ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Sonraki
YazarMesaj
Caleb Vaughn
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Perş. 4 Mayıs - 0:48

Adınız ve Soyadınız : Caleb Vaughn
Karakter Bilgisi : Çocuk yaşta ailesi karanlık isimler tarafından öldürülmüş Caleb, dokuz yaşından sonrasını yetimhanede geçirmiştir. Slytherin mezunu başarılı bir genç olarak okulunu bitiren delikanlı, ailesinden kalan servetle en büyük hayalini gerçekleştirmiş, sihir araştırmaları üzerine bir atölye kurmuştur. Karanlık büyüye ve iksirlere meraklı bu gencin mesleğinden öte çok daha bir büyük gayesi vardır: ebeveynlerinin katillerini bulmak. Servetini cömertçe bu yolda harcayan Caleb, nihayetinde ailesini öldürenlerin eski bir aile dostu olduğunu öğrenir. İntikam duygusuyla yanıp tutuşan büyücü, ailesinin katilini öldürmek üzere yola çıkar, fakat ne yazık ki adam çoktan bir başkası tarafından öldürülmüştür. Öfkesi daha da alevlenen Caleb, gözünü hayal meyal hatırladığı ailenin diğer üyelerine diker. Ebeveynlerinin katilinin kızının, çocukluk arkadaşının hala hayatta olduğunu öğrenince hedef olarak kızı gözleme alır. Fakat işler, Caleb'in beklediği gibi kolay gitmeyecektir.
Örnek Rp : Ölü karakterlerim var Lorenzo M. Belenus, Keegan Harris vs. Toprakları bol olsun.
Rütbe: Büyücü
İstediğiniz Meslek: Sihir Araştırmacısı
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Perş. 4 Mayıs - 1:44

Yine zengin bir büyücü ile karşı karşıyayız anlaşılan. Rütbenizi veriyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Karun Matjaz
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
avatar

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Perş. 4 Mayıs - 11:51

Adınız ve Soyadınız: Karun Matjaz.
Karakter Bilgisi: Babası Bulgar annesi İngiliz olan Karun, annesinin zarif İngiliz genlerinden hiç mi hiç nasibini almamıştır. Sert, kaba görünüşü, ağır Bulgar aksanı insanları onun iletişim kurulamaz bir tip olduğunu düşünmeye sevk eder. Bu bir ölçüde doğru bir ölçüde ise yanlıştır. Babası paraya olan düşkünlüğüyle doğan ilk çocuğuna destanların ve kutsal kitapların tozlu sayfalarında en zengin kişilerden biri olarak yer alan adamın adını vermiştir: Karun. Nitekim babasının hırsı ve açgözlülüğü adamı kazanmak uğruna en aşağılık şeyleri dahi yapmaya sürükler. Karun bundan her ne kadar nefret etse de zaman zaman aynı hırsa, para değil yalnızca kazanmak adına, kapıldığı olmuştur. Bu yüzden büyücünün içinde hiç son bulmayan bir muhakeme vardır. Doğru ile yanlış arasında yaşadığı bu karmaşa Karun ile diğer insanlar arasına çizgi çekerek, büyücüyü izole bir karakter haline getirir.    
Örnek Rp: Cyra Llyr.
Rütbe: Büyücü, Durmstrang Enstitüsü, VI. sınıf.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Perş. 4 Mayıs - 19:47

Sınıfı rütbe olarak işlemiyoruz; ancak Durmstrang Öğrencisi olarak rütbenizi veriyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lilja Sigurdsson
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
avatar

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları C.tesi 6 Mayıs - 1:52

Adınız ve Soyadınız : lilja sigurdsson
Karakter Bilgisi :  lilja çok küçük yaşta, kaldığı yetimhaneden zengin ve soylu bir aile tarafından evlat edinilir. içine kapanık ve soğuk tavırları nedeniyle manevi ailesi tarafından da pek sevilmez. ancak küçük yaşta gösterdiği yetenekleri sayesinde kimse ondan uzak kalmak istememektedir. çok iyi piyano çalar, sesi de güzeldir. ailesi tarafından bu yönde eğitim aldırıldıktan sonra bir gün hogwarts'dan gelen çağrı üzerine başka büyük umutlar eşliğinde evden gönderilir. ilgi çekici ve başarılı bir gryffindor olarak tamamladığı öğrencilik hayatının ardından  herkes profesörlüğe oynayacağını zannederken birden ortadan kaybolur ve okula da, ailesinin yanına da yıllarca dönmez.
bu süreçte şehir şehir ülke ülke gezen lilja, gittiği yerlerde geçici işlerle ilgilenir. asıl olarak dergilerde kitap ve film eleştirmenliği yapıyor ve düzenli bir gelir elde ediyorken bir yandan da geçici olarak müzisyenlik ve tasarımcılık gibi işlerle ilgilenmiştir.
yıllar bu şekilde geçip giderken, hayatının yönünü değiştirecek biriyle tanışır. istemediği bir formda sıkışıp kalmış, çözüm bulmak için çareyi gezginlikte bulmuş biridir bu. hikayesini dinlediğinde ona yardım etmek isteyen lilja, samimiyetine ve enerjisine daha ilk anda hayran olduğu bu adam sayesinde, yıllar boyu hayatın onu sürekli başka bir yana savurmalarından sıyrılıp en nihayetinde bir sabite, dostluğa kavuşacaktır.
Örnek Rp : 
Spoiler:
 
Rütbe : gezgin


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları C.tesi 6 Mayıs - 2:35

Rütben işleniyor şekerim.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Renai Aylmer
Cadı
avatarCadı

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası:

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Paz 7 Mayıs - 13:53


  Adınız ve Soyadınız: E. Luvinia Lund
  Karakter Bilgisi: Emily Luvinia Lund, karanlık tarafa hizmet eden bir ailenin çocuğu olarak gelmiş dünyaya. Ancak Lund ailesi için hem psikolojik hem de fiziksel anlamda oldukça zayıf görülen bu kız, çocukluğu boyunca 'fazlalık' gibi hissettirilmiştir. Adalet duygusu yoğundur Emily'nin, içine kapanık sayılmasa da aile içinde hiçbir zaman söz sahibi olmayı tercih etmemiştir, Lund'lara göre zayıflıklarından biri de budur. En sonunda, okul yaşı gelmişken, her zaman birbirlerine benzedikleri kulaktan kulağa gezen teyzesine ulaşmış ve onunla yaşamaya başlamıştır. Küçüklüğünden beri büyü dünyasından ve asıl ailesinden oldukça uzak durmaya çalışmıştır, hâlâ da bu tutumuna devam etmekte.
  Örnek Rp:
  Spoiler:
   
  Rütbe: Cadı İstediğiniz
  Meslek: Fotoğrafçı

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t3503-renai-relaigh-karakter-kart
Carmenta
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Paz 7 Mayıs - 15:31

Merhabalar, rütbenizi veriyorum. Ancak sitemizde, normalde HP dünyasında yer alan 'karanlık' ve 'aydınlık' gibi bir ikilem mevcut değil pek. Yani Karanlık Sanatlar tabii ki var, ancak taraf olarak yoklar; ana kurgumuzda sitemizdeki tarafları görebilirsiniz. Kurgunuzu ona göre düzenlemek isteyebilirsiniz sanırım. İyi oyunlar!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Shelltear Bloodworth
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Çarş. 10 Mayıs - 23:58

Adınız ve Soyadınız : Shelltear Bloodworth
Karakter Bilgisi : Shell'e oldukça küçüklüğünden beri dikkat dağınıklığı ve Maladaptive Hayal Kurma gibi hastalıklarla tehşis konulmaktadır. Buna rağmen Hogwarts'da ravenclaw'a girmeyi başarmıştır ve bazen dalgın, bazen hiperaktif davranışlarına rağmen değişik düşünme biçimi ile normal sayılabilecek sevimli bir çocuktur. Hogwarts'da ki yıllarında sık sık gördüğü 'halüsinasyon'lar yüzünden adı yalancı çobana çıksada mutludur. Bu mutluluk on beş yaşındayken ailesinin ölümü ile lekelenir. Evin bütün kapıları ve camları kilitli olmasına rağmen evde iki ceset ve hala canlı halde fakat katatonik bir hale gelmiş oğulları bulunur, genç adam pek ailesini öldürmüş gibi görünmemesine rağmen mahkeme evin kilit altındaki durumu yüzünden gözetim altında olmasına karar verir ve büyük kuzeni Aiden tarafından St.Mungo'ya yatırılır.
Örnek Rp : hello... its meh
Rütbe: büyücü
İstediğiniz Meslek: St. Mungo'da hasta yazılabilirse çok güzel olur
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Perş. 11 Mayıs - 1:28

Büyük kuzenin Baş Seherbaz değildir umarım şekerim. Skandal ki ne skandal! Rütben onaylanıyor.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
11 sayfadaki 26 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-
.