Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
  • Şifre:

• HOGWARTS: AÇIK!
    TARİH: EKİM 1973
    Paylaş | 

Sihir Bakanlığı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sonraki
    Alexander Whinchester
    Ölü
    Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ölü
    Ad Soyad: Alexander Whinchester 
    Karakter Bilgisi: Abraham-Grace Whinchester çiftinin en büyük çocuğu. Ailesinin her bir üyesi gibi Slytherin mezunu. Oldukça sert mizaçlı ve dominant biridir. Etrafındakiler genel olarak kendisinden çekinir ancak ailesi istisnadır, ailesine karşı oldukça sevgi dolu ve samimidir. Kriz yönetiminde başarılıdır. Bakanlık'ın uyguladığı politikalar nedeniyle hiçbir yerde çalışmamış, ki Whinchester ailesi dünyadaki en zengin aileler arasında yer aldığından çalışma ihtiyacı duymamıştır. Sadece Bellatores'te faaliyet göstermiştir. Ailesi genel olarak tarafsız olsa da ailesindeki taraflı kişilerden biridir. 
    İstediğiniz Rütbe: Sihirli Afetler ve Kazalar Dairesi Başkanı 
    Online süre: 2-3 saat
    Örnek rp : 
    Spoiler:

En son Alexander Whinchester tarafından 20.11.17 17:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Beatrice Whinchester
    Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!

Ad Soyad: Beatrice Whinchester 
    Karakter Bilgisi: Abraham-Grace Whinchester çiftinin tek kızı. Leon ile ikizlerdir. Slytherin mezunudur. Ailenin göz bebeğidir. Oldukça sıra dışı biridir. Kalıbına sığamayan, bitmeyen enerjisi vardır. Adalet duygusu oldukça yüksektir, en ufak bir adaletsizlikte anında tepki verir. Tezcanlıdır ve istedikkeri bir an önce olsun ister. Ailesine düşkündür. Yeğenlerine karşı onların arkadaşlarıymış gibi davranır. Leon ve Umut'un ölümünden sonra Bianca'ya anne gibi davranır. Ukala bir tavrı vardır. Çok umursamasa da safkan takıntılığı vardır.
    İstediğiniz rütbe: Büyüceşura Hakimi
    Online süre: 2-3 saat 
    Örnek rp: Bianca Whinchester, Alexander Whinchester
    Minerva Edwards
    Ölü

Ölü
    -

En son Minerva Edwards tarafından 27.11.17 0:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Xavier William Allison
    Ölü

Ölü
    Sihir bakanlığı alımlarında göremedim ama Eğitim Müsteşarı kadronuz bulunmuyor mu? Yoksa açılacak mı? Bunun için bir karakter açacağım, o nedenle beklemekteyim.

Love was when I loved you, one true time I hold to,
    In my life we'll always go on. 
    Hecate
    Game Master

Game Master
    Rütbeleriniz verildi, gecikme için kusura bakmayın.

Beatrice Whinchester
    Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!

@Hecate demiş ki:
    7Rütbeleriniz verildi, gecikme için kusura bakmayın.

Sorun değil, teşekkür ederiz Smile

En son Beatrice Whinchester tarafından 27.11.17 1:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Hecate
    Game Master

Game Master
    @Xavier William Allison demiş ki:
    Sihir bakanlığı alımlarında göremedim ama Eğitim Müsteşarı kadronuz bulunmuyor mu? Yoksa açılacak mı? Bunun için bir karakter açacağım, o nedenle beklemekteyim.

Merhaba, sitemizin ana kurgusundan gelişen olaylar sebebiyle şu anda Eğitim Müsteşarı rütbesi bulunmamaktadır. Olan kadroları bu sistemde görebilirsiniz.

Hugo Underwood
    Seherbaz
    Ϟ Rp Beğenileri : 13

Seherbaz
    Adınız ve Soyadınız : Hugo Underwood
    Karakter Bilgisi : Avustralyalı safkan bir büyücüdür. Stajyerliğinden bu yana seherbazlı lakin yaşadığı bir buhran dönemi nedeniyle evinden ve düşüncelerinden uzaklaşmak istemişti. Bu yüzden bir süreliğine profesörlük yaptı. Şimdilerde hayatı eskisinden de daha iyi bir düzene girmeye başladı ve bu yüzden aşık olduğu mesleğine geri dönmek istiyor.
    İstediğiniz Rütbe : Seherbazlık
    Online Süreniz : Günde bir kaç saat.
    Örnek Rp : Rosélina, Riley, Ethelred, Logan hepsi benim efendim. Very Happy

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t4226-hugo-underwood#63096
    Banana Panda
    Game Master
    Ϟ Rp Beğenileri : 2

Game Master
    @Hugo Underwood demiş ki:
    Adınız ve Soyadınız : Hugo Underwood
    Karakter Bilgisi : Avustralyalı safkan bir büyücüdür. Stajyerliğinden bu yana seherbazlı lakin yaşadığı bir buhran dönemi nedeniyle evinden ve düşüncelerinden uzaklaşmak istemişti. Bu yüzden bir süreliğine profesörlük yaptı. Şimdilerde hayatı eskisinden de daha iyi bir düzene girmeye başladı ve bu yüzden aşık olduğu mesleğine geri dönmek istiyor.
    İstediğiniz Rütbe : Seherbazlık
    Online Süreniz : Günde bir kaç saat.
    Örnek Rp : Rosélina, Riley, Ethelred, Logan hepsi benim efendim. Very Happy

Bu kurgu değişikliğinizi aktaran bir rol oyunu yapmanızı isteyeceğim.
    Hugo Underwood
    Seherbaz
    Ϟ Rp Beğenileri : 13

Seherbaz

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t4226-hugo-underwood#63096

Sihir Bakanlığı Alımları
    Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
    14 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sonraki