Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!

Paylaş | 
 

 Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Sonraki
Hecate
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master
verildi rütbeniz efenim


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lyudmila Doukas
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ölü
Jace Doukas
Çoğu zamanını kütüphanede ya da odasında kitap okuyarak geçirirdi. İnsanlarla iyi olmaya çalışsa bile hayatının çoğu zamanında yalnız kaldı. Annesi bir trafik kazasında öldü ve babası ona bakamadığı için yetimhaneye bırakmak zorunda kaldı. Belli bir yaşa geldiğinde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Yıllar geçtikçe kötü yola düştü ve  kimsenin tanıyamadığı bir ale büründü. Artık eski jace gitmiş yerine korkusuz kendinden emin ve herkesten yılların acısını çıkartmak isteyen biri gelmişti. Çoğu zaman sokaklarda kalsa da   hayata karşı dik durmayı her zaman başardı. Kısa süre sonra kendisine bir barda iş buldu ve hayatının geri kalanını orda geçirmeye başladı. Bu süreçte de kendini koruyabimek adına çeşitli savunma hareketleri öğrendi. Giderek daha da ustalaştı. Bir kaç kez başı belaya girse de her seferinde sıyrılmayı başardı
Milla Fournier
Barmen
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbeniz veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Iro Paraskevi
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 28

avatar
Cadı
Iro Paraskevi, Cadı, Okula bir yıl ara verdi.
Karakter kartım ve düşünselim imzamda bulunuyor efenim :3uğurcan'a tişikkirler

karakter kartı, düşünseli

the world is cruel:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbeniz veriliyor!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Xavi S. Angel
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Ölü
Adınız ve Soyadınız : Xavi Shaggy Angel
Karakter Bilgisi : Temiz kalpli bir Hufflepuff mezunu olan Xavi, dersleri çok da iyi olmayan bir öğrenci olmasına rağmen, darbeden önce Scuta'nın gücünü kullanarak basamakları hızla tırmanmış ve elini güçlendirmişti. Bütün tanıdıklarının şaşkınlıkla karşıladığı bu tavır, onun için sadece bir ara kattı. O taraf ya da bu taraf onun için önemli değildi. Nerede olursa olsun kendisini söz sahibi bir yere koyup, mümkün olabildiğince Hogwarts'ı korumak, sevdiği kadını kaybettiğinden beridir tek umursadığı şeydi. Kemikleşmiş kadrodaki çatırdamaların yerini doldurmak üzere bir kaç bölüm değiştirdikten sonra bölümünde geçirdiği bir senenin ardından direk başkanlığa yükselmişti. Tamamen çıkar amaçlı bulunduğu grubun içinde, darbenin olduğu gün Bakanlıktan kaçmanın bir yolunu buldu. İsminin, yine bağlantılarını kullanarak öldüğünü yazdırttı. Ondan beridir İngiltere'nin ücra köşelerinde bulunmakta. Şimdi, kenarda, bir yerlerde, tekrardan Hogwarts'taki eğitimde söz sahibi olmanın ve o duvarları korumanın planlarını yapıyor. Bunu yaparken Scuta'dan kaçtığı gibi, Bella'dan kaçmak da bir o kadar zor... Tabii ki başka bir isim kullanıyor bunun için... Gerald Baker
Örnek Rp : Cletus Cynesige.
Rütbe: Büyücü
İstediğiniz Meslek: Eski Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi BaşkanıAin't it strange darlin', you'll never know
When I kill everybody,:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbeniz üzerinizde paralansın.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Monica Vedlog
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Adınız ve Soyadınız : Monica Vedlog
Karakter Bilgisi : Monica Hufflepuff dan mezun bir bakanlık çalışanıydı. Ortalık karışmaya başlayana kadar işinden oldukça memnundu. Her şey tamda yerine oturmuşken hayatında çok büyük değişiklikler yapmasının gerekliliği gerçeği ile darmadağın olan hayatını tek başına elinde tutamadı. Olaylara karşı tavrı netti. Uzak durulmalıydı. Bakanlığın karıştıdığı haltların doğru olmadığını biliyordu orada ki işine bu nedenle devam etmesi mümkün değildi. Ancak onlara karşı savaşamazdı. Değer verdiği her şeyi kaybedemezdi. Hiç bir şey planladığı gibi gitmedi. Darma dağınık ve yalnız, güçlü kalmaya çalışan bir bir kadın olarak kendini bu durumdan kurtardığını düşündüğü bir adama aşık oldu. Oysa hayatında yalnızca tek bir kişiye aşık olduğunu anlaması çok uzun sürmedi. Üstelik bu adam kocası değildi. Peri masalı kabusa dönüşmüştü. Monica kocasını terk etti ve hayatının en güzel yıllarını yaşadığı İngiltereye geri döndü. Ancak kocası peşini bırakmamıştı.İngilteredeyse artık tüm her şey yatışmıştı ama hiç bir şey aynı değildi. Pişmanlıklarını kabullenip çıkarttığı acı hayat dersleriyle yeni bir yolda emin adımlarla ilerlediğine inanıyor
Örnek Rp : Hope Sundy 
Spoiler:
 
Rütbe: Cadı
İstediğiniz Meslek: Eski Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetimi Dairesi Çalışanı
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Hoş geldiniz efem!


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kyle M. Proctor
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Büyücü
Adınız ve Soyadınız : Kyle M. Proctor

Karakter Bilgisi : Zamanında Illvermony'nin İksir profesörü olan babası, Kyle 7 yaşındayken öldü. (MACUSA) Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi'nde çalışan annesi, babasının ölümünden birkaç ay sonra ortadan kayboldu. Kyle, çocukluk ve erken gençlik yıllarını ablasının yanında geçirdi. okulundan sınıf birinciliği ile mezun olduktan sonra sihir teorisi ve iksir bilim gibi alanlardaki bilgisini arttırmak için Amerika'nın çeşitli şehirlerindeki sihir topluluklarını ziyaret etti.

Kyle, (birtakım olaylardan sonra) annesinin onu ve ablasını isteyerek terketmediğini, MACUSA adına yurt dışında yaptığı gizli bir görev sırasında ortadan kayboulduğunu öğrendi. Seherbaz olan ablasının yardımıyla annesini bulmak istedi, ama evlenmek üzere olan ablası ona olumlu bir yanıt vermedi. Bunun üzerine kendi araştırmasını yürütmeye karar veren Kyle, annesini izini İngiltere'ye kadar takip edebildi.

Kyle neredeyse mükemmel bir görsel hafızaya sahiptir. Elini attığı her işte büyük başarı gösterir, fakat neredeyse hiçbir şey onun ilgisini uzun süre tutmaz. Pek çok şeyle aynı anda ilgilenir ama hiçbir şeye tamamiyle kendini adamaz.

Örnek Rp : Diğer karakterim Edward Percival Case 1 - 2

Rütbe : Büyücü

İstediğiniz Meslek : Pek çok konuda araştırma yazısı yayınlamış olmasına rağmen, ilgili makamlarca sihir teorisi ve iksir alanlarındaki başarısı takdir kazanmıştır. Bu yüzden "İksir & Sihir Teorisi Uzmanı" olursa sevinirim.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4467-kyle-m-proctor-karakter-kart
 
Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
21 sayfadaki 28 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-