Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 Özel Sektör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Oliver Roth
Ravenclaw
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ravenclaw
Bir güzellik yapsaydın ilk dövmen müessesemizden olurdu Ören ninecim ama neyse. Ben özel sektöre atılayım o zaman. Çok teşekkür ederim.


gentleman:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Verdim gitti!
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ianthe Hummingbird
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Özel Sektör


Adınız ve Soyadınız: Ianthe Hummingbird
Karakter Bilgisi: Ianthe, otuz beş yaşında, Hufflepuff binasından mezun olmuş bir cadı. Annesi Grilda ve babası William Lake hala yaşamaktadır, annesi muggle bilimleri araştırmacısı olan bir cadı, babası ise banka memuru bir muggledır.
Okul yıllarında en hevesli olduğu şey, Mitoloji, Sihir Tarihi, Tılsım'a pek meraklı bir gençti, aynı zamanda sevgilisine. Okul bittikten sonra, bir süre annesinin muggle araştırmalarına yardımcı oldu ve üç yıl içinde sevgilisi Laken Hummingbird ile evlendi. Evliliğinden süresince, ailesinden uzak kalan Ianthe kendi içindeki yetenekleri keşfetmeye başladı. İksir ve asa yapımına karşı büyük ilgisi vardı. Böylece Hogwarts dönemindeki kitapları bulup iksir araştırmaları ve asa yapımı sanatını araştırmaya başladı. Günden güne, denemelerle, iki konuda da iyiye giden cadı, meslek hayatını buna göre şekillendirmeyi düşündü.
Ianthe, genellikle neşesi ve sempatisiyle tanınır. Güler yüzlüdür, insanları haklarını aramalarıyla ilgili cesaretlendirir. Kolay iletişim kurulabilen ve arkadaş olunabilen biridir. İyi bir rol model olmaktansa iyi bir insan olmayı tercih eder. Konuşması akıcı ve düzgündür. İdealleri için savaşır, herkesi de buna davet eder. Kolay sinirlenmez, yumuşak kalpli ve anlayışlıdır. Hayat dolu biri olduğunu söylemek yanlış olmaz; kitap okumayı, sinemayı, resimleri sever.
İstediğiniz Meslek*: Asa Yapımcısı
Örnek Rp: Serra ben, Nevissa Moovie.
Dükkanınızın yeri ve bilgisi: Hummingbird Asa Dükkanı, Diagon Yolu. Hummingbird asaları Ianthe Hummingbird tarafından yapılmaktadır. Özellikle asası kaybolan ya da sadakati yitirilen cadı ve büyücelerin uğrak noktası olmaktadır. Sipariş üzerine asa yapılamaz, fakat küçük bir karakter analizi ile birden fazla seçenek sunulur. İçeride el altından satılan ve isteğe göre yapılan iksirler de bulunur, bu iksirlerin ve asaların ruhsatı vardır.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t5352-ianthe-hummingbird-karakter-ka
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
veriliyor rütbeniz


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Özel Sektör Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
13 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-