ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Hogwarts Profesör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Ören Bayan
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 18.01.17 23:58

BİÇİM DEĞİŞTİRME ve ESKİ YAZITLAR PROFESÖRÜ KADROSU BOŞALMIŞTIR!

Adalwine Nickolaus
Ölü

Mezuniyet
Ϟ Binası:

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 19.01.17 0:28

Karakter Adı-Soyadı : Adalwine Nickolaus
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.) Oldukça sakin bir yapıya sahip olsa da yay burcunun üzerindeki etkilerinden olsa gerek gerildikten çok kısa bir süre sonra birileriyle tartışması kaçınılmaz. Ayrıca yeni mezun olduğundan da olabilir, çok eğlenceli ve çoğu şeye hoşgörü ile yaklaşan bir büyücü. Diğer birçok gibi Slytherin ya da Gryffindor mezunuyum diye göğüs kabartmasa da yazıtlara olan ilgisi binasından, Rawenclaw mezunu. Ailesinin çoğunu savaş esnasında kaybettiğinden yeni nesili bilinçli ve kendi doğruları üzerine yetiştirmek istiyor. 
İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği : Eski Yazıtlar
Aktiflik Süreniz : 4-5 saat belki daha fazla.
Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz) bkz. lavira hildefons.

link

-karakter daha dün açıldı. rütbe de haliyle dün alındı, dün kontenjan boşalmadığı için şifacıya başvurdum. sıkıntı olur derseniz rütbe aldırmak için bir yerlere başvurayım.
Pelagia Diamanto
Ölü

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 19.01.17 0:49

x Anechka Meyerovich (olacak, başvuru yaptım)
x Hufflepuff mezunu Anechka oldukça sakin biridir, problem çözümlemeyi ve insanlarla sağlıklı iletişim kurmayı çok iyi becerir. Pozitif, hayat dolu bir kızdır; lakin öyle bulutlar üzerinde gezen, uçarı bir kız gelmesin aklınıza. Oturaklı ve güleçtir.
x Biçim Değiştirme
x Minimum 4 saat
x M. Leonardo Flanagan.

The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 19.01.17 0:53

@Adalwine Nickolaus demiş ki:
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.) Oldukça sakin bir yapıya sahip olsa da yay burcunun üzerindeki etkilerinden olsa gerek gerildikten çok kısa bir süre sonra birileriyle tartışması kaçınılmaz. Ayrıca yeni mezun olduğundan da olabilir, çok eğlenceli ve çoğu şeye hoşgörü ile yaklaşan bir büyücü. Diğer birçok gibi Slytherin ya da Gryffindor mezunuyum diye göğüs kabartmasa da yazıtlara olan ilgisi binasından, Rawenclaw mezunu. Ailesinin çoğunu savaş esnasında kaybettiğinden yeni nesili bilinçli ve kendi doğruları üzerine yetiştirmek istiyor. 

link

-karakter daha dün açıldı. rütbe de haliyle dün alındı, dün kontenjan boşalmadığı için şifacıya başvurdum. sıkıntı olur derseniz rütbe aldırmak için bir yerlere başvurayım.

Size gelen özel mesajı lütfen cevaplayınız

@Pelagia Diamanto demiş ki:
x Hufflepuff mezunu Anechka oldukça sakin biridir, problem çözümlemeyi ve insanlarla sağlıklı iletişim kurmayı çok iyi becerir. Pozitif, hayat dolu bir kızdır; lakin öyle bulutlar üzerinde gezen, uçarı bir kız gelmesin aklınıza. Oturaklı ve güleçtir. 
x Biçim Değiştirme
x Minimum 4 saat
x M. Leonardo Flanagan.

Karakterinizle sitemizde rol oyununu mevcut olduğu için hem görsel hemde kurgusal açıdan rol oyunu yazan karakterlere yeni rütbe vermiyoruz. Dilerseniz karakterinize ölü rütbesi alabilir ve yeni bir karakter açarak başlığa tekrar başvurabilirsiniz. Veyahut 5 karakter limitiniz dolmadıysa bu karakterinize dokunmadan yeni karakterinizle başvurabilirsiniz.

Başvurunuz yukarıdaki durumlardan dolayı red edilmiştir.
The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 19.01.17 1:05

@Adalwine Nickolaus demiş ki:

link

Hogwarts'a hoşgeldiniz. Başvurunuzu onaylıyorum.
Anechka Meyerovich
Biçim Değiştirme

Ϟ Rp Beğenileri : 4

Mezuniyet
Ϟ Binası: H H

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 19.01.17 1:10

x Biçim Değiştirme
x Minimum 4 saat
x M. Leonardo Flanagan.

Bunu buradan güncelliyorum
The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 19.01.17 1:12

@Anechka Meyerovich demiş ki:
x Biçim Değiştirme
x Minimum 4 saat
x M. Leonardo Flanagan.

Bunu buradan güncelliyorum

detayları özel mesajla kabul ettiğiniz ve düzeltmeleri yapmayı onayladığınız için rütbenizi onaylıyorum. Hogwarts kadrosuna hoşgeldiniz. Benden söylemesi okul müdürü Darence çok gıcık biriymiş ;)
Merlin
Yüce Merlin

Ϟ Rp Beğenileri : 6

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 20.01.17 23:24

ARİTMANSİ ve KEHANET PROFESÖRÜ KADROSU BOŞALMIŞTIR!

Julia Heffernan
Aritmansi

Ϟ Rp Beğenileri : 3

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 21.01.17 16:22

Karakter Adı-Soyadı : Julia Heffernan
Karakter Bilgisi : Julia ailesini yangında kaybetti, daha sonra da sağ kalan tek kardeşiyle bağlarını kopardı. Geriye kalan mirasa dokunmamaya karar verip kendini sokaklara attı. Bu yüzden bir kaç yıl suikastçı geçmişi var. Daha sonra bu kimliğinden bir adam sayesinde kurtuluyor. Ve bir daha da bu işi yapmiyor. Tanıdığı adam ona Gringotts da iş buluyor fakat bankada çalışmak istemeyen Julia için bu tam anlamıyla işkence. 

Kişiliği ise, sıcakkanlı biri. Konuşmayı, muhabbet etmeyi seviyor. Hatta eğlenmekte kendisi için çok önemli. Fakat konu iş ve ya hayati bir mevzu olunca çok disiplinli biri. Safkan ve zengin biri olduğu için safkan takıntılı olduğunu söylesek yanılmayız. Ama pamuk gibi bir insan yani siz çok şey etmeyin,lüffen... 

İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği :Aritmansi/ Boşta bina görevlisi varsa olabilirim.

Aktiflik Süreniz : Hemen hemen hergün
Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz
1:

Heffernan's:

Beauty:

Little me:

Love nd Passion:

The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 21.01.17 17:11

@Julia Heffernan demiş ki:
Karakter Adı-Soyadı : Julia Heffernan
Karakter Bilgisi : Julia ailesini yangında kaybetti, daha sonra da sağ kalan tek kardeşiyle bağlarını kopardı. Geriye kalan mirasa dokunmamaya karar verip kendini sokaklara attı. Bu yüzden bir kaç yıl suikastçı geçmişi var. Daha sonra bu kimliğinden bir adam sayesinde kurtuluyor. Ve bir daha da bu işi yapmiyor. Tanıdığı adam ona Gringotts da iş buluyor fakat bankada çalışmak istemeyen Julia için bu tam anlamıyla işkence. 

Kişiliği ise, sıcakkanlı biri. Konuşmayı, muhabbet etmeyi seviyor. Hatta eğlenmekte kendisi için çok önemli. Fakat konu iş ve ya hayati bir mevzu olunca çok disiplinli biri. Safkan ve zengin biri olduğu için safkan takıntılı olduğunu söylesek yanılmayız. Ama pamuk gibi bir insan yani siz çok şey etmeyin,lüffen... 

İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği :Aritmansi/ Boşta bina görevlisi varsa olabilirim.

Aktiflik Süreniz : Hemen hemen hergün
Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz
1:

Öncelikle şu anda ki karakteriniz ile rol oyununuz bulunduğu için profesör olarak meslek değiştirmeniz ilgili rol oyunu yapmalısınız. Kurgusal mantık açısından direk rütbe değişimi yapmamaktayız.

Bu nedenle halihazırdaki işinizi nasıl bıraktığınız ve Hogwarts a nasıl profesör olduğunuz ile ilgili rol oyununuzu yazdıktan sonra rütbenizi onaylayacagim. Ayrıca profesörlerlerin aktif olması zorunlu olduğu için bu hususa dikkat ediniz.

Başvurunuz hala geçerli ise 48 saat içinde kendi kurgunuza uygun olarak meslek değişim rol oyununuzu istediğiniz yerde yaparak bildirirseniz başvurunuzu kabul edeceğim.Dönem başında profesör kadrosuna dahil olduğunuz için sizden önceki profesör istifa ettiği için dönem başında profesörlük mektubu size ulaşmış olacaktır. Bu anektodu da göz onunda bulundurarak rp mızı yapabilirsiniz.

48 saat süre ile Aritmansi alımını size sure tanimak adina kapatıyorum.

İyı eğlenceler....

Hogwarts Profesör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki