Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 Sihir Bakanlığı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sonraki
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
rütbeniz değiştiriliyor eski profesör!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
İrene Shelly
Kurtkadın
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Kurtkadın
Adınız ve Soyadınız :İrene Shelly
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)Safkan İngiliz soyundan geliyor. Annesi esrar dairesi çalışanıydı babası sihirli yaptırımlar çalışanı fakat ikisi de Irene 10 yaşındayken bir olay sonucu öldürüldüler. Hogwarts'ta Slytherin mezunu. Hırslı bir kadın. Altıncı sınıftan arkadaşları ile beraber yasak ormana gitti. Karagöle girmek için İdaaya falan girmişlerdi fakat dolunay gecesiydi ve kurt saldırısına uğradılar. Cadının bir kaç arkadaşı orada ölürken kendisi şans eseri kurtuldu ama ısırılmıştı. Tılsımlar ve büyüler ile bu özelliğini bastırdı. Son sınıfa geldiğinde bakanlıkta staj yaptı. Mezun olduktan sonra da yine bakanlıkta çalışmaya devam etti. 
İstediğiniz Rütbe : Seherbaz
Online Süreniz :1-2 saat
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)Armes Iron benim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lumos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Işık sizinle olsun.Favori cümlelerim:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lizbeth Blackburn
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Adınız ve Soyadınız : Lizbeth Blackburn
Karakter Bilgisi : Annesi bir seherbaz ve babası da hakim olan Blackburn'lar, içinde bulunduğu bir olayla karşı karşıyaydılar. İntikam isteyen azılı suçlu ve adaleti sağlamaya çalışan iki büyücü... Gecenin ölümünün ardından, ayın hüznüne sığınan cılız ışıkların ardında gizlenen Blackburn malikanesine yapılan saldırıda ikiz kardeşlerden bitanesi öldürülmüş ve diğerleri de işkencelere maruz kalmışlardır. Küçük yaşlarda yaşadığı bu travmatik olay ruhunu parçalara ayırmış ve gözlerinin önündeki kayıplar kaldıramayacağı kadar ağır olunca bununla başa çıkacak bir benlik doğuyor. Isabella. Lizbeth'in tam zıt karakteri olan Isabella, Lizbeth'in aksine tehlikeli olan şeyleri sever ve bunlardan uzak durmaz. Herkesi koruyup kollayabilecek kadar fedakar olan Lizbeth ve çıkarları doğrultusunda diğer hayatları bile silebilecek bir Isabella... Bir bedende iki ruhun amansız savaşı, içinde beslediği düşman. Bir taraf kışı yaşıyor ve anılarıyla başa çıkamadığı için unutarak hayatına belli bir oranda devam ediyor, Isabella ise bütün gerçekleri yaşıyor adaletsizce. 
İstediğiniz Rütbe : Büyüceşura Hakimi
Online Süreniz : Oluyor ya baya.
Örnek Rp : Aurélien Rhodanthe ana karakterim.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lumos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Hakimanım inşmerlin görürüz davalarınızı, ışık sizinle olsun.Favori cümlelerim:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Xavi S. Angel
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Ölü
Adınız ve Soyadınız : Xavi S. Angel
Karakter Bilgisi : Temiz kalpli bir Hufflepuff mezunu olan Xavi, dersleri çok da iyi olmayan bir öğrenci olmasına rağmen, darbeden önce Scuta'nın gücünü kullanarak basamakları hızla tırmanmış ve elini güçlendirmişti. Bütün tanıdıklarının şaşkınlıkla karşıladığı bu tavır, onun için sadece bir ara kattı. O taraf ya da bu taraf onun için önemli değildi. Nerede olursa olsun kendisini söz sahibi bir yere koyup, mümkün olabildiğince Hogwarts'ı korumak, sevdiği kadını kaybettiğinden beridir tek umursadığı şeydi. Kemikleşmiş kadrodaki çatırdamaların yerini doldurmak üzere bir kaç bölüm değiştirdikten sonra bölümünde geçirdiği bir senenin ardından direk başkanlığa yükselmişti. Tamamen çıkar amaçlı bulunduğu grubun içinde, darbenin olduğu gün Bakanlıktan kaçmanın bir yolunu buldu. İsminin, yine bağlantılarını kullanarak öldüğünü yazdırttı. Ondan beridir İngiltere'nin ücra köşelerinde bulunmakta. Şimdi, kenarda, bir yerlerde, tekrardan Hogwarts'taki eğitimde söz sahibi olmanın ve o duvarları korumanın planlarını yapıyor. Bunu yaparken Scuta'dan kaçtığı gibi, Bella'dan kaçmak da bir o kadar zor... Tabii ki başka bir isim kullanıyor bunun için... Gerald Baker

Şimdi Bakanlık'a geri dönüp bu işleri tamamlamak istiyor. Bunun için de her yere erişiminin rahat olması lazım. Gerald Baker isminden kurtulup Xavi S. Angel ismine geri dönmek için kalan prüzleri giderip, iki ismi tekrar yer değiştirecek.
İstediğiniz Rütbe : Esrar Dairesi Çalışanı
Online Süreniz : 6 saat en az.
Örnek Rp : Cletus Cynesige

Gözden kaçtığını düşündüğüm için silip yeniden yolladım*Ain't it strange darlin', you'll never know
When I kill everybody,:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbe veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Archaim Bault
Daire Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Daire Başkanı
Adınız ve Soyadınız :Archaim Bault
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)Annesi orman  Nympfii babası bakanlıkta esrar dairesiçalışanı idi. Babası bakanlıkta görev almış safkan büyücü annesi ise tam kan orman nympf'ıdır. Bir görev için Fransa'ya gittiklerinde karşılaşmışlar ve beraber olmuşlar sonucunda da Archaim Bault doğmuştur. İsmini babası ve annesi beraber koymuştur. Aynı zamanda babasının Fransa'da başka bir evliliği olduğundan 10 yaşına kadar annesi ile büyümüş. Oldukça güzel olan annesinden yakışıklılığını almıştır.  Babasını merak etmeye başlamış ve 11 yaşına bastığında babasını bulmaya gitmiş.Babasını bulana kadar yarım kan büyücü yarım kan nympf olduğunu bilmiyordu. Babasını bulduktan sonra büyücülük eğitimi alması için kütüğünü  Fransa'dan İngiltereye alınmış ve Hogwarts'a kabul edilmiş orada slytherin binasına seçilmiştir. Zaman geçtikçe annesi ile araları açılır ve mezun olduktan sonra bir hiç görüşmezler.  Son sınıfa geldiğinde bakanlıkta staj yaptı. Mezun olduktan sonra da yine bakanlıkta çalışmaya devam etti. oldukça hırslı hedeflerine odaklanan ve başarılı bir büyücü idi.  Karalı ve kendinden emin bir karaktere sahiptir. Biraz sessizdir ancak  sessizlikten zevk aldığı da söylenebilir. Yapmaya başladığı bir işte karalı ve tutarlıdır. Ne yapacağını ne konuşacağını iyi bilir. Sert bakışlarının altında sevecen ve yardım severdir ancak bunu göstermeyi çok sevmez.
İstediğiniz Rütbe :Büyü Kazaları düzeltme dairesi başkanı
Online Süreniz :1-2 saat
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)Irene shelly benim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Alındınız efenim. Gecikme için kusura bakmayın.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lilith Helios
Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 16

avatar
Seherbaz
Adınız ve Soyadınız :Lilith Helios
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.) Hırslı Helios kızımız, tamamladığı Hogwarts eğitimi ve başarılı bir staj döneminin ardından meslek olarak neyi seçmesi gerektiğine artık emindir. Babasının izinden gidecek ve başarılı bir seherbaz olarak hayatına devam edecek. Karakter Kartı
İstediğiniz Rütbe : Seherbaz
Online Süreniz : günde 3-4 saat
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.) karakter hayatına devam ediyor zaten.Herkes aya benzer, kimseye göstermediği karanlık yüzü vardır.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t2460-lilith-helios-karakter-kart
 
Sihir Bakanlığı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
15 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-