Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş | 
   

   Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27 ... 32  Sonraki
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Game Master
  Rütbenizi onaylıyorum, umarım kalıcı bir karakter olur ve bizde ilgi çekici bu karakterin rol oyunlarını ilgi ile takip ederiz.


  İyi eğlenceler dilerim.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Davin Gallciérnik
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Büyücü
  Adınız ve Soyadınız : Davin Gallciérnik
  Karakter Bilgisi :
  'Hasta dosyası':
   
  Örnek Rp : Valentin Diavol
  Rütbe: Büyücü
  İstediğiniz Meslek: St.Mungo'da Hasta
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  avatar
  Game Master
  Ah ah ah çok geçmiş olsun efendim.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Mitsuo Lee Orochi
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Büyücü
  Adınız ve Soyadınız : Mitsuo Lee Orochi
  Karakter Bilgisi : Aslında gayet normal sayılabilecek bir ailedenin çocuğudur, fakat toplum sorunlarını ve onun getirdiklerini çok erken yaşta fark etmesi nedeniyle çevresinden uzak, kopuk büyümüştür. Kendi iç hesaplaşmaları yüzünden ergenlik döneminde kişiliğini istendiğini gibi oturtup bir meslek seçebilmesi tam anlamıyla mümkün olmamış, bu da ruhsal sorunlara sebebiyeet vermiştir.
  Örnek Rp : alice reginleif
  Rütbe: Büyücü
  İstediğiniz Meslek: St. Mungo'da Hasta


  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Hecate
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Game Master
  rütbeniz verildi


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Anthea Helios
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  avatar
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız: Anthea Helios
  Karakter Bilgisi: Anthea henüz bir bebekken terk edilmiş ve anne babasını hiç tanımamıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nde bir yetimhanede geçirdiği çocukluğu Ilvermorny’e kabul edilmesiyle değişmiştir. No-Maj’lerin arasında bir yetimhanede barınması uygun bulunmayan minik kız orta yaşlı bir çift tarafından evlat edinilmiştir. Anthea, Ilvermorny’de Thunderbird binasına seçilmiş ve başarılı bir eğitim hayatı geçirirken sosyal zekâsı, girişimciliği ve kendine güveniyle bina seçimini haklı çıkarmış ve maceracı ruhunu sonuna kadar yansıtmıştı hayatına. Ancak kendisini yetiştiren annesini trajik bir şekilde kaybetmesiyle köklerini keşfetmeye karar verdi ve kendisine miras kalan kolye ve fotoğrafın peşine düştü.
  Örnek Rp: Mara Maynard
  Rütbe: Cadı
  İstediğiniz Meslek: Henüz İngiltere’ye yeni geldiğinden ve ilk hedefi ailesini bulmak olduğundan herhangi bir mesleği yok. Cepten yiyor. 
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  avatar
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Jutta Thibodeaux
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  avatar
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız: Jutta Thibodeaux
  Karakter Bilgisi: On dokuz yaşındaki Jutta, Hogwarts'tan Hufflepuff binasından mezundur. Adaletli oluşundan çok saflığıyla tanınır. İnsanlar arasındaki diyaloğa katılabilmesi kısa sürmese de pek çok kişi tarafından sevilir. Safkandır. Ağırlığı olan bir soyada sahip değildir, fakat aile de Jutta gibi, sevilirler ve kabul görmüşlerdir. Toplum standartlarından pek anlamayan Jutta'nın istismar edilmesi kolaydır. Dans ve müzik konusunda gözle görünür bir yeteneği vardır.  
  Örnek Rp: Nevissa Moovie desem, duyar mısınız sesimi?
  Rütbe: Cadı
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Hecate
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Game Master
  Verdim gitti.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Abaddon Obed
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 4

  avatar
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız: Abaddon Obed
  Karakter Bilgisi: Obed ailesi, Kudüs'e dayanan kökleriyle kıta Avrupası'nda ilk kez ismini duyurmuş, daha sonra da Britanya'ya göç etmiş dindar ve safkan bir ailedir. Aile, genel olarak İncil'deki isimleri kullanıyor. Aile bilgisi detaylı olarak daha sonra işlenecek; lakin tamamı npclerden oluşan dini bir tarikatın* içerisinde bu aile. Şu anki tarikat lideri Abaddon'un babası.
  Anlatılanlara göre, doğum esnasında Abaddon'ın annesi yaşadıkları köşkte yangın çıkmasına sebep oluyor, acılı süreçte büyü gücünü kontrol edemediği için. Ailenin büyük bir kısmı orada ölüyor. Bu sebeple kendisini pek sevmiyor babası; fakat ailenin hayatta kalmış iki büyüğünü dinleyerek onu ölüme yollamıyor. Şans eseri mi yoksa annesinin korumasıyla mı hayatta kaldığı bilinmeyen bebeğe, yıkım anlamını taşıyan ve İncil'de geçen Abaddon ismi veriliyor.
  Aboddon, 11 yaşına kadar oldukça içine kapanık bir çocukluk geçiriyor; ama Hogwarts'tan gelen mektup sonrasında, Ravenclaw binasına seçilmesinin ardından, sosyal becerilerini geliştiriyor ve arkadaş edinmeyi başarıyor. Etrafındaki bazı kişilerce gaddar, zalim gibi sıfatlarla tanımlansa da samimi olduğu kişilere karşı oldukça dost canlısı. Altıncı sınıfa geçtiğinde, Azazel Obed'e ait bir günlük buluyor ve onu okuduktan sonra, Azazel'ın, sanılanın aksine yaşadığı konusunda ikna oluyor -ki şu an 110lu yaşlarında- ve mezuniyeti ardından, onun ardında bıraktığı izleri, ailesindeki sırları vesaire açığa çıkarmayı deniyor.
  Pek kimse tarafından sevilmemesine ve henüz 20li yaşlarının ortalarında olmasına karşın tarikatın başına geçme potansiyeli olan insanlar arasında görülüyor ve bu sebeple kendisine suikastler düzenleneceğine inanıyor ve sürekli olarak hayatta kalma stratejileri geliştiriyor.
  Klasik olarak kendi karakterlerimle ilişkilendirip etliye sütlüye bulaşmayacağım, drama dolu bir hayatı olan Emre karakteri.
  Edit: *Tarikat büyücülerden oluşuyor genelde; ama büyücü dünyasıyla ilişik olduğu pek söylenemez.

  Örnek Rp: Min Liu, Wisdom Purdie
  Rütbe: Büyücü

  Not: Az önce düzenlemeye çalışırken yanlışlıkla sildiğim için şu an tekrar atıyorum başvuruyu.
  [/justify]


  terra vestra deserta


  civitates vestræ succensæ igni
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  22 sayfadaki 32 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27 ... 32  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-