Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
  • Şifre:

• HOGWARTS: AÇIK!
    TARİH: EKİM 1973
    Paylaş | 

Model Başvuruları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    Sayfaya git : Önceki  1 ... 34 ... 64, 65, 66, 67  Sonraki
    Will Snyder
    Gryffindor
    Ϟ Rp Beğenileri : 0

Gryffindor
    Model Adı:Alvaro Morte  Karakter Adı : Will Snyder
    Ören Bayan
    Game Master

Game Master
    İşlenmiştir.

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
    Nehemiah C. Griswold
    Daire Başkanı

Daire Başkanı
    Ünlü: hugh Jackman
    İsim: Lysander Griswold

Ören Bayan
    Game Master

Game Master
    Merhaba sevgili yavrum,

Ah demek adın Lysander. Ne güzel, ne güzel. Model başvurusu yapmak için ilk olarak rütbeye başvurman gerekiyor şekerim. Ayrıca ünlün şu anda aktif olan başka bir üyemiz tarafından kullanılmakta. Bu sebeple sana başka bir ünlü verelim biz.

Sihirli günler.

Nehemiah C. Griswold
    Daire Başkanı

Daire Başkanı
    Size de merhaba sayın adminiçe. Sizinle başka bir rol oyunu sitesinde tanışmışızdır belki şu anda bilemiyorum ama Lysander karakterim çok eskiye dayanmakta. 9 yıldır yazdığım karakterimin ünlüsünü değiştirmek istemememi anlayacağınızı umuyorum. Başka sitelerde ünlü ortağa verilebiliyor. Ünlüyü ortağa almak istiyorum. Teşekkür ederim.

Ören Bayan
    Game Master

Game Master
    Eski rpcilerin aramızda katılmaları bizi hep memnun etmiştir. Fakat ne yazık ki istediğin ünlüyü sana veremiyorum canım. Ortağa almak istiyorsan bunu üyenin kendisi ile konuşman ve onun kararına bırakman gerekiyor. Kendisinin bu teklifini reddetme hakkı var.

Nehemiah C. Griswold
    Daire Başkanı

Daire Başkanı
    Lysander'i kapatıyorum çünkü onu 9 yıldır kullandığım ünlü dışında yazmam mümkün değil. Kardeşi Nehemiah C. Griswold için Tom Hardy'i işlemenizi rica ederim.

Ören Bayan
    Game Master

Game Master
    Model Keziah Berg'den düşüyor. Sizin oluyor. Hugh Jackman'da rahat rahat Hugo'luğuna devam etsin.

Gutaz Balthazar
    Özel Sektör

Özel Sektör
    Model Adı: Ben Barnes
    Karakter Adı: Gutaz Balthazar

Carmenta
    Game Master
    Ϟ Rp Beğenileri : 1

Game Master
    Umarım kendisinin Dorian Gray olarak düştüğü hataya düşmezsin diyelim. Bayanların dikkatini bol bol çekeceğiniz güzel günler!

Model Başvuruları
    Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
    65 sayfadaki 67 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 34 ... 64, 65, 66, 67  Sonraki