Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Sonraki
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  rütbeniz veriliyor


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 24 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Axelia de la Rosa
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Axelia de la Rosa
  Cadı
  Adınız ve Soyadınız : Phoebe Pencey
  Karakter Bilgisi : Yirmili yaşlarının başında olan Genç Phoebe, Muggle bir Amerikan ailenin ikinci kızıydı. Kısa zamanda parayı bulmakla ilgili kafayı bozmuş olan ailesi kızlarının son derece güzel bir görünüşe sahip olmasını değerlendirerek onu Hollywood'da bir yıldız yapmanın hayallerini kuruyorlardı; nitekim Phoebe, ailesinin sahip olduğu para arzusuna sahip olsa da bunun için emek vermeye pek niyetli değildi. Şöhretin sunduğu sonsuz imkânlar ve şaşalı hayat onu pek çekmemişti; parayı kısa yoldan kazanmak istiyor, dahası bunu bağımsız bir biçimde harcamak istiyordu. Fakat bu istekleri sonunda onu ailesini ve hatta ülkesini terk etmeye mecbur bırakmıştı.

  Örnek Rp : Björn Sveinsson.
  Rütbe: Cadı
  İstediğiniz Meslek: Hırsız.


  Not: Karakter ismini ve mesleğini ilerleyen zamanlarda ilgili rpleri yaptıktan sonra kurgum doğrultusunda değiştireceğim.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 24 LDg8M0
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Hecate
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Hecate
  Game Master
  rütbeniz verildi


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 24 LOvLOl
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Chelsea Cwen Synnove
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 6

  Chelsea Cwen Synnove
  Cadı
  Adınız ve Soyadınız : Chelsea Cwen Synnove
  Karakter Bilgisi : Manchester doğumlu, oldukça normal bir çocukluk geçirmiş, yaşı geldiğinde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okuluna seçilmiş biri olarak hatırlar hayatının ilk yıllarını. Ravenclaw mezunu olmuş ve okul yıllarında en çok Quidditch ile içli dışlı olmuştur. Normal bir not ortalaması ona bir iş garantisi vermesede Quidditch yetenekleri sayesinde The Warriors takımına seçilmiştir. Kariyerinin ilk yıllarını yedek oyuncu olarak geçirmiş ondan daha büyük ve tecrübeli oyunculardan öğrenebileceği her şeyi öğrenmiştir. 24 yaşına geldiğinde, as takımın bir parçası olacakken yaptığı tek gecelik bir karar Quidditch kariyerine iki yıl ara vermesine sebep olmuştur, bebekken terkedeceği kızına hamile kalmıştı zira. Çocuğunu doğurur doğurmaz antremanlara geri dönememiş, zira onu babasıyla bir başına bırakmış olmasının psikolojik döküntüleri de bir süre onu kovalamaya devam etmiştir. Takım arkadaşlarının sonsuz desteği sonunda 26 yaşında tekrar takıma dönmüş ve as takım oyuncusu olmuştur. Ortalamanın üstünde bir oyuncu olmuş hatta takımın kazandığı tek dünya kupasında takım kaptanıyla birlikte takımı zirveye taşımışlardır. Kariyerin en parlak yılları da dünya kupasını kazandığı yıllar çevresinde olmuştur. Dünya kupasını kazandıktan sonra ise yakaladığı o yüksek performansı sürdürememiş, aklı çoğu zaman kızında olmuştur. Bir çok takım onu transfer etmek istemiş lakin o The Warriors'ta emekli olacağını defalarca söylemiştir. Gerçekten de öyle olmuş 66-67 sezonunda emekli olacağını ilan edip sezon sonunda unutamayacağı bir jübile maçıyla emekli olmuştur. Warriors'tan hemen kopmamış bir süre yardımcı antrenörlük ve sonrasında baş antrenörlük yapmıştır. Quidditch kariyerine kıyasla bir hayli sönük olan antrenörlük kariyerinden 72 yılında emekli olmuş, kazandığı paralarla ve yaptığı yatırımlarla kolunu bile kaldırmadan kazanacağı paralarla dünyayı gezeceğini açıklamıştır. Tabi kapatması gereken son defteri kapattıktan sonra.
  Örnek Rp : Alannah M.
  Rütbe: Cadı
  İstediğiniz Meslek: Emekli The Warriors Kovalayıcısı 51-67
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Hecate
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Hecate
  Game Master
  rütbeniz verildi


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 24 LOvLOl
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Mostafa De León
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Mostafa De León
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Miguelángel Oier Santiago Timoteo Alejandro Felipe Alfonsito De León
  Karakter Bilgisi : Annesi Fas'lı, kendisini ülkesine adamış bir büyücü. Babası ise uyuşturucu kaçakçısı bir muggle. Her ne kadar Hogwarts'ta yetişmiş olsa da, hiç bir zaman kendisini büyücü alemine ait görmemiş bir adam, Mostafa. Babasının annesiyle evli olmasına rağmen başka kadınlarla beraber oluşunu izleye izleye büyümüş, ve babasının izlerini bütün İspanya'dan silmek adına kendi uyuşturucu ağını kurmuş bir kişi. Hogwarts'tan sonra muggleların eğitimine de tabii olmuş birisi. Annesinin el bebek gül bebek yetiştirmesinin karşısına babasının ilgisizliğini koyduğunuzda nurtopu gibi psikolojik problemleriniz oluyor dolayısıyla, kişilik durumu : karışık. Uzun adını kullanmak yerine adının baş harflerinden oluşan Mostafa, onun Fas'lı genini taşıyan adıdır ve annesi tarafından bahşedilmiştir. Babası ona her zaman Santiago diye seslenir ve asla Mostafa ismini kullanmaz. Zira bir kişi daha, Mostafa ve Santiago haricinde ona başka bir isimle seslenen biri daha var...
  Örnek Rp : Cletus Cynesige
  Rütbe: Büyücü
  İstediğiniz Meslek: Mafya Babası | Korsan

  Not: Tam adı karaktere bilgi olarak işlenirse sevinirim.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Hecate
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Hecate
  Game Master
  rütbeniz verildi


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 24 LOvLOl
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Sam Shadow
  Slytherin
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Sam Shadow
  Slytherin
  adı soyadı:Sam Shadow
  k.b.:Sam safkan bir slytherin mezunu 9 yaşında kurtadam oluyor ailesi ile bağı kopmuş bir adam 
  örnek rp:Sam çok mutlu bir hayat yaşıyordu .zengindi,safkandı(gurur duyardı),ailesi onu seviyordu.Daha ne isterdiki.Mutluluğununbir gün bitebileceğini asla bilmiyordu.9 yaşında bir gün ormanda koşarken bir ses duydu ilerideki ağaçtan geliyordu ağaca doğru ilerledi ve karanlık...........1 ay sonra bir evde yatakta uzanıyordu bir adam diğer koltukta radyo dinliyordu "kimsin sen"deyip yağa kalktı sam.Kendini çok güçlü hissediyordu."koşmak istiyorsun"dedi adam .Sam bir anda içindeki hissin bu olduğunu hissetti sadece koş.ilerideki pencereden atladı dört ayak üstünde koşuyordu .....
  Sam 1 yıl boyunca evsiz bir şekilde yaşadı gerek avlanarak gerek dilenerek 10 yaşında bakanlık tarafından bulunup hogwarts'a gitti
  Sam bakanlık çalışanı jonh tarafından bakanlığa getirildi.Sam hayatında ilk kez bakanlığa gelmişti.Burası çok kalabalık ve bir okadar güzeldi asansöre ilerlediler ve asansör sesi"12.kat,kurt adamlar ,vampirler,ifritler"dedi.ilerlediler ve bir odaya girdiler oradaki kadın ona lütfen yatağa uzan ve masada duran iksiri iç.İksirin etkisiyle hemen uyudu uyandığında.Kendisine yapılan tılsımı bilmiyordu.
  Sam çabuk sinirlenen ama utangaç birisi.ısırıldıktan sonraki bir yıl sevgiyi neredeyse unuttu ve sadece kendini düşünmeye başladı.Eğer birine sevgi duyarsa canını bile feda eder


  .Sam düşündü ailesi zengin olduğu için bakanlıktan para alamıyordu.Ama hogwarts masrafları için para gerekiyordu.Mecburen ailesinden alacaktı.Acaba anne ve babası onun kurt-adam olduğunu öğrense ne derdi.Hayır onlara söyleyemezdi.Onlarda para istese 1 yıldır neden gittiğini vb. şeyleri sorardılar buna hazır değildi mecburen parayı çalacaktı.Bahçede kurt olarak ilerlerken hala kendini tatmin etmeye çalışıyordu.Ailesinin parasını alırsa hırsız sayılmazdı.En azından Sam bu şekilde kendini tatmin ediyordu.güvenlik ifritlerinden(troll) birini gördü. Otların arasına saklanarak ilerlemeye devam etti.Odasının balkonu 2.kattaydı tırmanmaya başladı.Ahh çok önemli bir şeyi unutmuştu balkon kenarlıkları gümüştendi.Ve gümüşün derisini yaktığını evini koruyan bir koftiden öğrenmişti."Tebby"diye fısıldadı balkonda bir ev cini belirmişti."Camı aç"diye fısıldadı yine Sam.Tebby Sam'in ev cini idi.Odanın camı açıldı ve Teddy ona bakarak konuştu"Başka emriniz küçük efendi".Sam"kes sesini ve defol bu olanları kimseye anlatma diye fısıldadı.Teddy başını "Anlaşıldı"manasıyla salladı ve yok oldu.Sam pencerenin gümüş yerlerine dokunmadan içeri girdi"kurt-adam tedbirleri"diye düşünüp sırıttı.Hemen yan odaya(anne-babasının odası)ilerledikapıyı açtı içeri girdi ve aşağıdan kim var orda diye bir bağırış duydu.Sam "azgın kedié büyüsünü unutmuştu koşup kasaya limon şerbeti diye bağırdı tüm parayı alıp cama koştu.Havada kurt-adama dönüşüp kaçtı.Anne babası artık sırrını bliyorlardı.Sam éen azından oğullarını şikayet etmezler"diye düşündü

  rütbe:büyücü
  meslek:özel bir meslek istemiyorum
  not:kurt-adam başvurusu yaptım ama kimse bakmadı biri bakabilir mi?
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Adras Helios
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 21

  Adras Helios
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Adras Helios
  Karakter Bilgisi : Lejant
  Örnek Rp : Karkterin rpleri mevcut
  Rütbe: Büyücü
  İstediğiniz Meslek: Kaçak (yazılabiliyorsa eski konsey üyesi diye eklenebilir) ilgili rol oyunu için TIK  Spoiler:
   


  tablö:
   


  Alevler içinde kalan, alev saçlı aşk:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t3160-adras-helios-lejant
  Lumos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  Lumos
  Game Master
  @Sam Shadow demiş ki:
  adı soyadı:Sam Shadow
  k.b.:Sam safkan bir slytherin mezunu 9 yaşında kurtadam oluyor ailesi ile bağı kopmuş bir adam 
  örnek rp:Sam çok mutlu bir hayat yaşıyordu .zengindi,safkandı(gurur duyardı),ailesi onu seviyordu.Daha ne isterdiki.Mutluluğununbir gün bitebileceğini asla bilmiyordu.9 yaşında bir gün ormanda koşarken bir ses duydu ilerideki ağaçtan geliyordu ağaca doğru ilerledi ve karanlık...........1 ay sonra bir evde yatakta uzanıyordu bir adam diğer koltukta radyo dinliyordu "kimsin sen"deyip yağa kalktı sam.Kendini çok güçlü hissediyordu."koşmak istiyorsun"dedi adam .Sam bir anda içindeki hissin bu olduğunu hissetti sadece koş.ilerideki pencereden atladı dört ayak üstünde koşuyordu .....
  Sam 1 yıl boyunca evsiz bir şekilde yaşadı gerek avlanarak gerek dilenerek 10 yaşında bakanlık tarafından bulunup hogwarts'a gitti
  Sam bakanlık çalışanı jonh tarafından bakanlığa getirildi.Sam hayatında ilk kez bakanlığa gelmişti.Burası çok kalabalık ve bir okadar güzeldi asansöre ilerlediler ve asansör sesi"12.kat,kurt adamlar ,vampirler,ifritler"dedi.ilerlediler ve bir odaya girdiler oradaki kadın ona lütfen yatağa uzan ve masada duran iksiri iç.İksirin etkisiyle hemen uyudu uyandığında.Kendisine yapılan tılsımı bilmiyordu.
  Sam çabuk sinirlenen ama utangaç birisi.ısırıldıktan sonraki bir yıl sevgiyi neredeyse unuttu ve sadece kendini düşünmeye başladı.Eğer birine sevgi duyarsa canını bile feda eder


  .Sam düşündü ailesi zengin olduğu için bakanlıktan para alamıyordu.Ama hogwarts masrafları için para gerekiyordu.Mecburen ailesinden alacaktı.Acaba anne ve babası onun kurt-adam olduğunu öğrense ne derdi.Hayır onlara söyleyemezdi.Onlarda para istese 1 yıldır neden gittiğini vb. şeyleri sorardılar buna hazır değildi mecburen parayı çalacaktı.Bahçede kurt olarak ilerlerken hala kendini tatmin etmeye çalışıyordu.Ailesinin parasını alırsa hırsız sayılmazdı.En azından Sam bu şekilde kendini tatmin ediyordu.güvenlik ifritlerinden(troll) birini gördü. Otların arasına saklanarak ilerlemeye devam etti.Odasının balkonu 2.kattaydı tırmanmaya başladı.Ahh çok önemli bir şeyi unutmuştu balkon kenarlıkları gümüştendi.Ve gümüşün derisini yaktığını evini koruyan bir koftiden öğrenmişti."Tebby"diye fısıldadı balkonda bir ev cini belirmişti."Camı aç"diye fısıldadı yine Sam.Tebby Sam'in ev cini idi.Odanın camı açıldı ve Teddy ona bakarak konuştu"Başka emriniz küçük efendi".Sam"kes sesini ve defol bu olanları kimseye anlatma diye fısıldadı.Teddy başını "Anlaşıldı"manasıyla salladı ve yok oldu.Sam pencerenin gümüş yerlerine dokunmadan içeri girdi"kurt-adam tedbirleri"diye düşünüp sırıttı.Hemen yan odaya(anne-babasının odası)ilerledikapıyı açtı içeri girdi ve aşağıdan kim var orda diye bir bağırış duydu.Sam "azgın kedié büyüsünü unutmuştu koşup kasaya limon şerbeti diye bağırdı tüm parayı alıp cama koştu.Havada kurt-adama dönüşüp kaçtı.Anne babası artık sırrını bliyorlardı.Sam éen azından oğullarını şikayet etmezler"diye düşündü

  rütbe:büyücü
  meslek:özel bir meslek istemiyorum
  not:kurt-adam başvurusu yaptım ama kimse bakmadı biri bakabilir mi?

  Irk başvurunun onaylanması durumunda buraya bakacağız. Geri kalan herkes güncel.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 24 8YDg0A

  Favori cümlelerim:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  24 sayfadaki 33 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-