ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Sonraki
YazarMesaj
Nikolaos Fraser
Büyücü
avatarBüyücü

Ϟ Rp Beğenileri : 1

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 12.07.17 23:17Adınız ve Soyadınız : Nikolaos Fraser *Petrakis (İngiltere'ye yerleştikten sonra, ortama uyum sağlamak için Petrakis'i kullanmayı bıraktı.)
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.) Nikolaos, 1940 yılında Atina'da dolandırıcı bir annenin çocuğu olarak doğdu. Babasıyla ilgili bildiği tek şey adının Fraser oldup İngiliz bir adam olduğuydu. Annesi fakir bir aileden geliyor olsa da zeki ve çekici bir kadındı. Sevdiği adam onu terk etmiş olsa da ona göre her şey şansla alakalıydı. Ve şans ona Nik'i getirmişti. Annesinin öğretileri ile büyüyen Nik Hogwarts'a başlayana kadar bütün dolandırıcılık numaralarını öğrenmiş, Yunanistan'ın her yerini gezmişti. İkiliye göre hayat sadece bir oyundu ve  tek yapmaları gereken eğlenceli bir oyun çıkarmaktı. 
Okula başlamasıyla beraber annesi de daha ufak işler yapmaya karar vererek Santorini'ye yerleşti. Nik için ise okul yılları bolca ceza ve eğlenceyle geçti. Beşinci sınıfı bitirdiğinde ise annesini ağır bir humma nedeniyle kaybetti ve annesinin eski iş partnerlerinden birinin yanında teknede çalışmaya başladı. Ada ada gezip insanları dolandırıyorlardı. Tekrar eğlencenin içine düştüğü için çok mutluydu Nik. Fakat mezuniyet yaklaştığında arkadaşlarının da baskısıyla daha ciddi ve büyücü dünyasıyla alakalı bir iş yapması gerektiğine karar verdi ve Yunanistan'ı terk edip İngiltere'ye yerleşti. Muggle İrtibat Bürosu'nda işe girdi. Fakat sadece üç ay dayanabildi. Bürokrasi ve düzenli bir yaşam Nik'e göre değildi. İşsiz kaldıktan kısa bir süre sonra kendisini küçüklüğünden beri büyüleyen sirklerden birine katıldı. Her gün yeni bir maceraydı. İki sene boyunca bütün Avrupa'yı gezdi, yeni numaralar öğrendi. İngiltere'ye döndüğünde kendine ait bir yer açmaya karar verdi. Dünyanın en eğlenceli yeri olacaktı. Herkese göre bir şeylerin olacağı. Fakat biriktirdiği parayı elinde tutmayı asla beceremediğinden iki senelik gezisinden geriye pek bir şey kalmamıştı. Bu sırada büyücü dünyasınında muggle'larınki gibi birçok fırsatla dolu olduğunu fark etti ve her türlü tılsım, karanlık obje ve yasaklı maddelerin ticaretini yapmaya, annesiyle yaptığı numaraları büyücüler üstünde uygulamaya başladı. Yeterli parayı biriktirdiğinde bu işleri bırakacağını söylese de oyunbaz yaşam tarzı içine işlemişti genç adamın. Bu yüzden 32 yaşına gelmiş olmasına rağmen eğlence merkeziyle ilgili hala kayda değer bir ilerleme kaydedememiştir. 
Örnek Rp : Cooper J. Thompson ana karakterim
Rütbe: Gezgin & Büyücü & Cadı: Büyücü
İstediğiniz Meslek: x
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t3874-nikolaos-fraser-karakter-kart
Hecate
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 13.07.17 0:13

rütbeniz veriliyor


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Enoch Glasgow
Ölü
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 4

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 13.07.17 0:57

Adınız ve Soyadınız :Enoch Glasgow
Karakter Bilgisi: Annesi bipolar bozukluktan müzdarip fazla enerjik bir cadı iken babası yolu alakasızca bu cadı ile kesişmiş, muggle bir hahamdır. Doğumunun ardından annesi tarafından şutlanır, fazlaca dindar olan muggle babası ise pek gönüllü olmayarak bakımını üstlenir. Hogwartsa başladığı dönemlerde, başka bir muggle kadın ile evlenen babası sonucu bir üvey annesi akabinde iki üvey kardeşi olur. Hayatı boyunca şiddet/baskı görmemiş olmasına rağmen, gereksiz fevri davranışları, karşısında ki kişiyi rahatsız etmeye endekslenmiş türlü huyları vardır. Utanma duygusu taşımaz pek. Haliyle babası tarafından sevilmez. Ailesinin gözünde mükemmel tabloyu bozan bir hatadan ibarettir. Bunun farkında olduğundan, o tabloyu kirletmek adına elinden geleni ardına koymaz. Hayatının pek çok dönemi yazlarını, çocuklarını disiplin etmeyi pek seven insanlara özgü saçma sapan okullarda, yaz kamplarında, kirişi kırmaya uğraşarak geçirmiş, yaşı ilerledikçe bu yaz kampları rehabilitasyon merkezlerine dönüşüvermiştir. Alkoliktir. Bir noktaya kadar seks bağımlısıydı ancak bu huyundan kurtuldu. Sırt çantasını alıp istediği yerde kalabilecek kadar korkusuz, umursamaz, ağzı iyi laf yapıyor, belayı da biraz biraz çekiyor. Yakın dönem, yine hogwarts'a gideceği yıl, valizlerine ailesinin gümüş takımlarını,birikimlerini ve tabi üvey annesinin mücevherlerini doldurdu, ardından okula gidiyorum diyerekten pekte okul olmayan sokaklarda kayboldu. Reşit olmadığından ailesi tarafından aranıyor.

Örnek Rp : Ophelia Matejka
Rütbe: Büyücü
İstediğiniz Meslek:Kaçak yazabilirsiniz. Reşit değil aranıyor sonuçta.


En son Enoch Glasgow tarafından 13.07.17 4:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hecate
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 13.07.17 0:59

rütbeniz verildi


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Joseph E. Marowit
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 14.07.17 16:28

Adınız ve Soyadınız : Joseph E. Marowit
Karakter Bilgisi : Kız kardeşinin babasının giderek artan tacizlerine dayanamayıp, Jo’ya bile haber vermeden evden kaçtığı gece; babasının yine evde, kumarhanelerinden birinde çalışan iki kadınla yaptığı alem, Joseph’in ipini koparan nokta olmuştu. Geçirdiği öfke nöbetinin ardından babasıyla girdiği tartışmanın sonunu getiren şey, babasının karnına onlarca kez saplanan eski Rus hançerlerinden biri olmuştu. Cinayet kolayca ört pas edildi; evdeki sadık çalışanlar tarafından suç, o gece adamın yatağındaki iki kadına atıldı. Fakat bu Jo'nun evde kalmasını sağlamaya yetmedi, yıllardır hayatını zindana çeviren evden sonunda özgür olarak çıkarken geride bıraktıklarını zerre umursamıyordu.  Yine aynı gece, yeni yaşamına merhaba dedi Jo. Okula başladığında adını duyduğu ve bunu kullanarak kendi korkunç geçmişini, etrafındaki insanların mutlu geçmişlerinden kesitlerle değiştirebileceğini fark ettiğinde bütün hayatını kendini geliştirmeye adadığı zihinfendarlık; bu geceden sonra genç adamı hayata bağlayan tek şey olmuştu. Artık hayatındaki her yeni gün, bir yandan yeni hobisi için insanlar ararken bir yandan da gördüğü anıların resimlerini - ana karakterler yerine kendisi, kardeşi ve annesinin yüzlerini çizerek – herkesten sakladığı bir defterde biriktirmeye başlar. Zira, yeni kurbanlarını bulmak konusunda artık eskisi kadar zorlanmıyordu, bu özelliği etkili biçimde kullanmaya çalışarak geçirdiği 21 senenin ardından insanlara nasıl yaklaşması gerektiğini öğrenmişti. Herhangi biriyle arkadaş olması sadece on dakika alır, bir yerden konu bulup karşısındakini kendisi ile sohbet etmeye ikna edecektir. Zaman ilerledikçe, bu hastalıklı mutluluğu gitgide genç adamı yarattığı hayali geçmişlerde yaşamaya çeker ve dış dünyadan koparmaya başlar. Artık ruh halini stabil tutmakta zorluk yaşamaya başlamıştır. 
Spoiler:
 
Örnek Rp : Odette Montegue.
Rütbe: Büyücü
İstediğiniz Meslek: -


En son Joseph E. Marowit tarafından 16.07.17 2:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 15.07.17 1:16

Merhaba sevgili Joseph,

Okul yıllarında yaptığın büyüler gözetim altında olduğu için birine lanet uygulamışsan yasal bir yaptırıma maruz kalmış olman gerekirdi. Kurgunun bu kısmı benim biraz aklımı karıştırdı. Biraz daha açıklayabilir misin bunu? Akabinde rütbeni vereceğim.

Edit: Dm'den konuşuldu. Rütbe verildi.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.


En son Ören Bayan tarafından 16.07.17 2:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Blaise Ledoyeu
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 15.07.17 15:53

Karakter Adı ve Soyadınız: Blaise Ledoyeu

Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.) Belki doğduğu zaman herkes tarafından soylu ve safkan ailesinin gelecek vaad eden erkek varisi idi Blaise. Haziran ayının en yağmurlu gününde yalnız gelmemişti dünyaya. Bir ikizi vardı. Kendisi gibi koyu kahve saçlı yeşil gözlü kız bir ikiz. Doğduğu andan itibaren her anını ikiziyle geçiren Blaise ikizinin aksine Slytherin binasına yerleşti. Herkese ve her şeye karşı umursamaz olan Blaise'in tek zaafı ikizi. 17 yaşına girmeden ikizinin nişanlanacağını duyunca evlenmesine engel oldu ve böylece ailesinden kabul görmedi. Okulundan mezun olamadan kendini sokaklarda bulunca hayat onu masumiyetten iyice uzaklaştırdı. Bakanlığın onaylamadığı işler yaptı hatta muggle dünyasında bile. 25 yaşına gelmeden yaşadığı şeyler onu saf duyguların ne olduğunu unutmasına yine de sebebiyet vermiyordu çünkü ikizini hatırlıyordu. Masumiyet. İkizinin masumluğunu hatırladıkça ondan uzak kalmaya dayanamadan başa dönüyordu. Çünkü o bir çift yeşil gözlere aşıktı. Her gün aynada görüp çatık kaş ve yıkık bir yüzle baktığı yeşil gözlerin tıpatıp aynısına aşıktı.
Örnek Rp :
[hide]
Spoiler:
 

Rütbe: Büyücü

İstediğiniz Meslek: -


En son Blaise Ledoyeu tarafından 15.07.17 17:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hecate
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 15.07.17 17:07

Rütbeniz verildi


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Octavian V. Annabbois
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 15.07.17 17:34

Octavian V. Annabbois

Soyunda oldukça fazla veela olan Fransız bir safkan ailenin o nesildeki tek çocuğudur Octavian. Normalde aile liderinin hep kadınlardan seçilmesinden ve annesinin onun doğumunda ölmesinden, başka bir çocuğun doğması imkansız olduğundan omuzlarında büyük bir yük ile büyümüştür. Annesinin olmayışından dolayı halası tarafından sıkı bir eğitimle, aile mottoları olan 'güzellik, zarafet, kurnazlık ve asalet' e uygun olarak büyütülmüştür. Beauxbatons akademisine zamanı geldiğinde başlamış, senelerini hep sınıfının en iyileri arasında bitirmiştir. Bir yıl önce, on altı yaşındayken ailesinin onu ayarlanmış bir evliliğe zorunlu bırakması ve sakatlığı yüzünden tek rahatlamı yolu olan baleyi bırakmak zorunda olması birleşince evden kaçmıştır, son bir yıldır tek başına yaşamakta, hayatta kalmaya çalışmaktadır.

Noah Voerman rplerine bakılabilir.

Büyücü

Rütbeye kaçak yazılabilir, olmuyorsa hiç bir şey yazılmasın.


Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hecate
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 15.07.17 17:56

karakter kurgunuz fazla klişe olduğundan vermiyoru- şaka şaka, verdim gitti ayıpsın.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
14 sayfadaki 27 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-
.