ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
Banana Panda
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 12.01.17 13:22

Rütbe veriliyor. ^^

Werther Ellerbach
Büyücü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 13.01.17 13:44

Adınız ve Soyadınız: Werther Ellerbach
Karakter Bilgisi: İspanyol bir annesi, İsviçreli bir babası var Werther'in. Babası bir şair; ama arkadaşlarıyla yerel dergiler çıkarmanın ötesine pek geçebilmiş değil. Goethe'den çok etkilenmiş olan babası, oğluna Werther ismini koydu. Annesi ise dansçı. Sanatçı sayılabilecek bu aile, çocuklarına küçük yaşta piyano eğitimi aldırmaya başlıyor. Çocuk yaşta, ailesinin ve özellikle babasının etkisi ile Alman şiiri başta olmak üzere edebiyattan fazlasıyla etkileniyor. Kendisi safkan, Durmstrang mezunu olacak. 30 yaşında. Daha sonra Muggle dünyasında Friedrich-Schiller'de felsefe eğitimi aldıktan sonra Charles Üniversitesi'nde, Alman Çalışmaları'na yüksek lisans kabulü alıyor. Zürih Üniversitesi'nde Felsefe alanında doktora programında ve Cambridge'de Alman Dili ve Edebiyatı üzerine doktorasını yapıyor. Şu an Sorbonne'da, Alman Edebiyatı üzerine ders veren bir hoca. Büyü dünyası ile arası açılmış durumda olsa da okuldan birkaç arkadaşıyla görüşüyor ve bazı yeni büyücüler tanıyor.
Örnek Rp: Hiram Hogarth ve Merlin Alvey benim karakterlerim.
Rütbe: Büyücü
İstediğiniz Meslek: Yardımcı Doçent

wer, wenn ich schriee, hörte mich denn aus der engel ordnungen
ein jeder engel ist schrecklich:

Carmenta
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 13.01.17 14:04

Büyücü sayımızdaki artış da pek hoş doğrusu, işleniyor.
Min Liu
Cadı

Ϟ Rp Beğenileri : 5

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 15.01.17 1:01

Adınız ve Soyadınız : Min Liu
Karakter Bilgisi : http://www.hogwarts-rpg.com/t2745-liu-min Bunun üzerine, 6. sınıfın başında, Hogwarts'a gidip, Hogsmeade gezisinde kayıplara karışıyor.
Örnek Rp: Hiram Hogarth, Merlin Alvey...
Rütbe: Cadı
İstediğiniz Meslek: Kayıp yazabilirse güzel olur ama zorunlu değil, biliyorum meslek değil çünkü.
Rütbe aldırmaya başvurdum.

in the end, we will all be judged
by the courage of our hearts:

Carmenta
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 15.01.17 1:15

Ah yavrum, seni mi kıracağız? Yazarız bir kayıp pek tabii.
Rose Dearsome
Ölü

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 15.01.17 22:24

ad soyad: Rose Dearsome

karakter bilgisi: Çok saf ve asil olan Rose sinirlendiğinde ise bir aslandan daha sinirli olabiliyor annesini kaybettikten sonra babasınıda terk etti ufak bir kasabada dünyaya geldi ve tek yakını yılanı jake...

örnek rp: alktığımda başımdaki ağrı vücuduma yayılırken ufak bir sersemleme geçirip gözlerimi ovdum yataktan ufakta olsa esneyerek kaktım ve soğuk parkenin tenime değmesiyle gözlerim birden açıldı aşağı indiğimde ise yılanım Jake beni karşılamıştı elimle başını okşayarak bir öpücük kondurdum camları açtığımda ise soğuk olan hava içeri doldurdu elime tezgahta duran portakal suyuna uzattım ve beceriksizce kavrayarak bardağıma doldurdum portakal suyunun etkisi ile dinçleştim ve yukarı çıkarak kıyafetlerimi giydim ve şömineye doğru yol aldım uç uç tozunu elime aldım ve şömineye atıp bağırdım. "3 Süpürge!" o iğrenç hissi tekrar yaşadım ve 3 süpürgenin içindeki bir şöminede kendimi buldum masadaki bazı adamlar bana bakarken gülümsedim ve bir tabureye oturdum ve bir şişe viski sipariş ettim viski geldiğinde ise şişeyi kafama diktim ve içmeye başladım viskinin ağır demir tadı ağzımda kaldığında 3 süpürgenin o güzel havasına baktım bu hava ona annesinin kokusunu hatırlatıyordu yetişkin cadıya....

rütbe: Cadı

İstediğniz meslek: Araştırmacı

Carmenta
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 15.01.17 22:29

Rütbenizi veriyorum, güzel araştırmalara vesile olmanız dileğiyle.
Keegan Harris
Ölü
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 3

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 17.01.17 1:05

Adınız ve Soyadınız : Keegan Harris
Karakter Bilgisi : Harris ailesinin gayrımeşru bir çocuğu olarak doğdu. Babası mirasından kendisine pay vermiş olsa da, ailenin diğer üyeleri tarafından gayrımeşru olduğu için sürekli dışlandı. Bu konu üzerinde çıkan bir tartışmada henüz 20 yaşında iken, aile üyelerinden birini ağır yaraladı ve tutsak edildi. Seneler sonra cezası bitti ve gençliğini hapishanede yitirmiş, hayatı kaçırmış bir adam olarak topluma karıştı. Şimdi kaçırdığı hayatı tekrar yakalamaya çalışıyor Keegan. Babasından kalan kumarhanelerin başına geçti. Hedonist, kural tanımaz bir yaşam sürüyor. Ailesini bitirmek için yemin etmiş durumda. Son derece soğukkanlı, sabırlı bir şekilde intikam planları yapıyor.
Örnek Rp : 3. karakterim zaten..
Rütbe: Büyücü
İstediğiniz Meslek: Kumarhaneler Sahibi
Banana Panda
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 17.01.17 1:06

Hallediliyor efem. ^^

Cookie Lyon
Ölü

Mezuniyet
Ϟ Binası:

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 17.01.17 18:28

ad soyad: Cookie Lyon
karakter bilgisi:  Asabi ama bir o kadar da cana yakın biri. Müzik hayatı olmasına karşın, yeraltı dünyasına karışmış biri. Hayata pozitif, şen şakrak bakan biri

örnek rp: Dimitri V. Raskolnikov ana karakterimdir.

rütbe: Cadı

İstediğniz meslek: Uyuşturucu Baronu/Anı Taciri

News?:

Everything's a little bit hard:

Bussiness Cookie:

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki