Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!

Yeni Başlık Gönder   Cevap GönderPaylaş | 

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Sonraki
Wisdom Purdie
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Büyücü
Özel mesaj attım Ariel'den ama gözden kaçmasın diye burayı da ekliyorum.

Tamamen NPC işleyecek her şey. Sadece Kütüphane'ye bu karakterim de üye olsun istiyorum, o da ilerleyen zamanlarda. Örgüt gibi de değil, daha ziyade bir "kulüp" mantalitesi ile işliyor Kütüphane. Takım ise zaten tamamen NPC karakterlerden oluşuyor Wisdom hariç. Bu durumda örgüt başvurusuna gerek var mıdır?
Eğer Ariel için başvurmama gerek olacaksa onu da Kütüphane'ye sokmayabilirim

do you not yet comprehend the wicked secret of the immortal?
all age and die, save you. all rot and fall to dust, save you. any child you bear becomes a crone and perishes before your eyes. any lover withers and shrinks into incontinence and bent, toothless senility. while you, only you, never age. never tire. never fade. alone. but after a time, you'll lose the desire for passion entirely, for connection with anyone. like a muscle that atrophies from lack of use. and one day you'll realize you've become like them. beautiful and dead. you have become a perfect, unchanging portrait of yourself.
http://www.hogwarts-rpg.com/t4100-wisdom-purdie-karakter-kat
The Kronos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Game Master
@Wisdom Purdie demiş ki:
Özel mesaj attım Ariel'den ama gözden kaçmasın diye burayı da ekliyorum.

Tamamen NPC işleyecek her şey. Sadece Kütüphane'ye bu karakterim de üye olsun istiyorum, o da ilerleyen zamanlarda. Örgüt gibi de değil, daha ziyade bir "kulüp" mantalitesi ile işliyor Kütüphane. Takım ise zaten tamamen NPC karakterlerden oluşuyor Wisdom hariç. Bu durumda örgüt başvurusuna gerek var mıdır?
Eğer Ariel için başvurmama gerek olacaksa onu da Kütüphane'ye sokmayabilirim

Bu durumda başvurmanıza gerek yoktur.
İyi Eğlenceler dilerim.
Exofia Ventrue
Ölü

Ölü
Exofia Ventrue

Büyücü

En son Exofia Ventrue tarafından 23.07.17 1:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hecate
Game Master

Game Master
rütbeniz verildi

Annabeth Bon Cavelish
Ölü

Ölü
@Exofia Ventrue demiş ki:
Annabeth Bon Cavelish

Gezgin

Spoiler:

Exofia ile örnek röpö bıraktıydım
Hecate
Game Master

Game Master
rütbeniz verildi

Bianca Dawnstone
Ölü

Ölü
i

En son Bianca Dawnstone tarafından 23.07.17 1:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hecate
Game Master

Game Master
rütbeniz verildi

Calarel
Ölü

Ölü
Karakter: Calarel
Karakter Bilgisi : -

Örnek Rp : Ophelia Matejka
Rütbe: Gezgin
Vazife: Akrobat

En son Calarel tarafından 23.07.17 1:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hecate
Game Master

Game Master
rütbeniz verildi

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
16 sayfadaki 28 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Sonraki