ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Sonraki
YazarMesaj
Eliana Maisie Everhart
Ölü
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 1

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 16.07.17 0:39

Eliana Maisie Everhart
Eğlenceli ,sürekli çılgınlık peşinde olan biridir. Özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olduğu için yaptıklarına karışılmasından ve Adaletsizlikten hoşlanmaz. Arkadaşlarına önem verir,onları ciddi derecede önemser. Mükemmel bir zekası vardır. Laf ebeliğine katılarak gülerken, birden durup düşünmenizi sağlayacak şeyler dökülür dudaklarından. Ancak kimseye söylemediği bazı şeyler var. Mesela bu yaşta sevdiği adamın öldürülmesi gibi. Kimse onun içindeki karanlığın ve kabuslarının nedenini bilmiyor. Çoğu zamanını kütüphanede ya da odasında kitap okuyarak geçiriyor. İnsanlarla iyi olmaya çalışsa bile hayatının çoğu zamanında yalnız kaldı. Annesi bir trafik kazasında öldü ve babası ona bakamadığı için yetimhaneye bırakmak zorunda kaldı. Belli bir yaşa geldiğinde artık orada yaşayamayacağını anlayan cadı kaçtı ve bir süre sokaklarda yaşadı. Sonrasında halası olduğunu öğrenen Eliana onun yanında yaşadı ve hogwarts kabul mektubu geldiğinde yanından ayrıldı. Mezun olunca hayatın somurtmak için çok kısa olduğunu anlayan eliana barlarda çalışmaya başladı.
Barmaid
Lavinia Sieghardt
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 16.07.17 1:29

Rütben işleniyor şekerim.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Flavia Lutrin
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 17.07.17 20:24

Adınız ve Soyadınız : Flavia Lutrin
Karakter Bilgisi : Flavia melez bir cadı ve bilime tapıyor diyebiliriz. Muggle dünyasının icatlarına bayıldığı kadar büyücü dünyasının iksirlerine de bayıldığından bu ikisini harmanlayan bir mesleği var. İki dünyada da bilinen bir bilim kadını yada doktor diyebiliriz. Babasıyla büyüyen Flavia aile ve meslek gereği soğuk bir kız aslında. Bir kere dünyanın en rezil evliliğini yaptı ve faciayla biten bu evlilikten sağ çıksa da kocasından, eski kocasından hala kurtulamıyor yani hala tam olarak sağ değil. Bilim ve sağlık dünyasındaki bir takım sadist insanlara edindiği bilgilerle yardım etmişliği olduğundan kendisi de pek hümanist sayılmaz. Vurdumduymazlık ve bir salmışlık var üstünde. İyi bir cerrahi doktor olmak için her şeyi yapabilirdi ama onun asıl ilgisini çeken hep o küçük bilim deneyleri oldu. Kendine ait 5'den fazla laboratuvarı var. Küçükken de hiç çıkmadığı tek yer orasıydı. Hala öyle. Silik dünyasındaki silik anılarla kendi gibi hissedebildiği tek yer orası.
Örnek Rp :  Blaise Ledoyeu.
Rütbe: Cadı
İstediğiniz Meslek: Doktor, fizikçi yada kısacası bilim kadını diyebiliriz büyücü dünyasına hangisi daha uygun düşerse farketmiyor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 17.07.17 20:27

Rütbeniz veriliyor!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ariel Morse
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 20.07.17 16:58

Adınız ve Soyadınız: Ariel Morse
Karakter Bilgisi : Kendisinin gerçekte kim olduğu, nereden geldiği vesaire konusunda bilgisi olmadığı gibi resmî olarak hiçbir kayıt da bulunamıyor. Kendisi bir cadı tarafından gizli şekillerde yetiştirildi. Bu cadının ölümü ardından onun vasiyetini sürdürerek asa topluyor. Asalar konusunda aşırı hassas, koleksiyoncu olmaktan ziyade asa biliminin temeline inmeyi deniyor ve asa yapımını sürdürüyor. Aynı zamanda iksir yapıyor vesaire vesaire. Birkaç ay önce bir gazetede gördüğü ölüm haberi üzerine kendisine birazcık rüşvet ile resmî bir kimlik yarattı. Haberdeki fotoğraf, kendisine çok benzeyen birisine ait olunca rahmetli Agnus Morse'un ailesi tarafından yatılı bir okulda okutulup kimselerce tanınmayan bir ikizi olup çıktı. Gizemli, yalancı. İnsanlarla pek konuşmuyor. Kendi hâlinde takılıyor. Biraz kaçakçılıkla falan da ilgileniyor.
Örnek Rp : Hiram Hogarth, Min Liu vesaire vardı zamanında kabul edilirse.
Rütbe: Cadı
İstediğiniz Meslek: Asa Bilimcisi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4104-ariel-morse-karakter-kart
Hecate
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 20.07.17 17:05

artık bir cadısınız efendim.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Cinzia Fia Proteus
Cadı
avatarCadı

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 21.07.17 2:58

Ad Soyad: Cinzia Fia Proteus.
Karakter Bilgisi: Beatrix Gia Proteus’un ablası olan Cinzia, annesini öldürdükten sonra kayıplara karışmıştır. Babası annesini Cinzia’nın öldürdüğünü bilse de Beatrix’e hafıza silme büyüsü yaparak öğrendikleri anı hafızasından silmiştir. Cinzia annesinin cenazesinin ardından ve babasının her şeyi öğrendiği andan itibaren hiç kimseye haber vermeyerek kaçmıştır. Fakat ailesine hiçbir zaman uzak olmamıştır. Biçim değiştirerek ve kılık değiştirerek onların karşısına çıkmıştır. Babası bir süre gizlice kayıplara kaçan Cinzia’yı azkaban’a göndermeyi düşünse de daha sonra vazgeçmiştir. Cinzia, Rusya’da büyünün uygunsuz kullanılarak birini öldürmesiyle orada bulunan büyücü hapishanesinde kalmış daha sonrasında oradan kaçmıştır. Önüne çıkabilecek herkesi yok etmekle kendini sorumlu hisseder. Çıkarları biriyle çatıştıysa mutlaka o kişiye zarar verecektir. Küçüklüğünden beri kendisine hata yapan herkesi öldürmeye ya da hayatını karartmaya yemin etmiştir. Ravenclaw binasından mezundur. Zeki olduğu kadar kurnazdır. 1968 yılından beri sürekli olarak kaçak bir şekilde yaşamaktadır. Sırlarının açığa çıkmaması için tanıdığı herkesi yakından takip etmektedir.
Örnek RP: Beatrix Gia Proteus
Rütbe: Cadı
Meslek: Kaçak

*kurguyu geliştirdikçe karakterin bilgilerinde değişiklik olabilir. şimdilik taslak olarak bunu oluşturdum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t3966-cinzia-fia-proteus#58954
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 21.07.17 4:53

Kaç kaç nereye kadar ama, insan evi barkı olsun istemez mi? Hiç anlamadım doğrusu ama onaylayalım bakalım. ^


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Wisdom Purdie
Büyücü
avatarBüyücü

Ϟ Rp Beğenileri : 2

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 21.07.17 12:07

Adınız ve Soyadınız: Wisdom Purdie
Karakter Bilgisi: Purdie, "by God" anlamına gelmekte. Kendisi de, ailesinin koyduğu isme ve bu soyadına yakışacak türden bir kişi. Doğuştan gelen bir zekâ, bilgelik. Hogwarts'ta okudu, Ravenclaw mezunu. Okulu başarılı bir şekilde bitirmiş olmasına karşın ailesinin isteklerine uymadı, Bakanlık ya da Hogwarts gibi bürokratik işlerin yığınla olduğu yerlerde çalışmayı reddetti. Bunun yerine, kendi yeteneklerini geliştirebileceği 7 yıl 9 ay süren bir yolculuğa çıktı. Bu yolculuğu sırasında muggle dışı dünyanın sırları hakkında pek çok şey öğrenirken muggle dünyasının da pek çok sırrına ulaştı. Hayatını geçindirmek adına günlük işlerde çalıştığı bu yolculuktan sonra ailesinden de aldığı destek ile adı yalnıza "Kütüphane" olan, büyücedünyanın en büyük kütüphanelerinden birini kurdu ve hâlâ burayı işletmekte. Kütüphane'nin en büyük özelliklerinden biri, çok geniş bir veritabanı olmasına karşın sadece çok özenle seçilmiş üyelerine açık olması. Elbette Wisdom için bu iş yeterli değildi ve bu para ile alakalı da değildi. Öyle olsa, çok cüzi bir miktar olan üyelik ücretini arttırarak bu işi çözebileceğini düşünüyor. Stratejik zekâsı oldukça yüksek birisi fakat biraz empati yoksunu denebilir. Yine de insanları analiz etme yeteneğinin de güçlü olması sebebiyle bunu pek çaktırmadan yaşayabiliyor. Yine yalnızca Kütüphane üyelerine hizmet veren bir takım kurdu. Gerektiğinde bir şeyler araştırmak, gerektiğinde bir şeyler çalmak, gerektiğindeyse öldürmek, bu sadık takımın görevi. Takımı az kişi ile sınırlasa da katılabilecek türleri kısıtlamamış olmasından kaynaklı bir başarıya sahip. Vampir, büyücü, muggle vesaire ayırt etmeksizin oluşturdu bu takımı. Şu an kendisi epeyce yaşlı bir de. Kütüphane'de oturmak ve takımını yönetmek dışında pek bir işi yok denebilir. Genel olarak sessiz falan filan.
Örnek Rp: Ariel Morse
Rütbe: Büyücü
İstediğiniz Meslek: Kütüphane Yöneticisi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4100-wisdom-purdie-karakter-kat
The Kronos
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 21.07.17 12:22

Merhaba rütbenizi onaylıyorum. Ancak örgütünüzü kurmak için http://www.hogwarts-rpg.com/t1491-orgut-kulup-basvurular buraya bir göz atınız. Eğer örgütünüz NPC devam edecekse herhangi bir sıkıntı yok.

İyi eğlenceler dilerim!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
15 sayfadaki 27 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-
.