Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
  Ezrak Bane
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ezrak Bane
  Ölü
  Karakter Bilgisi: Ezrak babasının çektiği psikolojik durumlardan oldukça etkilenmişti ve bu yüzden St. Mungo'da Psikiyartist olarak  çalışmaya başlamıştı.
  İstediğiniz Rütbe: Hogwarts Psikiyartist
  Günlük Online Süreniz: 3 4 Saat
  Örnek Rp:
  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Merhaba şekerim,

  Seni tekrardan aramızda görmek çok güzel lakin karakterin aktiflik pasiflik kontrolünde düştüğü için ne yazık ki ölü. Eh GM'iz ama bizim ellerimiz de o kadar maharetli değil. Döndüremiyoruz ölüyü diriye. Bu sebeple aynı rütbeye başka bir karakterle başvurmanı öneririm. İstersen çok benzer bir karakter açabilir, ünlün kapılmadıysa aynı ünlüyü kullanabilirsin.


  Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 4 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Erasmo Harlow
  Hogwarts Çalışanı
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Erasmo Harlow
  Hogwarts Çalışanı
  Adınız ve Soyadınız : Erasmo Harlow
  Karakter Bilgisi : Erasmo kurt bir aileden gelmektedir. daha 6 yaşındayken geçirdiği dönüşüm onda derin yaralar açmıştı, dönüşümünü en yakın arkadaşı olan vampir'i öldürerek olmuştu. O zamanlarda bu yüzden travma geçirmişti ama sonrasında ise olması gerekenin bu olduğunu düşünmüştü. 23 yıldır Era her dönüşümünde acı çekiyor acılarını yaşadığı travma'ya bağlasa da acı çekmekten nefret ediyordu. daha 19 yaşına geldiğinde ise bir sadece cadı olan birine aşık olmuştu. Ailesi her ne kadar istemese de Era evden kaçmış ve o vampir ile yaşamaya başlamıştı. Bir gün sonrasında vampir onu evine getirmişti, çünkü bunun doğru olmadığını biliyordu ve Era'ya aşık değildi en azından o zamanlar.
  İstediğiniz Meslek : Kütüphane Görevlisi
  Online Süreniz : Tüm gün
  Örnek Rp : Ezrak Bane


  Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 4 Tumblr_inline_p7zwbo4qos1sb4p6n_250 Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 4 Tumblr_inline_p7zwbpnFBg1sb4p6n_250
  Spoiler:
   

  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t5647-ka-lejant
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Hogwarts'a hoş geldiniz, dönüşümlere dikkat etmeyi, mümkünse tılsım takmayı unutmayın!
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-