Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Özel Sektör Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 13, 14, 15
  Agael Ian Issey
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Agael Ian Issey
  Özel Sektör
  Adınız ve Soyadınız : Agael Ian Issey

  Karakter Bilgisi : 1846 yılının sonbaharında doğmuştu Agael, ailenin ilk çocuğu idi. İrlandalı Issey çifti, ailenin soyadını ve işini devam ettirebilecek bir oğulları olduğu için çok sevinmişlerdi. Babası sihirli parfümler üzerine iş yapıyordu. Kendi soyadlarını ürettikleri parfüme de vermişlerdi. 
  Yakın zamanda Issey parfümleri çok tutulmuş ve zengin kategorisine ermişlerdi. Agael on beş yaşına geldiğinde babası işini geliştirmiş ve cüppe üretimine de el atmıştı. İkinci çocukları kız olmuştu, adını Lizbeth koymuşlardı. Her şey daha iyi gidemezdi, ta ki 1866 yazından Lizbeth kaybolana kadar. Herkes babasının rakibi Finnes ailesinin parmağı olduğundan söz ediyordu. Tüm idari ve fahri birimler alarmda beş yaşındaki Lizbeth’i arıyordu. Tabi, Agael de öyle. Agael, her şeyin sorumlusu o rüya ile sıçrayarak uyandığında, korka korka evin arkasındaki ormanlıktan geçip denize gitmeyi aklına koymuştu. Çünkü rüyasında kardeşini o denizin kenarında bağlanmış görmüştü. Orada kardeşini bulacağını biliyordu. 
  Ormanı nasıl geçtiğini şimdi bile anımsıyordu Agael, kalbi ağzındaydı. Denize ulaştığında kardeşini görmeyi beklediği yerde bir grup soluk benizli, uzun, ürkütücü bakışlı adamlar görmüştü. Kırmızı gözlerin ne anlama geldiğini anımsamaya kalmamıştı yanı başına varıp onu güçlü kollarıyla yakalamışlardı. Çabalamıştı Agael kurtulmak için lakin beş vampir tarafından ısırılmaktan kurtulamamıştı. Kurtadamlar onu kurtarmasa boş bir deri ve kemikten başka ne bulabilirlerdi ondan geriye? 
  Lizbeth? İki gün sonra, fidye istemek için mektup gönderilmişti babasına. Bunu duyan yeni vampir Agael, o adamları buluşma noktasında paramparça edip kardeşini sağ salim almıştı ama aldığı gibi bırakmıştı da! Kardeşinin kanını öyle çok içmek istemişti ki çünkü, bu akıl almaz bir durumdu. Kan krizlerine alışması yıllarını almıştı. 


  İstediğiniz Meslek* : Issey Holding Hissedarı & Denetçisi (Rütbe olarak verilirse memnun olurum.) 


  Örnek Rp : 
  Bakınız:
   


  *Yer açmaya lüzum yoktur. 


  Özel Sektör Alımları - Sayfa 15 Unname13


  Indignation takes the man, generally puts him in a corner where to die or kill. But the mankind does not have to obey his instincts.


  Spoiler:
   

  Spoiler:
   

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Rütbe verildi.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Venus Genovese
  Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Venus Genovese
  Adınız ve Soyadınız : ;; venus genovese
  Karakter Bilgisi : kendisi oldukça eğlenceli ama ailesi söz konusu olduğu zaman ciddi bir kadın rolüne bürünmektedir. anaerkil bir aileden gelir, ailesi rusya'nın en zengin ve en gözde ailelerinden biri olan vitayev'lerin kuralları son derece ciddi olmaya başladığı dönemlerde venus evden kaçtı ve soyadını değiştirdi. kendisine ailesinden uzak bir yaşam sürmek için ingiltere'ye taşındı.
  istediğiniz Meslek* : novese sahibesi
  Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz)

  *Kendi dükkanınızı açacaksanız;

  Dükkanınızın yeri ve bilgisi : londra’nın en işlek caddesinde, abisi vale’den kalan evi dükkana çevirmiştir. büyük ve gösterişli bir dükkandır. novese’nin iki yıl önce büyük bir marka olmuş ve çoğu kadın ve erkek nove’den alışveriş yapmaya başlamıştır. kozmetik üzerine kurulmuştur. dört katlı bir binadır. birinci katında; makyaj ürünleri satılmaktadır. ikinci katında; parfümler bulunmaktadır. üçüncü katında ise; cadı ve büyücüler için çeşitli ürünler bulunmaktadır, ancak muggle'lar asla göremez. dördüncü kat ise; tamamen depolama için kullanılmıştır.


  if you were a river in the mountains tall,
  the rumble of your water would be my call.
  Özel Sektör Alımları - Sayfa 15 MD5ay7Özel Sektör Alımları - Sayfa 15 Q2Eplr
  if you were the winter, i know i'd be the snow
  just as long as you were with me,
  when the cold winds blow.

  cause your presence still lingers here :
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Özel Sektör Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  15 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 13, 14, 15

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-