Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Hogwarts Profesör Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master


  Başvuru İçin:

  Karakter Adı-Soyadı :
  Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği :
  Aktiflik Süreniz :
  Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz)


  Kontenjan için tık.

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master
  KSKS ve ESKİ YAZITLAR PROFESÖRÜ KADROSU BOŞALMIŞTIR!


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Azrael Slater
  K.S.K.S
  Ϟ Rp Beğenileri : 25

  Azrael Slater
  K.S.K.S

  Karakter Adı-Soyadı :Sam Watsen
  Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)Sam Watsen ABD / Kansas ta doğdu. Kendisi 10 yaşına kadar annesi ile yaşayan biri fakat annesi bir fahişe olduğundan *aynı zamanda muggle*kavga ediyorlar ve çocuğumuz evden ayrılıyor. Babasını hiç bilmiyor. Yetenekleri babadan geliyor. Babası büyücü. Annesi ile bir barda karşılaşmışlar. Çocuğumuz bir yetim hanede büyüyor ve oradakilere ismini söylemiyor hiçbir konuda. Bunu işte lakaplarla çağrıyorlar artık ne takılırsa. Kendisi hırçın bir çocuk kimseyi dinlemez ve güvenmez kavga eder herşey onun başının altında çıkar vs. 13 yaşına geldin de yetim hanede bir ceset bulunuyor ve kendisi ile bir alakası yok. Fakat yetim hane onu suçluyor çünkü her şey onun başının altından çıktığı için. Cesetler artıyor ve her seferinde çocuğumuzun suçsuz olduğu anlaşılıyor. En sonunda yetim hane ona Azrael ismini takıyor. Yetim hanede bir gün odasında bir mektup buluyor. Hogwarts kabul edildiği yazıyor. Kendisi ne olduğunu anlamıyor ve umursamıyor fakat mektuptan iki gün sonra babası onu almak için geliyor. Oğluna olanları anlatıyor ve hogwarts slytherin seçiliyor.
  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği :K.S.K.S
  Aktiflik Süreniz :Her gün
  Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz)Akatriel Wisdom
  Hogwarts Profesör Alımları VP76dm
  Azrael:
   

  Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
  Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
  Yalnız değilim. Kurban değilim.
  Ben Azrail'im.
  Acı çekmeyi bilirim.
  Karanlığı bilirim.
  Hikâye böyle bitmeyecek.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Müdüre yazdığın dilekçe kabul oluyor ve KSKS profesörlüğüne geçiyorsun.


  Hogwarts Profesör Alımları BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Antonia Saville
  Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Margaret Schlegel

  Altmış dört yaşındaki Schlegel Antik Roma yazıtları alanında uzmanlaşmış bir filologdur. Kadın araştırmaları konusunda önemli figürlerden biri olan Schlegel antik cadıların gündelik yaşamlarında yaptığı araştırmalarla, geçmişin hiç dökümanlanmamış ve unutulmuş yüzünü ortaya çıkarmıştır. Yemek tarifleri, günlük kayıtları, kozmetik reçeteleri gibi pek çok alelade görünen metinleri deşifre ederek liderlerin ve üst sınıfların gölgesinde kalan sıradan halkın tarih sayfasında yer almasını sağlamıştır. Schelegel, maskülen tavırlarıyla bilinmektedir. Yavaş ve alto bir ses tonuyla konuşur. Yağmacılık huyu yüzünden evi ve ofisi ağzına kadar kullanılmayan binlerce eşya ile doludur. Alman bir babadan olma Schlegel Liepzig'de doğmuş ve üç yaşında İngiltere'ye göç etmiştir. Hiç evlilik yapmamıştır ve çocuğu yoktur.

  Eski Yazıtlar.

  4+ saat aktifim.

  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Başvurunuz aşağıdaki sebeplerden ötürü kabul edilmemiştir.

  Spoiler:
   


  Hogwarts Profesör Alımları BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  William Dickson
  Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  William Dickson
  Karakter Adı-Soyadı : William Dickson
  Karakter Bilgisi : Will, 29 yaşında ve Slytherin mezunu biridir. Hogwarts'a ilk geldiği yıllarda onu gören herkes derslerden geçemeyeceğini düşünmüştür çünkü oldukça tembel ve dalgacı bir insandır. Ve zaten 4. sınıftayken derslerin yoğunlaşmasıyla çalışmayı bırakmış ve sınıfta kalmıştır. Ama ne olursa olsun doğuştan gelen özellikleriyle belli derslerden çalışmadan da geçebilmiştir. Bunlardan biri de Aritmansi'dir. Yürürken bile adım sayılarıyla işlem yapıp kendini sayılarla oyun oynarken bulabilir. Ancak bu yönünü birilerine göstermekten pek hoşlanmaz, hala da onun bu konuda nasıl bu kadar başarılı olduğunu anlayamamıştır etrafındakiler. Diğer derslerden de arkadaşlarının yardımıyla geçtikten sonra Hogwarts'tan 1 sene gecikmeyle mezun olmayı başarmıştır. Mezun olduktan sonra uzun bir süre nefret ettiği cinlerle birlikte Gringotts'ta çalışmış ve hesap işlerine bakmıştır. Neredeyse 10 yıl boyunca orada çalıştıktan sonra aldığı Hogwarts mektubuyla "cinsiz bir hayat" düşüncesiyle teklifi anında kabul etmiştir.
  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği : Aritmansi
  Aktiflik Süreniz : Hep burdayım valla
  Örnek RP : Valéria É. Barthélemy
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Ah hepiniz türksünüz demek. Nüfus cüzdanında Vilyım yazıyor olsa gerek. Rütben veriliyor muallim bey. Kahveye de beklerim.


  Hogwarts Profesör Alımları BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Clavicus Shahpur
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Clavicus Shahpur
  Ölü
  Karakter Adı-Soyadı : Clavicus Shahpur
  Karakter Bilgisi : 
  Henüz otuzlarında olmasına rağmen, Clavicus'un büyüsel matematik konusunda bütün Dünya büyücüleri arasında tanınmasının sebepleri fazla ve yeterlidir. Tabi bunun içinde, Pers büyücülük okulu Simourv'un aritmansi ve astroloji konusundaki ağırlığı ve şimdilerde bu büyücülük okulunda yetişmiş insanlardan pek fazlasının yaşamıyor oluşu da büyük ölçüde etkilidir. Ki bu sayının azalmasını; yani bütün arkadaşlarının, ailesinin ve öğretmenlerinin birer birer öldürülmesini yaşamış biri olarak sessiz bir adama dönüşmüştür. Neredeyse bütün hayatını bir mülteci gibi yaşayan Clavicus kendini sayılara, matematiğe ve kozmos'un büyüsüne adamış ve sonuçta kendisi de bu düzenin her parçası gibi gizemli biri oluvermiştir. Ancak bu gizemin ötesini görmek isteyen insanlar, acı dolu bir hayat hikayesinin ardından bu sert mizaçlı sessiz adamın Simourv'a yeni başlayan bir çocukkenki neşesini tatmakta hiç bir engelle karşılaşmamışlardır.
  Otuz üçüncü yaşında Hogwarts adlı İngiliz büyücülük okuluna gönderdiği mektupta, öğretmenlik yapma isteğinin düzenli bir hayat kurma olduğunu söylemiş olsa da; garip aksanlı bu adamın ölüm korkusu, onu öğrendiklerini öğretmeye itmiştir aslında. Otuz üç enteresan bir sayı vesselam.
  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği : Aritmansi
  Aktiflik Süreniz : Değişken. 2+ saat.
  Örnek RP :
  Örnek RP:
   
  out: RP, Rpgtürk'te Tama adlı karakterime aittir. Özel mesaj atıp bildirirseniz size oradan cevap veririm.
  "Ve karınca. Basit; karınca yazın çalıştığı için bütün kolonisiyle kışı rahat geçirir ve koloni hayatta kalır, ağustos böceği ise yazın şarkı söyleyip etrafta uçuştuğu için kışı atlatamaz ve bir sonraki yazı göremez. Bunun neresi yanlış? Tabi sonunda karınca hayatta kalır ancak ağustos böceği yaşar."

  "Düşündüğün kadar çok aklın olsaydı sen de yaşıyor olurdun." diye mırıldandı kız. Tek odalı evinin ortasında ne kadar sessizce konuşmuş olduysa olsun söylediği saçma argüman duvardan sekip ona başka birinin sözleriymiş gibi geri gelmiş ve istemsizce kendi kendiyle dalga geçmesine sebep olmuştu. Elbette duvarında asılı tek defter parçasında yazılı olan şeyi yazmış olan adam düşündüğü kadar zekiydi, tam olarak da düşündüğü kadar. Bu yüzden yetimhaneye giderken evi ateşe vermeden önce aldığı tek şey buydu ya.

  Babasının tembihlerini eksiksiz uygulamıştı o gün, kendi ayaklarıyla Saklı Yağmur köyüne göre sıcak evinden yetimhaneye bile yürümüştü ama o zamandan beri babasını sevmesin sağlayan tek şeye, tek düşünce parçasına arkasını dönememişti. Babası hikayedeki ağustos böceğiydi ve kaçıp gittiği için Tama onu suçlayamazdı.

  Üstündeki tek şey olan nemli, kalınca ve genç kızın vücudunu bir kaç kat daha büyük gösterecek kadar pofuduk bornozunu kabuk değiştirir gibi çıkarıp yere doğru kollarından aşağı süzdü. Bir anlık çıplaklık güzel vücuduna saldırmak isteyen ama aslında çoktan kalorifer peteğine yenilmiş soğuk esintileri harekete geçirmiş ve kabuk değiştirmiş ağustos böceğine en zayıf anında saldırmıştı. Babası gibi metafor yapabilir ve bornozdan özgür oluşunda, bornozun ona yararından da özgür ve soğuğa karşı savunmasız olduğunu yazabilirdi bir kenara. Bunun yerine tek penceresinin altındaki peteğin yanına oturdu ve gökyüzünü görebildiği tek yerin keyfini çıkardı hava kararmadan önce. Daha ikindi olmamıştı, ama yarım saat sonra yağmur yine yağmaya başlayacak ve zaten bulutlu gökyüzünü tamamen saklayacaktı. Penceresi, başka bir evin penceresini bir metre kadar öteden görüyordu ama tam minderi koyduğu yerden; tam da şu an oturduğu yerden bakınca iki devasa apartmanın çatılarının arasından ince bir şerit gibi görebiliyordu gökyüzünü işte. Tabi gökyüzünü dışarı çıkıp alabildiğine görebilirdi, günün yarım saatlik güneşini tenine alabileceği bir yer de bulabilirdi; ama huzurlu hissetmediği bir özgürlük istemiyordu. Ve dışarıda; diğer insanların yanında bırak çırılçıplak oturmayı, konuşurken bile zorlanıyordu. Şükür ki insanlar da görmedikleri birinden konuşmasını beklemiyorlardı. Düşününce... Baya yetenekli bir shinobi'yim sanırım. Doğuştan farkedilmezlik yeteneğim bile var. diye kendiyle konuştu dudaklarını kıpırdatmadan. Pencere camının ıslanmasıyla kaybolan gökyüzüne veda ediyor olmasa gülümseyecekti bile kendi kendine yaptığı dandik latifeye. Derken pencere camını titreten gök gürültüsüyle yerinde sıçradı.

  İşareti almıştı, giyinmeye koyuldu. Her boş gününde yaptığı gibi yağmur yağmaya ve hava kararmaya başlayınca dışarı çıkacaktı. Tam da insanların içeri girmeye başladığı zamanlarda, ne tesadüf! Hayatın en boş çelişkisiydi belki de; babası tarafından silik bir tip olarak yetiştirilmek ama babası tarafından yetiştirilmediği için farkedilmek istemek. Mesela gök gürültülerinden hala korktuğunu söyleyebileceği kimse yoktu, korkması için hiç bir sebep de yoktu aslında. Güçlüydü, akıllıydı ve gök gürültülerinin korkunç yaratıkların bağırışları olmadığını bilecek kadar büyümüştü; en azından çoğunun. 

  Babasına sarıldığını, babasını öptüğünü, babasının onun başını okşadığı zamanları hatırlamıyordu Tama. Tek bildiği şey babasının babası olduğu, çoğunlukla evde olmadığı ve evde olduğu zaman da küçük kıza oyalanacağı bir şeyler bulup- çoğunlukla sıkıcı şeyler- odasına kapandığıydı. Ama çok iyi hatırladığı bir şey vardı; ne zaman bir gök gürültüsü duyarsa duysun babası yanında belirmişti. Ne kadar uzun süredir gitmiş olursa olsun, o gün odasına girip dikkatini dağıttığı için Tama'ya ne kadar kızmış olursa olsun küçük kız gök gürültülü gecelerde babasının kolları arasında uyumuş ve pencereler titreyip gecenin bir yarısı uyandığında babasını hemen yanında bulmuştu.

  Alıntı :
  Korkma bu gece,
  Kaybolmazsın.
  Gölgeler düşse de her yere,
  Yıldızlar bulur yollarını yine.

  Ve sen her zaman güçlü olabilirsin,
  Yüksek sesle söyle şarkını şafakla.
  Şafak bir kalp atışı kadar, kızım,
  Umutsa gün doğumu kadar yakın.

  Annesi daha güzel söylerdi bu ninniyi, yaşlı adamın söylediğine göre. Genç kızın annesiyle ilgili bildiği şeyler de tam bu kadardı. Yine de babası hakkında bildiklerinden fazla gibiydi. Apartmanın dış kapısından çıkarken izin verdi başka diyarlardan gelen yağmurun yüzünü okşayıp saç tellerinde gezinmesine. Sonra şemsiyesini açtı ve köy meydanına doğru yürümeye koyuldu küçük adımlarla. Biraz erzak alır, ardından köyde kaybolana kadar yürür, ardından yolunu geri bulana kadar daha çok yürürdü büyük ihtimalle bugün. Belki kütüphaneye de uğrardı. Yapacak hiç bir şeyi yoktu, birazdan sokak lambaları yağacak ve hayatını tek bir metaforla özetleyebilecekti Tama; Sokak lambası ışığında yağan ince yağmur damlaları var ya, işte onlar hızlı geçtiklerinden sanki beyaz ipek iplermiş gibi görünüyorlar. Rüzgarda karışınca da örümcek ağına benziyorlar, odamın kuzeydoğu köşesinde bir örümcek ağı var. Eğer örümcek yakaladığı sineğe doğru hareket ediyorsa ağ titrer. Yağmur ne kadar sağanak yağıyorsa benim hayali ağlarım da o kadar çok titriyor. İşte o kadar çok korkuyorum baba.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Benim gibi teyzelere göre matematiği anlamayan çocuklar gerizekalıdır. Çocuklarımıza iyi bakın Bay Shahpur.


  Hogwarts Profesör Alımları BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Hogwarts Profesör Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-