ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
The Kronos
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları 15.04.17 0:29

Chloe Comtois demiş ki:
& Chloe Comtois
& Chloe ortalama, hatta ortalamanın üstünde bir öğrenci sayılabilecekken Comtois ailesinin diğer tüm üyelerinin yanında her zaman vasat öğrenci muamelesi gördü. Aile ağacında bir yerde Veela olanlar olsa da kendisi bunlardan olmadığından emin olduğu gibi dişiliğini hiçbir zaman büyük kuzenleri kadar iyi kullanamadığının da farkındaydı. Yüksek beklentilerden ve sürekli kıyaslanmaktan bıkan Chloe Profesörlerinden birkaçının referansı üzerine Hogwarts'ta bekçi olmak için Fransa'yı bırakıp buraya geldi. Beauxbatons Sihir Akademisi Mezunu olarak biraz yabancı kalacağını düşünse de şuan ihtiyacı olan şey tam olarak yabancılıktı.  
& Okul Bekçisi
& Hafta içi 1-2 saat, haftasonu sınırsız
&
Spoiler:

Aramıza hoşgeldiniz. Ancak başvurunuzu onaylamadan önce kurgusal olarak birkça noktayı daha sizden rica edeceğim.

Kurgusal yaşınız nedir? Zira okul bekçisi için genç biri olması kurguyu zedeleyecektir.Bunun dışında Hogwarts ile bağınız nedir? Zira başka bir akademi mezunu olarak Hogwarts sizi nedne işe aldı. Casus gözüyle görülebilirsiniz.

Kişilik bilgileriniz hakkında da biraz daha detay verirseniz. Başvurunuzu tekrar değerlendireceğim.

İyi eğlenceler dilerim..
Chloe Comtois
Hogwarts Çalışanı

Ϟ Rp Beğenileri : 3

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları 15.04.17 0:43

Hoş buldum.

Yaşı henüz genç, üç-dört yıllık mezun. Oldukça yetenekli ancak yetenekli olduğunun farkında değil. Benimsediği kişilere ve yerlere karşı tamamen bağlılık gösteriyor. Sabırlı ve neşeli ancak sürekli kıyaslanarak büyüdüğü için biraz içine kapanık. Hogwarts'ın değer verdiği Profesörlerin Chloe için referans olması, kendini Hogwarts'a ait hissetmesi halinde canı pahasına onu koruyacak olması ve ailesinin Fransa'nın başarılı büyücü ailelerinden olması nedeniyle işe alınabileceğini düşündüm. Ancak kurgu açısından sıkıntı doğuracaksa başka bir meslek seçebilirim.
http://www.hogwarts-rpg.com/t3402-chloe-comtois
The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları 15.04.17 1:08

Chloe Comtois demiş ki:
Hoş buldum.

Yaşı henüz genç, üç-dört yıllık mezun. Oldukça yetenekli ancak yetenekli olduğunun farkında değil. Benimsediği kişilere ve yerlere karşı tamamen bağlılık gösteriyor. Sabırlı ve neşeli ancak sürekli kıyaslanarak büyüdüğü için biraz içine kapanık. Hogwarts'ın değer verdiği Profesörlerin Chloe için referans olması, kendini Hogwarts'a ait hissetmesi halinde canı pahasına onu koruyacak olması ve ailesinin Fransa'nın başarılı büyücü ailelerinden olması nedeniyle işe alınabileceğini düşündüm. Ancak kurgu açısından sıkıntı doğuracaksa başka bir meslek seçebilirim.

Hogwarts Brintanya'ya ait bir okul. Fransa büyücedünyası da pek tabi sınırların olmadığı evrende var. Ancak yaşınızı hala tam olarak belirtmediniz. genç derken? Kurgunuzun herhangi bir sıkıntısı bulunmamakta. Yaşınız 30+ ise meslek başvurunuzu onaylayacağım. Ancak yeni mezunsanız mantık açısından hogwartsda bekçilik yapmanız sıkıntı doğuracaktır.

İsterseniz hogwart ile ilgili farklı bir mesleğe başvurabilirsiniz veyahut tamamen farklı bir meslekle devam edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederim.
Chloe Comtois
Hogwarts Çalışanı

Ϟ Rp Beğenileri : 3

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları 15.04.17 1:29

Hogwarts mezunu olmaması sorun değilse yeni mezun değil daha yetişkin olabilir. 25-30 arası düşünmüştüm ancak dediğiniz gibi daha büyük olması daha mantıklı. 34 yaşında olsun karakter. Uğraştırdığım için kusura bakmayın.

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t3402-chloe-comtois
The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları 15.04.17 1:31

Chloe Comtois demiş ki:
Hogwarts mezunu olmaması sorun değilse yeni mezun değil daha yetişkin olabilir. 25-30 arası düşünmüştüm ancak dediğiniz gibi daha büyük olması daha mantıklı. 34 yaşında olsun karakter. Uğraştırdığım için kusura bakmayın.

Önemli olan hep beraber eğlenmek. Aramıza hoşgeldiniz.

Rütbenizi onaylıyorum.

İyi eğlenceler dilerim..
Vito Maria Polla
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 2

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları 18.04.17 12:44

Adınız ve Soyadınız : Vito Maria Polla
Karakter Bilgisi :
Vito uzun süre sihir bakanlığında seherbaz olarak görev almış olsa da muggle eşinin kendisiyle birlikte kızını da öldürmesini kabul edememiştir. Bu yüzden uzun süre boyunca olmayan bir katili aramış ancak bulamamasının ardından kendisini alkole vermiştir ne yazık ki. Eşiyle arasında geçenler yüzünden ve de eski eğitiminin sayesinde muggle bağlantıları ile geç olsa da otuzlu yaşlarının sonunda psikiyatri eğitimini bitirmiştir. Kendi başına gelenlerin genç büyücülerin başına gelmemesi için mezun olduğu okuldan hizmet edebileceği daha iyi bir yer var mı? 
İstediğiniz Meslek : Hogwarts Psikiyatrı
Online Süreniz : Her gün
Örnek Rp :

Spoiler:

The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları 18.04.17 13:51

Rütbeniz veriliyor.
İyi Eğlenceler..
Lilja Sigurdsson
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları 03.05.17 11:34

;; lilja sigurdsson(değişim için başvurulacak)
;; lilja çok küçük yaşta, kaldığı yetimhaneden zengin ve soylu bir aile tarafından evlat edinilir. içine kapanık ve soğuk tavırları nedeniyle manevi ailesi tarafından da pek sevilmez. ancak küçük yaşta gösterdiği yetenekleri sayesinde kimse ondan uzak kalmak istememektedir. çok iyi piyano çalar, sesi de güzeldir. ailesi tarafından bu yönde eğitim aldırıldıktan sonra bir gün hogwarts'dan gelen çağrı üzerine başka büyük umutlar eşliğinde evden gönderilir. ilgi çekici ve başarılı bir slytherin olarak tamamladığı öğrencilik hayatını daha sakin olacağını umut ettiği okul bekçiliğiyle sonlandırmaya karar veren lilja, hayata gözlerini açtığı ilk andan beri hep yalnız bir kadın olmuştur. şimdilerde belki de kırklı yaşların etkisiyle, karşısına çıkan herkesle dost olmayı başaracak kadar anaç bir kadına dönüşmüştür.
;; okul bekçisi.
;; her gün.
;;
Spoiler:

p.s. örnek rp'nin hp kurgusunda olması gerektiğine dair herhangi bir şey okumadığımdan bu rp'yi koydum, böyle bir şart var ise gözümden kaçmıştır, editleyebilirim. şimdiden teşekkürler.

Ören Bayan
Game Master

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları 03.05.17 11:49

Eminim arazide düşen öğrencilerin dizlerine tentürdiyot sürüyorsundur. Bir ara bana kahveye beklerim şekerim. Rütben veriliyor.

Svetlana Smirnov
Hogwarts Çalışanı

Mezuniyet
Ϟ Binası: H H

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları 04.10.17 23:34

Svetlana Smirnov
Kütüphane Görevlisi
Svetlana Hufflepuff mezunu bir cadı. Genel olarak sevdiklerine önem verse bile sinirlendiği zaman gözü hiç kimseyi görmüyor. Killian Maghnus ve celestine çiftinin tek çocuğu. Kardeşi doğum sırasında hayatını kaybettiği için kimseyi onun yerine koyamıyor. Genelde sessiz sakin biridir. Bir problemi olduğunda kendisi çözmeye çalışır. Hayatında tek katlanamadığı şey ona yalan söylenmesidir. Kitap okumayı çok sevdiği için evi kabul ettiği hogwart'a ktüphane görevlisi olarak gelmiştir.
Lavinia Raskolnikov
milla karakterim için rütbe aldırmaya başvurdum ölü olacak

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki