ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Özel Sektör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
Rose Dearsome
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Özel Sektör Alımları 15.01.17 20:20

Ad Soyad: Rose Dearsome
Karakter Bilgisi: Sinsilik ve  Kurnazlıktan çok uzak olan Rose adeta bir Unicorn kadar saf biridir ama eğer biri ona kötülük yaparsa bir Kaplandan kadar saldırgan olabilir. Asil ve 13 dil bilen Rose gezgin tiplidir annesi ve babasını kaybetiği içn hayvanlar ile arkadaşlık kurmuştur en büyük örneği Yılanıdır

İstediğniz Meslek: Unicorns Bar Sahibi

Örnek Rp:
Kalktığımda başımdaki ağrı vücuduma yayılırken ufak bir sersemleme geçirip gözlerimi ovdum yataktan ufakta olsa esneyerek kaktım ve soğuk parkenin tenime değmesiyle gözlerim birden açıldı aşağı indiğimde ise yılanım Jake beni karşılamıştı elimle başını okşayarak bir öpücük kondurdum camları açtığımda ise soğuk olan hava içeri doldurdu elime tezgahta duran portakal suyuna uzattım ve beceriksizce kavrayarak bardağıma doldurdum portakal suyunun etkisi ile dinçleştim ve yukarı çıkarak kıyafetlerimi giydim ve şömineye doğru yol aldım uç uç tozunu elime aldım ve şömineye atıp bağırdım. "3 Süpürge!" o iğrenç hissi tekrar yaşadım ve 3 süpürgenin içindeki bir şöminede kendimi buldum masadaki bazı adamlar bana bakarken gülümsedim ve bir tabureye oturdum ve bir şişe viski sipariş ettim viski geldiğinde ise şişeyi kafama diktim ve içmeye başladım viskinin ağır demir tadı azımda kaldığında parayı verip dışarı çıktım sonra düşündüm ben niye bir Bar açmıyorum bu fikri düşünerek yolda ilerledim ve karanlığın beni yutmasını bekledim karanlık sokakların derinliklerine inerken başımda bir ağrı hissetim ve yere yığıldı karanlık daha fazla artarken beyaz bir şık parıldadı ve 4. sınıftaki anılarıma geldim burası kelid aynasıydı ve yanımda annem vardı babam yoktu ama ben 4. sınıfta aynada şuanki halimdim gözlerimi açmaya çalışsamda olmadı ve anılarım akıp giderken kendimi St.Mungoda buldum anlamsız bir biçimde yataktan kalktım ve koşarak eve doğru ilerledim o dükkanı açmalıydım yoksa ölürdüm tek başıma yaşlanmak ve ya ölmek istemiyordum.

*Kendi dükkanınızı açacaksanız;

Dükkanınızın yeri ve bilgisi : Hogsmade yakınlarında büyük ve genellikle seherbaz ve ya sihir bakanlığında çalışan insanların olduğu bir yerdir 3 katlıdır ve dıştan siyah görünür ama içi rengarenktir bazenleri düelo olur ama yarıda bitirilir ne demiştim Seherbaz ve bakanlıktan insanlar geliyor genellikle...

Bar resimleri:
1.Kat: http://i.hizliresim.com/JqBM0E.jpg

2.Kat: http://i.hizliresim.com/vX7l0O.jpg

3.Kat: http://i.hizliresim.com/qjnDqW.jpg

En son Rose Dearsome tarafından 15.01.17 21:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Özel Sektör Alımları 15.01.17 21:18

Karakter bilginizi daha detaylı anlatır mısınız? Son olarak rol oyununu rütbe için tam anlaşılır seviyede değil. Lütfen tam kurgulu bir rol oyunu ekler misiniz.

Düzeltmeleri yaptıktan sonra rütbeni onaylanacaktır.
Rose Dearsome
Ölü

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Özel Sektör Alımları 15.01.17 21:43

HLLETİM

The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Özel Sektör Alımları 15.01.17 21:47

Üzülerek belirtmem gerekiyor ki rol oyununuzun kurgusal düzeni rütbe vermeye uygun değildir. Eğer rol oyununda kendinizi geliştirmek isterseniz. Seçmen Şapkaya başvurabilir ve ardından rp dershanesine başvurarak adım adım çok güzel kurgular ve rol oyunları hep beraber çıkarabiliriz. Veya cadı rütbesi alarak bağımsız olarak da rol oyunlarınızı geliştirebilirsiniz.

Başvurunuz bu şartlar altında rededilmiştir!
L. Ivan Ponomariov
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 2

Mezuniyet
Ϟ Binası: D D

MesajKonu: Geri: Özel Sektör Alımları 15.01.17 21:56

Adınız ve Soyadınız : L. Ivan Ponomariov

Karakter Bilgisi : Hayatının en büyük hatası dengesiz bir iksir yapımcısına güvenmek olmuştu. İksir yapımcısının verdiği iksir ona sözde sağlıklı saçlar ve güzel bir cilt bahşedecekti. Suratı irinlerle doluydu o zamanlar, cildi ise bir cesedinki kadar soluktu. Tek istediği muhteşem saçlar ve daha canlı bir cilt rengiydi, ancak ne yazık ki içtiği iksir onu ağır bir krize sokarak kalbinin durmasına sebep oluverdi. İksir yapımcısı müdahale etmek yerine kaçtığında ise öleceğinin kararını vermiş, kendisini ölümün soğuk kollarına teslim etmişti. Gözlerini açtığında bilmediği bir mağaranın içerisindeydi, tavandan yere damlayan soğuk suların sesleri işitilebiliyordu.

Kulaklarında işittiği soğuk fısıltı ona hayatta kalmasının bir yolu olduğunu, ancak bu yolun engellerle dolu ve acı verici bir yol olduğunu söylemişti. Her ne olursa olsun ölmek istemiyordu, tanımadığı şahıslardan gelen bu korkutucu teklifi kabul ettiği an sadece boynunda acı veren ısırığı hissedebilmişti. Bilincini kaybedip tekrar gözlerini açtığında ise koku duyusu, hızı ve gücü artmıştı. Boğazında hissettiği o kurak hissi muhteşem ay ışığı altında bir kaç orman hayvanını avlayarak dindirmeye çalıştıysa da olmadı. Dönüştüğü şey hayvan kanıyla idare edemeyecek kadar vahşi ve aç gözlüydü, dakikalar sonra keskin birer iğneyi andıran iki sivri diş masum bir insanın boğazına geçirilmişti. Artık ona söylenen isimle Ivan farklı bir canlıydı, Güneş ışığından sakınan, teni asla eskisi gibi ısınmayacak bir solukbenizliydi. Tek istediği kan ve intikamdı, onu bu hale getiren iksir yapımcısını günün birinde bulacaktı.

İstediğiniz Meslek* : Dükkan Sahibi | Vampir

Örnek Rp : Ana karakterimde mevcut ^^

*Kendi dükkanınızı açacaksanız;

Dükkanınızın yeri ve bilgisi : Prient's End, Kan ve İntikam

Kan ve İntikam sahibi Ivan'ın yıllarca uğraşıp elde ettiği hazineler ile kurulmuş bir eğlence mekanıdır. Mekanın konsepti mezarlığı andırmaktadır, mekanın en belirgin özelliği mimarisinde pencere bulunmamasıdır. Müşterileri büyük bir yüzde ile elit mugglelardan oluşur, ara ara büyücülerin ve cadıların uğradığı da görülür. Henüz yapım aşamasında olan bu mekanın ileride çok ünleneceği aldığımız duyumlar arasındadır. (Bazı mugglelar bu mekanda vampir gördüklerini iddia etmekte, ne kadar yalancı bu mugglelar!)

Mekanın kapısından girdiğinizde sizi boğuk ancak bir o kadarda haz verici bir hava karşılar, içerideki havayı ciğerlerinize bir kere doldurduğunuzda orası sizin için vazgeçilmez olabilir. İçip içip sapıtan çoğu muggle mekan sahibinin özel aracı tarafından evlerine bırakılır. (Belkide bırakmıyordur. o_o)

Kapının hemen sağ tarafında geniş bir bar tezgahı mevcuttur, tezgahın önünde gerçek ile birebir kuru kafa motifleri bulunur. Kokteyllerin rengi kanı andırır, bazı müşteriler kokteyllerin kan olduğunu bile düşünebiliyor. Barın hemen alt tarafında mekan sahibi dışında kimsenin girmediği bir geçit vardır. Geçidin altın işlemeli anahtarı her zaman mekan sahibinin cebinde bulunur. Mekanın geniş bir dans pisti vardır, müzikleri genellikle duygusal müziklerin yeniden düzenlenmiş hareketli hallerinden oluşur. Yaklaşık üç yüz kişilik kapasiteye sahip bu mekanda acil durumlarda kullanılmak üzere ayrılmış masalar ve sandalyeler dahil toplamda dört yüz yirmi altı sandalye üç yüz yirmi altı kadarda masa bulunur. Damsız giriş yasaktır ^^

NOT: İkinci sayfada yapmış olduğum başvurunun düzeltilmiş halidir.
Carmenta
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Özel Sektör Alımları 15.01.17 22:38

Vampiri meslek olarak vermiyoruz, öncelikle onu belirteyim. Yani başvurunuzu işleme alacaksak (Onaylama veyahut onaylamama konusunu kenara alırsak) rütbeniz dükkan sahibi olarak güncellenecek. Vampirliğiniz ise Irk bölümünde sabit kalacak. Yani vampir rütbesi sadece işsiz vampirlerimiz için genel anlamda. Onaylıyor musunuz bu durumu?
L. Ivan Ponomariov
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 2

Mezuniyet
Ϟ Binası: D D

MesajKonu: Geri: Özel Sektör Alımları 15.01.17 23:10

Tabi onaylıyorum ^^

Not: Kan ve İntikam Sahibi rütbesi daha hoş olur.
Carmenta
Game Master

MesajKonu: Geri: Özel Sektör Alımları 15.01.17 23:18

Rütbenizi veriyor ve en kısa sürede (beş dakikacık müsaade efendim) mekanınızı açıyorum.
Destiny Vigoureux
Ölü
Ölü

MesajKonu: Geri: Özel Sektör Alımları 20.01.17 5:33

Bittersweet Tragedy  Candy Store sahibesi
Hogsmeade
Destiny oldukça akıllı ve zeki bir kızdır. İnsanları sever ve onlara saygı duyar. Üzüldüğünde ise küçük bir çocuktan farkı kalmaz. Kardeşinin ölümünden sonra kendisini resime  vermiş ve  bir çok ödül kazanmıştır ancak tek hedefi kardeşi ile  hayalini kurduğu şekerci dükkanını açmaktır.  Kalbindeki duvarları ise kırmak neredeyse imkansızdır.

İçeri girildiğinde rengarenk  havasıyla sizi karşılayan dükkan iki kattan oluşmaktadır. Aşağı katta şeker tezgahları dururken üst katta ise misafirler için sandalyeler ve puflar yer almaktadır. İsteyene kahve ve soğuk içecek serviside Yapılır. Ayrıca doğum günü partileri de düzenlenmektedir isteyenler için Bu şeker dükkanını kardeşinin anısını ve hayalini yaşatmak için açan desstiny için buranın önemi büyüktür

En son Destiny Vigoureux tarafından 22.01.17 22:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Banana Panda
Game Master

MesajKonu: Geri: Özel Sektör Alımları 20.01.17 6:51

Yeni dükkanınız hayırlı uğurlu olsun

Özel Sektör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki