Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Özel Sektör Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sonraki
  Gutaz Balthazar
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Gutaz Balthazar
  Özel Sektör
  Adınız ve Soyadınız : Gutaz Balthazar
  Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.) Ergenç baya bi bahsetmiş ama ben de anlatayım. Balthazar ailesi uzun yıllardır asa işiyle uğraşıyor, büyü dünyasının en iyi asalarını onlar yapmaktadır. Bu ailenin etrafı zengin ve varlıklı insanlarla çevrilidir ve Kraliyet ailesine yakınlıklarıyla bilinirler. Gutaz ise bu zenginlik içinde şirkette CEO olmayı uygun görmüş ve öyle de olmuştur. Slytherin binasından mezundur, 35 yaşındadır. Başkaldırıcı ve asi tavrıyla dikkat çeker, annesi ve ablasının çekindiği bir insan olmuştur yıllar geçtikçe. Herkesle konuşmaz, kendisine göre değerli olan fikirlerini sürekli anlatır ve çalışanlarının ve etrafındaki insanların buna uymasını bekler. Genelde mantıklı bir insan olduğundan, insanlar ister istemez ona hak verir. Griswold'ların küçük kızına aşık olup onu elde edemeyince aşka küsmüştür ve bu yüzden kadınlara güvenmez, ancak kadınları ona çok güvenir.
  İstediğiniz Meslek* : Balthazar Asaları CEO'su
  Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz) Ören Bayan adlı admin arkadaşa öm yoluyla yolladım.


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 14 1e56f5c103
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Çok güzel oldun canım.


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 14 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Aaron Jeffers
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Aaron Jeffers
  Özel Sektör

  Adınız ve Soyadınız: Aaron Jeffers
  Karakter Bilgisi: Büyücü bir baba, muggle bir annenin tek çocuğudur Aaron. Babası, sihir bakanlığından emekli bir bürokrattır. Sert bir mizaca sahip olmasına rağmen, altın gibi bir kalbe sahip olan babasıyla aralarında hep bir mesafe olmuştur. Korkuyla karışık bir saygı besler babasına karşı. Annesi ise pasta şefidir. Sahip olduğu küçük bir pastanede hazırladığı pastalar, birçok düğünün ve doğum günü partisinin vazgeçilmez lezzetleri arasına girmeyi başarmıştır. Daha sonradan zarar etmeye başlayan ve başka birine devredilen bu pastanede, yazları annesiyle birlikte çalışan Aaron, bu vesileyle gastronomiye içten içe ilgi duymaya başlamıştır. Hufflepuff mezunudur. Okuldan mezun olduktan sonra seherbaz olmak isteyen Aaron, gerekli FYBS notunu alamadığı için Büyü Hatalarını Düzeltme Dairesi’nde işe başlamıştır. Burada çalıştığı sırada, görev için gittiği bir muggle mahallesinde, muggle bir kıza aşık olmuştur. Aşkına karşılık bulunca görevinin gereğini yapmamış, muggle kızın hafızasını silmemiş ve bunun sonucunda bakanlığa da yalan söylediği için hakkında soruşturma açılarak bakanlıktaki görevinden kovulmuştur. Bu durum gösteriyor ki, beyni yerine kalbini dinleyen bir adamdır Aaron. Daha sonra, aşık olduğu kızın karşısına bir kez daha çıkmış, aşkına karşılık bulunca da, sihir dünyasından kendini ister istemez soyutlamaya başlamıştır. Bunun nedenlerinden biri de, daha sonradan eşi olacak kızla beraber, aynı hayalleri paylaşarak bir bar açmaları. Gastronomiye olan ilgisini kullanarak giriştiği bu işte, mütevazi bir müşteri çevresi kazanan bir mekanın sahibi olmuştur. Yani, tutkuyla bağlandığı herhangi bir işin mutlaka hakkını verecek bir adamdır. Her şeye rağmen, hayatın her zaman toz pembe olmadığını, en acı şekilde tecrübe etmiştir. Yaşanan tüm acılara rağmen, yoluna devam etmesi gerektiği de, hayatın ona öğrettiği dersler arasındadır.
  İstediğiniz Meslek: The Red Caps Sahibi
  Örnek Rp:
  Spoiler:
   
  Dükkanınızın Yeri ve Bilgisi The Red Caps, 1967 yılında Liverpool şehrinin Sybil sokağında açılmış bir Bar & Bistro. Aaron Jeffers ve Helen Jeffers tarafından açılan mekan, hem Liverpool FC’nin stadı olan Anfield’a yakın olması, hem de müşterilerin büyülü diye tanımladıkları yemekleri sayesinde Kirkdale ilçesinde adını duyurmuştur. İçi, 1960 ve 70’li yıllara nazaran modernize bir şekilde tasarlanmıştır. Haftanın her günü neredeyse kalabalık olan bar, Liverpool FC’nin maçları olduğu zaman dolup taşmaktadır. Stadyuma yakın olması nedeniyle, maça gidemeyen taraftarların durağı haline gelmiştir. Aaron ve Helen’in hoş sohbetleriyle, çoğunluğu Liverpool FC taraftarı olan samimi bir müşteri kitlesine sahiptir. Bu müşteri kitlesinden bazıları, mekandaki birkaç fotoğrafın hareket ettiğini ileri sürse de daha sonra, içkiyi azaltacaklarına yemin etmişlerdir. Mutfakta tenis topu büyüklüğünde iki tane gözü olan, kısa boyu ve kocaman kulakları olan bir yaratık gördüğünü iddia eden birkaç kişi de, bir daha ot içmeyeceklerine yemin etmişlerdir.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Merhaba şekerim,

  Dükkanın için birg örsel gönderir göndermez dükkanını açacağım. Şimdilik sadece rütbeni veriyorum.


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 14 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Aaron Jeffers
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Aaron Jeffers
  Özel Sektör
  Merhabalar.
  Buyurun efenim;
  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Aeron Knox Caulfield
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Aeron Knox Caulfield
  Özel Sektör
  : Aeron Knox Caulfield
  : Galler'de oldukça zengin, safkan bir ailenin oğludur Aeron. Ailesinin o henüz Hogwarts'a dahi başlamadan başlamasına sebep olduğu onlarca eğitim hiçbir zaman gerçekten çocuk olamaması gibi bir götürüyle birlikte birçok farklı yeteneğe sahip olmasını sağlamıştır genç adamın. Her daim muazzam bir görünüme sahip oluşu, neredeyse her ortama mükemmelen uyum sağlayabilmesi, oldukça akıcı bir şekilde konuşabildiği dört dil ve bir hayli ustaca çalabildiği üç enstrüman bunlara iyi birer örnek olarak verilebilir. Slytherin'de oldukça başarılı bir öğrenci olduğu yıllarda dahi göze çarpan keskin zekasını geride bırakabilecek yegane özelliği ise, neredeyse hiçbir duygusunun kontrolü ele almamasını sağlayabilmesinin doğurduğu oyunculuk yeteneğidir. İistediği insanı istediği konuda ikna etme konusundaki bu yeteneğinin bir numaralı kullanım alanı ise her daim zihninin bir köşesinde birkaç tanesine sahip olduğu planlar doğrultusunda etrafındakileri manipüle etmektir.

  Hogwarts yıllarının ardından bazı departmanlarında yönetici olarak yer aldığı aile şirketleri, büyücü dünyasının çeşitli ihtiyaçlarını gidermeyi kendisine görev bilmiştir. En ağırlıklı olarak süpürge üretimi gelmekle birlikte iksir ve asa malzemeleri, efsunlanarak uçabilme özelliği kazandırılmış taşıtlar gibi birçok farklı alanda çalışmakta olan şirketin tüm haklarının sahibi oluşu ise o henüz yirmi beş yaşındayken ailesinin hayatını kaybetmesi ile olacaktır.
  : Caulfield Corp. Sahibi

  :
  Spoiler:
   

  : Dükkan olmayacak ancak Cardiff, Galler'de bir adet Yönetim Merkezi ve Galler, Newport'ta bir fabrikasi olacak.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Merhabalar tatlım,

  Rütbeni vereceğim lakin açmak istediğin forumların her biri için görsel ve forum açıklaması yazman gerekiyor.


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 14 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Dragunov Vaila
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Dragunov Vaila
  Özel Sektör
  Adınız ve Soyadınız : Dragunov Vaila
  Karakter Bilgisi : tık
  İstediğiniz Meslek* : Dükkan Sahibi
  Örnek Rp : Dragunov Vaila

  *Kendi dükkanınızı açacaksanız; Vailadium Bar

  Dükkanınızın yeri ve bilgisi : Norveç'in Kuzey Kanadı üzerinde bulunur. Genelde özgür vampirlerin doluştuğu bir bardır ve insanlar tarafından pek fazla bilinmez. Bilen insanlar ise kasvetli havası ve bara giderken oluşan doğal zorluklar sebebiyle tercih etmemektedir. Genelde içeride insan yoksa vampirler özgürce hareket ederler, şarap şişeleri aslında şarapla değil, kanla doludur.

  Oldukça kasvetli bir yapısı olmasına rağmen içeride hoş canlı müzikler yapan vampirler bulunmaktadır.

  Dragunov Vaila tarafından maddi gelir için açılmıştır. Aynı zamanda bar, genişlemekte olan Vaila ailesinin yaşadığı yerdir. Üst kattaki ofisin içerisinde bulunan demir parmaklıklar arasında pek fazla köle bulunabilir.

  Sadece şarap şişelerinden kan içmek için değil, aynı zamanda Vaila ailesi tarafından köleleştirilmiş sıradan insanların da satıldığı adrestir...

  Eğer çok sıkıldıysanız dişi vampirlerden oluşan çalışanlar sizlere kadehleriniz ile kan yudumlarken eşlik edeceklerdir.
  mekan görseli:
   


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 14 AzrbJB


  soğuk öpücük...:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Graduca Rifinn
  Kofti
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Graduca Rifinn
  Kofti
  Adınız ve Soyadınız : Graduca Riffin

  Karakter Bilgisi : Henüz daha yedi yaşında bir çocukken ailesi vampirler tarafından katledildi. Vampirlere olan nefreti, kurtlara olan müttefikliğini ortaya çıkardı. Ancak kurtlardan da bir darbe yeyince artık tüm gece yaratıklarına karşı bilenmiş tam teçhizatlı bir avcı olmaya karar vermişti. Ailesi pek zengin değildi ancak yeterli birikimleri vardı, ailesinden kalan derme çatma bir ev ve babasının kundaklı yayı dışında hiçbir şey kalmamıştı ellerinde... Birkaç bin galleon günler içinde yok olurken genç adam hayatını yasa dışı avcılık yaparak idame ettirmeye başladı. Yasa dışı avcılıktan muggle mahkemesince iki yıl hapisle cezalandırıldığında ise henüz yirmi yaşındaydı. Yirmi ikinci yaş gününde hapisten çıkacaktı ki, ailesi hakkında ileri geri konuşan ahmak bir suçlunun kafasını patlatarak cezasına altı ay daha ekletti. Yirmi iki buçuk yaşında çıktığı muggle hapishanesinden sonra evine geri döndü. Geri döndüğünde evi çoktan meraklı muggle veletleri tarafından harap hale getirilmişti. İşte o zaman ne kurtlara ne vampirlere ne de mugglelara güvenilmeyeceğini tam anlamıyla anladı. Şimdilerse biraz kiralık katil, biraz kurtadam ve vampir avcısı biraz da büyücü...

  İstediğiniz Meslek* : Avcı

  Örnek Rp : Dragunov Vaila


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 14 NlBpPN

  life is life?:
   


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  @Dragunov Vaila demiş ki:
  Adınız ve Soyadınız : Dragunov Vaila
  Karakter Bilgisi : tık
  İstediğiniz Meslek* : Dükkan Sahibi
  Örnek Rp : Dragunov Vaila

  *Kendi dükkanınızı açacaksanız; Vailadium Bar

  Dükkanınızın yeri ve bilgisi : Norveç'in Kuzey Kanadı üzerinde bulunur. Genelde özgür vampirlerin doluştuğu bir bardır ve insanlar tarafından pek fazla bilinmez. Bilen insanlar ise kasvetli havası ve bara giderken oluşan doğal zorluklar sebebiyle tercih etmemektedir. Genelde içeride insan yoksa vampirler özgürce hareket ederler, şarap şişeleri aslında şarapla değil, kanla doludur.

  Oldukça kasvetli bir yapısı olmasına rağmen içeride hoş canlı müzikler yapan vampirler bulunmaktadır.

  Dragunov Vaila tarafından maddi gelir için açılmıştır. Aynı zamanda bar, genişlemekte olan Vaila ailesinin yaşadığı yerdir. Üst kattaki ofisin içerisinde bulunan demir parmaklıklar arasında pek fazla köle bulunabilir.

  Sadece şarap şişelerinden kan içmek için değil, aynı zamanda Vaila ailesi tarafından köleleştirilmiş sıradan insanların da satıldığı adrestir...

  Eğer çok sıkıldıysanız dişi vampirlerden oluşan çalışanlar sizlere kadehleriniz ile kan yudumlarken eşlik edeceklerdir.
  mekan görseli:
   

  Daha mutasıp yerler açsanız çocuklar? Çay ocağı mesela. Neyse gençler seviyor böyle şeyleri...

  @Graduca Rifinn demiş ki:
  Adınız ve Soyadınız : Graduca Riffin

  Karakter Bilgisi : Henüz daha yedi yaşında bir çocukken ailesi vampirler tarafından katledildi. Vampirlere olan nefreti, kurtlara olan müttefikliğini ortaya çıkardı. Ancak kurtlardan da bir darbe yeyince artık tüm gece yaratıklarına karşı bilenmiş tam teçhizatlı bir avcı olmaya karar vermişti. Ailesi pek zengin değildi ancak yeterli birikimleri vardı, ailesinden kalan derme çatma bir ev ve babasının kundaklı yayı dışında hiçbir şey kalmamıştı ellerinde... Birkaç bin galleon günler içinde yok olurken genç adam hayatını yasa dışı avcılık yaparak idame ettirmeye başladı. Yasa dışı avcılıktan muggle mahkemesince iki yıl hapisle cezalandırıldığında ise henüz yirmi yaşındaydı. Yirmi ikinci yaş gününde hapisten çıkacaktı ki, ailesi hakkında ileri geri konuşan ahmak bir suçlunun kafasını patlatarak cezasına altı ay daha ekletti. Yirmi iki buçuk yaşında çıktığı muggle hapishanesinden sonra evine geri döndü. Geri döndüğünde evi çoktan meraklı muggle veletleri tarafından harap hale getirilmişti. İşte o zaman ne kurtlara ne vampirlere ne de mugglelara güvenilmeyeceğini tam anlamıyla anladı. Şimdilerse biraz kiralık katil, biraz kurtadam ve vampir avcısı biraz da büyücü...

  İstediğiniz Meslek* : Avcı

  Örnek Rp : Dragunov Vaila

  Şekerim selam,

  Anladığım kadarı ile karakterin bir muggle. Dükkan da açmak istemiyorsun. Bu durumda muggle/kofti başlığına başvurman ve rütbene avcı yazılmasını istemen gerekiyor. Başlığa bekliyorum.


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 14 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Özel Sektör Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  14 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-