Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 St. Mungo Şifacı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Ailen seninle çok gururlanmıştır.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Alfrida T. Heathe
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
St. Mungo Şifacı
Ad ve Soyad: Alfrida T. Heathe
Karakter Bilgisi: Alfrida, eski bir Ravenclaw öğrencisi. Kökeni İrlanda. Hogwarts mektubu gelene dek ağaçların ve toprağın içinde büyüyen bir çocuk. Bitkileri ve onları yetiştirmeyi çok seviyor. Annesi de eski bir Hogwarts şifacısı olan Alfrida, bu konudaki yatkınlığının kendisine annesinden geldiğine inanıyor. Bunun yanı sıra, babası olmadan büyümüş olan bir kadın. Çünkü Alfrida, evlilik dışı ve istenmeyen bir çocuk olarak doğuyor. Babası bir muggle ve annesi safkan aileden geliyor. Annesi, hamile olduğunu söylediğinde babası onları terkedip kaçıyor. Ve şu an başka bir cadı ile evli. Yalnız kalmaktan hoşlanmayan Alfrida, kalabalıklardan da hoşlanmıyor. Rock müziğe bayılıyor. "Muggle" icadı denilen motosikleti kullanmaktan kendini hiçbir zaman alıkoyamıyor. Arkadaşları onun için en kıymetli şeylerin başında geliyor. 
İstediğiniz Rütbe: Yaratıkların Yol Açtığı Yaralanmalar Bölümü Şifacısı
Günlük Online Süreniz: Rpg'ye yeni dönmüş biri olarak şimdilik kestiremiyorum. Muhtemelen her gün buralardayım. Kurguyu tam oturttuğum vakit, müsait olduğum her an.
Örnek rp:
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Rütbeni işliyorum canım.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
St. Mungo Şifacı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
8 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-