Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!

Paylaş | 
 

 Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Sonraki
Hazel Wry
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Cadı
Hazel Wry


Karakter geçmişi ve örnek rol oyunu Banana Panda'ya gönderildi. 


Rütbe olarak cadı, meslek olarak hayat kadını istiyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4008-hazel-wry-karakter-kart#59637
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbeniz veriliyor efem.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Asuman S. Bakshi
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Büyücü
Adınız ve Soyadınız : Asuman S. Bakshi
Karakter Bilgisi : 1921 yılında Mumbai'de doğdu. Babası Bakshi Çayları'nın sahibi. Bir büyük abisi ve ikiz kız kardeşleri var. İkizlerden biri dışında muggle olan bu ailenin üç çocuğu da büyücü. Asuman ise aile fabrikalarını işletmek yerine siyasetle ilgileniyor.
Örnek Rp : Ubaid Nasri
Rütbe: Büyücü
İstediğiniz Meslek: Hindistan Uluslararası Sihirsel İş Birliği Dairesi BaşkanıSayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t3996-asuman-siddarth-bakshi-karakte
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Bu panda sizi biraz daha yakından tanımak istedi efem, bize biraz daha kendinizden bahseder misiniz? Belki bir çay da içeriz rütbenizi aldıktan sonra siz.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Asuman S. Bakshi
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Büyücü
Ağabeyi Kalele'de yaşayan bir seherbaz. Başlıca görev alanı yılan muskalayan büyücüler. Asuman ise eğitimini Asya kıtasında tamamladıktan sonra Kalele'ye taşınıyor. Ağabeyi sayesinde bakanlıkta staja başlıyor. Bir süre kariyer basamaklarını normal bir hızda kat ediyor. Bağımsızlık Savaşı'nda Gandhi'nin yanında yer alıyor. Bu iş için bakanlık tarafından görevlendiriliyor. Gandhi'nin suikastinin ardından Uluslararası Sihirsel İş Birliği Dairesi Başkanlığına atanıyor. Yazmış olduğu "Gandhi ve Ben" adlı kitap Hindistan'da tarihi bir kaynak olarak kabul ediliyor. Bu kitapta büyüden bahsetmiyor. Kendini Gandhi'nin sadık bir dostu olarak tanıtıyor. Bu sebeple kitabın mugglelara satışı da mevcut. Hindistan ve Pakistan savaşı sebebiyle şimdilerde Keşmir sorunu ile ilgilenmekte.Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t3996-asuman-siddarth-bakshi-karakte
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbeniz veriliyor efem. ^


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Yrsa Vilhjálm
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 6

avatar
Ölü
Kajetán Viljalm

İskandinav bir babanın 60 yaşında, 4. eşinden doğan çocuğu Kajetan. Durmstrang'da 1918-1942 yılları arasında Karanlık Sanatlar Profesörü idi ve Kajetan'ın annesi ile tanışması ardından emekli oldu. Babası, kendisi 13 yaşındayken öldü. Babası ile arası oldukça iyi olan Kajetan için oldukça travmatik bir ölümdü bu. Üvey kardeşleri, onu 13 yaşında olduğu için -evet, büyücülük dünyası hurafelerle doludur- suçladı ve kendisi de kendini suçlamaya başladı. Şu an hiçbiri ile konuşmuyor. Kendisi depresyonda. Durmstrang mezunu. Daha sonra İskandinav Sihir Bakanlığı'na giriyor, seherbaz oluyor ve oldukça başarılı bir seherbaz. Annesi de seherbaz olan Kajetan'ın arkasından torpil dedikoduları çıktığı için annesi istifa ediyor. Annesinin istifasının ardından, Kajetan kendisini bir şekilde insanlara sevdirmeyi başarıyor. Annesi, Kajetan 20 yaşındayken öldürülüyor. Onun davasını çözmeye çalışırken iyice depresifleşiyor. Çözemediği bir dava. Bu faili meçhulü hâlâ araştırıyor. İskandinav Sihir Bakanlığı tarafından evi olan İzlanda'ya atanmış olan *burada belki annesinin torpili geçerlidir* Kajetan, 13 yıllık seherbazlık deneyiminin ardından, 30 yaşında bu bölgenin sorumlusu hâline geliyor. Daha çok yeni bu işte. Depresif olmasının dışında aslına bakarsanız oldukça çenesi düşük biri. Konuşmayı bir türlü bırakamadığı için insanlar ona başbelası gibi davranabiliyor. Olaylar karşısında, annesinin cinayeti hariç, oldukça soğukkanlı. Durmstrangda, bir arkadaşı(?) tarafından zehirlendiği ve bu zehri hâlâ tamamen vücudundan atamadığı için ilaçlarla yaşıyor. Bundan kimseye bahsetmediğinden de gizemli biri olduğu düşünülüyor. Müzik dinlemeye bayılan biri. Dil konusunda yetenekli. Tam anlamıyla bir enstrümana hâkim olamamak içini en çok yiyip bitiren şeylerden. Sessiz bir ortamda uyumaktan korkuyor. Bir de kuir. Şimdi tabii ayaklanmalar falan yeni oldu Amerika'da kendisini nasıl tanımlayacağı konusunda da kafası karışık. Anksiyetesi var bazı şeylerde. Rplerde çıkar glb.

Rol oyunu için Min Liu.

İskandinav Sihir Bakanlığı İzlanda Bölge Baş Seherbazı*

Çok uzun ise İzlanda Baş Seherbazı falan olabilir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4106-yrsa-vilhjalm-karakter-kart
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Verdim gitti.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ulduz Saffarzadeh
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Adınız ve Soyadınız : Ulduz Saffarzadeh *
Karakter Bilgisi: Ulduz, Tahran, İran doğumlu. Babası bir muggle, annesi ise safkan bir cadı olduğunu çok sonra öğrenmiş birisi çünkü ailesini küçükken kaybetmişti. Ulduz doğduğunda annesi henüz 20sindeydi ve cadı olduğunu yeni öğrenmesi ile kızının bu gibi özellikleri olup olmadığını anlayana kadar kocasına da hiçbir şeyden bahsetmedi. Daha sonra kendisi hakkındakileri anlattı fakat gücünü nasıl kontrol edeceğini bilmiyordu, büyü yapmayı hiç beceremedi. Ulduz, ailenin en büyük çocuğu. Kendisine, annesinin özel çabaları ile büyü yapmayı öğretmesi için bir bakıcı tutuldu küçüklüğünde. O ise sert tavırları olan bakıcısını sevmediği için büyüyü de hiç sevmedi. Muggle okulları okudu kendisi. Kendisi 1941 doğumlu. Kendisi üniversite eğitimi için İngiltere'de -University College London- lisans, yüksek lisans ve doktora yaptı. İngiliz Dili ve Edebiyatı & Felsefe. Ardından tekrar İran'a döndü, 1967'de  İran Ulusal Üniversitesi'nde post-doc statüsünde, okutman olarak çalıştı. Bu esnada aynı yaşta olan Mahnaz Afkhami ile tanıştı, o da 1967'de aynı üniversitede yardımcı doçent statüsü ile göreve başlamıştı. Yakın arkadaşı Mahnaz ile beraber İran Kadın Hareketi içerisine girdi. 1968 yılında aynı üniversitede yardımcı doçent oldu. Yenice doçent oldu. Şu sıralar İran Kadın Hareketi olarak çıkardıkları bir gazetede de yazmakta. Kendisi aynı zamanda yazar, eleştirmen ve şairdir. Uyuşturucu bağımlısı. Genelde sessiz, bazen de fazlasıyla konuşan birisi. Kestirmesi zor, mücadeleci ve hırslı bir yapısı var.
Örnek Rp: Min Liu.
Rütbe: Cadı
İstediğiniz Meslek: Doçent, Gazeteci, Yazar **

*İsim değişikliğine başvuruldu.
** Yalnızca Doçent de yazabilir
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4108-ulduz-saffarzadeh-karakter-kar
The Kronos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
Maşalah bir aktivist daha doğdu bu zamana demek! O halde al senin olsun tüm rütbeler,

İyi eğlenceler.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
17 sayfadaki 28 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-