ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Sihir Bakanlığı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Helen Angelapulos
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası:

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 08.02.17 23:36

Helen Angelapulos
Duygusuz gözüken özel hayatındaki sırları annesi ile bile paylaşmayan bir karakteri vardır.İş arkadaşlarına veya normal arkadaşlarına karşı her zaman saygılı yaklaşır ve davranır.Onlara soğuk yüzünü göstermez.Lakin etrafı kestirilemeyen ruh halleri içinde olduğunun farkındadır.Zararının dokunmayacağını bildiğinden pek kaile almazlar.Bunun yanı sıra tam bir işkoliktir .İşinden başka düşündüğü tek şey ise annesidir .Annesi amerikada yaşamaktadır.Uzun süre kendisi de annesi ile birlikte amerikada yaşamıştır.Daha sonra İngilteredeki savaş patlak vermiş çoğu rütbe boşalmıştır.O da hem bundan yararlanıp daha iyi bir kariyer yapmak hemde kişisel sebeplerden buraya gelip bu işe başvurmuştur.Amerikada 22 yaşından beri aynı işi yapmaktaydı.Yaşı 30dur. Rum bir aileni kızıdır.
Sihirsel Yasal Yaptırım DAiresi başkanı
On süresi :14 saat
Örnek rp: Rym Aksandefor
Carmenta
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 09.02.17 3:14

Rütbenizi veriyorum.
Mitz Merland
Ölü

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 13.02.17 9:46

Adınız ve Soyadınız : Mitz Merland 
Karakter Bilgisi : Mitz kişilik olarak çok güçlüdür. Çocuğunu ve eşini kaybettikten sonra eskiden olan neşeli benliğini kaybederek dobra ve sert bir insan haline gelmiştir. Ailesini öldürenler cezasını alamayınca adalet kavramı için en üst makamda olacağına kendine yemin etmiştir. Haksızlıktan hiç haz etmez. İnsanların adaletli bir ortamda yaşamasını ister, bu yüzdende elinden geleni yapar.
İstediğiniz Rütbe : Büyüceşura Baş Hakimi
Online Süreniz : Hafta içi 2-3, hafta sonu daha fazla.
Örnek Rp: 
Spoiler:

Banana Panda
Game Master

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 13.02.17 10:38

Sevgili Merland, Büyüceşura Baş Hakimimiz olduğu için rütbenizi onaylayamıyorum. Ancak Büyüceşura hakimi olmak isterseniz belirtmeniz yeterli, rütbeniz onaylanacaktır.

Mitz Merland
Ölü

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 13.02.17 10:41

@Banana Panda demiş ki:
Sevgili Merland, Büyüceşura Baş Hakimimiz olduğu için rütbenizi onaylayamıyorum. Ancak Büyüceşura hakimi olmak isterseniz belirtmeniz yeterli, rütbeniz onaylanacaktır.
 Büyüceşura Hakimi olmak istiyorum.
Banana Panda
Game Master

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 13.02.17 10:42

Hoş geldiniz efendim! ^^

Lucifer Guillory
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 25.02.17 2:37

Adınız ve Soyadınız: Lucifer Guillory
Karakter Bilgisi: Ailesi tarafından kendisine verilen ismin Lucifer olmasından yola çıkarak hiç sevgi olmayan, aksine nefret dolu bir aileden gelmektedir Lucifer, babası kendisine bu ismi koymuş ancak kendisine hep 'iblis' ya da 'katil' diye seslenmeyi tercih etmiştir.  Annesi kendisini doğururken öldüğünden Durmstrang'da profesör olarak çalışan otoriter, soğuk ve duygulardan yoksun babasının nefretiyle geçirdiği yıllar onu katı ve merhametten anlamayan biri haline getirmiştir. Babası tarafından kendisinden uzağa, Hogwarts'ta eğitim almak üzere gönderilmiş ve esas memleketi olan Fransa'ya bütün eğitim hayatı boyunca bir kere bile gitmemiştir. Bütün ömrü boyunca maruz kaldığı nefret, dışlama, suçlama ve insafsızlıklar dolayısıyla Lucifer zamanla babası kadar katı biri haline gelmiştir. Vicdan ve acıma duygularından yoksun, bir şeyi nasılsa öyle görmeyi tercih eden, duygularına yenilmeyen bir büyücüdür.
İstediğiniz Rütbe: Büyüceşura Hakimi
Online Süreniz: Hafta içi 4-5 haftasonu ise uzun süre.
Örnek Rp: Lorelei Voronin
The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 25.02.17 3:30

Rütbenizi veriyorum.
Achelous Cabredan
Ölü
Ölü

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 09.03.17 21:20

Adınız ve Soyadınız : Achelous Helios
Karakter Bilgisi : Hırslı bir kişiliğin yanı sıra çok dost canlısıdır. Sinirli duygularına yükümlüdür. Fakat
genç adamı üzerseniz oda sizi üzer. Kendini kaybetme sorunu vardır. Yani bazenleri delirir. Bu durumlarda sakinleşmesi için birinin kendisini güldürmesi gerekir yanı sıra çeviktir. Dürüst ve adalet hayat felsefesinde bu sözcükler yer almktadır. Sevdiği kişiyi çok sever. Sevmediği kişi olunca kavga çıkartır.
İstediğiniz Rütbe : Seherbaz
Online Süreniz : her gün 5 saat 2 saat olabilir bazen.
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.
Teddy Dan Moon
Carmenta
Game Master

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları 09.03.17 22:14

Rütbenizi veriyorum genç adam. Ancak bakanlıkta delirmemenizi tavsiye ederim. Mesleğinizin başlayamadan bitmesi hoş olmaz.

Sihir Bakanlığı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki