ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Sihir Bakanlığı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
YazarMesaj
Ashley Wulfking
Bakanlık Çalışanı
avatarBakanlık Çalışanı

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları Ptsi 10 Tem. 2017 - 16:04

Evet ilk senem olacak. Yaşım 20
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları Ptsi 10 Tem. 2017 - 16:41

Tamamdır rütbeni işliyorum. İyi çalışmalar bakalım Razz


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Nastasia Valeriya Petrov
Seherbaz
avatarSeherbaz

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları Ptsi 17 Tem. 2017 - 19:44

Adınız ve Soyadınız : Nastasia Valeriya Petrov
Karakter Bilgisi : Nastasia'nın ailesi gizemli bir şekilde öldürülmüştür. En azından Nastasia, babasının hala hayatta ve hastanede olduğunu bilmiyordur. Yetimhanede kaldığı zaman kendisine bu olayı çözeceğine dair söz verdiği için çıkarları ve amaçları doğrultusunda çoğu insanın yapmayacağı şeyleri yapmıştır. Yetimhanede bir süre kaldıktan sonra aile dostu tarafından evlatlık alınarak yetiştirilen cadı oldukça spontane ve egitimsel bir öğrencilik hayatı geçirdiğinden dolayı genellikle donuk bir tiptir. İçinde barınan karanlık tutkusunu çoğu zaman dizginleyemediği için seçmen şapkanın onu Slytherin'e koyması şaşırtıcı değildi. Mantığıyla hareket etmeyi sevdiği gibi iç güdülerine kulak verir çoğu zaman. Kara büyüye beslediği tutkuya rağmen içinde kalan son umut kırıntısıyla hep iyiye yönelmeye çalışmıştır. Adaletsizliğe tahammülü asla yoktur. Hırsı ve azmiyle Hogwarts'ı dereceyle bitirdiğinde ölen annesinin ruhunu bir nebze olsun onurlandığını düşünerek sakinleşmiştir. Artık işleri daha yavaştan ve daha makul şekillerle halletmeye karar vermiştir.
İstediğiniz Rütbe : Seherbaz
Online Süreniz : 3-4 saat
Örnek Rp :
:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları Ptsi 17 Tem. 2017 - 19:50

Hoş geldiniz seherbaz bey ağabey!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Liliana Ivy Black
Bakanlık Çalışanı
avatarBakanlık Çalışanı

Ϟ Rp Beğenileri : 10

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları Ptsi 17 Tem. 2017 - 19:54

Ad: Liliana Ivy Black
İstenilen rütbe: Büyüceşura Hakimi
Online süresi: 3-4 saat

Liliana için hayat bir deney sahasıdır ama yaptığı her işi çok ciddiye alır. Amaçlarını kesin çizgilerle belirler. Her an patlamaya hazır yanardağı gibi olsa da kendisini dizginler. Duygularından çok mantığıyla hareket etmeyi tercih eder. İyi ya da kötü yapılanı unutmaz. Doğru bildiği konularda taviz vermez. Açık sözlüdür. İnsanları her zaman inceler ve analiz eder, şüpheciliği ön plandadır. Hemen herkesle konuşup arkadaşlık kurabilir. Ama sözleri, güçleri,duyguları,tavırları hepsini gizler. Gözü kapalı inandığı davanın arkasında durur. Damarına basılmadığı sürece sorun yoktur. Bir süre boyunca bakanlıkta çalışmıştır. Bakanlıktan anlaşmazlık sonucu  ayrıldığı süre boyunca simyagerlik yapmıştır. Fakat yeteneği olduğu halde kendisini bu mesleğe ait hissetmediği için Bakanlığa tekrar geri dönüş başvurusu yapmıştır.
Dipnot:
:
 Kurgusal tutarlılık için rp:


:
 Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları Salı 18 Tem. 2017 - 0:09

Rütbeni verdim gitti!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Loki Harbringer
Ölü
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları Çarş. 19 Tem. 2017 - 18:11

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


En son Loki Harbringer tarafından Paz 23 Tem. 2017 - 1:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hecate
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları Çarş. 19 Tem. 2017 - 21:01

rütbeniz verilmiştir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Juliette Adelle Le Gall
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
avatar

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları Perş. 20 Tem. 2017 - 22:06


Adınız ve Soyadınız :Erdem Erdoğdu
Karakter Bilgisi : Karakterin ismi Juliette Adelle Le Gall.
Ailesi:
Fransız asıllı İngiltere'ye yerleşmiş safkan bir ailenin kızı. Annesi Fantastik yaratık kaçakçısı babası ise büyülü cisim hırsızıdır. Fransanın en zengin suçlularından olan ikili Fransa sihir bakanlığının gözüne batınca birleşik krallığa göçmüş ve çocukları Juliette'i burada dünyaya getirmiştir. Londra'nın en zengin sokağı olan Kensington'da 39 numaralı evi satın almışlardır. Juliette hayatının bu dönemki ilk şokunu birisi kendisine ailesinin mesleğini sorduğunda yaşamıştır. Çünkü cevap verememiştir. Normalde fazlasıyla rahat olan ailesi küçüklüğünde ona sürekli yabancılarla konuşmamasını öğütlemiştir bu olaydan sonra. Çocuk 9 yaşında abisini babasının kızdırdığı başka bir suç örgütünün saldırısında kaybetmiştir. Ailesinin kalanı sağ kurtulsa da çok sevdiği abisinin ölümü gelecekte fikirlerinin şekillenmesine sebep olmuştur.
Okul Dönemi:
Başarılı bir büyücünün isyeceği tüm erdemlere sahipti küçük çocuk. Çalışkan, adil, hırslı, kurnaz, cesur ve yeri geldiğinde soğuk kanlı. Bundandır ki seçmen şapka onu seçerken bir saniye için duraksada sa Slytherin'e gönderdi eninde sonunda. Kız başta biraz ön yargılı olsa da binaya alışması uzun sürmedi. Fazla arkadaşı yoktu. Aile sırlarının ortaya çıkmasından korkuyordu ve belki bu sebeptendir okul hayatı boyunca en iyi arkadaşları kitaplar, öğretmenleri ve bir iki tane kendisi hakkında çok az şey bilen dostu olacaktı. SBD sınavında muggle bilimleri ve kehanet hariç tüm derslerden olağanüstü ile geçen kız FYBS sınavında da kendisini Seherbazlıktaki en iyi adaylardan  olacak şekilde kanıtladı. Okulda sadece duello klübüne katılırdı sosyal aktivite olarak. Okul hayatının tamamını çalışmak ve büyü üretmekle geçirmiş ve okuldan giderken ürettiği büyüler ve iksir gibi derslerdeki basit yollarla ilgili onu başarılı kılan notların bir kopyasını içeren defterini okulda unutmuş ve almamıştır.
İş Hayatı:
Çok başarılı bir seherbaz olarak 18 yaşında işe başlayan Juliette'nin alışması çok uzun sürmedi. Anne ve babası gözünü kırpmadan tutukladığı ilk kişiler olmuştu. Ardından da abisini öldürenler. Bakanlığın oluşturduğu diktatöryanın en gözde piyonlarından birisi olarak yerini almış, kurnazlığı, acımasızlığı, duello kabiliyetleri seherbazların gözünü doldururken onu suçluluarın korkulu rüyası haline getirmişti. Gece gündüz hatta tatillerde bile çalışmaktadır. Son derece dakiktir. Saniyesi saniyesine  söylediği  yerde olur her koşulda.Okul ve iş hayatının bazı davasız dönemlerini de kendisi için büyüler yaratmaya adamıştır. Hatta Hogwarts'ta bir kitabını özellikle bırakmıştır. 20 yaşında bakanlığa yapılan saldırı sırasında abisinin katilini arıyordu ve Amerika'da bulmuştu. Gittiği yerin yasalarına uymuş ve bu acımasız katilleri ölümle cezalandırılmaları için ABD sihir bakanlığına teslim etmişti. İngiltereye döndüğünde ise her şeyi değişmiş olarak buldu. Seherbazlıktan ayrılıp bu suçlu yönetime isyan etmeyi de planladı fakat isyan başka kuralları da yıkması anlamına geliyordu. Kalacak ve yolunu bulduğu anda onları içten çökertecekti.
Büyüsel Kabiliyetler: Tılsımlama, Biçim Değiştirme ve Savunma büyülerinde ustalaşmış olan Juliette'nin Duello klübünde edindiği bir dövüş kabiliyeti de vardır. Son derece hızlı olan cadı daha ziyade zekası ile öne çıksa da, aile mirası mıdır bilinmez şekilde iyi bir el hızına ve bunun doğurduğu bir asa kullanma hızına sahiptir. Hem Zihnifendar hem Zihnibendar'dır. Ürettiği büyüler vardır.
Kişilik: Bir Slytherin kadar kurnaz, bir hufflepuff kadar çalışkan ve yasaya saygılı, bir gryffindor kadar zeki ve yeri geldiğinde bir Ravenclaw kadar sakin olabilen seherbaz içinde çok büyük bir boşluk taşır. Sanki yıkılmayacak bir gemi sanılan titanik kadar dayanıklı görülür dışarıdan. Fakat kanuna olan takıntısı ve içindeki sevgi eksiği onun en büyük zayıflığıdır. 21 yaşına kadar sadece dövüşmek, akademik başarı ve büyü ile hayatını dolduran büyücünün güldüğünü kolay kolay göremezsiniz. En fazla donuk bir gülüme ile gülümser arada. Bu gülümseme aynı zamanda onun acımasızlığını hatırlatır karşıdakine. Mesleki olarak onu yüceltecek her konuda gelişmiş cadı aslında geri kalan tüm alanlarda neredeyse bir hiç olduğu için tanıyan birinin aşağılamasına çok açıktır ruhu.  Onu tanıyan birisi aslında meslekten ve nefretten ibaret bir robot olduğunu rahatçaa söyleyebilir ve söylendiği olmuştur. Bunun karşısında güçlü şekilde dursa da eve gittiğinde göz yaşlarına hakim olamamıştır. Çünkü içten içe bunun böyle olduğunun kendisi de farkındadır fakat yine de kendisini suçlamıyor bu konuda. "Bu istediğim hayat" şeklinde görüyor. Ha hatırlatalım. Son derece dakiktir kendileri.
Fiziksel: Sarışın cadı 1.68 metre boyunda ve atletik görünümlüdür. Geçmişte saçlarını normal şekilde uzatsa da suçluluar arasında fazla tanınınca solunu kazıtmış, vücuduna dövmeler yapmıştır ve abisini öldüren suç çetesine böyle sızmıştır. O dönemden beri sürekli bu kılığını kullanmaktadır.
Lakaplar: Bayan Taş Kalp,
İstediğiniz Rütbe : Seherbaz
Online Süreniz : Yaz ayları. Tatiller kısaca.
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sihir Bakanlığı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
10 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-
.