Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Sonraki
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master
Aynı anda başka bir mesleğe daha başvurduğunuz için başvurunuz reddedilmiştir. Lütfen tercihinizi yapıp öyle başvurunuz. Ayrıca, rol oyunu koymadan mesleğe başvuramayacağınızı buradan da hatırlatmak isterim.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
James Dan Moon
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Ad Soyad: James Dan

Karakter Bilgisi: Ravenclaw mezunu ve gezmeyi sever uzmanlık alanı defansif büyüler ve bu yüzden şu an yaşıyor olabilir. 3 kardeşler ve adları Tina- James- Rage     bir keşifinde ejderha buldu ve iskoç olduğu için iskoç yakan ağız ejderhası olduğnu bildi... Şuan her yıl ziyaretine gitmekte!!!
 
örnek rp:                      
Jaq Jokester


Rütbe: Ejderdili

Meslek:Gezgin 

Umarım eksik yoktur ufak sorunlar varsa göz önünde durmasa daha iyi olur:0


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master
Özelden de belirttiğim üzere, rütbe alabilmeniz için rol oyunu örneği eklemeniz gerekmektedir. Jaq Jokester başka bir üyemiz olduğundan başvurunuz reddedilmiştir.

Ek not: Ejderdili bir rütbe olmamaktadır. Rütbe dediğimiz şeyler, diğer üyelerimizde de görebileceğiniz gibi 'Hırsız' 'Maceracı' veya kendi şahsi kurgunuza dayalı 'Ejderha Eğitmeni' 'Tutsak' vs vs olabilir. Mesleğiniz yaratıcılığınıza kalacak, site kurallarımız çerçevesinde uygun bulunursa kabul edilecektir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
J. Tyreese Nymper
Gezgin
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Gezgin
Adınız ve Soyadınız : J. Tyreese Nymper
Karakter Bilgisi : Her zaman bilinmeyen dehlizlerde bulmuştur kendisini, doğaya olan bağlılığı onun zamanla bir gezgin olmasına sebebiyet vermiştir. Bilinmeyen otları ve materyalleri birleştirip farklı farklı iksirler denemekten hiç sıkılmaz. Bir çok kez kendisini yaralamış olsa da en büyük hobilerinden birisidir iksir yapımı.
Örnek Rp : Ana karakterim Theodore Watty'de mevcut ^^
Rütbe: Gezgin
İstediğiniz Meslek: Gezgin olması kafidir, zorunluysa iksir yapımcısı olabilir.


ha? kim?:
 


Serious:
 


do you want make some elixir?:
 


calm down boy:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Rütbeni veriyorum şekerim, gelirken pişmaniye de getir.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vera Nørrstelien
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Cadı
Adınız ve Soyadınız : Vera Nørrstelien
Karakter Bilgisi : Safkan üstünlüğü hayatındaki en önemli detay olabilir Vera'nın. Ailesi tarafından böyle yetiştirilmiş ve kafasına yatmış bir fikirdi bu, hayattaki en doğru şey bile olabilirdi hatta. Slytherin mezunu kendisi, öğrenciyken katıldığı M.A. örgütünün (rütbede belirttim) İngiltere kuruluşundan mezun olduğu gün ayrıldı ve Amerika'ya yerleşti, örgütün oradaki kuruluşundan yoluna devam etti. Orada da büyücüler için kitaplar yazmaya başladı, alt metni daima kan ayrımı olan kitaplar. Bugünlerde İngiltere'ye dönecek.
Mantığını ön planda tutar konu Ernst -ilk ve son aşkı+İngiltere'yi terk etme sebebi- değilse. Soğuk biri, uyumsuz, despot, katı, sivridilli. Olayların insanları bu kadar değiştirmesi garip değil mi? Yine de hala sevgi ve sıcaklık duyabildiği şey olabiliyor; ailesi gibi, onlara oldukça bağlı bir kadın diyebiliriz.
Örnek Rp :
Spoiler:
 
Rütbe : Cadı
İstediğiniz Meslek : Yazar&Millennium Assembly


En son Vera Nørrstelien tarafından 11.01.17 23:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Hoş geldiniz!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Merlin Alvey
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Ölü
Adınız ve Soyadınız: Merlin Alvey
Karakter Bilgisi: Merlin, eğitimini Hogwarts'ta, Slytherin binası bünyesinde tamamladı. 7. sınıfa geçtiğinde, yakın arkadaşlarından biri ile beraber Fransa'da bulunan üst-düzey bir büyü okuluna başvuruda bulundu ve kabul edildi. Hırslı olsa da odaklanma ve çalışmasını sürdürme problemleri sebebiyle, yapabileceğinin çok daha altında kaldığından belgeleri yetersiz görülse de bir aile dostu aracılığı ile -kendisi de aynı okulda eğitim almıştı- mülakata ve akabinde okula kabul edildi. Hogwarts'tan mezun olmasının ardından, bu okula başladı ve henüz 1. senesini doldurdu. Bu okulun bünyesindeki 7 profesör bulunmakta ve okul, 1. sınıflar haricinde usta-çırak prensibi ile işletilmekte. Aslında yüksek lisans ve doktorayı andıracak bir durum. 1. yılının ardından okulun müdür yardımcısı tarafından kabul edildi ve çalışma konusunu "Batı Avrupa'da Karanlık Büyünün Tarihçesi: Üretimi, Sürdürülebilirliği ve Etkileri" olarak belirledi.
Örnek Rp: Drive üzerinden ulaşabileceğiniz Opus 35 isimli rol oyunu, Merlin ile yazılmıştır. Diğer 5'i ise Hiram Hogarth isimli başka bir karakterim ile yazılmıştır. Uzun olduğundan rol oyununu buraya eklemedim. https://drive.google.com/open?id=0Bx6ZmkBCzzHFamhudHlVcFZGTmc
Rütbe: Büyücü
İstediğiniz Meslek: Herhangi özel bir meslek istemiyorum, teşekkürler.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Lütfen Merlin'e şirk koşmayınız! Valla siteniz donar. Rütbenizi veriyorum.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hiram Hogarth
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Adınız ve Soyadınız: Hiram Hogarth
Karakter Bilgisi: Merlin gibi o da eğitimini Hogwarts'ta, Slytherin bünyesinde tamamladı. Merlin'in başvurmasını sağlayan arkadaşı olan Hiram, Fransa'daki okulda, hırslı ve çalışkan olmasıyla ve pek çok kişinin başaramadığı bakış açılarıyla hemen gözde bir öğrenci oldu. Kendisi müzik ile epey ilgili olan ve çello çalan Hiram, bu okuldaki eğitimini, birinci sınıfının sonunda, okul tarihinde çok az görülmüş bir biçimde sürdürdü: kendisi, dosyasını hiçbir profesöre sunmamışken, 7sinden birden teklif aldı ve okul müdürünün yanında çalışmasını tamamlamaya karar verdi. Çalışma konusunu "Büyüde Sembolizmin Karşılaştırmalı Tarihi" başlığı ile açıkladı.
Örnek Rp: Şuradaki yanında ismi yazan 5 tane rol oyunu ona ait. https://drive.google.com/open?id=0Bx6ZmkBCzzHFamhudHlVcFZGTmc
Rütbe: Büyücü
İstediğiniz Meslek: Herhangi özel bir meslek istemiyorum, teşekkürler.


tout disparaîtra mais
le vent nous portera:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 28 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-