Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 Sihir Bakanlığı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sonraki
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master

Başvuru İçin:

Adınız ve Soyadınız :
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
İstediğiniz Rütbe :
Online Süreniz :
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)


Kontenjan için tık.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Njord Grimstone
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Adınız ve Soyadınız :Njord Grimstone
Karakter Bilgisi : Aslen İsveçli olan Njörd ailesine sıkıca bağlı bir büyücüdür. Sevdikleri tarafından bir kenara atılmak belki de hayattaki en büyük korkusudur. Yaşamdan pek keyif almasa dahil sevdikleri ona her zaman güç verir ve buna karşılık Njörd karşılığını misliyle vermeyi kendine görev edinir.
İstediğiniz Rütbe : Seherbaz
Online Süreniz :2-3 Saat
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Kronos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Ailemize hoşgeldiniz, rütbenizi veriyorum!
İyi Eğlenceler..


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Asriel Gibbens
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Adınız ve Soyadınız : Asriel Gibbens
Karakter Bilgisi : Aslen safkan İngiliz bir büyücü ailesinde doğmasında rağmen pek çok İngiliz çocuğu gibi Hogwarts’a gitmek yerine Durmstrang’a gitti. Bunun nedeni gerek İngiltere’deki politik gerginlik gerek de Hogwarts’ın Muggle soylu öğrencileri kabul etmesiydi. Durmstrang’da aldığı Karanlık Sanatlar ve Tılsım ağırlıklı derslerin etkisi ile okuldan mezun olduktan sonra hemen dünyanın her yerindeki büyüleri incelemek için öncelikle Afrika olmak üzere Ortadoğu ve Çin’e gitti. Ne yazık ki annesinin vefatı üzerine bu hayali yarım kaldı ve İngiltere’ye geri döndü. Babasına destek olduğu dönemde zamanını çokça okuyarak ve araştırmalara devam ederek geçirdi. Bir süre animagus olmak için çabalasa da bu çabasını asla gerçekleştiremedi. Kendini daima politikadan uzak tutarak bir nevi annesine verdiği sözü tutmaktadır. 
İstediğiniz Rütbe : Baş Seherbaz
Online Süreniz : 2-3 Saat

Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)

rp:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Baş Seherbazlık mevkisi önemli olduğu için bu rütbeyi alan kişinin toplu kurgu açıp seherbazların kurgusunu şekillendirmek gibi bazı önemli görevleri vardır. Bunlara dikkat edersen sevinirim. Rütbeni onaylıyorum.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lucifer Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 18

avatar
Baş Seherbaz
Adınız ve Soyadınız : Lucifer Helios
Karakter Bilgisi : Yunanistan doğumlu Lucifer, safkan büyücü ve cadı bir aileye sahiptir. Safkanlık Helios ailesinde bir saplantı olduğu için , bazı istisnalar dışında , soyağcında ki herkes safkandır. Diğer büyücü ailelerinden farklı olarak, Helios soyunda ,belli bir tarihten sonra, her ebeveyne sadece tek çocuk sahibi olma hakkı tanınmıştır. Lucifer kendi anne babasının tek çocuğudur doğal olarak. Ayrıca kendisinde Lilith adında tek bir kızı vardır. 
Hogwarts'ta eğitimini  tamamlarken tanıştığı ve aşık olduğu Hae Soo adlı bir Koreli kızla 20 yaşına geldiğinde evlenmiş ve 2 yıl sonra baba olmuştur. Hayatının öncesinde gayet parlak ve neşeli bir hayatı olan Lucifer , çok sevdiği karısının ihaneti ile derinden sarsılmıştır. 
Kişilik olarak başarıyı ve kuralcılığı seven birisidir. Hayatında ona istemediği şeyleri yaptırabilen yegane tek varlık , kızıdır. Güneşim diyerek hitap ettiği kızı ona yaşam enerjisi veren tek şeydir. İş hayatında oldukça sert ve ciddi davranan Lucifer , arkadaşları yanında son derece rahat ve hatta bazen muzip görünebilen bir babadır.Kızının devam eden eğitimi ve kendi işi için Londra'da küçük bir evde kalmaktadırlar. Kızı mezun olduktan sonra ailesinin yüzyıllardır yaşadığı şehre gitmeyi planlasada daha karar vermemiştir

İstediğiniz Rütbe : Seherbaz
Online Süreniz : çok 

Örnek Rp : 
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t2444-lucifer-helios-karakter-kart
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master
Işık sizinle olun Bay Helios! (Lumos'umuzun yokluğunu hissettirmeyelim.)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Leonardo P. Maqe
Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 5

avatar
Seherbaz
Adınız ve Soyadınız : Leonardo P. Maqe
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.) Son derece soğuk kanlı bir yapısı vardır. Sert bir yapıya sahip ve aşırı adaletçi. Haksızlığa tahamülü yoktur ve öğrencillik yıllarında seçmen şapka Griyffindor ile Hufflepuff arasında kararsız kalsada bu zelliğinden dolayı Hufflepuff seçilmiştir. Anne muggle baba ise eski sihir tarihi profesörüdür. Babasını darbe sırasında kaybetmiştir. Ailenin en büyük çocuğu olan Leonardo kendisinin tam tersi özellikleri barındıran sevecen bir kız kardee sahiptir. Küçükken araları çok iyi olsada zamanda aralarındaki bağ kopar ve Leonardo kendini işine odaklanır. Okulda iyi bir büyücü olmak için uğraşan Leonardo eğitim hayatından sonrada iyi bir kariyer yapmak için uğraşır.
İstediğiniz Rütbe : Hogwarts Yüksek Eğitim Müsteşarları
Online Süreniz : Ders saatleri dışında hergün
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.) Akatriel WisdomLeonardo:
 
Love:
 

Auror:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t2456-leonardo-lejant
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master
Rütbeniz veriliyor. Zaman zaman yöneticilerimizden kurgusal istek almanız mümkündür, bunu unutmayın. Sihirli günler!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Merohi Diaz
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Adınız ve Soyadınız : Merohi Diaz 
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.) 30 yaşındaki Merohi her zaman sıcakkanlı, paylaşımcı ve kendini geliştirmeye düşkün bir kız çocuğu olmuştur. Çok kısa süre içerisinde hayatında hızlıca değişen şeyler onun da hayata bakışında ani değişikliklere sebep olmuş;  dışarıdan görünen eğlenceli ve sevecen tavrı çok değişmez ki içerisi bir anda buz kesmiştir. Ailesi ile ilgili yaşadığı inişli çıkışlı dönem sonucu kendisini onlardan en uzak yere atmaya karar vermiş ve Sihir Bakanlığına başvuru yapmıştır. Çocukluğundan beri en büyük hayali ailesinin İspanya'da işlettiği büyücü otelinin başına geçerek aile imparatorluğunu yönetmek iken tüm bunlardan uzak yalnızca işine odaklanabileceği yer olan İngiltere'ye döner. Hogwarts'tan mezun olduğundan beri gelmediği bu şehir, bu ülke onu çok farklı karşılayacaktır.
İstediğiniz Rütbe :  Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Online Süreniz : İş mesai saatleri dışında neredeyse her gün 1 saat.
Örnek Rp : 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Sihir Bakanlığı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-