Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş | 
   

   Özel Sektör Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki
  Ares N. Harper
  Kurtadam
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Ares N. Harper
  Kurtadam
  Ören teyze, şuan dukkan acacak maddiyatım yok. E büyücedünya da yatırım için teşvik de yok. Bu yuzden biraz başka bürolar altında calısıp para kazanacağım. Belki o zaman açarım. Rütbe olarak vermeni rica edeceğim


  :
   
  :
   
  :
   
  ❤:
   
  Smile:
   
  BFF:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t5253-ares-nathan-harper#91468
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  E doğru dedin, nereye başvuracaksın bulamamışsın. Ben de bilemedim nereye başvurman daha doğru. Avukat ol bari. Verdim gitti.
  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Andrés Preciado
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Andrés Preciado
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Andrés Preciado


  Karakter Bilgisi : İspanya asıllı olan Andrés oldukça enerjik biridir. Eğlence için yaratılmış olduğunu düşünür. Hayatın onun için anlamı gerçek eğlencedir. Çevresindekiler de buna katılmakla birlikte, onu yalnız bırakmamaktadır. Yalnızlıktan hoşlanmaz. Ve bu sayede istemeyerek de olsa ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır. Pek ilgi odağı olmak istemez, fakat bundan da rahatsızlık duymaz açıkçası. Alkolü sever. Çoğu zaman muggle mekanlarında takılır. Birçok muggle arkadaşı vardır. Fakat geçici arkadaşlardır bunlar. Ona göre taraf yoktur. İyi, kötü tartışmasına girmez. Kendi yolunu çizer, başkalarına bağlı kalmaz. Dostlarına önem verir. Bu önemi her daim yanlarında olmakla sağlar. Özgür ruhludur, fakat serseri değildir.

  İstediğiniz Meslek* : Çatlak Kazan Sahibi
  Örnek Rp : 

  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Mathias Constantin
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Mathias Constantin
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız :
  Karakter Bilgisi :Amerika Kıtasının keşfinden sonra Kanada’nın Quebec Bölgesini ele geçiren Fransız General Hubert de Lyon burada bir Fransız Kolonisi kurdu. Fransa’dan gönderilmek istenen, ucube olarak anılan birçok kişiyi gemilere bindirip yeni koloniye yolladılar. Bu ucubeler arasında büyü yapmaları yasaklanmış ve asaları kırılmış aileler de yer alıyordu. Büyücü ailelerin bu denli hor görülmesine karşı çıkan Constantin ailesinin reisi Victor Constantin, Cezayir’deki koloniyi terk ederek-ki Cezayir Kolonisi, krallığın büyücülerden yarım isteyerek kurdukları bir kolonidir ve neredeyse elli yıldır bu koloniyi büyücüler yönetir.- Kanada’ya doğru yol almıştır ve burada dışlanmış büyücüleri himayesi altına alarak Fransa’dan bağımsız ve Amerika Büyücü Toplumuyla müttefik bir toplum oluşturmuştur. Montreal bölgesinin neredeyse üçte biri büyücüler tarafından ele geçirilmiş olsa da büyücülerin zamanla güçlerini kötüye kullanması ve Constantin ailesinin himayesinden çıkmaya çalışması yüzünden üyük bir savaş çıkmıştır ve Constantin ailesi gücünü kaybetmiştir. Kanada’da bir kaos ortaı yaratan büyücüler dünyanın bir çok farklı ülkesine dağılmışlardır.
  Constantin ailesi ise Fransız İhtilalini gerçekleşmesinde önemli rol oynayan de Sion ailesinin ve sonradan vampir ırkına yenik düşen de Marceau ailsninin uzaktan kuzenleridir.
  Mathias ise safkan bir baba ve safkan olduğunu iddia eden alkolik bir anneden evlilik dışı bir çocuk olarak dünyaya gelmiştir. Babasının soyadını alsa da, annesi onun bir Constantin olduğunu kabul etmemiştir hiçbir zaman. Çocuğunu kendisi gibi alkolik yapmaya çalışığ, onun psikolojisinde derin yaralar açılmasında büyük rol oynamıştır. Mathias, muggle arkadaşından etkilenerek piyano çalmak istemişse de annesi buna karşı çıkmıştır. Babası ise oğlunu bakanlığa sokmaya çalışmış ve onun bir seherbaz olmasını istemiştir. Genç çocuk bu isteklere yönelik bir insan olmasa da babasının katı kurallarına karşı gelemeyip bir yıl boyunca seherbazlık ofisinde stajyerlik yapmıştır. Annesinin alkolün etkisiyle sinir krizi geçirmesinden sonra hem kocasını hem de kendisini öldürmesinin ardından müzisyenlik yapmaya başladı. Son olarak da Sacré-Cœur isimli barı açarak kendi şarkılarını burada seslendirmeye başladı.
  İstediğiniz Meslek* : Sacré-Cœur(Açacağım Mekanın ismi, kilise olan değil!) sahibi
  Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz) Guillaume Charpentier

  *Kendi dükkanınızı açacaksanız;

  Dükkanınızın yeri ve bilgisi :
  Sacré-Coeur (Constantin ailesinin Sacré-Coeur Kilisesinde oluşan geçmişlerine ithafen verilmiş bir isimdir)
  Dükkan Hakkında Açıklama: Paris'in on altıncı bölgesinde yer alan çok büyük olmayan ve genellikle jazz&blues dinleyicilerinin ve klasik müzik sevenlerin takıldığı bir mekandır. Müşterileri daha çok büyücü kesimden olsa da, barın sol tarafında bulunan ve altı masalık küçük bölüm mugglelar için ayrılmıştır. Dükkanın ahşap ve orta çağ mimarisinden kalma kapısında yer alan tılsım sayesinde dükkana giren mugglelar kendi istekleriyle sol tarafa otururlar. Bu şekilde çalışanlar hangi müşterinin muggle olduğunu anlamakta zorluk çekmez. Sol tarafta oturan mugglelar için tatlı ve hoş bir bar görünümünde olan barın büyücülerin takıldığı kısmı daha gösterişlidir. Yerler eski ahşap parkelerden döşenmiştir,Masalar arasında yer alan küçük kırmızı halılar Türk dokumacılığının birer örneğidir. Duvarlar orta çağ kalelerinin inşaatında kullanılan kırma taşlarla süslenmiştir, ikişer metre aralıklarla büyülü meşaleler mekanın aydınlatılmasında oldukça iş görür. Masalar dört kişilik ve yuvarlaktır, her birinin üzerinde ipek ve asla kirlenmeyen beyaz örtüler bulunur. Masaların ortasında dönen, mavi renkte bir tılsım bulunur, müşteriler isteklerini bu tılsıma söyleyerek sipariş verirler. Kullanılan kadehlerin her biri 1800'lü yıllardan kalma kristalleden yapılmıştır, kullanılan gümüşler oldukça pahalıdır. Masaların hemen çaprazında Moskova'da üretilmiş büyük beyaz bir piyano yer alır. Piyanonun yanında ise yine Moskova'da üretilmiş bir çello ve bir çok keman bulunur. Daha nice enstrümanuıbarındıran bölümde müşterilere oldukça iyi bir müzik ziyafeti verilir.
  Bar bölümünün yanında bulunan boşluktan yukarı çıkmak istediğiniz anda boşlukta ayağınızı kaldırmanız yeterlidir, her adımınızda ayağınızın altında beliren basamaklar sayesinde üst kata çıkabilirsiniz. Ancak ikinci kat daha çok zengin müşteriler içindir, alt kattaki bardan daha kasvetli ve gösterişli bir yerdir. Duvarları ünlü ressamların ellerinden çıkma tablolarla süslüdür. Masalar uzun ve mermerdendir. Sandalyelerin her biri bir dük tahtını andırır. Burada yer alan ve alt kattakine göre daha küçük olan piyano müşterilerin kendi zevklerine göre dinlemek istediği şarkılar içindir. Barın üst kısmına çıkmak için oldukça yüklü miktarda para ödenmesi gerekir ve buraya muggleların çıkması imkansızdır. Sadece çarşamba geceleri açılır ve bu gecelerde alt kata muggle alımı olmaz. Mekanda üç garson çalışır her biri cadı ve büyücüdür. İçkiler büyüyle hazırlanır, yemekler içinse mutfakta muggle doğumlu Rum bir aşçı çalışır, birbirinden güzel muggle yemekleri yaparak müşterilerin büyük beğenisini kazanır.
  Tüm müşterilerin girmesi yasak olan bölüm ise Louis ve Mathias'ın odası yer alır.

  Dükkanın Açılacağı Yer: Paris


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master
  Rütbenizi veriyorum.

  Dükkan Adresiniz: http://www.hogwarts-rpg.com/f299-sacre-coeur
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Brooklyn Vigoureux
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Ölü
  Brooklyn Vigoureux
  Brook slytherin mezunu bir cadı. Genel olarak sevdiklerine önem verse bile sinirlendiği zaman gözü hiç kimseyi görmüyor. Killian Maghnus ve celestine çiftinin tek çocuğu. Kardeşi doğum sırasında hayatını kaybettiği için kimseyi onun yerine koyamıyor. Genelde sessiz sakin biridir. Bir problemi olduğunda kendisi çözmeye çalışır. Hayatında tek katlanamadığı şey ona yalan söylenmesidir.

  Disney Rainforest Cafe
  paris
  Modern yaşamın yorucu koşuşturmasından ve büyük kentlerin durmak bilmeyen yoğun temposundan tatlı bir kaçamak için ideal bir ortam bu muhteşem yağmur ormanı teması. Rainforest Cafe konseptinin en önemli özelliği çok çeşitli kitlelere hitap etmesi. Gençlerin ve çocuklu ailelerin özel günler ve kutlamalar için tercih edeceği bambaşka bir mekan. Her yaş, her zevk ve her gelir grubundan misafirin isteklerine cevap veren unsurları bir araya getiren farklı bir konsept. Burada her şey unutuluyor; gülümsemek, eğlenmek, iyi vakit geçirmek ön plana geçiyor.
  Lavinia Raskolnikov
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Elizabeth Bathory
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Elizabeth Bathory
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız :  ELİZABETH BATHORY
  Karakter Bilgisi : Erken yaşta zorla evlendirilmesinden sonra psikolojisi bozulan Elizabeth kendi dünyasında yaşamaya başlamış ve etrafındaki herkesi kendinden uzaklaştırmıştır. Hiç çocuğunun olmaması ruh halini daha da etkilemiş ve bunun sonucunda genç kızlara zarar vermeye başlamıştır. Kocası ile başlayan zenginliği ailenin başka bir bireyinin olmamasından ötürü kendisine kalınca elindeki güç ile birlikte genç kızları kaçırıp ayinler yapmaya başlamıştır. Dikkatleri üzerine çekmemek için kendisine sahte bir kimlik yaratan Elizabeth bunun için bir bar işletmektedir ve kurbanlarını bu yolla seçmektedir.
  İstediğiniz Meslek* : Domuz Kafası Sahibesi {Listede görmedim ama açılması mümkünse isterim.} Eğer olmazsa Gangles Kitapevi lütfen.
  Örnek Rp :
  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master
  @Elizabeth Bathory demiş ki:
  Adınız ve Soyadınız :  ELİZABETH BATHORY
  Karakter Bilgisi : Erken yaşta zorla evlendirilmesinden sonra psikolojisi bozulan Elizabeth kendi dünyasında yaşamaya başlamış ve etrafındaki herkesi kendinden uzaklaştırmıştır. Hiç çocuğunun olmaması ruh halini daha da etkilemiş ve bunun sonucunda genç kızlara zarar vermeye başlamıştır. Kocası ile başlayan zenginliği ailenin başka bir bireyinin olmamasından ötürü kendisine kalınca elindeki güç ile birlikte genç kızları kaçırıp ayinler yapmaya başlamıştır. Dikkatleri üzerine çekmemek için kendisine sahte bir kimlik yaratan Elizabeth bunun için bir bar işletmektedir ve kurbanlarını bu yolla seçmektedir.
  İstediğiniz Meslek* : Domuz Kafası Sahibesi {Listede görmedim ama açılması mümkünse isterim.} Eğer olmazsa Gangles Kitapevi lütfen.
  Örnek Rp :
  Spoiler:
   

  Merhaba kurgusal dükkanları alamazsınız. Ancak dmuz kafasını istediğiniz yere açabiliriz. Nereye açmamızı istediğinizi belirtirseniz rütbenizi onaylayacağım.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Özel Sektör Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  11 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-