Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: EKİM 1973
  Paylaş | 
   

   Özel Sektör Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14
  Gutaz Balthazar
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Özel Sektör
  Adınız ve Soyadınız : Gutaz Balthazar
  Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.) Ergenç baya bi bahsetmiş ama ben de anlatayım. Balthazar ailesi uzun yıllardır asa işiyle uğraşıyor, büyü dünyasının en iyi asalarını onlar yapmaktadır. Bu ailenin etrafı zengin ve varlıklı insanlarla çevrilidir ve Kraliyet ailesine yakınlıklarıyla bilinirler. Gutaz ise bu zenginlik içinde şirkette CEO olmayı uygun görmüş ve öyle de olmuştur. Slytherin binasından mezundur, 35 yaşındadır. Başkaldırıcı ve asi tavrıyla dikkat çeker, annesi ve ablasının çekindiği bir insan olmuştur yıllar geçtikçe. Herkesle konuşmaz, kendisine göre değerli olan fikirlerini sürekli anlatır ve çalışanlarının ve etrafındaki insanların buna uymasını bekler. Genelde mantıklı bir insan olduğundan, insanlar ister istemez ona hak verir. Griswold'ların küçük kızına aşık olup onu elde edemeyince aşka küsmüştür ve bu yüzden kadınlara güvenmez, ancak kadınları ona çok güvenir.
  İstediğiniz Meslek* : Balthazar Asaları CEO'su
  Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz) Ören Bayan adlı admin arkadaşa öm yoluyla yolladım.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Game Master
  Çok güzel oldun canım.
  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Aaron Jeffers
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Özel Sektör

  Adınız ve Soyadınız: Aaron Jeffers
  Karakter Bilgisi: Büyücü bir baba, muggle bir annenin tek çocuğudur Aaron. Babası, sihir bakanlığından emekli bir bürokrattır. Sert bir mizaca sahip olmasına rağmen, altın gibi bir kalbe sahip olan babasıyla aralarında hep bir mesafe olmuştur. Korkuyla karışık bir saygı besler babasına karşı. Annesi ise pasta şefidir. Sahip olduğu küçük bir pastanede hazırladığı pastalar, birçok düğünün ve doğum günü partisinin vazgeçilmez lezzetleri arasına girmeyi başarmıştır. Daha sonradan zarar etmeye başlayan ve başka birine devredilen bu pastanede, yazları annesiyle birlikte çalışan Aaron, bu vesileyle gastronomiye içten içe ilgi duymaya başlamıştır. Hufflepuff mezunudur. Okuldan mezun olduktan sonra seherbaz olmak isteyen Aaron, gerekli FYBS notunu alamadığı için Büyü Hatalarını Düzeltme Dairesi’nde işe başlamıştır. Burada çalıştığı sırada, görev için gittiği bir muggle mahallesinde, muggle bir kıza aşık olmuştur. Aşkına karşılık bulunca görevinin gereğini yapmamış, muggle kızın hafızasını silmemiş ve bunun sonucunda bakanlığa da yalan söylediği için hakkında soruşturma açılarak bakanlıktaki görevinden kovulmuştur. Bu durum gösteriyor ki, beyni yerine kalbini dinleyen bir adamdır Aaron. Daha sonra, aşık olduğu kızın karşısına bir kez daha çıkmış, aşkına karşılık bulunca da, sihir dünyasından kendini ister istemez soyutlamaya başlamıştır. Bunun nedenlerinden biri de, daha sonradan eşi olacak kızla beraber, aynı hayalleri paylaşarak bir bar açmaları. Gastronomiye olan ilgisini kullanarak giriştiği bu işte, mütevazi bir müşteri çevresi kazanan bir mekanın sahibi olmuştur. Yani, tutkuyla bağlandığı herhangi bir işin mutlaka hakkını verecek bir adamdır. Her şeye rağmen, hayatın her zaman toz pembe olmadığını, en acı şekilde tecrübe etmiştir. Yaşanan tüm acılara rağmen, yoluna devam etmesi gerektiği de, hayatın ona öğrettiği dersler arasındadır.
  İstediğiniz Meslek: The Red Caps Sahibi
  Örnek Rp:
  Spoiler:
   
  Dükkanınızın Yeri ve Bilgisi The Red Caps, 1967 yılında Liverpool şehrinin Sybil sokağında açılmış bir Bar & Bistro. Aaron Jeffers ve Helen Jeffers tarafından açılan mekan, hem Liverpool FC’nin stadı olan Anfield’a yakın olması, hem de müşterilerin büyülü diye tanımladıkları yemekleri sayesinde Kirkdale ilçesinde adını duyurmuştur. İçi, 1960 ve 70’li yıllara nazaran modernize bir şekilde tasarlanmıştır. Haftanın her günü neredeyse kalabalık olan bar, Liverpool FC’nin maçları olduğu zaman dolup taşmaktadır. Stadyuma yakın olması nedeniyle, maça gidemeyen taraftarların durağı haline gelmiştir. Aaron ve Helen’in hoş sohbetleriyle, çoğunluğu Liverpool FC taraftarı olan samimi bir müşteri kitlesine sahiptir. Bu müşteri kitlesinden bazıları, mekandaki birkaç fotoğrafın hareket ettiğini ileri sürse de daha sonra, içkiyi azaltacaklarına yemin etmişlerdir. Mutfakta tenis topu büyüklüğünde iki tane gözü olan, kısa boyu ve kocaman kulakları olan bir yaratık gördüğünü iddia eden birkaç kişi de, bir daha ot içmeyeceklerine yemin etmişlerdir.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Game Master
  Merhaba şekerim,

  Dükkanın için birg örsel gönderir göndermez dükkanını açacağım. Şimdilik sadece rütbeni veriyorum.
  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Aaron Jeffers
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Özel Sektör
  Merhabalar.
  Buyurun efenim;
  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Aeron Knox Caulfield
  Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  : Aeron Knox Caulfield
  : Galler'de oldukça zengin, safkan bir ailenin oğludur Aeron. Ailesinin o henüz Hogwarts'a dahi başlamadan başlamasına sebep olduğu onlarca eğitim hiçbir zaman gerçekten çocuk olamaması gibi bir götürüyle birlikte birçok farklı yeteneğe sahip olmasını sağlamıştır genç adamın. Her daim muazzam bir görünüme sahip oluşu, neredeyse her ortama mükemmelen uyum sağlayabilmesi, oldukça akıcı bir şekilde konuşabildiği dört dil ve bir hayli ustaca çalabildiği üç enstrüman bunlara iyi birer örnek olarak verilebilir. Slytherin'de oldukça başarılı bir öğrenci olduğu yıllarda dahi göze çarpan keskin zekasını geride bırakabilecek yegane özelliği ise, neredeyse hiçbir duygusunun kontrolü ele almamasını sağlayabilmesinin doğurduğu oyunculuk yeteneğidir. İistediği insanı istediği konuda ikna etme konusundaki bu yeteneğinin bir numaralı kullanım alanı ise her daim zihninin bir köşesinde birkaç tanesine sahip olduğu planlar doğrultusunda etrafındakileri manipüle etmektir.

  Hogwarts yıllarının ardından bazı departmanlarında yönetici olarak yer aldığı aile şirketleri, büyücü dünyasının çeşitli ihtiyaçlarını gidermeyi kendisine görev bilmiştir. En ağırlıklı olarak süpürge üretimi gelmekle birlikte iksir ve asa malzemeleri, efsunlanarak uçabilme özelliği kazandırılmış taşıtlar gibi birçok farklı alanda çalışmakta olan şirketin tüm haklarının sahibi oluşu ise o henüz yirmi beş yaşındayken ailesinin hayatını kaybetmesi ile olacaktır.
  : Caulfield Corp. Sahibi

  :
  Spoiler:
   

  : Dükkan olmayacak ancak Cardiff, Galler'de bir adet Yönetim Merkezi ve Galler, Newport'ta bir fabrikasi olacak.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Özel Sektör Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  14 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-