Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş | 
   

   Sihir Bakanlığı Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sonraki
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Hugo Underwood
  Seherbaz
  Ϟ Rp Beğenileri : 14

  Hugo Underwood
  Seherbaz
  Adınız ve Soyadınız : Hugo Underwood
  Karakter Bilgisi : Hugo, Hogwarts'daki beşinci yılında Noel zamanı arkadaslarıyla Karanlık Orman'a girmiştir. O gece bir kurt adam tarafından ısırılmış ve dönüşmüştür. Mezun olana kadar tılsım ile okula giden Hugo, kurt adam olmasının hayali olan seherbazliga engel olmaması için elinden geleni yapmıştır. 
  İstediğiniz Rütbe : seherbaz 
  Online Süreniz : günde en az 1 2 saat
  Örnek Rp : Rosélina Lim, Riley J. Lee ve Cecelia Johnson benim karakterlerim
  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4226-hugo-underwood#63096
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master
  Rütbenizi veriyorum. Meslek seçtiğiniz için rankını bakanlık rankı olarak kalacaktır, ancak profilinize ırkınız işlenmiştir.

  İyi Eğlenceler..
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Rrose Sélavy
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Rrose Sélavy
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Rrose Sélavy
  Karakter Bilgisi : Bordeaux'da doğmuştur. Ailesi şarapcılıkla uğraşmaktadır. Annesi İngiliz babası Fransız. Çocukluğu ailesine ait olan bağlarda geçmiştir. Rrose'un cinsel eğiliminin farkında olan ailesi ona destek olmuşlardır. Bir ablası var ve üç ay sonra bir yeğeni olacak. Eniştesi Beauxbatons'da profesördür. Hufflepuff binasından mezun olmuştur. Başlıca alanı nefret suçlarıdır. (gerisi lejanta artık)
  İstediğiniz Rütbe : Seherbaz
  Online Süreniz : günde en az 1 2 saat
  Örnek Rp : Adminim lan ben.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4263-rrose-selavy-karakter-kart#634
  Lumos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  Lumos
  Game Master
  Kendin işlersin o halde. Onaylanmıştır.  Favori cümlelerim:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Amphitrite Underwood
  St. Mungo Şifacı
  Ϟ Rp Beğenileri : 11

  Amphitrite Underwood
  St. Mungo Şifacı
  Adınız ve Soyadınız : Marius Doukas (rütbe ve isim değişikliği alımına başvurdum)
  Karakter Bilgisi : Rus Baron'u olan Aleksandır Doukas  oğludur kendisi.  1942 yılında Ailesinin en küçük ferdi olarak dünyaya geldi.Kendisinden büyük bir abisi vardır.Aleksandır-Katerina Doukas çiftinin yetişmesinde en özen gösterdikleri evlatları olmuştur.

  Aristokrasinin ve ailenin en küçük ferdi olmanın verdiği tüm ayrıcalıkları en etkin biçimde kullanmıştır.Küçük yaşta Almanca,Fransızca,İngilizce,Arapça,Aramice,Sümerce ve Latinceyi öğrenmiştir.

  Büyük evlat aile işlerini devam ettirmele yükümlü olduğundan kendisi istediği her alana yönelme fırsat bulmuş Rusya'da ilk defa ailesinin izniyle büyücü okuluna gidip başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

  Eğitiminin ardından tarihe ve arkeolojiye merak salmış babasının bağlantılarını kullanarak döneminin en büyük arkeoloğu sayılan Gertrude Bell'in yanında çalışma olanağına erişmiştir.Kendisi kofti olan Gertrude dünyadan yaptığı gizli sihir keşiflerinde hep Marius'u kullanmıştır.

  Antik Sümer'in sihir kronolojisi sayılabilecek kral günceleri,mısırın aktam papirüsleri keşifleri bu ikiliye aittir.Bu günce ve papirüsleri keşiflerinin dünya sihir cemiyetine duyurdukları kısmıdır.Duyurmadıkları kısımlarda kara büyünün işleyiş mantığını anlatan yazmalar mevcuttur.Evet , ikili dünyadan bilgi saklamışlardır.Bu saklama işlemi tamamen Gertrude'ın bilgisi dahilinde oldu.Yalnız bilmediği nota ise Marius'un ondan da sır sakladığı...

  Antik Mısır ve Sümerlilerin ortak işaret ettiği bir metin ele geçirmiş bu metinde ''saf ve işlenmemiş sihir'' e karşı nasıl tedbir alınacağı ne yolla kendi zarar görmeden incelemek üzere bu enerjiyi hapsedebileceğini öğrendiği bir yazmayı gizli olarak saklamış ve üstünde uzmanlaşmıştır.
  Yazma Getrude tarafından ileriki bir tarihte ele geçirilse de bu yazmayı okuyabilmesine yarayacak şifreli defteri asla onla paylaşmamıştır.Keşifin dünyaca duyurulması üzerine hemen hemen her sihir bakanlığın esrar daireleri çalışan veya başkan pozisyonunda kendisine iş teklifi göndermişlerdir.Çünkü ölüler ve kara büyü üstünde yaptığı çalışmalar cv'sinde onu ideal adaylar arasına getirmişti.

  Lakin bu bilgi ona pahalıya maal olmuştur.Bir keşif sırasında muggle işçilerin önden gitmesini beklemeden acelecilik etmiş ve ahitin birinde bulunan ve tuzak olarak oraya konulup dışarı hiç bırakılmamış insanlığını unutmuş bir kurtadamın saldırısına maruz kalmıştır.Canını zor kurtarsa da artık o bir kurtadamdır.
  İstediğiniz Rütbe : Esrar Dairesi Başkanı (Eski üye arafa düşmüş durumda)
  Online Süreniz : valla bilemiyorum
  Örnek Rp : Azrael Slater

  *Bakanlık rankını kullanmak istiyorum  Everyday a question mark:
   
  ♥Cause I think about you everday:
   

  I’m already addicted to you:
   

  Between love and pain:
   

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#65828
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Onaylanmıştır efem.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Tom Müller
  Daire Başkanı
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Tom Müller
  Daire Başkanı
  Başvuru İçin:

  Adınız ve Soyadınız :Tom Müller
  Karakter Bilgisi : Yulia Doukas'ın dadısının Aleksandır Doukastan olma gayri meşru çocuğu(oğlunun) ile adras'ın hiç adını bile bilmediği sofiadan olma kızının oğludur.Annesi ile babası arasında , babasının annesini ve kendisini öldürdüğünden kaynaklanan çok kötü bir tramvası vardır. Tramvatik davranışları her ruh haline yansımıştır ama zamanla bunu örtmeyi öğrenmiştir.Yinede sert bir mizacı vardır.( Karakter geçmişi sonra yazılacaktır efenim).
  İstediğiniz Rütbe : Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı rütbenin düşmüş olması lazım
  Online Süreniz :Her gün
  Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.) Yulia Doukas


  En son Tom Müller tarafından 05.10.17 20:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Henüz daha kullanıcının rütbesi düşmediği için ve rol oyunu bırakmak için cuma gününe kadar vakti olduğundan başvurunuzu askıya alıyorum.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Tom Müller
  Daire Başkanı
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Tom Müller
  Daire Başkanı
  Up
  Spoiler:
   

  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Sihir Bakanlığı Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  12 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-