ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Ünlü & Sanatçı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Carmenta
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Ünlü & Sanatçı Alımları 17.10.16 16:15Başvuru İçin:

Adınız ~ Soyadınız :
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
İstediğiniz Meslek :
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Mason Pitt
Sanatçı & Ünlü
avatarSanatçı & Ünlü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Ünlü & Sanatçı Alımları 23.02.17 21:48

Adınız ~ Soyadınız : Mason Pitt
Karakter Bilgisi : Hayata çoğunlukla pozitif bakan Mason küçüklüğünden beri oldukça geniş hayal gücü ile kendisini mutlu etmeyi bilmiştir. Ancak yaşadığı psikolojik sorunlar Hogwarts eğitimi boyunca da peşini bırakmamıştır. Zaman zaman derin depresyonlara giren Mason kendisini müziğe vermiş ve depresyon anlarında en yakın arkadaşı 12. yaş gününde hediye olarak alınan gitarı olmuştur. Mezun olduktan sonra kendisini tamamen sanata veren Mason başlarda ikili, üçlü gruplar halinde çalıp söylese de dikiş tutturamamış ve sonunda tek başına sokaklarda şarkı söyleyen, arada küçük sahnelere çıkan genç bir müzisyen olmuştur.
İstediğiniz Meslek : Müzisyen-Söz Yazarı
Örnek Rp : J. Constantine Wick isimli karakterimin RP'sini referans gösteriyorum. Ama yok ı ıh derseniz de bir tane daha yazarım. Teşekkür EderimSpoiler:
 

Karakter kartı aha da;BURDA!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Ünlü & Sanatçı Alımları 23.02.17 21:56

Hoş geldiniz efenim!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Mylene Elyon Hale
Sanatçı & Ünlü
avatarSanatçı & Ünlü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Ünlü & Sanatçı Alımları 27.02.17 23:03

Adınız ~ Soyadınız :Mylene Elyon Hale
Karakter Bilgisi : Özgür bir ruh olan Mylene, kafası beş karış havada olsa da aşırı yaratıcı, yetenekli ve anlayışlı bir insandır. Sorunlarıyla kolay bir şekilde yüzleşebilmekte olduğundan pratik bir zekaya sahiptir. Kötü bir espri anlayışı vardır. Küçüklükten beri şarkı söylemeye bayılır. Büyük annesinin yardımıyla piyano dersleri alır. Ailesi Hogwarts'da başarısının önünü kestiğini bahane ederek piyano derslerini iptal ettirmiştir fakat bir şekilde Mylene, Hogwarts'ta müziğin peşinden gitmiştir. Müzik enstrümanı çalanlara karşı pek de takılmayacak seviyede küstahlık gösterse de oldukça nazik kalplidir. Şarkı sözü yazmak ve bestelemenin dışında hobi olarak resim çizmeyi sever. 
İstediğiniz Meslek : Müzisyen & Söz Yazarı
Örnek Rp : Sapphire Quncy & Beryl Carter


En son Mylene Elyon Hale tarafından 02.03.17 1:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t3184-mylene-karakter-kart
Carmenta
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Ünlü & Sanatçı Alımları 27.02.17 23:08

Rütbenizi veriyorum. Şarkılarında bizden de bahsedersen bahtın açık olacakmış, öyle duyduk...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ophelia Matejka
Sanatçı & Ünlü
avatarSanatçı & Ünlü

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Ünlü & Sanatçı Alımları 17.06.17 23:47

isim: Ophelia Matejka 

Karakter bilgisi: Annesi Belarus'un değişen rejim ile sokaklara kurban verdiği kadınlarından biridir. Buna rağmen ingiliz babası son derece destekleyici bir ebeveynlik ile ödüllendirmiştir bünyesini. Melez çocuklardandır Ophelia. Annesiz büyüdüğünden midir, yoksa hayatının en kritik döneminde babasının verdiği radikal kararların, psikolojisine etkisinden midir bilinmez; aitlik duygusu taşıyamayanlardandır. Hayatta hiçbir duyguyu kendisine yakın hissedememiş, hiçbir yaşam tarzını benimseyememiştir. Bunun getirisi bir depresiflik hisseder günden güne. Başarısız ilişkilerin kadınıdır. Yeteneklidir ancak kendi gözünde büyüttüğü dramaları sağ olsun yeteneklerini göstermekten acizdir. Sonbaharı sever Ophelia. Ölen, yiten şeyleri sever. İntihara oldukça meyillidir bu yönden. Zayıf bir karaktere sahip olsa da, histeri seviyesine varabilen duygu nöbetleri ile bunun üzerini örter. Kendisi ile diyaloğa giren bir insana binbir çeşit tat yaşatabilecek iniş çıkışlara sahiptir. Tiyatraldır. Ergenliğinin başlarında St Mungo'da intihara duyduğu sempati ve depresyondan mütevellit, kısa bir terapi görmüş, ancak kendi kendisine bahaneler üreterek zamanla bu seanslardan uzaklaşmıştır. Özünde göğüs kafesinin içerisini kaplayan boşluktan müzdarip, milyarlarca insandan sadece biridir. Kuşlara ve doğaya takıntılı bir hanım kızımız. Bir dönem sesinin operaya olan yatkınlığı keşfedildiğinden başarılı olacakmış gibi izlenimler vermiş, ancak kendi kendisine girdiği isteksiz ruh hali ile yine başarısızlığın resmini çizmiştir. Heyecan hissi duyamaz, hayatı sevmez. Bir kazaya kurban gitmek adına tehlikeli işlere girişme eğilimi mevcut. Kendisini acındıracağı dramatik olaylar yaşamayı ve yaşatmayı seviyor. Dolaylı yoldan eski nişanlısının ölümüne sebep oldu. Şu sıralar ünlü Librettoları metale çeviren amatör bir grupta solistlik yapıyor.  

İstenilen meslek: Opera Sanatçısı
Örnek rp: Pariah Darmody
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Ünlü & Sanatçı Alımları 17.06.17 23:52

Rütbeni onaylıyorum şekerim ama ilk olarak karakterlerini karakter listesine kaydettirebilir misin? Böylece biz de hangi karakterler ile yazdığını profiline işleyebilelim.

Sevgiler!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Ünlü & Sanatçı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-
.