Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş | 
   

   Sihir Bakanlığı Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 15, 16, 17
  Marshal Tom Doll
  Seherbaz
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Seherbaz
  Adınız ve Soyadınız : Marshal Tom Doll
  Karakter Bilgisi : Marshal ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya geldi, annesi bir muggel babası ise gezgin bir büyücüydü, Ailesi onu biraz dışlasa da Marshal okuduğu okuduğu okulları en iyi derece ile bitirmişti. Babaannesinin şüpheli ölümünü daha 12 yaşında çözmüştü ve dava ile ilgilenen bir Seherbaz onun ileride çok iyi bir Seherbaz olacağına inandığı için ona Seherbaz olması için tavsiyede bulunmuştur. Mars inatçı, dik kafalı, cesur, dobra, kalp krabilen biridir. Ayrıca patavatsız, çabuk sinirlenen ama bir o kadarda cana yakın her ortama uyum sağlayan sempatik merhametli biridir.
  İstediğiniz Rütbe : Seherbaz
  Online Süreniz : 2 - 3 Saat bazen artabiliyor.
  Örnek Rp :
  Spoiler:
     Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t5647-ka-lejant#98884
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Game Master
  Onaylıyorum canikom. Yolun açık olsun.
  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Sihir Bakanlığı Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  17 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 15, 16, 17

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-