Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Özel Sektör Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sonraki
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Merhaba. Game Master yazan kişiler adminlerimiz oluyor. Rütbenizi veriyorum.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Zelda Zonk
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Zelda Zonk
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Zelda Zonk
  Karakter Bilgisi : Ailesini bir yangında kaybedip (kendisi yangından bikaç büyük izle kurtulmuş olup) yetim olarak büyüyen ve Gryffindor'dan mezun olan genç cadı, resime olan ilgisinin üzerine gittikten birkaç yıl sonra, dövmeleri keşfediyor. Vücutta istenmeyen şeylerin üzerine (bkz: yanık izleri) işlemeler yapmanın, ya da vücudu modifiye etmenin de bir sanat olduğuna inanıp büyücülükten biraz uzak olsa da, dövmeci olmaya karar veriyor. Bu şekilde yeni hikayeler ve farklı yaşam tecrübeleri öğrenme fırsatı buluyor, hem kendini geliştirip hem de yeni portreler çizmek için ilham alma fırsatı buluyor. 


  Kendisi oldukça sakin görünümlü fakat gerektiğinde çok hareketli ve cesur, extrem sporlardan hoşlanan biri. İstediğinde kolaylıkla ilişki kurabiliyor ve beklenebileceği gibi, çok güçlü bir görsel hafızaya sahip. (Lejantını hazırladığımda çok daha detaylı bilgi sağlayabilirim.)
  İstediğiniz Meslek* : Tattoo Artist (eğer olabiliyorsa, Ressam/Tattoo Artist)
  Örnek Rp : Alice Reginleif ya da Jimin Jung karakterlerinden herhangi birine bakabilirsiniz.

  *Kendi dükkanınızı açacaksanız;

  Dükkanınızın yeri ve bilgisi : Dükkan İngiltere'de, tercihen Londra ve büyücülerin kolayca ulaşabileceği bir yerde, çünkü diğer türlü çokta anlamlı olmaz diye düşünüyorum. Adı Marilyn Tattoo Studio, biraz büyükçe ve dikkatle hazırlanmış o yüzden görseller de fazla, görsellerin linkini bırakıyorum;


  -1-  -2-  -3-  -4-  -5-  -6-
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t2722-zelda-zonk-lejant
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Hoş geldiniz efendim, bir ara dükkanınıza uğrayıp muz dövmesi yaptıracağım müsaitseniz.


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 2 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ernst Morgenstern
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ernst Morgenstern
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Ernst Morgenstern
  Karakter Bilgisi : Küçüklüğüne dair hayal meyal canlanan anılarda 2. büyük savaşın kaybeden tarafına fikren ve zikren arka çıkan lakin sahip oldukları üstün yetenekle kaybın ardından kolayca bozulan düzenden izole olmuş bir aile görüyor. Vidkun Quisling'in idamla sonuçlanan büyük hamlesinde ona yol göstermek adına evinden uzaklaşan babasıyla tanışması bebekliğinin çok sonrasında oluyor. Yüzyılların getirmiş olduğu birikim ve disiplinin getirileriyle büyüyen Ernst'ten ortaya temkinli, yere sağlam basan, uç fikirlere sahip, ciddi bir genç adam ortaya çıkıyor. Ve yine yüzyılların getirisinden ötürü adım attığı oluşum onun göğsünde bir rozet gibi kalmaya ölene kadar devam ederken geçmişteki kayıpları, hataları ve kendine göre doğruları sebebiyle kendini yalnız başına küçük bir kitap evinde buluyor.
  İstediğiniz Meslek* : Gangles Kitapevi Dükkan Sahibi & Millennium Assembly şeklinde yazılabilirse sevinirim, biraz fazla uzun oldu ama üzgünüm.
  Örnek Rp :
  rp:
   

  Dükkan Tarifi: Yüzyıllar önce kurulan kitap evinin nostaljik havası ve düzeni dükkanın Ernst'ten önceki sahipleri tarafından yıllarca muhafaza edilmiş, hali hazırda Ernst'te geçmişe duyduğu ilgi ve saygıdan ötürü dükkanın çehresinde köklü değişimler yapmamıştır. Dükkanın kapısında açık olduğuna dair bir ibare görürseniz Ernst'i kocaman ahşap bir masanın arkasındaki son derece konforlu koltuğunda bir şeyler okurken bulabilirsiniz, kapalı yazdığı takdirdeyse Ernst büyük ihtimalle dükkanı satın aldığı yaşlı sahibinden bu yana yaptığı yegane değişiklikle şahsi alanına ya da fikirlerinin laboratuvarına çevirdiği alt katında olacaktır. Ernst'in kitaplara olan yoğun ilgisi açık lakin kitap satmaya ilgisi olduğundan burada değil, Ernst'in hali hazırda tekinsiz olan Knockturn yolundaki ve İngiltere'deki işlerini örtbas ettiği güzel bir nokta.

  Millennium Assembly ise 2. Dünya Savaşı döneminin Avrupa'yı sarmış olan safkan ırk fikrine paralel bir oluşum ancak bundan pek tabi daha eski. Başlangıçta bir öğrenci kulübü olarak doğup lanse edilse de altında dallanıp budaklanan ve Morgensteinların da içinde olduğu çeşitli ailelerce desteklenen bir yapısı var. Yaklaşan milenyumu amaçlarını gerçekleştirmek yolunda hedef görüyorlar, isimleri de tahmin edersiniz ki buradan geliyor. Büyücedünyada bulunduğunu okuduğum huzur ortamıysa onların hala gizli bir örgüt olmasının sebebi. Henüz kurgu tam oluşturulmadığından ötürü kısa hatlarıyla böyle özetledim.


  En son Ernst Morgenstern tarafından 12.01.17 18:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Merhabalar sevgili Ernst,

  Fotoğraftaki hanım kız eşin mi? Ay maşmerlin, her neyinse Merlin sahibine bağışlasın. Kitapçın için bize kısa bir bilgilendirme metni ulaştırman gerekiyor. Ayrıca Millennium Assembly'ın tam olarak nasıl bir kuruluş olduğunu bize açıklayabilir misin?

  Sevgiler!


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 2 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ernst Morgenstern
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ernst Morgenstern
  Ölü
  Başvurumu istediğiniz şekilde güncelledim.


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 2 G23q3L
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  O halde ben de istediğin şekilde rütbeni veriyorum. Fakat istediğin rütbe örgüt adı içerdiği için söylemem gereken bir iki ufak şey var tatlım; Bireysel geçmiş kurgularında kullanılan örgütleri başvuruya tabi tutmuyoruz. Fakat ilerki zamanlarda bu örgüte senden başkası da katılacak olursa linkteki bölüme başvurman gerekiyor; http://www.hogwarts-rpg.com/f145-buyucu-orgutleri-kulupleri
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  L. Ivan Ponomariov
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  L. Ivan Ponomariov
  Ölü


  Adınız ve Soyadınız : L. Ivan Ponomariov

  Karakter Bilgisi : Hayatının en büyük hatası dengesiz bir iksir yapımcısına güvenmek olmuştu. İksir yapımcısının verdiği iksir ona sözde sağlıklı saçlar ve güzel bir cilt bahşedecekti. Suratı irinlerle doluydu o zamanlar, cildi ise bir cesedinki kadar soluktu. Tek istediği muhteşem saçlar ve daha canlı bir cilt rengiydi, ancak ne yazık ki içtiği iksir onu ağır bir krize sokarak kalbinin durmasına sebep oluverdi. İksir yapımcısı müdahale etmek yerine kaçtığında ise öleceğinin kararını vermiş, kendisini ölümün soğuk kollarına teslim etmişti. Gözlerini açtığında bilmediği bir mağaranın içerisindeydi, tavandan yere damlayan soğuk suların sesleri işitilebiliyordu.

  Kulaklarında işittiği soğuk fısıltı ona hayatta kalmasının bir yolu olduğunu, ancak bu yolun engellerle dolu ve acı verici bir yol olduğunu söylemişti. Her ne olursa olsun ölmek istemiyordu, tanımadığı şahıslardan gelen bu korkutucu teklifi kabul ettiği an sadece boynunda acı veren ısırığı hissedebilmişti. Bilincini kaybedip tekrar gözlerini açtığında ise koku duyusu, hızı ve gücü artmıştı. Boğazında hissettiği o kurak hissi muhteşem ay ışığı altında bir kaç orman hayvanını avlayarak dindirmeye çalıştıysa da olmadı. Dönüştüğü şey hayvan kanıyla idare edemeyecek kadar vahşi ve aç gözlüydü, dakikalar sonra keskin birer iğneyi andıran iki sivri diş masum bir insanın boğazına geçirilmişti. Artık ona söylenen isimle Ivan farklı bir canlıydı, Güneş ışığından sakınan, teni asla eskisi gibi ısınmayacak bir solukbenizliydi. Tek istediği kan ve intikamdı, onu bu hale getiren iksir yapımcısını günün birinde bulacaktı.

  İstediğiniz Meslek* : Dükkan Sahibi | Vampir

  Örnek Rp : Ana karakterimde mevcut ^^

  *Kendi dükkanınızı açacaksanız;

  Dükkanınızın yeri ve bilgisi : Knocturn Yolu, Kan ve İntikam

  Kan ve İntikam sahibi Ivan'ın yıllarca uğraşıp elde ettiği hazineler ile kurulmuş bir eğlence mekanıdır. Mekanın konsepti mezarlığı andırmaktadır, mekanın en belirgin özelliği mimarisinde pencere bulunmamasıdır. Müşterileri büyük bir yüzde ile elit mugglelardan oluşur, ara ara büyücülerin ve cadıların uğradığı da görülür. Henüz yapım aşamasında olan bu mekanın ileride çok ünleneceği aldığımız duyumlar arasındadır. (Bazı mugglelar bu mekanda vampir gördüklerini iddia etmekte, ne kadar yalancı bu mugglelar!)

  Mekanın kapısından girdiğinizde sizi boğuk ancak bir o kadarda haz verici bir hava karşılar, içerideki havayı ciğerlerinize bir kere doldurduğunuzda orası sizin için vazgeçilmez olabilir. İçip içip sapıtan çoğu muggle mekan sahibinin özel aracı tarafından evlerine bırakılır. (Belkide bırakmıyordur. o_o)

  Kapının hemen sağ tarafında geniş bir bar tezgahı mevcuttur, tezgahın önünde gerçek ile birebir kuru kafa motifleri bulunur. Kokteyllerin rengi kanı andırır, bazı müşteriler kokteyllerin kan olduğunu bile düşünebiliyor. Barın hemen alt tarafında mekan sahibi dışında kimsenin girmediği bir geçit vardır. Geçidin altın işlemeli anahtarı her zaman mekan sahibinin cebinde bulunur. Mekanın geniş bir dans pisti vardır, müzikleri genellikle duygusal müziklerin yeniden düzenlenmiş hareketli hallerinden oluşur. Yaklaşık üç yüz kişilik kapasiteye sahip bu mekanda acil durumlarda kullanılmak üzere ayrılmış masalar ve sandalyeler dahil toplamda dört yüz yirmi altı sandalye üç yüz yirmi altı kadarda masa bulunur. Damsız giriş yasaktır ^^
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Bay Ponomariov, merhabalar. Mekanınız her ne kadar tüylerimi ürpertmiş ve minnoş yüreğime korku salmış olsa da başvurunuzu onaylayacağım. Ancak Knocturn Yolu'nda herhangi bir muggle bulamayacağınızı belirtmek istiyorum, bildiğiniz üzere bu mümkün değil. Ya mekanınızın hitap kitlesini değiştirmenizi ya da konumunu değiştirmenizi rica edeceğim.


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 2 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  L. Ivan Ponomariov
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  L. Ivan Ponomariov
  Ölü
  @Banana Panda demiş ki:
  Bay Ponomariov, merhabalar. Mekanınız her ne kadar tüylerimi ürpertmiş ve minnoş yüreğime korku salmış olsa da başvurunuzu onaylayacağım. Ancak Knocturn Yolu'nda herhangi bir muggle bulamayacağınızı belirtmek istiyorum, bildiğiniz üzere bu mümkün değil. Ya mekanınızın hitap kitlesini değiştirmenizi ya da konumunu değiştirmenizi rica edeceğim.

  Uykulu bir halde başvuruyu yaptığım için kurgunun o kısmında ufak bir saçmalık olmuş doğrudur. O zaman konumu sadece Londra yapalım bu sayede mugglelarda gelebilir.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Özel Sektör Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  2 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-