Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Hogwarts Profesör Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
  Julia Heffernan
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 7

  Julia Heffernan
  Ölü
  @The Kronos demiş ki:
  @Julia Heffernan demiş ki:
  Karakter Adı-Soyadı : Julia Heffernan
  Karakter Bilgisi : Julia ailesini yangında kaybetti, daha sonra da sağ kalan tek kardeşiyle bağlarını kopardı. Geriye kalan mirasa dokunmamaya karar verip kendini sokaklara attı. Bu yüzden bir kaç yıl suikastçı geçmişi var. Daha sonra bu kimliğinden bir adam sayesinde kurtuluyor. Ve bir daha da bu işi yapmiyor. Tanıdığı adam ona Gringotts da iş buluyor fakat bankada çalışmak istemeyen Julia için bu tam anlamıyla işkence. 


  Kişiliği ise, sıcakkanlı biri. Konuşmayı, muhabbet etmeyi seviyor. Hatta eğlenmekte kendisi için çok önemli. Fakat konu iş ve ya hayati bir mevzu olunca çok disiplinli biri. Safkan ve zengin biri olduğu için safkan takıntılı olduğunu söylesek yanılmayız. Ama pamuk gibi bir insan yani siz çok şey etmeyin,lüffen... 


  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği :Aritmansi/ Boşta bina görevlisi varsa olabilirim.


  Aktiflik Süreniz : Hemen hemen hergün
  Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz
  1:
   


  Öncelikle şu anda ki karakteriniz ile rol oyununuz bulunduğu için profesör olarak meslek değiştirmeniz ilgili rol oyunu yapmalısınız.  Kurgusal mantık açısından direk rütbe değişimi yapmamaktayız.

  Bu nedenle halihazırdaki işinizi nasıl bıraktığınız ve Hogwarts a nasıl profesör olduğunuz ile ilgili rol oyununuzu yazdıktan sonra rütbenizi onaylayacagim. Ayrıca profesörlerlerin aktif olması zorunlu olduğu için bu hususa dikkat ediniz.

  Başvurunuz hala geçerli ise 48 saat içinde kendi kurgunuza uygun olarak meslek değişim rol oyununuzu istediğiniz yerde yaparak bildirirseniz başvurunuzu kabul edeceğim.Dönem başında profesör kadrosuna dahil olduğunuz için sizden önceki profesör istifa ettiği için dönem başında profesörlük mektubu size ulaşmış olacaktır. Bu anektodu da göz onunda bulundurarak rp mızı yapabilirsiniz.

  48 saat süre ile Aritmansi alımını size sure tanimak adina kapatıyorum.  

  İyı eğlenceler....
   
  Buyrun efenim İstifa olarak Grinotts müdür yardımcısına bir dilekçe ve durumu anlatan bir baykuş yolladım. Umarım olmuştur.


  Hogwarts Profesör Alımları - Sayfa 3 GRbiiT


  Hmm:
   
  My life:
   
  Bastet:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master
  @Julia Heffernan demiş ki:

  Buyrun efenim İstifa olarak Grinotts müdür yardımcısına bir dilekçe ve durumu anlatan bir baykuş yolladım. Umarım olmuştur.

  Başvurunuzu onaylıyorum. Rütbenizi aldıktan sonra mektubu aldığınız andaki ruh halinizi, profesörlüğü neden kabul ettiğinizi, Profesör olarak neler yapak istediğinizi ve kişilik özelliklerinizi belirterek bir rol oyunu (posta değil klasik rp) ile anlatmanızı istiyorum. Tüm profesörlere bu standart şartlar uygulanmıştır. En kısa sürede bu rol oyununuzu yazmanızı rica ederim.

  Ders başvuru listenizi açabilir ve derslerinize başlayabilirsiniz. Hogwarts'a hoşgeldiniz!
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Uriel Constantinou
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Uriel Constantinou
  Ölü
  Başvuru İçin:

  Karakter Adı-Soyadı : Uriel Constantşnou
  Karakter Bilgisi : Uriel Yunanistanlı zengin bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi.Anne tarafından nosturdamus'un soyundan geliyordu.Görücü olduğunu farketmesi çok uzun sürmedi.Lakin bu kalıtsal bir şey değildi çünkü ailesinde yüzyıllardır ondan başka görücü yoktu.Şans eseri bir anda ortaya çıkmıştı.Ailesi mugglelar ile içli dışlı olan son derece iyi kalpli insanlardı.Öyle ki ailesi büyücü  armatörlüğü yapmaktaydı.Hatta bu alanda neredeyse piyasanın en büyük ve itibarlı şirketi onlarınkiydi.11 yaşında hogwartsa kabul mektubu gelince ailesi onu tüm masraflarını karşılayarak hogwartsa yolladı.Ailesinin bu muggle hayranlığı onda pek yoktu.Okulda slytherin binasına seçilmişti.Okulu bitirir bitirmez Ingiltereyi terk etti.Sihirin derin ve karanlık taraflarını araştırmak için uzak doğu asyadan başlayan bir dünya yolculuğuna çıktı.Amacı karanlık taraf bilgisini geliştirmek hatta bu konuda uzman olmaktı.Neredeyse tüm dünyayı dolaştı ele geçmeyecek eski parşömenler üstünden çok bilgi edindi lakin karanlığı kullanırken çok dikkat ediyordu.Karanlık ve aydınlık ona göre bir bütünün parçalarıydı ve eğer insanlar aydınlığı korkusuzca kullanabiliyorsa karanlığı da kullanabilir ve öğrenebilirlerdi.Büyünün karanlık tarafı üstünde derin konsatrasyonu onun görücülük , kahinlik yeteneklerini çok ilerletti.Dünya çapında bu alanda nam saldı.Kendisinin kitapları mevcuttur.Karakter olarak ise sessiz sakin bir mizaca sahiptir.Duygularını gizlemekte çok ustadır.Ve asla ani tepkiler vermez.Eğer birine kızıyorsa onu içine atar ve çok uzun süreli intikam planıyla mutlaka intikamını alır.
  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği : Kehanet Profesörlüğü
  Aktiflik Süreniz :10 15 saat

  Spoiler:
   


  Rym Aksandefor ana karakterim


  En son Uriel Constantinou tarafından 22.01.17 22:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master
  Başvurunuzu onaylıyorum. Rütbenizi aldıktan sonra mektubu aldığınız andaki ruh halinizi, profesörlüğü neden kabul ettiğinizi, Profesör olarak neler yapak istediğinizi ve kişilik özelliklerinizi belirterek bir rol oyunu (posta değil klasik rp) ile anlatmanızı istiyorum. Tüm profesörlere bu standart şartlar uygulanmıştır.

  Dönemin açılışından birkaç hafta sonra eski Kehanet profesörünün esrarengiz bir şekilde ölümü üzerine Hogwarts'tan teklif almışsınız. Bu nedenle yukarıda dediğim duruma uygun rol oyununuzu bu persfektikte istediğiniz yerde yapabilirsiniz.

  En kısa sürede bu rol oyununuzu yazmanızı rica ederim.

  Rol oyununuzun ardindan Ders başvuru listenizi açabilir ve derslerinize başlayabilirsiniz. Hogwarts'a hoşgeldiniz!


  Not: Görücü yeteginiz ile ilgili nasıl getirdiginizi anlatan rol oyunları yazmadan çok efsanevi bir kurgu yapmayınız. Profesor olmaniz kurgularda yetenek konusunda cok asuri gelistiginizi gostermez. Bunu bize rol oyunlarinda gostermelisiniz. Zira derslerinizde bu durum sizin insiyatifinizdedir. Önemli olan kurgusal mantık dahilinde oyuna devam etmek. Son olarak özel yetenek için basvurmayi unutmayın eğer görücü olmak istiyorsanız.

  İyi eğlenceler...
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Wionina Paris Parthenia
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 9

  Wionina Paris Parthenia
  Ölü


  Karakter Adı-Soyadı: Wionina Paris Parthenia
  Karakter Bilgisi: 1939'un Ekim ayında doğan Wionina'ya ikinci isim olarak şehir olan Paris'in adını verdiler. Altı çocuklu bir ailenin dördüncü çocuğu olan bu kızın eğitimi gerektiği gibi mükemmel olmasa bile, o kendini geliştirmeyi bildi ve henüz ilkokuldayken para biriktirip, adını aldığı şehirde konuşulan dili öğrenmek için kurslara katıldı. Böylece Fransızca'yı çat pat öğrense bile, ileride geri dönüp Fransızca'yı ana dili gibi öğrenecekti. İlkokuldaki arkadaşlıklarını sağlam tutmadı, çünkü ailesinin etrafındaki herkes büyücüydü ve muggle olan kişilerle iletişiminin sağlam olmasının kendisine bir yararı olmayacağını düşündü. Hogwarts'a başlayınca ise Gryffindor'a girdi ve olabildiğince arkadaş edindi. Neşeli ve etrafına daima pozitif enerji saçmasının yanı sıra içinde ikinci bir kişiliği yoktu. İçindekini kolaylıkla dışa vuran biri oldu ve kendini rahatça ifade edebildi her zaman. Derslerinde de aynı başarıyı gösterdi ayrıca. Hem derslerde başarılı, hem profesörlerin gözdesi, aynı zamanda olabildiğince sosyal kişiliğiyle göze çarptı. Mezun olunca da ünlü bir üniversitede mitoloji üzerine araştırmalara başladı. Derslere girmiyordu, ancak babasının da yardımıyla üniversiteye oldukça fayda sağladı. Bu sırada büyü dünyasından kopmamak için büyücülerin gittiği mekanlara takılmaya çalıştı ve büyücü turnuvalarına katıldı. Her birinde başarılı olamadı ancak bundan utanarak bahsetmez, yaptığı her şeyin onu bir adım ileri götüreceğini düşünür. Öğrenmeye meraklı ve yeni olan her şeye açık olan Wionina'yla her şeyi rahatça konuşmak kolay olmaz, ancak fikri olmadığı konu hakkında uzatmadan gerçeği söyler. Geçmişine geri dönecek olursak, Bakanlık Savaşı'nda ailesini kaybetti. Kendisi bu sırada Fransa'da araştırmada olduğundan katılamadı savaşa. Ancak kendisi de ailesi gibi Bellatores tarafındaydı, ailesini bu yolda kaybedince, bu değere sahip çıkma arzusu arttı.
  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Mitoloji Profesörlüğü
  Aktiflik Süreniz: Haftanın dört günü yedi sekiz saat kadar.
  Örnek RP: Nevissa Moovie ana karakterim.
  En son Wionina Paris Parthenia tarafından 07.03.17 20:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t3204-wionina-karakter-kart
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master
  ooo kimler gelmiş kimler! Bizim tarihe adını yazdırmış kendi çabında bir profesörün kızı. Bakalım sen neler yapacaksın? Gerçi babanın kızı mısın yoksa sen daha mı farklısın göreceğiz.

  Kurgunun girzgahlarını biliyorsun. O halde zamanın geçmişine adını yazdır ve gelecek seni hatırlasın. Rütbeni veriyorum!


  Hogwarts Profesör Alımları - Sayfa 3 ROZQO3
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Hogwarts Profesör Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-