikias’a hoş geldin diyoruz.

  Aramıza ancak katılabilen Leikias’ın, normalde çekirdek kadromuzda var olduğunu duyurmazsak olmaz. Site tekrar yaratım aşamasındayken bizimle olan ve destek veren arkadaşımız, bazı özel sebepler neticesinde aramıza fiilen katılamamıştı. Bu sorunların da çözülmesiyle beraber, GM kadromuzdaki yerini aldı.

  Kendisinin görevi site kurgularına katkıda bulunmakla beraber, Merlin’in Kazanı’na görev amaçlı başvuran üyelerimize, bu önemli yolda büyüleyici görevler vererek kurgusal olarak destek vermek olacak. Sitemizde pek örneği olmamasına karşın, gerektiğinde düellolarınızda da size yol göstermede yardımcı olacaktır.

  Tekrar hoş geldin diyor ve görevinde başarılar diliyoruz.

  ---

  Başlık yoruma açık kalacaktır.

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Duyuru; Yeni GM Leikias
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-