ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Sonraki
YazarMesaj
Martin Jouvet
Büyücü
avatarBüyücü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları C.tesi 3 Haz. - 0:48

editledim ören bayan'ım <3


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları C.tesi 3 Haz. - 1:06

Ören teyzen yesin seni! Rütbeleniyorsuuun!
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jean-Louis Charrière
Büyücü
avatarBüyücü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları C.tesi 3 Haz. - 1:07

Jean-Louis Charriere 

Spoiler:
 


Bennet K. Rorke benim karakterim.
Büyücü 
Yazar


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları C.tesi 3 Haz. - 1:10

Duygusal erkeklere bayılırım!
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tenzin Carter
Sihir Tarihi
avatarSihir Tarihi

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları C.tesi 3 Haz. - 23:43

Başvuru İçin:

Adınız ve Soyadınız : Tenzin Carter
Karakter Bilgisi :Annesi Yunanistandan gelmiş safkan bir büyücüdür.Babası ise İngilterenin köklü ailelerinden olup safkandır.Annesi ve babası sltyherinlidir.Lakin fanatik değillerdir.Sıradan bir yaşamları vardır.
Scuta ve Bellatores arasında yaşanan savaş ve öncesinde tarafsız kalmakla beraber gizliden Scutanın finansörü olmuşlardır.Tenzin böylesi bir ortamda doğup büyüdüğü için tarafsız olmanın önemini kavramış ve savaş öncesi-sonrası asla görüşünü açıklamamakla beraber hep Scutaya destek vermiştir.Scutanın hiç bir organizasyonuna katılmamıştır.
Savaşın öncesinde Scutanın git gide mali açıdan olumsuz etkilemesi, ailenin örgüte olan sempatisini azaltmış sadece fikri destek noktasına indirgemiştir.Zira ailesinin Scutadan da önem verdiği şey standart lüks hayatını kaybetmemektir.Ortamın gittikçe kızışması ve olası bir savaş atmosferinde ailenin Scuta ile tek bağlantısı vardır. Bay Gornans.Babasının isteği üzerine Gornansın yakınında olmuştur.Aktif katılım yapacağını söyleyip onun çoğu gizli işine yardımcı olmuş lakin savaş başlamadan evvel ailesinin zarar görmemesi için Gornansı öldürmüştür.Bu vesile ile ailesinin ismini Scuta ile ilişkilendirmek imkansız hale gelmiştir.
Lakin böylesi bir şeyin şüphesi bile savaş sonrası için yıkıcıdır.Finansal açıdan işleri eskisi kadar iyi gitmemiş ve ailesi servetini yitirmiştir.Annesinin ve babasının kendilerine yetecek kadar serveti vardı.Ve Tenzinin onlara yük olacağını düşündüğü için ebevynleri tarafından istenmedi.

Ailesinin şüpheli geçmişinden dolayı hiç bir yerde iş bulamadı.Geçimini sağlamak için kimliğini gizleyip başka ülkelerde çeşitli muggle soygunlarına karıştı.Cezayir,Mısır,İsrail,Çin o dönem devlet ve sihir bakanlığı olarak güçsüz ne kadar ülke varsa adi hırsızlıklarına devam etti.Bu ülkelerin hemen hepsinde o dilleri ve o dillerden önce konuşulmuş antik dilleri öğrenip üstünde çalışmalar yaptı.Zira zamandan bol hiç bir şeyi yoktu.Sümerlilerde yaptığı araştırmalarda ilk tılsımlar denebilecek küçük levhalar üstüne çizilmiş karı-koca iconlarının keşfedilmesine şahit oldu.Dünya tarihi bunu normal ve önemli bir keşif olarak görüyordu ama Tenzin bunların ilk tılsım örnekleri olduğunun farkına vararak bir kaç tanesini aşırma imkanı buldu.Dünyayı dolaştığı bir çok yerde buna benzer tılsımlar görüyor ve topluyordu.Arami halklarında alışılagelmiş efsane doğru olabilirdi.Sihir antik gelişimi içinde ilk olarak karı koca boşanmalarının engellenmesi için doğmuş lakin tersi doğrultusunda işletilmişti.Bu tılsım örnekleri bunun ispatıydı zira karı-koca arasını düzeltme ve bozma işi için icat edilmiş kimisi güçlü kimisi ilkel tılsımlardı.Çinde keşfettiği koruyucu tılsımlar ise düşmana ve kötü ruhlara karşı koruma sağladığına inanılıyordu.Aynı şekilde Amerikan yerlilerinin ufak levhalara işlediği antik tılsımlar da kötü ruhları def için kullanılan bir tür enerji araçlarıydı.İngiltere ve Avrupa' da ise tılsım toplumsal tarihle aynı düzeyde gelişmişti.Bu sürede derin bir sihir tarihi ve bunlara bağlı olarak iksir tarihini de öğrendi.Hatta İtalyada bulunduğu sırada zehirin tarihi hakkında çok uzmanlaştı.Zehirin kalbi italya ve fransa da artıyordu.Hiç bir belirtisi olmayan zehirler...Zamanlı zehirler.Bu yüzden zehir bulununca renk değiştiren taşlı kolyesini asla yanından ayırmaz.Catherina De Medicinin el yazmalarından ikisirde baya ilerledi.Tabi bu bilimler hepsi tarihle alakalı şeylerdi.Zira tarih boyu yapılan çoğu tılsıma iksir sürülmüştü.Vikinglerden , cenevizlilere.Bu onun hem iksir hem tılsım hem tarih alanında uzmanlaşmasına sebep oldu.Kendisi için çemberin daralacağını anladığı anda ülke değiştirdi.Yıllardır kendisini iz kaybetirme konusunda eğitmişti.Bu vesile ile hayatını idame ettirirken bir gün İtalya'da bir olayla hayatı değişti.
İtalyanın köklü ailelerinden olan Ricci ailesinin hiç çocuğu olmamış 75 yaşındaki reisi ve tek üyesi fernando genç bir kıza aşık olup evlendi.Evliliklerinden 2 çocukları oldu.İhtiyar bunu kendisinin erkeklik kuvveti olarak görüyor ve genç karısı ile çocuklarına taparcasına kıymet verip güveniyordu.Gerçekte ise 2 çocuğunda babası birbirinden farklı 2 genç erkekti.İhtiyarın kendisine olan sonsuz güveni ve sevgisini istismar eden genç kadın 2-3 ayda bir değiştirdiği sevgilileri ile nam salmıştı.Durumu ihtiyara taşıyamıyorlardı zira bir kaç böylesi teşebbüste bu durumu söyleyenleri hakaret ile evinden kovmuştu.Tenzin genç hanımın bir süre sevgilisi oldu.Onunda modası diğerleri gibi geçtikten sonra Tenzin bu işin peşini bırakmadı.Genç hanımın kendisinden sonraki sevgilisi de kapının önüne konulunca ona gizli bir mektup yazıp yeni sevgilisinin kimliğini bildirdi.Maksadı bir aşk cinayeti işletip eğer yapabilirse hem genç kadından hem iki sevgilisinden kurtulup evi rahatlıkla soymaktı.
İşler planladığının aksine gelişti.Kendisinden sonraki kapıya konulan sevgili , yeni sevgili ile genç hanımı bastı.Yeni sevgiliyi öldürdü tam genç hanımı öldürecekken gürültüye uyanan ihtiyar her şeyin farkında olarak karısını korurken öldürüldü.Evde görevli olan biri tarafından ise bu iki cinayeti işleyen kıskanç sevgili öldürüldü.Rezalet kayıtlara adi bir hırsızlık vakası olarak geçti.Lakin Tenzin işin iç yüzünü bildiği için İtalyanın en çok okunan gazetesine rüşvet ile bir roman yayınlattı.Aynı olayı isimleri değiştirerek anlattı.Kısa sürede Tenzin'e ulaşan dul hanım susması karşısında para teklif etti.Tenzin bunu reddedip kesinlikle birbirlerinin hayatlarına karışmama şartı ile dul hanıma evlilik teklifi etti.Dul hanım hem bu evlilikle rahatça istediğiyle aşk yaşayacak hemde itibarına kavuşacaktı.Nitekim her ikisinin de istediği oldu.Tenzin parasına kavuştu.

Bu kötü hayatı herkesten gizli olarak yaşadı.En büyük korkusu bu kötü hayatının ortaya çıkmasıdır.Etrafından dürüst , sözüne güvenilir biri olarak nam salmıştı.Lakin eğer bu kötü geçmişi ortaya çıkarsa toplumda değerinin düşeceğini düşünmekteydi ona göre o , kriz anlarında ne yapması gerekse yapan biridir.Bütün bunlara bir amaç için katlanmıştır.

Yeni serveti ile birlikte İngiltereye döndü 30 yaşında zengin ve sözde evli biridir.
Örnek Rp : Yulia Dougas
Rütbe:  BüyücüSpoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


En son Tenzin Carter tarafından Perş. 3 Ağus. - 23:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4059-tenzin-carter#60509
The Kronos
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Paz 4 Haz. - 21:18

Bahçıvan şoföre, şoför uşağa, uşak hizmetçiye, hizmetli patrona bu nasıl bir şeydir bölge. Merlin aşkına al rütbeni de biraz sakin bir yaşam sür
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Isla Atkins
Cadı
avatarCadı

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Perş. 15 Haz. - 0:32

Adınız ve Soyadınız : Isla Atkins
Karakter Bilgisi : Isla, İngiliz bir ailenin tek kızı olarak dünyaya gelmiştir. Annesi bir muggle olan Isla'nın babasıysa melez bir büyücüdür. Annesi, Mathilda, uzun yıllar muggle dünyasında savcılık yapmıştır. Babası, Ronald, annesiyle tanıştıktan sonra büyücedünyadan vazgeçip bir muggle gibi yaşamaya karar vermiştir. Isla, Hogwarts'a başladığında Hufflepuff binasına seçilmiş olup binasının en yetenekli öğrencilerinden biri olarak mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından evine geri dönen cadı birkaç meslek denese de hiçbirinde tutunamamış, dolayısıyla bir muggle üniversitesinde eğitim görmeye karar vermiştir. 25 yaşında olan genç cadı şu sıralarda eğitim alanında uzmanlığını devam ettirmektedir.
Örnek Rp : Banana Panda'ya yollanmıştır.
Rütbe: Cadı
İstediğiniz Meslek: Öğretmen
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Perş. 15 Haz. - 0:35

Hoş geldiniz hoca hanım. ^^


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Morgaux Ornelle
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 1

Mezuniyet
Ϟ Binası: D D

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Paz 9 Tem. - 3:37

Adınız ve Soyadınız : Morgaux Ornelle
Karakter Bilgisi : İç savaştan sonra kendi içindeki iç savaştan sağ çıkamayan safkan üstünlüğünü savunan Ornelle ailesinin Azkaban'a atılmamış yada öldürülmemiş bir kaç üyesinden biridir Morgaux. Aile İngiltere'yi terk etmek kararı almış ve Kanada'ya yerleşmiştir. Daha sonra ailesinin tüm karşı çıkışlarına rağmen bir muggle ile evlenen Morgaux, bir süre eşiyle dünyayı gezmiş, hamile kaldıktan sonra New Orleans'a yerleşmişlerdir. Tam sıcak, mutlu bir aile tablosu için son fırça darbeleri vurulmak üzereyken, kocası ve kızı, karanlık bir sokakta katledilmiştir. Ölüsünü gömüp, yasını tuttuktan sonra aramış taramış, katili bulmuş ve tüm ailesinin canını aldıktan sonra İngiltere'ye kaçmıştır.
Örnek Rp : Alannah Muirgheal
Rütbe: Cadı
İstediğiniz Meslek: -


...:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t3835-ornellemorgaux#56405
Hecate
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları Paz 9 Tem. - 3:39

Rütbeniz bıçaklanmaktan korkar gibi bir halde olan Hecate tarafından veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
13 sayfadaki 26 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-
.