Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 St. Mungo Şifacı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Kate Claville
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Ad ve Soyad: Kate Claville
Karakter Bilgisi: 31 yaşındaki Kate Claville née Holster, üç çocuklu bir ailenin ortanca çocuğudur. Bir Ravenclaw olarak Hogwarts eğitimini tamamladıktan sonra, çocuklu aşkı aşkı ve uzun dönem sevgilisi olan Daniel Claville ile evlendi. İksir ve Bitkibilim derslerinde gösterdiği başarı profesörlerinin onu şifacılığa yönlendirmesine vesile oldu. Çevresince akıllı ve çalışkan olarak nitelendirilen Kate'in babasının vefatı hayatında bir dönüm noktası olarak nitelendirilebilir. (Kurgu gereği karakter geçmişi ve kişiliği RPler ilerledikçe ortaya çıkacağı için genel hatlarına yer verdim sadece)
İstediğiniz Rütbe: Büyü Hasarı Bölümü Baş Şifacısı
Günlük Online Süreniz: Duruma göre 2-8 saat arası?
Örnek RP:
Spoiler:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Merlin hastalarına şifa versin. Kolaylıklar dilerim tatlım. Bayramda nöbetçi misin?
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Agnes d'Figiovanni
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Ölü
Agnes d'Figiovanni
İtalya'nın Napoli şehrinde beş kardeşin en büyüğü olarak doğan Agnes, oldukça fakir bir aileden geliyor. Sihirli Napoli'de bir asa yapımcısı olan bir babanın ve bir iksir yapımcısı annenin kızı. Kendisi yıllar önce Beauxsbatons'ta okumuş ve BYS sınavından aldığı sonuçla bitkibilimi profesörünün yanında asistan olarak çalışmaya başlamıştır. Asistanlığının ilk yılında annesinin yaptığı bir iksir patlamasıyla çok sevdiği küçük erkek kardeşini kaybetmiş, annesi ise sakat kalmıştır. Bunun ardından gelecek planlarını değiştiren Agnes, asistanlığı bırakıp St. Mungo'ya başvurmuştur. Kısa sürede şifacılık eğitimini bitiren genç kadın, baş şifacı dahil neredeyse herkesin gözdesidir. Fakat bu insanların Agnes ile ilgili bilmediği çok önemli bir şey vardır. O da Agnes'ın kardeşinin ölümünün getirdiği baş edemediği depresyondur. Çok geçmeden genç kadın hastanedeki tıbbi uyuşturucuları kullanmaya başlar. Ama sadece kullanmakla kalmaz, zengin -ve bağımlı- hastalarına da satmaya başlar. Onun mükemmel bir şifacı olduğunu düşünen hiç kimse şüphelenmez, yoksa... Şüphelenir mi?
İksir ve Bitki Zehirlenmeleri Bölümü Baş Şifacısı
Merlin'in her günü, 10 saat.
örnek rp.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t3876-agnes-kk
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
A-ah resmen skandal!
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Blake Nye Patel
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Ölü
Ad ve Soyad: Blake Nye Patel
Karakter Bilgisi: 1936 yılında İngiltere'de doğmuştur Blake. Dört çocuklu bir annenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. Babası ikinci dünya savaşında hayatını kaybettikten sonra annesi çocukların bakımını üstlendi. Bir terzi olarak mahalledekilere yapıp sattığı elbiseler sonrasında fabrikada işe girmesinde epey yardımcı oldu. Babası muggledı Blake'in, fakat annesi cadıydı. Bu nedenle büyücü mahallesinde geçirdi çocukluğunu. Hogwarts'ta Ravenclaw'da okudu. İki yıl sınıfta kaldıktan sonra mezun oldu, puanı ise sınırdaydı. Öğrencilik yıllarında grupların içine pek girmedi, Quidditch oynamadı. Okul bittiğinde bir yıl staj yaptıktan sonra Hogwarts psikiyatristliği yaptı ve aslında işini sevebileceğine karar verdi. Sonrasında St. Mungo'ya psikiyatrist olarak atandı.
İstediğiniz Rütbe: St. Mungo Psikiyatristi
Günlük Online Süreniz: Günde üç - dört saat.
Örnek Rp: Ana karakterim Nevissa Moovie.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4197-patel-blake-nye
The Kronos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Siparişini alındı. Rütbeniz hazırlanıyor...
İyi Eğlenceler
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Anka Ksena
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Anka Ksena
Anka, Tunus'ta 4 kız çocuğunun ardından doğdu. 5 çocuklu ailenin tek erkek çocuğuydu. Ailesi kafa karışıklığından ona yanlışlıkla kız ismi vermişti. Anka yıllar geçtikçe ismine alışsa da hiçbir zaman ailesine alışamamış gibi hissetmişti. Annesi koftiydi ve büyücü olan babası sadece oğlunda sihir yeteneği olduğunu çok geç olmadan fark etti sonra da onunla konuştu. Anka, Hogwarts'ı duyar duymaz İngiltere'de bulunan akrabalarının yanında yaşamaya gitti. Orada mektubunu aldıktan sonra akrabaları da onun için artık otel görevi görüyordu. Bir nevi ailesini terk etmişti. Yıllar boyu uğraştığı aidiyetsizlik hissi yüzünden ruhsal bunalımlarıyla boğuşmuştu. Hogwarts'ta Slytherin binasında eğitiminden sonra ilgisinin olduğu psikiyatri alanına yöneldi. Okulda 1 yıllığına staj yaptı. Sonrasında da Hogwarts'ta çalışmaya devam etti ancak bu sırada kendini 4. sınıf Gryffindor bir öğrenciye aşık halde bulduğunda okuldan kaçacak delik aradı ve St. Mungo'ya geçerek burada huzur bulmaya çalıştı. Yine de geçmişin hayaletleri geceleri kabuslarına girip beynini kemirmeye devam ediyor.
St. Mungo Psikiyatristi
3 saat kadar
Örnek rp için spoiler
Spoiler:
 

(Rütbe aldırmak için başvurumu yaptım)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbeniz veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

avatar
St. Mungo Şifacı
Ad ve Soyad: Amphitrite Doukas
Karakter Bilgisi: Naif ve zarif bir karakter. Biraz sessiz ve pek dostu olmadığı için içine kapanık bir tip. Bilimi çok sever ve her şeyi araştırır. Çok kitap okur. Şarkı söylemeye ve yüzmeye bayılır. Kendisi rus baronu olan Aleksandır Doukas'ın biricik kızıdır. Aleksandır'ın çapkınlıklarını bilmeyen yoktur ve bir siren ile beraber olmuş sonucunda da Amphitrite doğmuştur. İsmini annesi Demetria koymuştur. Oldukça güzel bir kızdır ve bu güzelliğini sirenlerden aldığı dile getirilir. Babasının yanından babaannesi ile büyümüş ve yaşı geldiğinde büyücülük okuluna yollamıştır. Çoğu Doukas aile üyesi farklı farklı eğitim görmüştür. Genç kız 11 yaşına geldiğinde kütüğü ingiltere de bulunduğu için Hogwarts'a kabul edilmiş orada Ravenclaw binasına seçilmiştir. Zaman geçtikçe kendisinin farklı olduğunu analar her deniz kenarına gittiğinde sanki deni onu çağırıyormuş gibi hisseder. Yüzmeye bu yüzden bayılır. Hogwarts'ı bitirdiğinde stajınu St. Mungo da yapar yine stajdan sonra bu sefer St Mungo da işe başlar
İstediğiniz Rütbe: Büyü Hasarı Bölümü Baş Şifacısı - Yanına Yarım kan Siren de yazılabilir mi.
Günlük Online Süreniz: Her gün
Örnek Rp: Ana karakterim Azrael Slater
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#65828
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbeniz veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
St. Mungo Şifacı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-