ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Sihir Bakanlığı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 13, 14, 15
YazarMesaj
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 24.01.18 15:10

rütbeniz değiştiriliyor eski profesör!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
İrene Shelly
Kurtkadın
avatarKurtkadın

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 06.02.18 15:13

Adınız ve Soyadınız :İrene Shelly
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)Safkan İngiliz soyundan geliyor. Annesi esrar dairesi çalışanıydı babası sihirli yaptırımlar çalışanı fakat ikisi de Irene 10 yaşındayken bir olay sonucu öldürüldüler. Hogwarts'ta Slytherin mezunu. Hırslı bir kadın. Altıncı sınıftan arkadaşları ile beraber yasak ormana gitti. Karagöle girmek için İdaaya falan girmişlerdi fakat dolunay gecesiydi ve kurt saldırısına uğradılar. Cadının bir kaç arkadaşı orada ölürken kendisi şans eseri kurtuldu ama ısırılmıştı. Tılsımlar ve büyüler ile bu özelliğini bastırdı. Son sınıfa geldiğinde bakanlıkta staj yaptı. Mezun olduktan sonra da yine bakanlıkta çalışmaya devam etti. 
İstediğiniz Rütbe : Seherbaz
Online Süreniz :1-2 saat
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)Armes Iron benim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lumos
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 06.02.18 15:46

Işık sizinle olsun.Favori cümlelerim:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lizbeth Blackburn
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 06.02.18 15:49

Adınız ve Soyadınız : Lizbeth Blackburn
Karakter Bilgisi : Annesi bir seherbaz ve babası da hakim olan Blackburn'lar, içinde bulunduğu bir olayla karşı karşıyaydılar. İntikam isteyen azılı suçlu ve adaleti sağlamaya çalışan iki büyücü... Gecenin ölümünün ardından, ayın hüznüne sığınan cılız ışıkların ardında gizlenen Blackburn malikanesine yapılan saldırıda ikiz kardeşlerden bitanesi öldürülmüş ve diğerleri de işkencelere maruz kalmışlardır. Küçük yaşlarda yaşadığı bu travmatik olay ruhunu parçalara ayırmış ve gözlerinin önündeki kayıplar kaldıramayacağı kadar ağır olunca bununla başa çıkacak bir benlik doğuyor. Isabella. Lizbeth'in tam zıt karakteri olan Isabella, Lizbeth'in aksine tehlikeli olan şeyleri sever ve bunlardan uzak durmaz. Herkesi koruyup kollayabilecek kadar fedakar olan Lizbeth ve çıkarları doğrultusunda diğer hayatları bile silebilecek bir Isabella... Bir bedende iki ruhun amansız savaşı, içinde beslediği düşman. Bir taraf kışı yaşıyor ve anılarıyla başa çıkamadığı için unutarak hayatına belli bir oranda devam ediyor, Isabella ise bütün gerçekleri yaşıyor adaletsizce. 
İstediğiniz Rütbe : Büyüceşura Hakimi
Online Süreniz : Oluyor ya baya.
Örnek Rp : Aurélien Rhodanthe ana karakterim.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lumos
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 06.02.18 16:04

Hakimanım inşmerlin görürüz davalarınızı, ışık sizinle olsun.Favori cümlelerim:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Xavi S. Angel
Bakanlık Çalışanı
avatarBakanlık Çalışanı

Ϟ Rp Beğenileri : 1

Mezuniyet
Ϟ Binası: H H

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 16.02.18 15:05

Adınız ve Soyadınız : Xavi S. Angel
Karakter Bilgisi : Temiz kalpli bir Hufflepuff mezunu olan Xavi, dersleri çok da iyi olmayan bir öğrenci olmasına rağmen, darbeden önce Scuta'nın gücünü kullanarak basamakları hızla tırmanmış ve elini güçlendirmişti. Bütün tanıdıklarının şaşkınlıkla karşıladığı bu tavır, onun için sadece bir ara kattı. O taraf ya da bu taraf onun için önemli değildi. Nerede olursa olsun kendisini söz sahibi bir yere koyup, mümkün olabildiğince Hogwarts'ı korumak, sevdiği kadını kaybettiğinden beridir tek umursadığı şeydi. Kemikleşmiş kadrodaki çatırdamaların yerini doldurmak üzere bir kaç bölüm değiştirdikten sonra bölümünde geçirdiği bir senenin ardından direk başkanlığa yükselmişti. Tamamen çıkar amaçlı bulunduğu grubun içinde, darbenin olduğu gün Bakanlıktan kaçmanın bir yolunu buldu. İsminin, yine bağlantılarını kullanarak öldüğünü yazdırttı. Ondan beridir İngiltere'nin ücra köşelerinde bulunmakta. Şimdi, kenarda, bir yerlerde, tekrardan Hogwarts'taki eğitimde söz sahibi olmanın ve o duvarları korumanın planlarını yapıyor. Bunu yaparken Scuta'dan kaçtığı gibi, Bella'dan kaçmak da bir o kadar zor... Tabii ki başka bir isim kullanıyor bunun için... Gerald Baker

Şimdi Bakanlık'a geri dönüp bu işleri tamamlamak istiyor. Bunun için de her yere erişiminin rahat olması lazım. Gerald Baker isminden kurtulup Xavi S. Angel ismine geri dönmek için kalan prüzleri giderip, iki ismi tekrar yer değiştirecek.
İstediğiniz Rütbe : Esrar Dairesi Çalışanı
Online Süreniz : 6 saat en az.
Örnek Rp : Cletus Cynesige

Gözden kaçtığını düşündüğüm için silip yeniden yolladım*Ain't it strange darlin', you'll never know
When I kill everybody,:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 21.02.18 19:37

Rütbe veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Archaim Bault
Daire Başkanı
avatarDaire Başkanı

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 11.06.18 4:12

Adınız ve Soyadınız :Archaim Bault
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)Annesi orman  Nympfii babası bakanlıkta esrar dairesiçalışanı idi. Babası bakanlıkta görev almış safkan büyücü annesi ise tam kan orman nympf'ıdır. Bir görev için Fransa'ya gittiklerinde karşılaşmışlar ve beraber olmuşlar sonucunda da Archaim Bault doğmuştur. İsmini babası ve annesi beraber koymuştur. Aynı zamanda babasının Fransa'da başka bir evliliği olduğundan 10 yaşına kadar annesi ile büyümüş. Oldukça güzel olan annesinden yakışıklılığını almıştır.  Babasını merak etmeye başlamış ve 11 yaşına bastığında babasını bulmaya gitmiş.Babasını bulana kadar yarım kan büyücü yarım kan nympf olduğunu bilmiyordu. Babasını bulduktan sonra büyücülük eğitimi alması için kütüğünü  Fransa'dan İngiltereye alınmış ve Hogwarts'a kabul edilmiş orada slytherin binasına seçilmiştir. Zaman geçtikçe annesi ile araları açılır ve mezun olduktan sonra bir hiç görüşmezler.  Son sınıfa geldiğinde bakanlıkta staj yaptı. Mezun olduktan sonra da yine bakanlıkta çalışmaya devam etti. oldukça hırslı hedeflerine odaklanan ve başarılı bir büyücü idi.  Karalı ve kendinden emin bir karaktere sahiptir. Biraz sessizdir ancak  sessizlikten zevk aldığı da söylenebilir. Yapmaya başladığı bir işte karalı ve tutarlıdır. Ne yapacağını ne konuşacağını iyi bilir. Sert bakışlarının altında sevecen ve yardım severdir ancak bunu göstermeyi çok sevmez.
İstediğiniz Rütbe :Büyü Kazaları düzeltme dairesi başkanı
Online Süreniz :1-2 saat
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)Irene shelly benim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 12.06.18 17:10

Alındınız efenim. Gecikme için kusura bakmayın.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sihir Bakanlığı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
15 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-
.