Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 Ünlü & Sanatçı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master


Başvuru İçin:

Adınız ~ Soyadınız :
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
İstediğiniz Meslek :
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Mason Pitt
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Adınız ~ Soyadınız : Mason Pitt
Karakter Bilgisi : Hayata çoğunlukla pozitif bakan Mason küçüklüğünden beri oldukça geniş hayal gücü ile kendisini mutlu etmeyi bilmiştir. Ancak yaşadığı psikolojik sorunlar Hogwarts eğitimi boyunca da peşini bırakmamıştır. Zaman zaman derin depresyonlara giren Mason kendisini müziğe vermiş ve depresyon anlarında en yakın arkadaşı 12. yaş gününde hediye olarak alınan gitarı olmuştur. Mezun olduktan sonra kendisini tamamen sanata veren Mason başlarda ikili, üçlü gruplar halinde çalıp söylese de dikiş tutturamamış ve sonunda tek başına sokaklarda şarkı söyleyen, arada küçük sahnelere çıkan genç bir müzisyen olmuştur.
İstediğiniz Meslek : Müzisyen-Söz Yazarı
Örnek Rp : J. Constantine Wick isimli karakterimin RP'sini referans gösteriyorum. Ama yok ı ıh derseniz de bir tane daha yazarım. Teşekkür EderimSpoiler:
 

Karakter kartı aha da;BURDA!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Hoş geldiniz efenim!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Mylene Elyon Hale
Sanatçı & Ünlü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Sanatçı & Ünlü
Adınız ~ Soyadınız :Mylene Elyon Hale
Karakter Bilgisi : Özgür bir ruh olan Mylene, kafası beş karış havada olsa da aşırı yaratıcı, yetenekli ve anlayışlı bir insandır. Sorunlarıyla kolay bir şekilde yüzleşebilmekte olduğundan pratik bir zekaya sahiptir. Kötü bir espri anlayışı vardır. Küçüklükten beri şarkı söylemeye bayılır. Büyük annesinin yardımıyla piyano dersleri alır. Ailesi Hogwarts'da başarısının önünü kestiğini bahane ederek piyano derslerini iptal ettirmiştir fakat bir şekilde Mylene, Hogwarts'ta müziğin peşinden gitmiştir. Müzik enstrümanı çalanlara karşı pek de takılmayacak seviyede küstahlık gösterse de oldukça nazik kalplidir. Şarkı sözü yazmak ve bestelemenin dışında hobi olarak resim çizmeyi sever. 
İstediğiniz Meslek : Müzisyen & Söz Yazarı
Örnek Rp : Sapphire Quncy & Beryl Carter


En son Mylene Elyon Hale tarafından 02.03.17 1:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t3184-mylene-karakter-kart
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master
Rütbenizi veriyorum. Şarkılarında bizden de bahsedersen bahtın açık olacakmış, öyle duyduk...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ophelia Matejka
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 4

Ölü
isim: Ophelia Matejka 

Karakter bilgisi: Annesi Belarus'un değişen rejim ile sokaklara kurban verdiği kadınlarından biridir. Buna rağmen ingiliz babası son derece destekleyici bir ebeveynlik ile ödüllendirmiştir bünyesini. Melez çocuklardandır Ophelia. Annesiz büyüdüğünden midir, yoksa hayatının en kritik döneminde babasının verdiği radikal kararların, psikolojisine etkisinden midir bilinmez; aitlik duygusu taşıyamayanlardandır. Hayatta hiçbir duyguyu kendisine yakın hissedememiş, hiçbir yaşam tarzını benimseyememiştir. Bunun getirisi bir depresiflik hisseder günden güne. Başarısız ilişkilerin kadınıdır. Yeteneklidir ancak kendi gözünde büyüttüğü dramaları sağ olsun yeteneklerini göstermekten acizdir. Sonbaharı sever Ophelia. Ölen, yiten şeyleri sever. İntihara oldukça meyillidir bu yönden. Zayıf bir karaktere sahip olsa da, histeri seviyesine varabilen duygu nöbetleri ile bunun üzerini örter. Kendisi ile diyaloğa giren bir insana binbir çeşit tat yaşatabilecek iniş çıkışlara sahiptir. Tiyatraldır. Ergenliğinin başlarında St Mungo'da intihara duyduğu sempati ve depresyondan mütevellit, kısa bir terapi görmüş, ancak kendi kendisine bahaneler üreterek zamanla bu seanslardan uzaklaşmıştır. Özünde göğüs kafesinin içerisini kaplayan boşluktan müzdarip, milyarlarca insandan sadece biridir. Kuşlara ve doğaya takıntılı bir hanım kızımız. Bir dönem sesinin operaya olan yatkınlığı keşfedildiğinden başarılı olacakmış gibi izlenimler vermiş, ancak kendi kendisine girdiği isteksiz ruh hali ile yine başarısızlığın resmini çizmiştir. Heyecan hissi duyamaz, hayatı sevmez. Bir kazaya kurban gitmek adına tehlikeli işlere girişme eğilimi mevcut. Kendisini acındıracağı dramatik olaylar yaşamayı ve yaşatmayı seviyor. Dolaylı yoldan eski nişanlısının ölümüne sebep oldu. Şu sıralar ünlü Librettoları metale çeviren amatör bir grupta solistlik yapıyor.  

İstenilen meslek: Opera Sanatçısı
Örnek rp: Pariah Darmody
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Rütbeni onaylıyorum şekerim ama ilk olarak karakterlerini karakter listesine kaydettirebilir misin? Böylece biz de hangi karakterler ile yazdığını profiline işleyebilelim.

Sevgiler!
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jonathan Rosier Crane
Sanatçı & Ünlü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Sanatçı & Ünlü
Ad Soyad: Jonathan Rosier Crane

Karakter Bilgisi: 42 yaşında, 37 senedir Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyor. Rosier ailesinin en kötü şöhretine sahip üyelerinden biri olan Frank Rosier'in ilk eşi olan Martha Crane'in tek çocuğu. Kabul görmeyen evliliklerinin ardından çıkan aile çatışmaları ve Rosier'in karanlık yaşamı nedeniyle henüz yedi yaşındayken annesiyle birlikte Abd'ye gitmek zorunda kaldılar. Jonathan büyü eğitimini ve çok sevdiği iksir alanındaki ustalığını burada sağladı. Bir süre sonra annesinin de ölümüyle birlikte İngiltere'ye dönme arzusunu yitirmiştir. Lakin son zamanlarda duyduğu haberler ve nadir olarak görüşse de çok sevdiği yarı üvey kardeşi Bartemius Rosier'in aniden ortalıktan kaybolması sonucu Londra'ya gelme kararı aldı.
Crane ileri düzeyde iksir ustalığı ve Muggle bilimlerinden biri olan psikoloji dalında korku ve cesaret alanında yüksek derecede bilgilidir. Onu ünlü yapan şey ise kendi icadı olan ve insanı korkularından tamamen arındırıp tüm olumsuz düşüncelerden kurtaran veyahut en kötü kabuslarının içine hapsedip tüm iradesini kıran Oblivenum, yani Yokluk İksiri'dir. Hem büyücüler hem de Muggle'lar için yazılmış beş kitabı bulunmaktadır. 
Şimdi tek amacı ana yurduna dönmek ve dağılan ailesinin akibetini öğrenmektir. 

İstediği Meslek: iksir Ustası - Bilimadamı

Örnek Rp: Bir zamanlar Bartemius Rosier vardı, o sayılır mı acaba?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t5213-jonathan-rosier-crane#90315
Hecate
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Merhabalar, karakter kurgunuza dair belirtmem gereken bir kaç nokta var, 'Oblivenum' bahsettiğiniz özelliklere bakılırsa oldukça, neredeyse aşırı güçlü bir iksir, Harry Potter evreninde de bulunmadığından dolayı, sizden bu iksiri büyü yaratma sistemimizi kullanarak yaratmanızı istemek durumundayız. Anladığım kadarıyla karakteriniz bu iksiri geçmişti bulmuş, o yüzden büyü yaratma sistemi için yazacağınız rplerinizi geçmişe yönelik yapabilirsiniz, fakat iksiri büyü yaratma sistemi ile yapımınız tamamlanana kadar iksiri biri üstünde kullanmanız mümkün değildir.

Büyü yaratma sistemi
Büyü yaratma formu

Eğer iksirinizi yaratmak istemezseniz kurgusal olarak rplerinizde yine birinin üstünde kullanmama şartı ile geçirebilirsiniz. Ayrıca kurgunuz ilerledikçe sanıyorum karakterinizin yarattığı yada yaratacağı daha fazla iksir olacaktır, bunları özel mesaj yolu ile adminlerimizden birine bildirmenizi rica edeceğim, bu sayede size yine büyü sistemi ile yaratıp yaratmaya gerek olmadığını söyleyebiliriz.

Rütbenizi bu şartlar altında veriyorum, anlamadığınız bir kısım olursa beni özel mesaj yolu ile dürtmekten çekinmeyin, iyi rol oyunları Very Happy


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jason Boris Alvaro
Sanatçı & Ünlü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Sanatçı & Ünlü
Adınız ~ Soyadınız : Jason Boris Alvaro
Karakter Bilgisi : Gergin, mükemmeliyetçi, suskun, kararlı.
İstediğiniz Meslek : Ricadonna Sanat Akademisi Müdür Yardımcısı
Örnek Rp : (Olivia Scarlett Isis ve Sonja Danelle'in tüm rpgleri)Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Ünlü & Sanatçı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-