Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: EKİM 1973
  Paylaş | 
   

   Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Sonraki
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.
  İyi Eğlenceler..
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Kurt Avrosa
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Kurt Avrosa
  Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)

  Kendisi bir vampir ve dönüşüm sonrası dış görünüşü yirmi dört yaşındaki bir genç gibi, geçmişine dair hiçbir şey hatırlamıyor. Arzuladığı şeyi elde ettiğinden beri kendisini dizginlemek adına pek fazla insan içine çıkmıyor.

  Sakin bir yapısı vardır, en yoğun susuzluk döneminde bile kendisini hayvan kanı ile tatmin edebiliyor. Hiç katil olmadı, o sadece avcıydı ve avcı kalacaktı. Gezgin bir vampir, kendisine genelde ormanda çadır kuruyor ve sabahları günü çadırda geçiriyor. Geceleri ise değerli eşyaları elde etmek adına insan içine çok kısa süreliğine karışıp hırsızlık yapıyor. Gerekli servete ulaştığında kendi işini ve altında çalışacak vampirleri bulmayı ümit ediyor.

  Örnek Rp : (Spoiler İçinde)

  Ana karakterimde örnek rp yazmıştım.

  Aranck Joiden

  Rütbe: Gezgin
  İstediğiniz Meslek: Hırsız
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.
  İyi Eğlenceler..
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Jean-Yves Rimbaud
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Ölü
  Jean-Yves Rimbaud.
  Jean-Yves'in babası, Fransa'da ünlü bir dilbilimci. Doğumundan bu yana entelektüel bir çevrede yetişen Jean-Yves, Beauxbatons'da eğitimini tamamladıktan sonra birkaç hile hurda ile Fransa'da da tarih alanında lisans eğitimini tamamladı. Yüksek lisans ve doktorasını Orta Çağ Cadı Avları üzerine yaptı. Şu an Sihir Tarihi çalışmalarını sürdürüyor. Aynı zamanda Aritmansi alanında da bir uzman; fakat bunu Sihir Tarihi için kullanıyor. Biraz güç düşkünü, kontrol ve ilgi manyağı. Fazlasıyla adaletli. Politik. 68 olaylarına dahil oldu. Konuşmayı pek sever ama boş muhabbetten de iğrenir. Eşcinsel. Michel Foucault ile birlikteliği oldu (evet bunu bir şekilde yapmam lazımdı herkesten özür dilerim). Eski kurgusu içime sinmediği için bir kısmını değiştirdim. Biraz az geldiyse bilgiler daha da yazabilirim.
  Min Liu.
  Büyücü, Sihir Tarihi Uzmanı.  l’âme, effet et instrument d’une anatomie politique

  l’âme, prison du corps:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4117-jean-yves-rimbaud-karakter-kar
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.
  İyi Eğlenceler..
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Easton Tyrese Ellinor
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Büyücü
  Adınız ve Soyadınız : Easton Tyrese Ellinor
  Karakter Bilgisi : Easton içine kapanık ve hor görülen bir çoçuk olarak yetişmesine rağmen okul yıllarından sonra kişiliğinden çok farklı değişiklikler olmuştur. İkizi olan Edmund Tailler'in zıttı olarak insan ilişkilerinden son derece mesafeli ve soğukkanlı bir kişiliğe sahiptir. Çoçukluğunun en büyük düşmanı olarak kardeşini görsede tek dostu olarak kardeşini görmüştür. Ailesinin kendisini hor görmesi ve ikizine daha çok mesai harcalamaları Tyresee'i atıl durumda bırakmasına rağmen kendi başına birçok şey başarmıştır. Ailesindne hayatta çok az kişi kalmasına rağmen uzun yıllardır ailesi ile görüşmemiş, onlardan gelen mektupları habersiz bırakmıştır. Hogwarts'tan mezun olduktan kendi şirketini kurmuş, muggle dünyası ile ticaret yapmış ancak kendisini tatmin etmeyen bu durum karşısında şirketini kapatarak tekrar Büyücedünya'ya yerleşmiştir. Taraf olarak çıkarları için çalışan ve ailevi sorunlarını çözememenin rahatsızlığı ile Easton son derece agresif, gıcık ve insanların çoğundan tiksinen bir kişilik sahibidir.
  Örnek Rp : Edmund Tailer Ellinor
  Rütbe: Büyücü
  İstediğiniz Meslek: (Zorunlu Değil) Şimdilik boş kalsın!


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  avatar
  Game Master
  Hoş geldin tatlış.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Sınbira Harvelle
  Seherbaz
  Ϟ Rp Beğenileri : 18

  avatar
  Seherbaz
  Adınız ve Soyadınız : Sınbira Harvelle
  Karakter Bilgisi : Sınbira saf kan İngiltere/ Winchester doğumlu bir cadıdır. Annesi eski bir bakanlık ajanıdır ve bu mesleği devam ettirirken eşi (Sınbiranın babası seherbaz) ile tanışmış ve bir kaç sene sonra emekli olduktan sonra evlenmiştir. Bu evlilikten iki sene sonrada Sınbira dünya'ya gelmiştir. Annesi ondan ajan olduğunu saklamıştır ve kızını sorunsuz bir şekilde büyütmüştür. On bir yaşına geldiğinde ona Hogwarts'a kabul edildiniz diye bir mektup gelmiştir ve ailesi bu mektuba çok sevinmiştir. Yedi senelik Hogwarts hayatı bu sürede başlamıştır. Genç cadı cesaretinden dolayı Gryffindor'a seçilse de seçmen şapka zekasından dolayı Ravenclaw arasında da tereddütte kalmıştır. Hogwarts'ı başarıyla bitiren genç cadı bakanlıkta bir iş istiyordur fakat ne olacağına bir türlü karar veremez. Bir gece süpürgelik dolabında annesine ait bazı mektuplar ve eşyalar bulur. Annesinin o zaman bir ajan olduğunu anlar ve tüm hikayesini öğrenmek ister. Annesi kızının ne kadar bir ajan olmasını istemese de genç cadı istediğinde vaz geçmez. Kişilik bakımından dik kafalı ve dediğim dedik bir karakter. Ciddi bir tavrı var çoğunlukla.  
  Örnek Rp :Azrael Slater
  Rütbe: Cadı
  İstediğiniz Meslek: (Zorunlu Değil) Bakanlık Ajanı
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4135-snbira-harvelle-karakter-kart#
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  avatar
  Game Master
  Hoş geldiniz efendim.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Nicolas Charpentier
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  avatar
  Büyücü

  * Nicolas Charpentier
  * Mathias Charpantier ve Lucie Gabrielle Mathieu'nün oğlu olarak 1944'te Paris'in beşinci bölgesinde ufak bir apartman dairesinde doğdu. Henüz üç yaşındayken babası Mathias'ın ölümünden sonra Lucie oğluyla ilgilenmeyi başaramayarak onu Kanada'da yaşayan ve orada bir kendisi gibi bir büyücüyle yakınlaşan erkek kardeşi Jérôme'un yanına gönderdi. Dayısıyla birlikte Kanada'nın Quebec Bölgesinde yaşayan Nicolas, burada dayısının en yakın arkadaşlarından biri olan ve Yves Saint Laurent ile birlikte farklı tasarımla imza atmış Louis Boudouin ile tanıştı onun şaşalı yaşamından etkilenerek gelecek planlarını Louis ve ortağı Laurent üzerinden kurmaya başladı. Dayısı, erkek arkadaşı tarafından terk edildikten sonra Nicolas ile birlikte Londra'ya gitti. O zamanlar Nicolas on yaşındaydı ancak sürekli olarak beyaz sayfalara bazı figürler çiziyor ve bunların üzerinde kendince yeni kıyafetler çiziyordu. Louis Boudouin'in Londra'da düzenlediği bir defile esnasında on yaşındaki Nicolas çizimlerini adama gösterip kendince bir şeyler yaptığını göstermeye çalıştı ancak Louis yalnızca gülerek resimleri bir kenara attı. Küçük bir çocuğun kalbini kırmaktan erinmeyen bu kibirli adam yüzünden Nicolas uzun bir zaman eline kalem ve kağıt almadı. O sırada dayısı Londra'da küçük bir kafe açtı ve genellikle mugglelarla içli dışlı olmaya başladı. Lgbt dostu bu kafenin bir çok müşterisi olunca kafeyi büyüttüler. Nicolas Hogwarts mektubunu alınca annesinin intihar ettiğini öğrendi, uzaktan bir akrabasının ölüm haberinden farksızdı Nicolas için. Hogwarts'ta Ravenclaw binasına seçilip burada eğitim gördü, özellikle Tılsım konusunda oldukça büyük bir yeteneği vardı. Okulun dördüncü yıl sonu balosu için hazırlıklar tamamlanmıştı. O sırada yakın arkadaşı Mathilda Lawrence için bir kıyafet tasarladı, çünkü Mathilda'nın ailesinin yeni bir kostüm alacak bir bütçesi yoktu. Dayısına bir mektupla sipariş ettiği kumaşlardan oldukça hoş bir elbise çıkarttı Nicolas ve ilk kıyafet tasarımını on dört yaşında gerçekleştirdi. Okuldan mezun olduktan sonra dayısının yardımıyla Fransa'da bir tasarım kursuna kayıt yaptırdı, o sırada Mathilda Londra'da kalmış ve Nicolas'ın dayısının kafesinde işe başlamıştı. Nicolas Aldığı bir yıllık eğitimin sonunda Lodra'ya geri döndü. Kafelerinin hemen üst katında küçük bir yer ayırdı kendisine ve buraya bir makine, birkaç cansız manken ve çeşitli kumaşlar koydurttu. Kendi çiziyor ve kendi dikiyordu, genellikle diktiği kıyafetleri ilk deneyen kişi Mathilda oluyordu. Yirmi bir yaşına geldiğinde, kafelerinin sürekli müşterilerine birer davetiye verdi ve tasarladığı on kadar kıyafetin defilesini yaptı. Bu defileye gösterilen ilgiden sonra neredeyse her altı ayda bir yeni bir defile yapmaya başladı genç Nicolas. Kimi zaman kendi tasarlıyordu kimi zaman kıyafetlere kombin yapıp arkadaşlarını giydiriyor ve onların sahneye çıkmasını sağlıyordu. Dayısının Beauxbatons'tan arkadaşları Nicolas'ın bu yeteneğini fark edip ondan yeni tasarımlar istediler, genç çocuk bu teklifi büyük bir sevinçle kabul ettikten sonra Londra'da küçük bir atölye açtı kendisine.
  *Guillaume Charpentier
  *Büyücü
  *Moda Tasarımcısı


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  19 sayfadaki 29 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-